Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Żabcia GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Meggi niestresuj się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie wolno Ci!!!!!!!!!!!!!!Odpoczywaj!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny :) 👄 Dlugo na to czekalam az dobrze mi na sercu :D meggi na stres najlepszy sen :D Nie stesuj sie pomysl o tych malutkim szkrabiku, ktory jest w Twoim brzuszku :)Odrazu bedzie Ci lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siobhane
Cześć Dziewczyny! Gratulacje dla wszystkich świeżo upieczonych mamuś!!!! Żeby wasze pociechy rosły szybko i zdrowo:) Ja dziś byłam u Waszej pani doktor w polmedzie. Moje przypuszczenia się potwierdziły i jestem w 6 tyg ciąży:) Miałam usg. Serduszka jeszcze nie widać ale pani doktor powiedziała, ze za tydzień już będzie:) Mam termin porodu na 17 maja. Bardzo się cieszę ale na razie jestem w szoku i troszkę mnie ogarnia przerażenie co to będzie dalej... Pracuję tu na czarno i raczej żadne pieniążki mi nie przysługują:( Na raze czuję się dobrze ale jestem cały czas bardzo zmęczona i chce mi się spać. Poza tym mam lekkie mdłości. Wy też tak miałyście? Pozdrawiam wszystkie mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siobhane Gratuluje 🌼 Witam Cie 🖐️ w Naszym gronie mamusiek i mamusiek tych przyszlych Ja tez tak mialam na samym poczatku, wiec sie nie martw to normalne.Minie z czasem. napisz cos o sobie gdzie mieszkasz itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEZ GRATULUJE KOLEZANCE!!!! TO SUPER UCZUCIE WIEDZIEC ZE W BRZUSZKU ROSNIE MALENSTWO,,,JA NA POCZATKU NIE MIALAM MDLOSCI TYLKO ZGAGE I JAKBY MI SIE ZOLADEK ZMNIEJSZYL TAKIE DZIWNE UCZUCIE I NIE WYMIOTOWALAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWUSZKI :) My juz w domku uczymy sieę siebie :) Karmie piersie i poczatki były dlana trudne i wyczerpujace ale juz jest dobrze i pomału normuje sie nam rytm dnia i nocy :) Dziekuje wszystkim za gratulacje i miłe słowa . KITEK - gratuluje pocieszki !:) Bardzo sier ciesze razem z Tobą :) Witam wszystkie nowe koleżanki i pozdrawiam serdecznie !!!!:) Napisze wiecej jak znajde czas ,opisze poród i ca lą reszte sporo tego bedzie bo miałysmy przeboje w szpitalu.....:) Naszczescie juz jestesny w domku :) Pozdrawiam wszystkie was moje kochane !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi mam nadzieje ze wyszlo :) jak tam u was? moj fifi ma wlasnie poranna drzemke, kumpela moja wrocila ze swoim maluchem o rowno miesiac starszym wiec za niedlugo wpadnie :p ciekawe jak dawidek jest juz duzy, w przyszlym tygodniu ide po kolejne spiochy, mam nadzieje ze te 6 do 9 miesiaca starcza mu na dluzej, bo w tych do 6 miesiecy juz ma na styk i nie pochodzil dlugo. dziwne maja te rozmiary, bo ten do 6 miesiecy jest do 8 kg, a jak fifi wazyl 3740 to logiczne ze bedzie miala za male, a raczej za dluuuuggggiiii jest :p wczoraj rozpalilismy w kominku normalnym drewnem ale byl zapach :) w dodatku jak bartek poszedl pod prysznic to pozapalalam swieczki, potem ja poszlam pod prysznic, ubralam sie w koszule ktora jeszcze nie widzil no i sie dzialo :) szczeka mu opadla hihhihihi jeszcze nigdy nie bylam z nikim tak szczesliwa, w ciagu ostatniego roku nawet o glupote sie nie sprzeczalismy no a filipek sprawil ze pomimo ze nie mamy slubu to czujemy sie jak rodzina :) w pelnym tego slowa znaczeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane!!! u mnie dobrze... a wiec nastepna w kolejce jestem ja!!! szok!!!Bo Aine pewno sie juz rozpakowałą!!! Żabcia GRATULUJE zareczyn... niby nic a jednak jak wiele potrafi zmienic!!! Melka dobrze ze wszytko super czekamy na dalsze informacje!!!córeczke masz przesłodką!!! Az sie popłakałam jak obejrzałam zdjecia... i pomyślec ze ja niedługo tez bede miec swoeje maleństwo przy sobie!!! KITEK 🌼 GRATULACJE🌼 kochana !!!! mam nadzije ze niedługo sie odezwiesz i napiszesz wszystko co i jak!!! pozdrawiam cie serdecznie!!! Siobhane jeszcze raz GRATULUJE !!! mam nadzijee ze wszytko ok!! Nudności niestety każda z nas musiało to przejść!!! Gosia... cudownie ze tak dobrze wam sie ukałada.. i ze czujecie sie i JESTESCIE dla siebie rodziną!!! oby tak dalej... pozdrawiam całą reszte i uciekam spac bo jestem coś zmeczona.. musze sie pochwalic ze przyleciała moja babcia do irlandi.. dostałam spóźniony prezen weselny piekny piersionek i pieniażki... a najbardziej sie ucieszyłam ze słonika z trąbka do góry na szczescie na porodówke mam go koniecznie zabrac.!!!!! uciekam papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki!!! Ja juz troche lepiej. Brzuch znowu zniknal ale za to chce mi sie strasznie siku. W nocy wstaje po 5, 6 razy. Jednak i tak sie ciesze. Moja Dzidzia siedzi gdzies na dole teraz.Moj Maz wczoraj gadal do brzucha i sluchal co sie dzieje w srodku-stwierdzil, ze mam akwarium w srodku. Cudowny to widok. GRATULUJE SWIEZO ZACIAZONEJ-NIC SIE NIE MARTW KOCHANA BEDZIE DOBRZE!!! Ide kolezanki, bo znowu chce mi sie siku. Wogole to mam fisia dzisiaj na slodkie i chyba podjade jeszcze do sklepu. Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melka Molly jest cudowna!!!!!!!!!!!!!!!Piękna, poprostu nieda się tego opisać!!!!!!!!!!!!!!Fajnie że już masz Ją przy sobie!!!!!!!!!!!!!!!!Zazdroszcze Ci!!!!!!!!!!!!Trzymajcie się cieplutko!!!!!!!!!!!!!Życze Ci żeby była spokojniutka, i żeby pozwalała Ci się wysypiać:):):):):):):):):):)BUŹKA Meggi z tym sikaniem to jest normalne:( ja dopiero niedawno przestałam sikać co chwila:):):) Podobno pod koniec ciąży znów się sika i sika:):):) Gosiu chciałabym żeby u mnie było podobnie...Super że ci się tak świetnie układa!!!!!!!!! Dziewczyny czy wy też miałyście tak mało ocvhoty na ,,przytulanie,, ja niewiem co się ze mną dzieje ale mam jakieś obawy i tym podobne, noi niestety nam niewychodzi:(Głupio o takich sprawach pisać, troszkę się wstydze:(:(:(Ale napiszcie jak u was było z tymi sprawami....prosze!!!!!!!!!!! Siobhane GRATULUJE!!!!!!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ dziewuszki 🌼 Az milo sie czyta,ze nasze grono sie powieksza :D Molly juz w domku 🌼,...ciekawe co u naszej kolejnej dziewczynki Maji Aga liczymy na Ciebie,ze bedziesz miala synak :D :P Widze,ze topik aktywny :D Cieszy mnie to :) Bebolek No to masz teraz wesolo :D Fajnie, ze masz babunie u siebie :D Dziekuje za gratulacje :)Tez sie ciesze niesamowicie :D A slonika zabierz koniecznie :DBebolek to teraz ty !!!,ale ten czas leci :D Aga Nie martw sie to wszytsko sprawka hormonow :( to nie Twoja wina ja tak mialam Okolo 6 miesiaca nie chcialo mi sie nawet przytulac Owszem byl dzien dwa ,ze sie przytulilam,ale raczej mnie do tego nie ciaglo :( No a do seksu to juz wogole :P Nie martw sie,bo to jest calkiem normalny objaw :)Glowka do gory ! A twoj mezczyzna powinnien to \"jakos\" zrozumiec :)Tak mozesz miec az do porodu :( I niczego sie wstydz tutaj sa same kobiety :D A kto cie lepiej zrozumie jak nie my kobietki ! Nie martw sie 👄 Melka Molly sliczna 😍 Juz jestes pewnie szczesliwa jak skowronek :)Przypomnialo mi sie jak ogladalam Twoje zdjecia z brzuszkiem a tu masz Ci los :)Molly juz sobie wyszla na siwat :D Ciesz sie pieknymi chwilami z Molly 👄Gratuluje jeszcze raz :) A jak babcia oszalala juz :P ,bo moj tatus to rozpieszcza mi Amelcie :O Gosiu No to zes zaskoczyla swojego ukochanego :P he a ja Ci sie pochwale ze ja dzis tez zaskoczylam hehhe :P :P :P No a co nie na codzien jestesmy sami :D Trzeba bylo zadbac o przyszlego meza :D Co do slubow to taka jak napisalas,ze najwazniejsze,ze wy czujecie sie rodzina :) a reszta przyjdzie z czasem :D Jestescie szczesliwi i to jest najwazniejsze Gosiu :)Byle by wiecej takich zaskoczen :P Ciesze sie,ze Wam sie uklada 👄 bardzo milo sie czyta takie wypowiedzi :) Ok, ...ide spac,bo Amelka juz mi usnela ,wiec ja tez sie wybieram 😴 Wkacu rano pobutka 💤 No to zycze Wam dziewuszki milych snow i goracej nocy :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siobhane
Cześć dziewczynki:) Dziekuję Wam wszystkim:) Gratulacje dla Melki i jej ślicznej córeczki:):) Moze napisze Wam trochę o sobie, bo Wy się tutaj już dobrze znacie a ja jestem nowa i chcę się przedstawić: mieszkam w tej samej miejscowości co Bebolek:) Czyli ok 30 km od Dublina. Mam nadzieję, że się niedługo z nią spotkam i będziemy mogły pogadać osobiście. Mam 27 lat (więc już najwyższy czas na dzidzię) Od ponad roku wpaniałego męża. Jestem w irlandii od ponad 2 lat ale za rok chcielibyśmy już na pewno wracać do Polski. Zobaczymy jak to będzie... Teraz jestem w 7 tc. mam straszne mdłości i cały czas chce mi się spać. Tragedia. Chciałabym żeby to już minęło. Pozdrawiam gorąco Was wszystkie i życzę miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!! Siobhane- Ja do polowy trzeciego miesiaca mialam mslosci. Spalam i wymiotowalam. Dodatkowo i tak mialam zalecenie od lekarza, zeby lezec ze wzgledu na dwa wczesniejsze poronienia. Aczkolwiek wstac z lozka nie moglam. Jednak nasza pani gin. powiedziala mi, ze to bardzo dobrze swiadczy o ciazy jak sa mdlosci. Schudlam 6 kilo i wygladalam komicznie. Chudzielec z dwoma balonami. Zawsze mialam duze piersi ale one sie jeszczebardziej powiekszyly. Pozniej przyszla druga polowa trzeciego miesiaca i wszystko przeszlo jak reka odjal. Czuje sie super i mam mnostwo energii. Tobie tez tego zycze a przede wszystkim zdrowego, slicznego Bobasa. Pozdrawiam!!! P.S. Jutro zaczynam piaty miesiac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, najpierwsz najwazniejsze czyli molly jest cudna :) dodaj sobie jej stronke ze zdjeciami do stopki :) zabciu milo ze zaskoczylas swojego narzeczonego, gratuluje serdecznie, ja musze troche bartka nawrocic na bardziej romantycznego :) jego tata jest do teraz, az slodko patrzec hihihi bebolek nie moge sie doczekac :) z tym sikaniem to rzeczywiscie przekichane, ja chodzilam non stop, dopiero pod koniec sie uspokoilo, to byl jedyny objaw ciazy oprocz rosnacego brzucha. na szczescie tak jak moja mama nie mialam mdlosci zachcianek itp. najgorzej z sikaniem bylo w nocy, potem juz chyba chodzilam z zamknietymi oczami :) wczoraj spedzilismy mily wieczorek przy kominku, zapach drewna byl powalajacy, tak sie nasmialam i nabawilam z filipkiem ze zamiast tylko niego oboje mielismy czkawke :P bartek to myslal ze padnie ze smiechu. jak zaczknelam pierwszy raz to az sie fifif przestraszyl bo myslal ze to on :P ale cos mu nie pasowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane u mnie dobrze... MAMY KOLEJNA MAME NA FORUM!!!!!! Napisał do mnie dumny tatuś małej istotki o imieniu Natalia!!! Mała ważyła 3750 i mierzyła 55cm na ciemne włoski!!! oczywiście dostała 10 punktów. urodziła sie przez cesarke i pije mleczko!!! Jak określił to dumny tatuś malutka jest spokojna i ma śliczny usmiech Oczywiście chodzi o nasz AINE!!!! Ania wszytkie nas bardzo pozdrawia wiec i ja kazałam pozdrowić ja od nas wszytkich!!! podobno czuje sie dobrze tylko znieczulenie już niedziałą i troszke rana ja boli. oj jak sie ciesze ze to ja mopgłam wam przekazac tak dobra wiadomośc!!!!! Wiec teraz to już tylko ja... hmm oj niemoge sie doczkac!!!! pozdrawiam i dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie i dzieci :D 🌼Gosia ...... 8 Czerwca 07 .... synos Filipek❤️ 🌼Zabcia ..... 7 Lipca 07 .... corcia Amelia❤️ 🌼Karola ...... 2 Sierpnia 07 ....corcia Kasienka❤️ 🌼Melka ....... 18 Wrzwesnia 07 ....corcia Molly❤️ 🌼Kitek ... .....22 Wrzesnia ...corcia Maja❤️ 🌼Aine ........ 24 Wrzesnia ....corcia Natalka❤️ Oczekujace :D 🌼Aga ......27tydz .....27 Grudzien ....????????❤️ 🌼Magda ...34tydz .....7 Listopad .......????????❤️ 🌼 Bebolek ..34tydz ....2 Listopad ........???????❤️ 🌼 Megi ......18tydz ....3 Marca .........??????❤️ 🌼Aaagcia ..13tydz .....1 Kwietnia ........?????❤️ 🌼Agula ......13tydz .....2 Kwietnia ........????❤️ 🌼Siobhane..7tydz.......17 Maj.............????❤️ Starajace sie :D 🌼Viola ..............Trzymamy kciuki 🌼 Kathy .............Trzymamy kciuki👄 🌼nikaWirsku ....tylko rok ...........👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamucie i Dzieci :D 🌼Gosia ...... 8 Czerwca 07 .... synos Filipek ❤️ 🌼 Zabcia ..... 7 Lipca 07 .... corcia Amelia ❤️ 🌼 Karola ...... 2 Sierpnia 07 ....corcia Kasienka ❤️ 🌼 Melka ....... 18 Wrzwesnia 07 ....corcia Molly ❤️ 🌼 Kitek ... .....22 Wrzesnia ...corcia Maja ❤️ 🌼 Aine ........ 24 Wrzesnia ....corcia Natalka ❤️ Oczekujace :D 🌼 Aga ......27tydz .....27 Grudzien ....???????? ❤️ 🌼 Magda ...34tydz .....7 Listopad .......???????? ❤️ 🌼 Bebolek ..34tydz ....2 Listopad ........??????? ❤️ 🌼 Megi ......18tydz ....3 Marca .........?????? ❤️ 🌼 Aaagcia ..13tydz .....1 Kwietnia ........?????❤️ 🌼 Agula ......13tydz .....2 Kwietnia ........???? ❤️ 🌼Siobhane...7tydz.......17 Maj..............???? ❤️ Starajace sie :D 🌼 Viola ..............Trzymamy kciuki👄 🌼Kathy .............Trzymamy kciuki 👄 🌼 nikaWirsku ....tylko rok ........... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich - dzień dobry :) :):) Mała popraweczka :) Gosia ...... 8 Czerwca 07 .... synos Filipek Zabcia ..... 7 Lipca 07 .... corcia Amelia Karola ...... 2 Sierpnia 07 ....corcia Kasienka Melka ....... 16 Wrzwesnia 07 ....corcia Molly - w przed dzeń naszej 3giej rocznicy ślubu :):):) ! Kitek ... .....22 Wrzesnia ...corcia Maja Aine ........ 24 Wrzesnia ....corcia Natalka Dzięki Bebolek ,że zrobiłas tabelki ,teraz widze ile pociech przybyło i mam okazję i wiem komu gratulować :) Tak wiec kochane moje KITEK I AINE ! - serdecznie wam gratuluje waszych pocieszek ! moc całusków od Molly dla majeczki i Natalki :):):) Sorki ze dopiero teraz ale podjzewam ze mnie zrozumiecie hehe...:) po takiej przerwie i co 2 godz. przy cycuszku ....mozna sie pogubić ... To do pózniej ,bo teraz spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siobhane
Bebolek dziękuję za umieszczenie mnie w tabeleczce:) Miło mi bardzo. Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze tabeleczka bedzie znow poprawiana :P No,ale nic pewnie jak nie ja to moze ktos sie tym zajmie :D Bebolek :) Potrzymuj tabeleczke podtrzymuj :D Ostatnio jak robialam to nie wiedzialam czy dobrze wpisuje :O ,bo nie wszytskie dziewczyny sie odzywaja :( No i czasem tak trudno wytrafic :( No,ale dobrze,ze juz niektore mamunki urodzily :) Po tabelece widac,ze prawie same dziewuszki no i nasz rodzynek Filipek :) Ciekawe kiedy pojawi sie kolejny kolega :D No to teraz bebolek nastepna :) Kitek jak tam ? Jestes juz ze swoja kruszynka w domku :)Jak tylko bedziesz miala chwilke to napisz do nas :D jak sie czuje mloda mamusia no i Maja :D Siobhane Dziekujemy za buziaki :P he 👄 a to ode mnie i od Amelki :D Jak tam twoje mldlosci :( Wiesz ja mialam tak do 4 miesiacaniestety :( ,ale nie martw sie zobaczysz jak szybko zapomnisz o tym :D Aine 🌼GR🌼AT🌼UL🌼AC🌼JE🌼 dla Ciebie i Natalki :D Wiem co przechodzi teraz Aine sama mialam cesarke :( i wiem jak ciezko jest :D Aine bedzie dobrze :)Szybko minie najwazniejsze zebys miala kogos do pomocy :)Pewnie odezwiesz sie dopiero za jakis tydzien no,ale mimo to czekamy cierpliwie :D Gosiula a gdzie ty sie kochana podziewasz :) Jak tam Filipek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, u mnie dzis co chwile goscie :) zalaczam wlasnie fotki na storne, byla moja kolezanka i porobila mi zdjecia zdjeciom takim bardzo starym, niektore maja nawet 70, 80 lat :) ale sie ciesze, no i mam w koncu mojego tatusia na komputerze, ale sie poplakalam. zmarl juz 5 lat temu, 1 stycznia wiec od tamtej pory nie nawidze sylwestra :( tesknie za nim strasznie i tak mi przykro ze nie moze zobaczyc filipka :( no ale filipek ma na drugie Piotr, czyli po moim tacie :) taka pamiatke mu sprawilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu Twoj tatus napewno widzi Twojego Filipka :D A zdjecia Filipka sa super :) Sporo ich ma :D Dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! No to widze, ze grono naszych mam sie znow powiekszylo :) GRATULACJE !!!! Ja tez juz chcialabym urodzic, tak sobie polozyc maleznstwo i patrzec i patrzec i kazdego dnia sie zakochiwac od nowa w tej malej istotce :D Ale niestety, jutro dopiero zaczynam 13 tydzien wiec nawet jeszcze nie polmetek. Na moje nieszczescie, dopiero teraz zaczynaja mi dokuczc wieczorne mdlosci...to jest koszmarne kiedy twoj mezczyzna chce sie z toba pomiziac :) a ty jedyne o czym marzysz to jak najszybciej zasnac zeby te nieprzyjemne uczucie w zoladku zniknelo :/ Na szczescie mam baaaaaardzo wyrozumialego Misia :) Dlatego brak ochoty na seks jest normalny u kobiet w ciazy. Na 15 pazdziernika mamy wyznaczona wizyte w ambasadzie a propo naszego slubu cywilnego...wogole do mnie nie dociera, ze mam zostac zona :/ Buziaczki dla wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabcia...gratulacje z okazji zareczyn!!!!! Moze puscisz troche pare i opowiesz jak to sie stalo???? Ciekawska Agula :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×