Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Dzien dobry dziewczynki!!!! PO 2 dniach totalnego leniuchowania znow do pracy....dziekuje za wszystkie slowa pociechy, olewam go ale niestety do pracy trzeba chodzic, ktorej juz nie znosze wrrrr :( A tak wogole to jest rewelka...wiecie ze tutaj juz kilka dni nie padalo??? To jest po prostu cud jak na Irlandie :P Wczoraj postanowilismy z Miskiem, ze wezmiemy narazie tylko slub cywilny a koscielny jak sie malenstwo urodzi :) To na tyle dzisiaj, bede sie powoli szykowac aczkolwiek tak baaaaardzo mi sie nie chce :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aine777 popularne firmy nie zawsze sa dobre :P To tak nawiasem mowiac :)Najwazniejsze bys miala ciuszki wygodne.Napisze Ci mam namysli chodzi mi o to,zeby byly najlepiejw dole rozpinane :)sa najwygodniejsze :)wierz mi :) Nie kupuj za duzo kafatnikow :O powijaja sie :( Kupilam kiedys spioch i byl zapinany na pleckach zalowalam,ze taki kupilam,ale pozniej juz mi przeszlo jak odkrylam,ze Amelcia lubi spac na brzuszku :D Ucieszylam sie :) Ostatnio kupilam ogrodniczki trzy pary rozpinane w kroku moja koleznaka mowi,ze trudno podobno w Polsce dostac takie :( Jak jej kilka par wyslalam to sie strasznie cieszyla :),bo wygodne :D Moja Amelka ostatnio sporo urosla :O i zmienilam jej garderobe :D he juz musze sie wybrac na zakupy :D ,bo ona dlugie girki ma :) a bluzy musze o rozmiar mniejsze kupowac :P Ja tez juz przy koncowce sie wiercilam i mowilam Krystianowi,ze ja juz chec koniec bo juz mnie to denerwowalo,ze nie moge sie wyspac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim !!!! Dziekuje za wszystkie slowa otuchy, staram sie go olewac ale jednak do pracy trzeba chodzic :( Tak jak dzisiaj, po kolejnych 2 dniach byczenia sie znow 5 dni charowki :( Z checia poszlabym na jakies zwolnienie lekarskie, ale niestety pieniazki sa potrzebne wiec trzeba pracowac :P Zabcia83 przepraszam ze sie jeszcze nie odezwalam na gg, ale razem z moim Miskiem mielismy wolne wiec sama rozumiesz, nie bardzo chcialam siedziec na necie. Postanowilismy, ze teraz wezmiemy tylko slub cywilny, zeby dzidzia formalnie miala 2 rodzicow hehehe a dopiero potem, jak sie juz malenstwo urodzi koscielny :) Ok dziewuszki ja spadam, bo musze sie zbierac do roboty a jeszcze w pizamie siedze ;) Milego dzionka kobitki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o labradorze to marze juz od wiekow ale to chyba za jakis dlugi czas bo na takiego duzego zwierzaka to teraz sie chyba nie zdecydujemy:( labradory sa sliczne ,milusinskie i wspaniale dla osob chorych i dzieci ! kocham je. kiedys bede miala labradora, owczarka niemieckiego i cocker spaniela a na razie chyba kupimy tego jack russel terriera. i dziewczynki pakowac sie do tych szpitali na porodowke bo ja chce juz dobre nowiny i duzo zdjec od was:):) uwazajcie na siebie. a drugie polowki beda z wami przy porodzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!!!!!!!!!!!!!!!!! U mnie pogoda do d...:( Ja dopiero wróciłam z pracy i normalnie domek pusty, moje laseczki poszły się spacerować. Troszkę odpoczęłam, troszkę spokoju trzeba mi było. Później jedziemy na shoping a jeszcze później ja idę na angielski. Mam straszne braki niebyło mnie na 4 godzinach i aż się boję, mam nadzieje że nie bardzo polecieli z materiałem. Znów wrócę do domku o 22 aż mi się niechce:( Ale powiem wam że już troszkę tesknie za Olisią (córeczką mojej siostry) Niewiem jak to będzie jak one za tydzień pojadą do polski. Smutno będzie. Mogły by już wrócic z tego spaceru!!!! Nika ja miałam owczarka niemieckiego, dostaliśmy go od kuzyna gdy już miał 3 lata ale tak się do siebie przywiązaliśmy że teraz strasznie mi go brakuje, rok temu pożegnałam się z nim na zawsze, był bardzo chory miał nowotwór i niestety....Wtedy byliśmy już w irlandii i nawet niewiedzieliśmy że on tak straszliwie męczy się, teściowa nic nam niepowiedziała o tym że się pogarsza, i jak przyleciałam w grudniu na święta czekała na mnie naprawdę niemiła informacja. Płakałyśmy razem przez kilka dni. Najgorsze było to że mój misiek został w irlandii i gdy zazdwonił orazu padło pytanie jak Codro(tak miał na imie) i naprawdę niewiedziałam jak mu to powiedzieć, ja sama potrzebowałam czasu żeby oswoić się z tą myślą. To tak jakby ktoś napradę bliski umarł. Piszę to i mam łzy w oczach.Ten psiaczek był naprawdę mądry i kochaniutki. W polsce został nam jeszcze jeden psiaczek-jego podopieczny, krórego też bardzo kocham i najchętniej bym go tu przywiozła ale njiestety on musi zostać z teściami bo to pupilek teścia. Z tego to żaden rasowiec, jak to powioedzial weterynarz-jego matka przechodziła obok wilczura:) Ten to jest wariat, ma demonka w oczach, dla swoich jest łagodny jak owieczka ale co do obcych to trzeba na niego uważać. Tego praktycznie wyrwaliśmy śmierci bo jego właścoiciel chciał go utopić (ludzie serca nie mają) a my go przygarneliśmy. Tyle szczęścia że mieszkaliśmy w domu z ogrodem i dwa psy to nie taki duży problem. Troszkę baliśmy się czy Codro go zaakceptuje ale niebyło źle. Codro zrobił mu szkołe przetrwania ale nic mu niezrobił. kilka razy go podeptał, oczywiście przez przypadek, bo naprzykład biegł za kotkiem i szczeniaczka nie zauważył. To były naprawdę cudowne czasy kiedy my byliśmy w polsce mieliśmy nasze dwie przytulanki... Ale się rozgadałam, o moich psiaczkach mogłabym opowiadać i opowiadać, temat rzeka:) Mam nadzieję że was nie zanudziłam. Buziaki dla wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane.. u mnie chyba wszytko ok... powiedzcie mi jak wyglada te cały czop?????? dziś od rana wychodzi ze mnie coś co pasije do opisów czopa!!!!!!!!!!!!!! strasznie sie martwie!!!!!!!!! Melcia RIB to miesko od żeberek wiec sie niemartw!!!! ide leżec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebolek - piszę ksiązkowo odnosnie czopa :) : gęsty podbarwiony krwią śluz,który zamyka szyjkę macicy podczas ciązy.Zwykle wypływa z pochwy przed lub w trakcie pierwszej fazy porodu.Czop śluzowy moze odejsć nawet na kilka dni przed początkiem porodu.Zanim wiec zawiadomisz szpital lub położną ,poczekaj na regularne skurcze macicy odczuwalne w dole brzuchu lub okolicy krzyża albo na odejscie wód płodowych :) I tyle o czopie :):):) A co do miecha ,to tak masz racje ze od zeberek ,powstaje pytanie czyich ?:) bo mnie sie zdjae ze to owcze i dlatego tak mi w gardle staje to mieso ! :( Wiem jedno ,miskowi mowie ze smaczne i daje po3jne porcje a sama zjadam co innego (umarłabym jak bym to miała zjesc...) :) Pozdrowka dla wszystkich !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZABCIA ! - hehe widziałaysmy Amelcie , sliczne dziewcze :) kapitalne jest to zdjecie gdzie siedzi w wózku i ktos ja za raczke łapie - taką f ma słodką,usmiechcnietą buziulke :):):) ,tatusia nie widziałam ale wydaje mi sie ,ze do mamusi podobna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melcia to wysle jakos na dniach nasze zdjecia wspolne :) bo teraz nie mam sil :( szukac :( Mam 3G zdjec :( wiec jest troche szukania :P Buziak 👄 Slodkich snow dla Was 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny ja dzis tylko na chwile bo u mnie lekka dolinka i nie jestem w nastroju do pisania, chcialam tylko wam powiedziec ze ja jestem dumna posiadaczka czarnej labradorki, ktora jest najmadrzejszym i najsliczniejszym psem swiata :) i to wlasnie za nia tesknie najbardziej moze jutro jak znajde chwile to wam przesle zdjecia mojej diablicy :) i faktycznie jest to super pies dla dzieci nasza spedza sporo czasu z dwuletnim chlopczykiem ktory jest w niej zakochany a ona jest strasznie cierpliwa i delikatna. goraco polecam labradorki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spiochy:) dziendobry! ja jak zwykle od 6:15 na nogach:( ale juz przywyklam tylko ze musze sie poprostu wczesniej klasc spac!!! Mam problem : czy ktoras z was przewozila z Polski antene satelitarna?? chodzi mi o sam talerz bo polsat na tej antenie co mamy nie dziala i musimy kupic nowy talerz:( ciekawa jestem czy wogole da sie go zabrac samolotem i ile to kosztuje?. bo jak drogo to tu kupie i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ale mam zaleglosci, nie mialam netu bo neostrada jest do dupy i dlugo by opowiadac :) mam tez mnostwo zdjec posiedze jutro nadrobie i wszystko wam opisze a teraz ide nunkac filipek wyrasta juz ze siochow do 6 miesiaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jA TYLKO NA MOMENCIK:p NIKA moi zajomi maja POLSAT i też im niedziałął na tutejszej antenie ale wystarczyło dokupiś konwektor lub jakś przejściówke do tegpo zeby dzidłaąło. niemam narazie z niemi kontaktu zeby zapytac ale tyo napewno coś z tych 2 rzeczy wyżej wymienionych. GOSIU WITAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ide malować:P:P:P:P:P papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! ja własnie zbieram sie do szpitala... ciekawe co mi nowego powiedzą???? odezwę sie jak wroce pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu masz naprawde duze zaleglosci i liczymy na odrobienie tego:):) Bebolek jak wrocisz to pisz wszystko co i jak! A tak pozatym to dziendobry! jakies plany na weekend bo ja juz weekendem zyje! chce sie wkoncu wyspac:) moze przejedziemy sie pozwiedzac fabryke Guinessa. Teraz mam juz aparat to porobimy extra fotki:) No i siostra za 2 tygodnie wraca do Polski juz mi smutno na sama mysl:(:( Za tydzien moze do Donegalu sie wybierzemy! chcemy zeby jeszcze cos zobaczyla! Ale bedzie dziko bez niej:( A ta antena to mamy polski konwentor ale babka nie pozwoli tej anteny przeniesc na inna sciane a na tej nie moze zlapac sygnalu:( Moj luby dzis kupi druga antene i juz!!!! A mieszkajac w wynajetym mieszkaniu moge landlordke prosic o kupno czegs nowego??? Bo szafki w sypialni mamy bardzo zawilgocone (pewnie dlugo tam nikt nie mieszkal) i troche smierdza wilgocia!!! i ciuchy wyjmuje smierdzace i tak jakby wilgotne! no i kuchenka gazowa przydalaby sie nowa! i stolik do kuchni! reszta jest wszystko ok. reszte rzeczy sami sobie pokupilismy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitek a gdzie zdjecia psiaka??? no i co to za dolek napisz to ci ulzy!:) Ja chyba zrezygnuje z psa przemyslalam to . no dobra kolega z pracy przemyslal to za mnie i opowiedzial: po pierwsze to jak dziecko a my raczej nie mamy czsu na nianczenie:( same weekendy to nie to samo. a chcac leciec do polski to tylko same utrudnienia bo z kim bysmy psiaka zostawili a lecac z nami to kosmiczny koszt i duzo klopotu i lazenia za wszystkim!! no i te ceny tutaj:( jak tu cos kosztuje 500 euro to w polsce 500zl i nawet mniej, ale z polski przewiezc tu psa to podwojny klopot wczoraj troche o tym czytalam. Smutno mi, no ale coz, nie mozna miec wszystkiego:(!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak juz wroc do Polski (o ile to nastap kiedys) to zaloze sobie hodowle psow:) chce labradora , cocker spaniela, huskiego i owczarka niemieckiego i wszystko beda psy a nie suki chyba z wiadomych powodow!:)hihi. a moze i tu kiedys sie czegos dorobimy wiekszego mieszkania duzego ogrodu i kupy kasy:) hihihihi............. Marzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ello!!! Jesli chodzi o zdjecia to poprosze adresy i wysle moje czrne cudo :) Nika ja tam bardziej polecam suczki, bo tez na poczatku mielismy dylemat, ale sa latwiejsze w wychowaniu, bardziej sie przywiazuja (brat naszej psy ;) uciekl naszym znajomym i juz niestety nie wrocil- czarna rozpacz byla) suczki to wieksze pieszczoszki no i jak sie zdecydujesz na rasowe to mozna spora kaske zarobic na szczeniaczkach no i juz samo to ze mozna miec szczeniaczki jest super :) wiec polecam suczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i widzisz kazdy ma swoje zdanie i kogo tu posluchac??!! Ale wiesz co z ta suczka to masz racje zwlaszcza ze mozna na tym rzeczywiscie cos zarobic:) uuuuuuuuu.... bede miala duza hodowle:) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej .. jak obiecałąm tak jestem z dzidzia i ze mna wszytko ok... serduszko bije jak szalone :P:P:P niemam sił pisac bo mimo ze zabardzo niemoge już nic robić twardo staram si pomóc mojemu mężulowi... i pokuj dla naszego maleństwa jest prawie gotowy!!!! a gdziereszta mieszkanka!!! ufff chyba troszke czasu minie... jestem strasznie zmęczona bo dopier co weszalm do domku wiec wybaczcie ale ucieka pod prysznic i do spanka.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiecinki :)!!!! Zabciu - zyjesz ?:) co tam u Ciebie ,jak aniołeczek ? Gosiek - nadrabiaj nadrabiaj :) bo to chyba z 10 str. :) ? Bebolek - co tam w szpitalu ,co mowili no i jak Ty sie czujesz ???:) NInaWirsku - kochana co do zakupów przez lanlordów to mnie sie wydaje ze to tylko i wyłącznie ich dobra wola ( a wiadomo jak z nią bywa.....) My mielismy stary materac ale niestety nie zgodził sie na kupno nowego i sami musimy go kupic,ale totroche wina mojego miska bo nie negocjował.....Powinien powiedziec ze zdajesobie sprawde ze to koszta dlaniego ale my tez ludzie i po ludzku chcemy w domu funkcjonowac wiec ma propoz.np.zapłacimy po połowie i wówczas moze i by sie zgodził....a i dla nas niebyły by to az takie koszta co całos .Ale michu zrobił po swojemu i teraz bedzie płacił ...:) hehe - te uparte chłopy zawsze wszystko wiedzą lepiej....:):):) Pisze o tym zebyscie i wy moze zagrali na te nute przy jakiejs drozszej rzeczy wtedy wieksze prawdopodob.ze chociaz koszta po połowie sie rozłozą....ale to tylko sugestia:) Co do wilgoci ,wiem doskonale o czym mowisz....my mamy nowooddane mieszkanie i jest w nim wilgoc jedyne wyjscia to grzac ! zeby to osuszac ,tez mam wrazenie ze ubieram wilgotne ubrania,na dodatek popsuło sie ogrzewanie i w tym tygodniu ktos miał sie pojawic ale wiedomo jak to wirlandii......Musze myc głowe lanlordowi codziennie ,bedziemiał dosc i wkoncu zrobi....w poniedziałek teoretycznie mam rodzic ,niechce zeby malenstwo mialo wilgotne ubranka.... Ps.wiesz nie wiem jak ty sie na to zapatrujesz ale podam Ci stronke gdzie ludzie wystawiają uzywane rzeczy za darmo tylko odebrac musisz osobiscie :) Niektóre z nich są nowe ,niektóre w bardzo dobrym stanie....ja skorzystałam z 2ch skórzanych foteli bochce miec 1den z nich do karmienia zeby plecy sie nie meczyły a na fotelu chyba wygodnie bedzie - no i za darmoszke.To pomyslałam ze mozesz poszperac i cos znalezc do domu?:) Mnie tez te str.ktos pokazał to przekazuje dalej ....:) http://www.jumbletown.ie/forums/index.php Kitek82- czesc:) dawno Cie nie słyszałam:) moj adresik : melka3@op.pl co do psiaka to masz racje ,wiem z autopsji ze suczki sa wierniejsze ale ja miałam teraz przez ostatnie lata samca - kapitalna poczciwina niby wodołaz z buldogiem mieszanaka ale nie wiem ,z której str. .....hehe:)Baaardzo łagodny i towrzyski pies i miał wrodzony instykt pilnowania dzieci ,no i strasznie cierpiał jesli dzieci sie z nim nie bawiły : 3ba było sie z nim scigac,rzucac piłke na nos i układac klocki tak zeby mogł burzyc je raz on a raz dziecko :) jesli nikt nie zwracał uwagi na niego potrafił siasc dupskiem w puzzlach uwalajac sie bokiem na ktoregos z nas tak rzeby został zauwazony :) Był kapitalny ,niestety miał raka i taka psia prostate strasznie cierpiał i musielismy go uspic bo nie mozna mu było pomóc a cierpiał bardzo :(No ale ale pochowalismy go ubabci w sadzie pod jabłonką i tam teraz odpoczywa :) Ps.a ja teraz z Irenkąm pierozki robimy i plotkujemy na całego ! :) POZDROWKA DLA WSZYSTKICH I CAŁUSKI PA :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nadrobilam wczoraj wieczorem :) w koncu mam czas usiasc i odpoczac wyjazd nam sie udal, nawet sie nie obejrzelismy a juz jestesmy z powrotem, ale sie ciesze. teskno do rodziny ale w koncu tu jest nasz dom :) no i mi filipka nie zdazyli rozpuscic chociaz ich strasznie gonilam, on juz czasami byl zmeczony, co chwile gdzies indziej, ktos nowy a kregoslup jeszcze nie ma sztywny tak wiec ich opierniczalam bo w koncu to ja bede w wiekszosci z nim siedziec w domku :P na poczatku wkurzaly mnie pytania czemu sie mleka nie podgrzewa ze to przeciez lepiej, mama bartka nie dawala oliwki jak go przebierala no bo juz przeciez ma sudokrem, myslalam ze sie wsciekne. wpadla na pomysl zeby go klasc na gore w ciagu dnia zeby mial cisze i spokoj. ale sie postawilam i powiedzialam ze jest przyzwyczajony do halasu i ze ma spac na dole przy wszystkich bo wtedy odroznia kiedy jest dzien a kiedy noc a nie ze bede mu mieszac. tak wiec po 3 dniach strzelilam focha i dala mi spokoj, przeprosila i powiedziala ze nie bedzie sie juz wtracac. filipek byl chrzczony w przepieknym santkuarium, ojcien franciszkanin nawet nie chcial od nas zadnych zaswiadczen bo powiedzial ze nam wierzy, pomimo ze mielismy je prz sobie :P spisal nasze dane i filipek mial juz w piatek chrzciny, w bartka imieniny :) zalacze dzis nowe zdjecia www.gosiek1985.fotosik.pl jak tam wasze brzuszka i malenstwa? moj filipek wydaje juz nowe dzwieki, jest strasznie wesoly i rozgadany, wszyscy byli w szoku :P ze taki grzeczny buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry dziweczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wkońcu pojawiłam się!!!:) Czasu ostatnio wogóle nie miałam, ale dziś się udało siąść i coś poczytać. Witaj Gosiu!!!!!!!🌼 Witaj Kitek!!!!!!!!!🌼 Witaj Bebolek!!!!!!!!!!!!🌼 Fajnie że już jesteście!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W środę byłam w szpitalu i jestem nawet zadowolona. Wszyscy bardzo mili i naprawde nie jest tragicznie z ich opieką. Wywiad był konkretny, Prawie wszystko rozumiałam. Ale stres miałam wielki:)Strzasznie się bałam. Potem poprosili mnie na usg, doktorek powiedział że najprawdopodobniej będzie chłopczyk:):):) Mój misiek dalej ma nadzieję że się pomylił. Oczywiście cieszy się bardzo, ale on marzy o córci. Także Gosiu może tak jak ty będę mieć syneczka:):):) W październiku lece do polski, więc tam też będę miała usg, pewnie się już wszystko wtedy potwierdzi!!!:):) oki narazie spadam do pracy!!!! pozdrawiam wszystkich!!!!!!!!!! mój meil to agnlac5@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewuszki!!!! Cos nam sie pogoda popsula w tym Dublinie :/ No ale dobrze, ze chociaz nie pada hehehe :) Dzisiaj dostalam zawiadomienie o wizycie w szpitalu....na 6 listopada hahahahaha ...normalnie szok...2 miesiace, ja juz bede w 5 miesiacu kiedy pierwszy raz beda mnie badac, masakra. Wlasnie mam do ciebie Zabciu83 pytanko, jak wyglada pierwsza wizyta w Rotundzie??? Niby dostalam list co i jak, ale wiadomo ze lepiej jak ci ktos opowie z wlasnego doswiadczenia. Mam tez pytanie do innych dziewczyn, gdzie sa jakies fajne sklepy z ciuchami ciazowymi w Dublinie???? Bylam wczoraj w HM ale jakos nie przypadly mi one do gustu.Czy ja wytrzymam??? Buziaki dla wszystkich tych z brzuszkami i tych juz bez :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×