Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Mamusie i dzieci :D 🌼Gosia ...... 8 Czerwca 07 .... synos Filipek 😍 🌼Zabcia ..... 7 Lipca 07 .... corcia Amelia 😍 🌼Karola ...... 2 Sierpnia 07 ....corcia Kasienka 😍 🌼Melka ....... 18 Wrzwesnia 07 ....corcia Molly 😍 Oczekujace :D 🌼Aine .....40tydz ..... 20 Wrzesnia ....Czekamy 😍 🌼Kitek ....37tydz .....6 Pazdziernik ...corcia 😍 🌼Aga ......26tydz .....27 Grudzien ....???????? 😍 🌼Magda ...33tydz .....7 Listopad .......???????? 😍 🌼Bebolek ..33tydz ....2 Listopad ........??????? 😍 🌼Megi ......17tydz ....3 Marca .........?????? 😍 🌼Aaagcia ..12tydz .....1 Kwietnia ........????? 😍 🌼Agula ......12tydz .....2 Kwietnia ........???? 😍 Starajace sie :D 🌼Viola ..............Trzymamy kciuki 👄 🌼Kathy .............Trzymamy kciuki 👄 🌼nikaWirsku ....tylko rok ........... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera jaka ciapa ze mnie :( Jaka ze mnie matka porabalam daty waslnego dziecka :( 😭 Dopiero teraz sie skaplam :( Eh juz mi sie dzis nie chce poprawiac :( Jak sa jakies inne bledy prosze napisac :D Chetnie poprawie :) Ale ciapa ze mnie 😭 ,ale wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi A ja mam pytanie czy orientujesz sie czy tutaj jest cos takiego jak wychowawczy :) Niestety nie mam pojecia a w grudniu musze wrocic do pracy :O A ja niebawem wyjezdzam i raczej nie wroce juz tam :O Orientujesz sie moze jak to wyglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cambell
mamy wieści, że Kitkowi odeszły wody dzis o 5 nad ranem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nono ciekawe co z kitkiem :) no to jej sie malenstwo 3 tygodnie pospieszylo :P filipek ma maly katar, ale kupilam kropelki i calpol, ktory jest od wszystkiego, na szczescie nie ma goraczki ufff mam nadzieje ze szybko mu przejdzie, najgorsze jest to ze zamiast psikac to on wciaga gile z powrotem, gupus jeden. jutro i pojutrze bartek ma wolne, no ale w tej sytuacji nigdzie nie pojedziemy :( ehhhhh buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wkońcu znalazłam czas żeby nadrobić czyli przeczytać wszyściutko i coś do was naklikać!!!!! MELKA GRATULACJE ODEMNIE I OD MOJEGO MĘŻUSIA!!!!MASZ OD NAS MILION BUZIAKÓW I ICZYWIŚCIE TWOJA MOLLY TEŻ. Mam nadzije że już jesteś w domu albo lada dzień będziesz!!!!!!!!!! Witam nowe koleżanki!!!!!!!Fajnie że ktoś nowy się pojawił, już myślałam że ten topik padnie!!!!Ale naszczęście widzę że żyje i czuje się świetnie!!! Moja siostrzyczka już pojechała i strasznie mi smutno. We wtorek płakałam cały dzień,nawet niemogłam z nimi jechać na lotnisko bo nie dostałam wolnego:( Już odliczam dni do końca pracy!!!!jeszcze 15 dni!!!!!!!!!!!!i end!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dostałam już następny list z terminem następnej wizyty w szpitalu ide 28 listopada. Spodziewałam się że będzie wcześniej wizyta, przecież to miesiąc przed porodem!!!!!!!!!!!!!!!!A czy jak wy bylyście na pierwszej wizycie czy wam pobierali krew????? Bo mnie nie, i jestem troszkę zdziwiona. Chciałabym o uzupełnienie tabelki, ponieważ spodziewam się chłopca!!!!!!!!!!!!!!!!!!Oczywiście mój niuniek dalej twierdzi że usg kłamie i będzie dziewczynka, hahahaha!!!!!!A ja sądzę że jednak będzie chłopiec. Już mi coraz bardziej dokucza brzuszek, najgorzej jest wieczorem bo maluch idzie w górę i wpycha mi co się da pod żebra. Ostatnio przed snem strasznie skopał tatusia, ogólnie aktywny jest najbardziej wieczorem. U mnie jeszcze do wtorku są teście więc dalej niebędę zbyt częsno na straży, zaglądam tak często jak się da ale czasem niemam czasu żeby wszystko przeczytać(ostatnio strasznie szybko przybywa nowości) a już niestarcza mi czasu żeby coś naklikać sensownego. Więc bardzo brepraszam wszystkie dziewczynki za moją nieobecność!!!!! Śle buziaczki wszyskim mamuśką, pzyszłym mamuśką, oczekującym mamuśką i oczywiście KOCHANIUTKIM DZIECIACZKOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.. wiec chyba mamy kolejna mamusie na forum o ile Aine jeszcze nieurodziła!!! Az mnie dreszcze przeszły.. przecież ja niemam jeszcze nic dla dzidzi!!! dobrze ze jedziemy po wyprwke dla dzidki w przyszłym tygodniu!!!! Mam nadzieje ze jakaś dobra osóbka poinformuje nas o tym czy kitek urodziła!!! Dziekujemy za informacje!!! ja dzis sie czuje w miare ok ale hcyba dzidzia zaczyna schodzic w dół bo mam takie wrazenie ze coś mi napier tam na dole jak nigdy!! musze mocno nóżki sciskać razem!!! chociaż jeszcze ze 4 tygodnie!!! chociaż jak sądze każdy dzien teraz jest ważny!!! chyba bede musiała sie wybrac do Pani Anetki w tygodniu.. uciekam robić kolacujeke męzulko lada za godzinke bedzie w domciu . pozdrawiam!!!! ps. żabciu nieprzjmuj sie tą drobna pomyłka!!! kazdej z nas mogło sie to zdarzyć!!! ważne ze wiesz ze zrobiłaś błąd i masz zamiar go poprawic!!! gorzej jak byś niezauważył:P:P:P hehe mam nadzijeej ze czyjesz sie już dużo lepiej!!! DOBREJNOCKI🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZien doberek!!!! Ja sie bycze przez kilka dni, bo mialam 2 dni wolnego, dzisiaj starsznie zle sie czuje i tez nie poszlam do pracy nie wytrzymalabym tam 12 godzin i jutro tez nie pojde, a potem znowu 2 dni wolnego :) A co tam, nalezy mi sie :P Dziewczynki moje kochane, mam pytanko do was, moja GP powiedziala mi, ze od 12 tygodnia powinnam brac folic acid czy jakos tak, a na ulotce przeczytalam ze to powinno sie brac do 12 tygodnia. Wiec jak to jest??? Bralyscie cos takiego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi2552
Zabcia nie wiem nic na temat wychowawczego. Moja kolezanka jak jej sie skonczyl macierzynski to przedluzyla sobie ze wzgledu na karmienie. Tak wiec rok siedziala w domu ale nie wiem czy dostala jakies pieniazki. Ja np. biore taka zapomoge dlatego, ze pomimo, ze jestem tu ponad dwa lata to stwierdzili, ze nie nalezy mi sie disability benefit i macierzynski. Glowny powod to, to ze te gnojki mnie zwolnily i to jak juz bylam w ciazy. Jednak dostaje wiecej jak gdybym brala tamten. Tylko, ze mi jeszcze obliczali zarobki z polski dlatego musialam miec ten druk E-104. Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi2552
Agula ja bralam folic przed zajsciem w ciaze i do konca trzeciego miesiaca. W pierwszych tygodniach jest wrecz wskazane go brac, wiec nie wiem co ta warjatka Ci mowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula nie bierz już tego kwasu foliowego(chybga że wogóle go wcześniej nie brałaś)bo nie warto się faszerować tabletkami. wystarczy jak będziesz brała prenatal lub coś w tym rodzaju. tam są wszystkie witaminki krórych potrzebujesz:):):):) Ja jetem od tygodnia przeziębiona strasznie, więc idę do doktorka. Mój misiek twierdzi że powinnam iść już wcześniej.Mam nadzieje że będzie ten doktorek i coś mi doradzi. Buźka dziewczynki uciekam bo misiek już stoi nademną jak kat!!!!Odezwe się jak wróce!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, ja jeszcze w domu, wczoraj miałam niby termin wg usg ale 28. wg miesiączki, więc czekam. Okazało się, ze nigdzie na Dolnym Śląsku nie robią znieczulenia zewnątrzoponowego do naturalnego porodu:( Moja lekarka mnie wprowadziła w błąd. Tak w ogóle to niedawno poszłam do innej i dobrze zrobiłam, bo tamta zaniedbała kilka spraw, m.in. poziom cukru, przez co musiałam w szpitalu być 4 razy dziennie kłuta. A dziś jedziemy do kolejnego lekarza,żeby zapytać o możliwość cc na życzenie, oczywiście \" za odpowiednią opłatą \" ;) pytałam już wszpitalu, ale dyplomatycznie zakręcił temat i kazał przyjechac prywatnie. Zobaczymy. Boję się porodu naturalnego ze względu na to moje zartucie ciążowe, boję się , ze mi podskoczy cisnienie itp. No i jeszcze waga małej jest spora, ok. 4 kilo. Jak leżałam na patologii ciąży to nawet pielęgniarka radziła, zeby \" dogadac się \" z lekarzem. Mam nadzieję, ze się zgodzi. trzymajcie kciuki!!!!!!!!!! mam stracha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGULA !!!! FOLIC ACID TO KWAS FOLIOWY KTORY TRZEBA BRAC OD POCZATKU CIAZY!!! A NAJLEPIEJ JESZCZE PRZED NAWET NA KARCIE CIAZOWEJ TO PISZE JAKO WSKAZANIE, ALE MOZE BRALAS WITAMINY KTORE GO ZAWIERALY OD PIERWSZYCH TYGODNI??? WTEDY OK NIE MUSISIALAS BRAC DODATKOWO(NP. PREGNACARE)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aine może w końcu lekarze zdecudują o tym żeby zrobić ci cesarskie cięcie. Faktycznie Mała jest duża i możesz mieć problem z rodzeniem dlatego myśle ze nie będą cię męczyć. Głowa do góry będzie dobrze!!!!!!!!!!!!Nie stresuj się bo Malutka też będzie się bała, pamiętaj Ona wszystko czuje!!!!!!!!!!!!!! Ja wróciłam od lekarza-żyje!!!!!!!!!!!!!!Jestem ocno przeziębiona i dostałam antybiotyk:(( Dostałam też zwolnienie na 2 dni ale i tak idę do pracy bo muszę:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELLO:)!!! Wkoncu mam chwile by do was napisac:). Przepraszam ze nie dawalam znaku zycia ale to wyniklo z mojego braku czasu i ze zmeczenia. Wlasnie nadrobilam zaleglosci, uff bylo tego sporo :). No tak Melkciu urodzilas sliczna coreczke:). Molly jest cudowna i wyglada jak anioleczek:). Czy Molly daje ci choc troszke pospac? Mam nadzieje ze sie wkoncu dogadacie dziewczyny:). Melciu masz wielkie szczescie ze twoja mamusia jest z wami:). Duza buzka dla Molly i ciebie:). Jestem ciekawa co sie dzieje z Kitka? Moze juz urodzila?! Mam nadzieje ze jakas dobra duszyczka poinformuje nas o tym. Trzymam kciuki za was dziewczynki:) Zabciu co u was slychac? Jak twoja Amelcia? Zdrowiutka? Zapewne rosnie w oczach:). Chcialam ci powiedziec ze moja Kasiula rosnie i rosnie, jak pamietasz wyslalas mi w paczusi pajaca dla Kasi i wiesz ze jest on juz za malay dla niej:). Tak i mnie to bardzo cieszy ze malutka przybiera caly czas na waadze:). Pozdrowionka i wielkie buziaki dla was:)! Gosiunia a jak twoj Filipek sie miewa? Katarek juz minal czy nadal meczy twego szkraba? Wiesz ja zawsze po kapieli smaruje Kasi po oliwce olejkiem konforowym piersi i stopki zebvy w przyszlosci sie nie przeziebila. Jak narazie jest ok. Caluski:):). Aine ojejku jaki twoj szkarabik jest duzy:). Zapewne nie mozesz sie doczekac kiedy przytulisz swoja coreczke do siebie:). I glowa do gory wszystko napewno bedzie ok, trzymam kciuki za was:). I nie stresuj sie tylko odpoczywajcie:). Agusia 84 oj biedulko dopadlo cie chorupsko:(. I co bylas juz u lekarza? A jak sie czujesz? I jak sie miewa twoje dzieciatko w brzuszku? Wiem ze najwazniejsze jest to zeby bobas byl zdrowy ale czy juz wiecie czy to chlopczyk czy dziewczynka? Pozdrawiam i zycze duzo zdrowka;). Odpoczywaj i niech twoj mezczyzna dba o ciebie:). Bebolek a jak ty sie czujesz? No tak zostaly ci 4 tyg a czas tak szybko leci ze niedlugo i twoje dzieciatko bedzie z nami na swiecie:). Dbaj o siebie i odpoczywaj jak najwiecej bo po porodzie bedzie ci ciezko na leniuszkowanie:). Zapewne Zabcia Gosia I Melka zgodza sie ze mna:). Tak poza tym witam nowe kolezanki:). To super ze nasz topik caly czas sie powieksza:). Duza buzka dla was:) Pozdrawiam rowniez te dziewczynki ktore pominelam i przepraszam:) A teraz co u nas:). Wiec Kasia jak juz wiecie jest juz z nami w domku od 3 tyg. Juz nie ktore ciuszki sa na nia za male lub prawie na styki mnie to bardzo cieszy bo nasza kruszyna rosnie:). Jest naprawde kochana:) Spokojniutka, budzi sie na jedzonko i zasypia spowrotem, czasmi lubi sobie polezec i popatrzec na nas, posluchac i pogadac po swojemu:) tzn pojeczyc, poprzeciagac sie mowie wam jak ona to swietnie robi:). Czasami poplacze ale wtedy gdy jest bardzo glodna a ja ja mecze przebierajac pupala;). Ostatnio dostala mi potowki:(. Wyszlo na to ze ja zabardzo przykrywalismy w nocy:( bo ja sie balam ze jest jej zimno. Ale juz jest ok. Wczoraj wykompalam Kaise w krochmalu,troszke zeszly te potowki wiec dzisiaj rowniez zafunduje jej kapiel w kisielku:). Za tydzien idziemy na pierwsza szczepionke,ta ktora dzieci dostaja zaraz po urodzeniu a Kaisa urodzila sie wczesniakiem wiec dlatego musielismy czekac. Ja caly czas karmie ja piersia, czasmi dostanie butle jak musze wyjsc do miasta lub do pracy( we wtorki i w piatki sprzatam domek u irlandkii, zapewne moze was to zdziwic ale wiedzcie ze nie zaniedbuje Kasi:)) Ok musze narazie konczyc. Napewno jeszcze dzisiaj dopisze cos:). Teraz jedziemy po prezent dla tescia bo ma dzisiaj urodzinki:). Pozdrawiamy i przesylamy z Kasia buziaczki dla was wszystkich kobietek:) papapapa Karolka i Kasia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiairl
aine to bardzo dziwne ze masz rodzic normalnie, z tego co wiem tutaj dzieci powyzej 4kg rodza sie przez cesarkie ciecie. moj filipek wazyl 3740g i wiem jak ciezko bylo :( stracilam sporo krwi wiec sproboj dowiedziec sie o cesarke, moze sie zgodza, pewnie oczekuja zebys zaplacila :( filipek nie ma juz katarku na szczescie :) ale dzis przemyje go hustkami tak na wszelki wypadek zeby sie nie zaziebil, za 2 tygodnie mamy kolejne szczepienie, wlasnie siedzi kolo mnie maly pierdzioch i wcina slonika pluszowego :P filipek to straszny wstydzioch czasami, my mu posylamy buziaczki a on sie smieje i tuli glowke w ramionach, a potem odwraca sie do ciebie i chce wiecej :P musimy go czasem nagrac. :P przywiezli nam dzis normalne drewno, wiec wyprobujemy, podobno pachnie super. karola ciesze sie ze twoje malenstwo rosnie :) i na pewno jej nie zaniedbujesz :P kitek odezwij sie do nas jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):):):):):):)🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry, ale sie wysalam:) filip spal pod rzad miedzy 12:30 a 6 :p ale mnie zaskoczyl hihihi filip wlasnie znalazl smoczka i probuje wlozyc go do buzi ale nie wie z ktorej strony sie za to zabrac :P no a moj diabelek (kot) wlasnie atakuje lapka pralke, bo mu sie bezczelnie kreci w jego kuchni z kolorowymi ubraniami i wydaje dzwieki :) ale mam ubaw od rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki!! Ja zmienilam pseudo, bo na tamtym starym nic nie moglam ustawic. Ide leniuchowac i napawac sie mysla, ze juz w srode jade do mojego kochanego Krakowa. Pozdrawiam!!-meggi2552

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meggi jak miło że następna krakowianka się pojawiła na topiku!!!!!:):)ja też jestem z krakowa:):):) a tu gdzie mieszkasz???? Pewnie gdzieś koło Dublina?????????? Gosiu faktycznie zabawny masz dzionek, dobrze że Filipek dał ci się wyspać:) to dla niego 🌼!!!!!!!!! Czy ktoś wie co z Kitkiem??????????????? Melka odezwij się jak tylko będziesz mogła!!!!!!!!!Tęsknimy za tobą i chcemy się dowiedzieć wszystkiego o Molly!!!!!!!!!!!!!!!!!Wielkie BUZIAKI dla waszej trójeczki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Żabciu jak zdrówko Amelki i twoje???????Wielkie pozdrowionka dla was!!!!! Oczywicie pozdriowionka i buziaki dla reszty dziewczyn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Miłego dnia!!!!!!!!!!:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z topiku październikówek :) Kitek często pisała, że tu także sie pojawia mam najświeższe informacje:D o 2:54 tej nocy przez cc urodziła się Maja, wazyła 3100 i dostała 9 pkt, a po 5 min 10 pkt. ale super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miezkam w hrabstwie kerry więc z drugiej strony, a już miałam nadzieję że jakaś duszyczka będzie z mojego rejonu:(:(:(buuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folicum WIELKIE DZIĘKI ZA INFORMACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KITEK WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WIELKIE BUZIAKI DLA MAI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitek serdeczne gratulacje :) czekamy na wiesci od ciebie i fotki mai oczywiscie. buziaczki moze w koncu jakis chlopczyk sie trafi??? starajcie sie dziewczynki :) bo jak na razie to fifi jest rodzynkiem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moje kochane 🌼 U mnie weekend pelen wrazen i wycieczek.Jutro Wam wszystkim odpisze.Teraz mamy gosci a dopiero co wrocilismy z ogrodow japonskich do ktorych bardzo chcialam jechac.Wreszcie sie udalo a slonce az palilo. KITEK G🌼RA🌼TU🌼UL🌼AC🌼JE Kolejna dziewczynka ❤️ Fili[pek czeka na kolege ciekawe ktoz nim bedzie Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam Wam tylko napisac,ze wczoraj dostalam piekny pierscionek 😍 No i wreszcie moj skarb sie oswiadczyl.Czekalismy az Amelka sie urodzi no i stalo sie to wczoraj cudowne uczucie 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRAULJE!!!!!!!!!!!!!!!! Ja mam nerwowy dzien od wczoraj. Musze isc sie drzemnac, zeby to przespac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×