Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

halo kochane gdzi wy wszytkie sie podziewacie!!!!! ja cały czas w dwupaku... mój misio ma dzis szolenie do nowej pracy a ja leniuchuje bo juz 2 noc niemoge spac... wszytko mnie juz tak bardzo boli... ale jeszcze troche musze wytrzymac... ostatnio patrzeliśmy z moim mezulkiem na mój suwaczek i tak byśmy chcieli go przesunac o 2 miesiace w tył... tak sie boej ze zapomne czegoś przygotowac ze szok... no ale cóż o wszytkim pamieta sie neida:)ja uciekam musze rozprostowac kości...:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!!!!!!! Co się z wszystkimi dzieje??????????? Gosia??🌼 Żabcia??🌼 Karola??🌼 Melka??🌼 Kitek??🌼 Aine??🌼 Magda??🌼 Bebolek??🌼 Megi??🌼 Aaagcia🌼 Agula??🌼 Siobhane??🌼 Viola??🌼 Kathy??🌼 NikaWirsku??🌼 Tak nas dużo a tu nikogo nie ma od kilku dni!!!!!!!!Opuszczacie się dziewczynki!!!!!!!!!!!Wiem że dziś sobota, piękna pogoda i się niechce siedzieć przy kompie ale napiszcie w kilku zdaniach co u was słychać??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! No faktycznie jest dzisiaj przepiekna pogoda, ze az nie chce sie siedziec w domu. Moj Misio poszedl do pracy, wiec wzielam sie za sprzatanie ogrodka...jejciu juz taki zarosniety byl hehehe :) No a teraz krzyze mnie bola :/ A jeszcze czeka mnie wielka kupaaa prasowania...ale w sumie to moze poczekac. Zmykam, bo gotuje sobie obiadek i tak cos czuje, ze mi sie przypala cosik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż właśnie wybył do pracy a mi się zupełnie nic nie chce:/ No ale niestety muszę posprzątać. Mam pytanie czy w czasie ciąży można wziąść znieczulenie u dentysty?? Chyba bęę musiała usunąć ząbek a bez znieczulenia to raczej nie da rady:( Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim, za często ostatnio nie piszę, bo nie mam czasu:) dziecko jednak daje w kość. Karmię małą mlekiem sztucznym z powodu tych cholernych brodawek:( już je wygiołam, ale okazało się, że Natalka odzwyczaiła się os ssania piersi przez kilka dni i nie chce złapac sutka! strasznie się obie męczyłyśmy, ona płakała no i niestety , nie chcac zagłodziśc małej, musiałam zacząc podawac sztuczny pokarm. Teraz walczymy z kolkami, choć przyznam, ze po zmianie wody, za namową Gosi ;) jest o niebo lepiej. Jeszcze ma napady w ciągu dnia, ale już nie takie straszne,jak bywało. No i robi zielone kupki, co mnie bardzo niepokoi. całusy dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu z tego co wiem można wziąść znieczulenie u dentysty, tylko lekarz musi wiedziec że jesteś w ciąży (nie zawsze widać) Moja koleżanka wyrywała zęba 2 tygodnie przed terminem i z tego co wiem dostała zanieczulenie. Aine współczuje koleczek:( Szkoda że niemożesz karmić naturalnie:( domyślam się że odstawienie niebyło łatwe dla ciebie. Ja dziś normalnie niewiem co mam ze sobą zrobić, plecy mnie bolą!!!!!!A co to będzie na końcówce ciąży????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) no ja ostatnio tez zabiegana, a wczoraj robilam sobie tatuaz :) jak zrobie zdjecie to wam potem powysylam albo zalacze na strone :) filipek rosnie jak na drozdzach, mial druga szczepionke, o wiele lepiej to przezyl niz ostatnio, jeszcze jedna za 2 miesiace i mamy spokoj na pol roku bebolku no to juz ci malo zostalo, jak sie czujesz kochana??? aine nie martw sie bo od 2 tygodnia mozesz podawac plantex, dawaj jej 1 herbatke dziennie, tam jest saszetka na 50 m ale ja zawsze bardziej rozrabialam na 80. daj jej przez pare dni i bedzie w porzadku, dopoki kupke robi jest w porzadku, natalka jest jeszcze malutka wiec musi sobie wszystko unormowac, szczegolnie po zmianie mleka, z tego co pamietam to fifi mial bardzo dlugo zielona kupke, pytalam sie lekarza i ona jest normalna, to juz zalezy od dziecka, tak wiec sie nie martw :) buziaki dla wszystkich :P ania84 ruchy dziecka tez sa indywidualne, fifi czasem wbijal mi tak piete pod zebra ze nie moglam wytrzymac, a czasem byl cichutko, to zalezy jak ci sie szkrabik ulozy, a jak sie martwisz to zawsze mozesz isc do lekarza sprawdzic i posluchac malenstwa :) ja tak zrobilam przed koncem ciazy, bo podobno przed porodem malenstwo sie wycisza. strasznie sie balam i chyba kazdy troche panikuje :P aga84 nie ma nic bardziej zbawiennego na bole plecow jak letnia kapiel :) my bralismy ja bardzo czesto wspolnie z bartkiem, pod koniec to juz malo miejsca bylo hihihihi :) potem lezelismy bartek mnie glaskal i rozmawial do filipka i plecy przestawaly bolec :) dawaj tez sobie nogi do gory jak siedzisz na fotelu albo kanapie, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziś oficjalnie skończyłam pracować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jestem wolna!!!!!!!!!!!!!!! Tylko co ja będę robiła przez całe dnie?????????????? Gosiu dzięki za porady!!:):):)Może dziś skusze mojego misiuńka na relaksującą kąpiel.....hmmmmm.... oki mykam!!!!!!!!!! buziaki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, Aga, chciałabym znów mieć taki problem co Ty:D ( \"co ja będe robić przez całe dnie\" ). Od 2 tygodni chodzimy z mężem jak cienie, śpimy po 2, 3 godziny, o odpoczynku nie ma mowy. Czasami się zastanawiam, jakim cudem człowiek to wszystko wytrtzymuje, dziwna sprawa, ze jeszcze mamy na cokolwiek siły. Chyba to sprawka jakichś pomocnych hormonów. A tak swoja drogą, to kiedy dziecko zaczyna przesypiać w nocy 5, 6 godzin?? zwracam się z pytaniem do doświadczonych mamusiek;) już nie mogę się doczekać tego okresu, ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu mała się budzi do karmienia co 2,5-3 godziny, potem się trzeba nią zająć, bo często marudzi,zagadać, pokołysać, dac do odbicia itp,zmienić pieluchę , przetrzec pępuszek, umyć i wyparzyć butelkę... i tak mija nocka, spimy jednorazowo góra 3 godziny, a reszta to takie kradzione minuty snu, przysypiamy np. na 20 minut, na pól godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo dziewczynki 🖐️ Pisac, pisac ,bo topik umrze Widze, ze juz corz lepiej My z Amelka jestesmy caly czas w Polsce i sobie jezdzimy po rodzince i znajomych :) Troche tez mamy bieganiny no,ale jak tu odmowic wizyte jak kazdy nas zaprasza :) Aine Czytam tak sobie i mam wrazenie jak bym czytala siebie :P Nie martw sie :0 Ja tez tak mialam z karmieniem :( Teraz caly czas karmie Amelie mlekiem dla alergikow,bo ma skaze bialkowo :( Aine sluchaj nie martw sie poczatki sa trudne to fakt ;( ale dacie rade :) A nie wiem czyw iesz,ale dzieci karmione sztucznie przesypija cale noce i tak bylo z Amelia ona kladzie sie spac o 21 i wstaje 7 czasem 8 czasem 9 :),wiec czuje sie szczesliwa,bo nie ma nic gorszego jak przerwana noc :( Dam Ci mala rade mozesz skorzystac albo i nie ,ale sprobuj ja polozyc na brzuszku :) ja tak zrobilam i Amelia od tego czasu caly czas spi na brzuszku i przesypia od tego czasu cala noc :) :) :) Nie martw sie tym,ze karmisz sztucznie :) moze kiedys bedziesz slyszlaa docinki ludzi,ze nie dobra z Ciebie matka ,ale nie kazdy to rozumie,ze sie meczylas :( Tak wiec glowka do gory :) Kada matka wychowuje dziecko jak chce :D i karmi dziecko tym co uwaza,ze jest lepsze i dla niej i dla dziecka :D Aha a na takie kolki polecam Ci herbatke koperkowo ale taka kupiona w zielarskim sklepie ;),bo te w torebkach maja to do siebie,ze ze te torebki sa klejone klejem i jak herbatka sie zaparza to niestety z tym klejem :)Moja amelka pije taka mieszanke herbatka koperkowa i rumianek i anyz :)pomaga!!!! Po podaniu mleczka po okolo godz daj herbatke odczekaj chwile i poloz na brzuszek powinno pomoc :)dodam Ci jeszcze,ze ja mam taka buteleke antykolkowa Dr Browna :)mala nie miala prawie zadnych kolek lekartz niby mowil,ze te butelki sa najlepsze :)Zapytaj w aptece napewno Ci pokaze ;) Bebolek czekamy na Ciebie :) mam nadzieje,ze juz niebawem przeczytam,ze nasza kochana kolezanka urodzila ;) Aga oj korzystaj z chwil wolnych nawet jak bys miala siedziec caly dzien lub nawet spac :)Bedzie Ci tego brakowalo :O Ciesz sier kochana chwila ;) ,bo potem bedzie ciezko :( z tym czasem dla siebie :O Dziekuje ,ze o mnie pamietasz :) juz sie pojawiam no i mam nadzieje,ze znajde wiecej czasu na pisanie do Was 🌼 Pozdrawiam 🌼i przesylam 👄 buzziaki z Polski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim!! Mam ostatnio nie wesoło:( non stop zgaga spać przez to nie megę taki bół i pieczenie, nawet mleczko z apteki nie pomogło:( Jestem już tak zmęczona a zasnąc nie potrafie:( Na dodatek z środy na czwartek rozbolał mnie ząb poszliśmy do lekarza nic niestety mi nie przepisał a dentysty nie było miał być dziś, no i poszliśmy dzisiaj i zjawiła się Pani doktor tylko że powiedziała że ona przyjmuje tylko dzieci w wieku szkolnym:(:( A w naszym miasteczku to jedyny dentysta, szkoda że nie powiedzieli wcześniej! Jutro jedziemy do szpitala w Longford na badania może tam znajdziemy dentyste, a jak nie to bedziemy musieli jechac do Athlone szukać dentysty. Mam nadzieje że w Longford ktoś nas przyjmie. Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Żabciu za podniesienie na duchu:) jutro idę do apteki po tego dr Browna, tez gdzieś słyszałam, że to najlepsze butelki. A z herbatek dawalam jej plantex, a teraz daję lacidofil, to takie szczepy bakterii, sypię jej to do mleczka. a z tymi docinkami ludzi to niestety masz rację, może nie sa to typowe docinki, ile raczej aluzje, namowy, kazania... przecież ja doskonale wiem, że mleko matki najlepsze, ale co mam zrobic, pewnych rzeczy przecież nie przeskoczę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja tez tak mialam.niestety te zeby mi dokuczaly w ciazy :( ,ale co sie okazalo,ze to nie zeby tylko dziasla.Czego bym sie nie sapodziewala :( ,bo to byl taki bol,ze nie szlo tego wytrzymac co gorsze ze dokuczalo mi to nawet jak karmilam :( Na szczescie wkacu trafilam na fajna dentystke w Dublinie i wlozyla mi lekarstwo i po sparwie :) a moze pomoze Ci kefir :) lub ranigast :) Aine Wiesz to sa glupie dociki ludzi.Moja mam ma do mnie zal,ze nie karmie ,ale na szczescie przyjechala taka nasza ciocia bliska i powiedziala,ze on maiala tak samo jak ja :),ze karmila i miala malo pokarmu i pzrestala karmic,ze nikt jej nie pwoei,ze nie ma czegos takiego jak brak pokarmu,bo moja mam tak twierdzila,ze jest to nie mozliwe a jednak.Przekonala sie jak ciocia sam jej powiedziala :D Co mnie bardzo ucieszylo :),bo kazdy mysli,ze krzywdze dziecko !!!Jasne urodzilam dziecko po to by je krzywdzic kompletne debilstwo :O Kup kochana ta butelke jestem z niej zadowolona :),moze nie jest tania ale moze akurat pomoze :)A z tymi herbatkami to mowie Ci idz do zielarskiego wierz mi,ze nie ma nic lepszego jak ziola :)Nie tylko Amelce pomog;a ale i mi :)jak kiedys miala problemy ze skora :( Pozdrawiam i jak co to pisz jak masz jakis problem :D Dobranoc kochane 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!!!!!!! No witam cię Żabciu!!!Tak myślałam że ty jeszcze w polsce, a wiem że jak jest się w polsce to czasu niewiele...:) Ja jadę w czwartek, już mam cały tydzień zaplanowany. Ciężko mi będzie złapać dech, ale to tylko 7 dni a każdy by chciał się spotkać.🌼 Aine życzę ci spokojnej i przespanej nocki!!!!!!3maj się cieplutko, dbajcie o siebie nawzajem🌼dla ciebie!!!!Buziaki!! Aniu mam nadzieję że znajdziecie jutro jakiegoś dentyste[oby nie sadyste] Wiem że jak zęby bolą to jest koszmar!!!!!!!!!🌼 Gosiu twoje porady zadziałały!!!!!!kąpiel super udana!!plecki mniej bolą, Dzidzia spokojniejsza, i wogóle ja jakoś inaczej się czuję!!!!!!!!Jestem bardzo szczęśliwa!!!!!!!!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!!!!!!! No witam cię Żabciu!!!Tak myślałam że ty jeszcze w polsce, a wiem że jak jest się w polsce to czasu niewiele...:) Ja jadę w czwartek, już mam cały tydzień zaplanowany. Ciężko mi będzie złapać dech, ale to tylko 7 dni a każdy by chciał się spotkać.🌼 Aine życzę ci spokojnej i przespanej nocki!!!!!!3maj się cieplutko, dbajcie o siebie nawzajem🌼dla ciebie!!!!Buziaki!! Aniu mam nadzieję że znajdziecie jutro jakiegoś dentyste[oby nie sadyste] Wiem że jak zęby bolą to jest koszmar!!!!!!!!!🌼 Gosiu twoje porady zadziałały!!!!!!kąpiel super udana!!plecki mniej bolą, Dzidzia spokojniejsza, i wogóle ja jakoś inaczej się czuję!!!!!!!!Jestem bardzo szczęśliwa!!!!!!!!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!!!!!!! No witam cię Żabciu!!!Tak myślałam że ty jeszcze w polsce, a wiem że jak jest się w polsce to czasu niewiele...:) Ja jadę w czwartek, już mam cały tydzień zaplanowany. Ciężko mi będzie złapać dech, ale to tylko 7 dni a każdy by chciał się spotkać.🌼 Aine życzę ci spokojnej i przespanej nocki!!!!!!3maj się cieplutko, dbajcie o siebie nawzajem🌼dla ciebie!!!!Buziaki!! Aniu mam nadzieję że znajdziecie jutro jakiegoś dentyste[oby nie sadyste] Wiem że jak zęby bolą to jest koszmar!!!!!!!!!🌼 Gosiu twoje porady zadziałały!!!!!!kąpiel super udana!!plecki mniej bolą, Dzidzia spokojniejsza, i wogóle ja jakoś inaczej się czuję!!!!!!!!Jestem bardzo szczęśliwa!!!!!!!!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!!!!!!! No witam cię Żabciu!!!Tak myślałam że ty jeszcze w polsce, a wiem że jak jest się w polsce to czasu niewiele...:) Ja jadę w czwartek, już mam cały tydzień zaplanowany. Ciężko mi będzie złapać dech, ale to tylko 7 dni a każdy by chciał się spotkać.🌼 Aine życzę ci spokojnej i przespanej nocki!!!!!!3maj się cieplutko, dbajcie o siebie nawzajem🌼dla ciebie!!!!Buziaki!! Aniu mam nadzieję że znajdziecie jutro jakiegoś dentyste[oby nie sadyste] Wiem że jak zęby bolą to jest koszmar!!!!!!!!!🌼 Gosiu twoje porady zadziałały!!!!!!kąpiel super udana!!plecki mniej bolą, Dzidzia spokojniejsza, i wogóle ja jakoś inaczej się czuję!!!!!!!!Jestem bardzo szczęśliwa!!!!!!!!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!!!!!!! No witam cię Żabciu!!!Tak myślałam że ty jeszcze w polsce, a wiem że jak jest się w polsce to czasu niewiele...:) Ja jadę w czwartek, już mam cały tydzień zaplanowany. Ciężko mi będzie złapać dech, ale to tylko 7 dni a każdy by chciał się spotkać.🌼 Aine życzę ci spokojnej i przespanej nocki!!!!!!3maj się cieplutko, dbajcie o siebie nawzajem🌼dla ciebie!!!!Buziaki!! Aniu mam nadzieję że znajdziecie jutro jakiegoś dentyste[oby nie sadyste] Wiem że jak zęby bolą to jest koszmar!!!!!!!!!🌼 Gosiu twoje porady zadziałały!!!!!!kąpiel super udana!!plecki mniej bolą, Dzidzia spokojniejsza, i wogóle ja jakoś inaczej się czuję!!!!!!!!Jestem bardzo szczęśliwa!!!!!!!!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!!!!!!! No witam cię Żabciu!!!Tak myślałam że ty jeszcze w polsce, a wiem że jak jest się w polsce to czasu niewiele...:) Ja jadę w czwartek, już mam cały tydzień zaplanowany. Ciężko mi będzie złapać dech, ale to tylko 7 dni a każdy by chciał się spotkać.🌼 Aine życzę ci spokojnej i przespanej nocki!!!!!!3maj się cieplutko, dbajcie o siebie nawzajem🌼dla ciebie!!!!Buziaki!! Aniu mam nadzieję że znajdziecie jutro jakiegoś dentyste[oby nie sadyste] Wiem że jak zęby bolą to jest koszmar!!!!!!!!!🌼 Gosiu twoje porady zadziałały!!!!!!kąpiel super udana!!plecki mniej bolą, Dzidzia spokojniejsza, i wogóle ja jakoś inaczej się czuję!!!!!!!!Jestem bardzo szczęśliwa!!!!!!!!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!!!!!!! No witam cię Żabciu!!!Tak myślałam że ty jeszcze w polsce, a wiem że jak jest się w polsce to czasu niewiele...:) Ja jadę w czwartek, już mam cały tydzień zaplanowany. Ciężko mi będzie złapać dech, ale to tylko 7 dni a każdy by chciał się spotkać.🌼 Aine życzę ci spokojnej i przespanej nocki!!!!!!3maj się cieplutko, dbajcie o siebie nawzajem🌼dla ciebie!!!!Buziaki!! Aniu mam nadzieję że znajdziecie jutro jakiegoś dentyste[oby nie sadyste] Wiem że jak zęby bolą to jest koszmar!!!!!!!!!🌼 Gosiu twoje porady zadziałały!!!!!!kąpiel super udana!!plecki mniej bolą, Dzidzia spokojniejsza, i wogóle ja jakoś inaczej się czuję!!!!!!!!Jestem bardzo szczęśliwa!!!!!!!!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm tak czytam i zazdroszę Adze84 i Gosi tej kompieli bo tez mi bół pleców doskwiera a niestety w mieszkanku mamy tylko prysznic i szczerze mówiąc tęsknie za długą ciępła kompileą w wannie:) i to nie tylko jak plecki bolą :D Dziwczyny dziekuję za porady i wsparcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!!!!!!!!!! Wreszcze założyłam sobie suwaczka i robie próbę czy wyświetki się w stópce!!!! Buziaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie was zdziwiły moje wpisy....ale wczoraj miałam awarie netu i niby mi nie wysyłał. Ja wiedziałam ze tak będzie!!!!:D Śmiesznie to teraz wygląda!!!!!!hihihi!!!! Jeszem happy bo mam suwaczek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! My po kolejnej wizycie w szpitalu, 3 wizyta i 3 lekarz za każdym razem inny zresztą w przychodni to samo nie mam tu swojego jednego lekarza. Trochę mnie to drażni te wizyty w szpitalu bo nie dosyć że tracimy dużo czasu i pieniędzy na taxówki to i tak nic tam nie robią to samo co w przychodni ciśnienie, waga i mocz:/ Nie powinnam narzekać bo przeciez to dla dobra małej no ale pryznajmniej by jakieś porządne usg zrobili albo badania krwi, a tu nic konkretnego. No i dentysty też nie było:( Pozdrawiam wszystkie mamusie i przyszłe mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie też dziś byłam na kolejnej wizycie ale u gp. Wypisał mi świstek że mogę lecieć samolotem( bo oczywiście po 28 tygodniu tego wymagają, wsumie ja mam mały brzuszek to może nikt nie zaóważy i niebędę musiała tego pokazywać)To będzie moja ostatnia wizyta w polsce przed porodem. wszyscy pewnie będą płakać jak będziemy wyjeżdżać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aga ja też miałam taki świstek ale nawet nikt o nic nie pytał mimo że widać było brzusio, ale tez wzięłam na wszelki wypadek i wracając od polskiego ginekologa też. Życze udanego urlopu:) też bym poleciąła do Polski ale już nie mogę byłam pod koniec sierpnia na tydzien ale tak szybko zleciał że nawet nie wiem kiedy:) Jak zwykle nie mogę spać, ale na szczęście za ok 2 godzinki mąż powinien wrócić z pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. Nie bylo mnie z Wami ponad miesiac,a wszystko przez to ze moja szwagierka w tym czasie byla w Polsce i wziela ze soba laptopa,bo to jej.Wiec nie mialam dostepu do internetu.Wczoraj wrocila,wiec od razu musialam zajrzec co tam u Was slychac.Co prawda przejrzalam tylko ostatnich pare stron ale obiecuje wszystko nadrobic.Zauwazylam ze posrod nas pojawilo sie kilka mam i sa tez nowe kolezanki.Musze dokladniej poczytac bo za bardzo nie pamietam ktore dziewczyny urodzily w ostatnim czasie.Jesli chodzi o mnie to wszystko ok.To juz 36 tydzien.Jutro mam wizyte w szpitalu.Mam nadzieje ze zrobia mi usg bo ostatnim razem nie zrobili chociaz byl to juz 32 tydzien.Tylko powiedzieli ze wszystko w porzatku.jedyne co mnie martwi to moja waga.od poczatku lipca nie przytylam ani kilograma,co prawda brzuszek rosnie ale powinnm przybrac cos na wadze.Teraz znow bede siedziala w domku i zajmowala sie Zosia(rok i 4 miesiace),wrocila od dziadkow z Polski i tak jakby troszke wydoroslala,nie jest juz taka marudna.Sporo sie nauczyla.Do tej pory jak jej nie bylo pracowalam ale juz sobie odpuscilam. Pozdrawiam goraco.Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!!!!!!!! Wiataj Magda!!!!Fajnie że już masz dostęp do netu!!!!!!!!!!!:):):)Super że się dobrze czujesz!!!!!!!!!!Uważaj na siebie bo to już tuż tuż!!!ale ci zazdroszcze!!!!!!!!!!!:):):) Pociesze cię że ja dopiero idę na wizytę do szpitala 28 listopada to będzie jak już będę w 36 tyg, pomineli wizytę która powinna odbyć się w 32 tyg (oczywiście według tutejszej rozpiski) więc troszkę się tym denerwuje. Ale wczoraj gp powiedział że jesty wszystko ok więc nie muszę się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×