Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Gość flower29
:( czy naprawde zadna z was nie moze nic na ten temat powiedziec?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flower ja niestety zbyt ci nie pomogę, byłam w EMC ale u kobiety bodajże czajkowskiej - nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie i dzieciaczki Gosia......... 8 Czerwca 07 ........synek Filipek Zabcia ........6 Lipca 07 ............córcia Amelia Karola ........2 Sierpnia 07 .........córcia Kasienka Melka .........16 Wrzesnia 07 ..... córcia Molly Kitek ..........22 Wrzesnia ........córcia Maja Aine ...........24 Wrzesnia .........córcia Natalka Magda ........20 Października.....córcia Lenka Bebolek ......12 Listopad...........synek Fabian 19joasia85.. 13 Listopad...........córcia Lusia Aga 84........18 Listopad...........synek Pawełek Ania_84.......03 Grudnia ...........córcia Oleńka Karola416....14 Grudnia.............córcia Oliwicia mamba9.......15 Luty................córcia Viktoria meggi1982....4 marca...............synek Antoś Wesmar.......5 marca...............synek Maksymilian Aaagcia ........2 kwietnia ..........córcia Emilia Kathy100......19 kwietnia..........córeczka Zosia themonic.......23 kwietnia..........synek Bilal Motylek_22....27 Kwietnia..........córeczka Lena Siobhane........19 Maj................synek Antoś Wiktorianka....29 Maja.............synuś Adaś Muszka86......22 Czerwca..........córeczka Emilcia Agula ........................???? Oczekujace Olacork.........31 tydz......15 lipiec..........chłopiec Kania82.........30 tydz.......24 Lipca.........chłopiec.... Violaa............33 tydz......4 Sierpnia........córeńka Magda... ........7 tydz.......10 sierpnia.......?????....... Magda...........18 tydz......21 wrzesień......?????? Ani79.............28tydz......22 wrzesien.....????? happymama.....26 tydz......6 listopad........coreczka Zuzia Myszkaa25......14 tydz......28listopad.......?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flower29
motylek22 dziekuje za wiadomosc:) uff wlasnie do niej na poczatku chcialam isc ale nie mieli grafiku w klinice ustalonego wiec wzielam pierwszego wolnego lekarza..teraz obawiam sie ze i ten nie bedzie godny polecenia:( ja natomiast nie polecam dr dybkowskiego z pol medu,bylam w sprawie wynikow hormonalnych bo nie moglam do tej pory donosic ciazy a bardzo chce miec dzidzie,a doktor zaproponowal mi tabl.antykoncepcyjne!!!to mowi samo za siebie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! nie odzywałam się bo była u mnie rodzinka z Polski właśnie dziś ich wyprawiłam do domku. Witam nowe kolezanki:) flower29 ja cała ciążę chodziłam do dr Stempki w międzyczasie ona sie wyprowadziła do Galway ale co weekend była w Dublinie nie wiem jak teraz czy zrezygnowała z Dublina może zapytaj czy w weekendy przyjmuje. Niestety żadnego innego lekarza w ublinie nie znam więc nie mogę pomóc:( A ja z Adasiem po 6 tygodniowej kontroli ważył wtedy 5,5 kilo i wygląda na 3 miesiace a niedługo bedzie miał 2 więc kawał niedzwiadka z niego:) Mleczko z cycusia pić lubi i mruczy sobie przy tym niczym Puchatek przy miodku:) Tęskni mi sie do Polski jak nie wiem co ale jak czytam newsy z kraju to krew mnie zalewa bo jak na razie to nie ma do czego wracać...:( pozdrowionka Motylek jak Twoja Pszczółka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flower29
wiktorianka ja na pierwszej wizycie tez bylam u pani anety sempki ale teraz jak dzwonilam to pani w recepcji poinformowala mnie ze juz nie przyjmuje w dublinie w pol medzie:( a jak wspomnialam juz raz bylam na zastepstwie u wymienionego lekarza i stwierdzilam ze nie ma sensu isc ponownie..coz pojde jutro do EMC i zobacze jakie beda wrazenia po panu ruchlewiczu:) i napewno dam znac czy warto czy nie,moze ktorejs z kolezanek sie przyda na przyszlosc:) dziekuje za wszystkie wiadomosci i mam nadzieje ze niedlugo i ja bede mogla sie pochwalic swoja fasolka na ktora czekamy z mezem z utesknieniem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie i dzieciaczki Gosia......... 8 Czerwca 07 ........synek Filipek Zabcia ........6 Lipca 07 ............córcia Amelia Karola ........2 Sierpnia 07 .........córcia Kasienka Melka .........16 Wrzesnia 07 ..... córcia Molly Kitek ..........22 Wrzesnia ........córcia Maja Aine ...........24 Wrzesnia .........córcia Natalka Magda ........20 Października.....córcia Lenka Bebolek ......12 Listopad...........synek Fabian 19joasia85.. 13 Listopad...........córcia Lusia Aga 84........18 Listopad...........synek Pawełek Ania_84.......03 Grudnia ...........córcia Oleńka Karola416....14 Grudnia.............córcia Oliwicia mamba9.......15 Luty................córcia Viktoria meggi1982....4 marca...............synek Antoś Wesmar.......5 marca...............synek Maksymilian Aaagcia ........2 kwietnia ..........córcia Emilia Kathy100......19 kwietnia..........córeczka Zosia themonic.......23 kwietnia..........synek Bilal Motylek_22....27 Kwietnia..........córeczka Lena Siobhane........19 Maj................synek Antoś Wiktorianka....29 Maja.............synuś Adaś Muszka86......22 Czerwca..........córeczka Emilcia Agula ........................???? Oczekujace Olacork.........31 tydz......15 lipiec..........chłopiec Kania82.........30 tydz.......24 Lipca.........chłopiec.... Violaa............33 tydz......4 Sierpnia........córeńka Magda... ........7 tydz.......10 sierpnia.......?????....... Magda...........18 tydz......21 wrzesień......?????? Ani79.............32tydz........22 wrzesien.....????? happymama.....26 tydz......6 listopad........coreczka Zuzia Myszkaa25......14 tydz......28listopad.......?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka No gratuluje wiktorianko wielkiego i zdrowego synusia... my dzisiaj byłyśmy na kontroli, moja pszczółka w niedziele kończy 3 miesiące, ma 6,5 kg - nieźle jak na wagę przy urodzeniu 3150, co? :D Jutro znowu grzejemy na spotkanie cycujących, pewnie jesteś z okolic Dublina 15 ani 7, ale jak byś była to polecam te spotkania, fajna sprawa :) No a w poniedziałek też wyruszamy do Polski na wakacje... co do powrotu to i mi się nie chce tam wracać, szybciej przeniesiemy się do innego kraju. flower daj znać jak ten doktorek, ja byłam jeszcze u dr Antepowicz w Medicusie, za badanie płaciłam 80 euro. Było spoko, chociaż szału nie było, ale można powiedzieć że jak narazie to najlepsza opcja po dr Sempce. Happymama jak Zuzia, mocno już wywija?? Ani a ty jak brzunio, wielki już, a jak samopoczucie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylek 22 zuzia wywija takie fikoły ze az mi brzuch podskakuje :D szczególnie jak sie kłade spac, tak koło 23 to jej najlepsza pora na zabawe :) ja byłam w dublinie w medikusie u doktora cwojdzinskiego ale to było tylko raz i tylko usg wiec nie moge sie za bardzo wypowiedziec na jego temat , tak ogólnie to wesoły i nie nadęty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w miescie ( w Waterford ) otworzyla sie jakaś polska przychodnia ale jeszcze niewiem dokładnie kto tam przyjmuje , no i tymbardziej opinii jeszcze nie znam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happy mama moja pszczółka też uwielbiała szaleć o tej porze i mogła tak całą noc - fajno było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to się też podoba, tym bardziej że nie pracuje i rano mogę odespać wszelkie nocne harce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flower29
dziekuje wam kochane za pomoc:) ja wczoraj bylam w EMC,ledwo trafilam!!!ale lekarz spoko,nie moge zlego slowa powiedziec,mily i tez nie nadety..zaplacilam 100 euro za wizyte z usg,ale tez nic konkretnego sie nie dowiedzialam:(bo u mnie to jest taki problem ze ostatnia miesiaczke milalam w kwietniu i od tamtej pory cisza!!!nawet plamienia!!no i do tego coraz wiecej dolegliwosci ciazowych zaczelo sie pojawiac,jak mdlosci,wzdecia zaparcia,niechec do jedzenia i do zapachow,lodowke omijam...czeste siusianie,ktore jest dla mnie najgorsze lekka zgaga sie niedawno pojawila no i zmienily mi sie brodawki,sa wieksze,jakby opuchniete i naokolo maja ciemniejsza barwe,do tego bardzo duzo jest gruczolkow rozowych wokolo sutka,troche bola,raczej pieka i boli mnie strasznie brzuch po bokach jak na miesiaczke.ufff.wiec poszlam ja wkoncu do doktora i bylam pewna ze stwierdzi ciaze a tu nic nie widac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!szok,prawie 3 mce bez miesiaczki!!!kazal poczekac spokojnie 2 tyg i zbadac krew albo znow przyjsc na wizyte..drogie kolezanki co o tym myslicie,hormony mam ok wiec czy to mozliwe ze nie jestem w ciazy????bo juz zglupialam,serio!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Wczoraj wrocilysmy z Lusia z Polski :D Pogoda w miare sie udala wiec jestem szczesliwa i opalona :D Lusia pojadla polskich owocow prosto z \"krzaczka: :D chociarz z poczatku dopadl ja katarek ale wszystko ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kina29
19joasia85 własnie tez wrociłam z Polski tyle ze w sobote tez pogoda rewelacja i bardzo zadowolona bo moj mały mial kontakt wkoncu z dziadkami!!inny chlopak normalnie!!no i nie ma to jak polskie jedzonko co nie!!! flower29 poczekaj jeszcze troche napewno bedzioe dobrze wszystko!!zrobisz badanie krwi to napewno wszystko sie wyjasni!!!a objawy masz ciążowe nie ma co gadac!!!no ale to musi stwierdzic lekarz!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flower29
kina29 dziekuje za cieple slowa i za otuche:)postaram sie byc cierpliwa i jakos przeczekac te 2 tyg,a potem zobaczymy:) badanie krwi jest najdokladniejsze.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kina29
wiecie co kochane-byłam dzis w sszpitalu u mojej kolezanki urodzila wczoraj przez cesarke- dziecko słodkie a moja kolezanka ma chyba deprache poporodową!!wogole dzieckiem sie nie interesuje,pokarmu m nawal a ie chce karmic!!boze juz tak jej nagadałam ale to nic nie pomaga!!!!praktycznie cały dzien siedziałam z nia i starałam ja przekonać do malutkiej!czy ktoraś z Was to przeszla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kina29 mezulek nie poznaje Lusi. Siedzialysmy same przecierz w domu a w polsce cala nasza rodzina i w koncu Lusia \"odzyla\" i ja razem z nia.... a polskie jedzenie...az milo wspominac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flower29
kina29,moja siostra cioteczna tez tak miala,tez urodzila przez cesarke i to byl jej drugi syn,bylam u niej w szpitalu i gdybym mogla to bym zjadla tego slodkiego malucha a ona lezala i wogole nie zwracala na niego uwagi,nie chciala go karmic ani nawet wziasc na rece jak plakal..wiem ze tak miala kilka dni po porodzie w szpitalu,nie wiem jak sobie z tym poradzila,bo moje gadanie tez na nic sie zdalo,ale z tego co wiem przeszlo jej to:)moze twojej kolezance tez przejdzie czego bardzo jej zycze.ja osobiscie nie wiem czym takie szoki sa spowodowane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny możecie mi polecić jakiegoś dobrego polskiego dentyste w dublinie ?? wczoraj wypadła mi plomba i wolałabym naprawić to póki nie zacznie bolec :( z góry dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kina29
wiecie co moja kumpela niestety nadal nie moze sie odnalesc w roli mamy-no ja zrobilam co mogłam jutro wychodzi ze szpitala i mam nadzieje ze bedzie lepiej!!! co do dentysty to sory ale nie pomoge bo to nie moje strony!! jeszcze cos!!dzis w Tesco kupiłam mega pake pampersow 160szt za 29.99 super cena dziewczyny!!!wiec jak jestescie chetne to kupujcie!!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justme86
Witam serdecznie wszystkie forumowiczki... przejrzałam kilkanaście ostatnich stron forum i prawdę mówiąc znalazłam tam tak wiele sugesti, ale ani jednego konkretu. Proszę was bardzo o pomoc. Jestem tutaj od 2 tygodni i szukam naprawde sympatycznego ginekologa w dublinie. wstyd sie przyznać, ale to moja pierwsza wizyta, więc nie chcę się zrazić na wstępie... chodzi tylko o tabletki anty, ale tak czy inaczej... więc jeśli mogłybyście mi kogoś polecić byłabym bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam pania( nie pana) doktor z medicusa ale jesli chcesz tabletki to normalnie gp ci przepisze :) jakie bedziesz chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verita71
Dziewczyny mam pytanie :) (nic nowiego, co?) :) Chodzi mi o ciaze. Pierwszy krok to wyzyta u GP, ale jak sie go nie ma? Czy wizyta u polskiego ginekologa traktowana jest jak GP? czy moze, zeby pojsc do polskiego ginekologa, trzeba sie najpierw przejsci do polskiego (lub nie) GP ktory skieruje nas do szpitala, a ginekologa wybiera sie jako dodatkowa :) polska opcje? Nie wiem co robic...jakos nie ufam irlandczykom a juz napewno sniadym irlandczykom :) (mialam nieprzyjemnosc)... Moze mozecie polecic jakiegos dobrego GP z okolic D6? I czy wiecie moze gdzie przyjmuje krzyzanowski? Czy ktorac byla u niego? Moja pierwsza ciaza i chyba wariuje :) Dzieki za ewentualne odpowiedzi :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka73
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka73
Mamusie i dzieciaczki Gosia......... 8 Czerwca 07 ........synek Filipek Zabcia ........6 Lipca 07 ............córcia Amelia Karola ........2 Sierpnia 07 .........córcia Kasienka Melka .........16 Wrzesnia 07 ..... córcia Molly Kitek ..........22 Wrzesnia ........córcia Maja Aine ...........24 Wrzesnia .........córcia Natalka Magda ........20 Października.....córcia Lenka Bebolek ......12 Listopad...........synek Fabian 19joasia85.. 13 Listopad...........córcia Lusia Aga 84........18 Listopad...........synek Pawełek Ania_84.......03 Grudnia ...........córcia Oleńka Karola416....14 Grudnia.............córcia Oliwicia mamba9.......15 Luty................córcia Viktoria meggi1982....4 marca...............synek Antoś Wesmar.......5 marca...............synek Maksymilian Aaagcia ........2 kwietnia ..........córcia Emilia Kathy100......19 kwietnia..........córeczka Zosia themonic.......23 kwietnia..........synek Bilal Motylek_22....27 Kwietnia..........córeczka Lena Siobhane........19 Maj................synek Antoś Wiktorianka....29 Maja.............synuś Adaś Muszka86......22 Czerwca..........córeczka Emilcia Agula ........................???? Oczekujace Olacork.........31 tydz......15 lipiec..........chłopiec Kania82.........30 tydz.......24 Lipca.........chłopiec.... Violaa............33 tydz......4 Sierpnia........córeńka Magda... ........7 tydz.......10 sierpnia.......?????....... Magda...........18 tydz......21 wrzesień......?????? Ani79.............28tydz......22 wrzesien.....????? happymama.....26 tydz......6 listopad........coreczka Zuzia Myszkaa25......14 tydz......28listopad.......????? Katarzynka73..30 tydz......17 październik...syn Maksymilian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia 80
verita 71, czesc, z tego co wiem, to do GP mozesz sie zapisac w kazdej chwili i na pewno znajdziesz jakiegos blisko siebie. Tak czy inaczej jest to wygodne, bo jesli jestes w ciazy to bedzie ci latwiej chodzic do kogos blisko np na zbadanie cisnienia czy posluchanie serduszka dziecka, a wszystko za darmo i tak jesli spelniasz wymagania. Co do polskiego gina tp zalezy czy jest zarejerstrowany, powinien byc w stanie jednak polecic ci szpital i wyslac do niego list potwierdzajacy ciaze. zycze powodzenia, ja mam dzis date porodu i narazie cisza...miejmy nadzieje ze przed burza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verita71
Dzieki za odpowedz gonia 80 :))) Mam nadzieje ze cieszysz sie juz swoja kruszynka....Wszystkiego Najlepszego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie i dzieciaczki Gosia......... 8 Czerwca 07 ........synek Filipek Zabcia ........6 Lipca 07 ............córcia Amelia Karola ........2 Sierpnia 07 .........córcia Kasienka Melka .........16 Września 07 ..... córcia Molly Kitek ..........22 Września ........córcia Maja Aine ...........24 Września .........córcia Natalka Magda ........20 Października.....córcia Lenka Bebolek ......12 Listopad...........synek Fabian 19joasia85.. 13 Listopad...........córcia Lusia Aga 84........18 Listopad...........synek Pawełek Ania_84.......03 Grudnia ...........córcia Oleńka Karola416....14 Grudnia.............córcia Oliwicia mamba9.......15 Luty................córcia Viktoria meggi1982....4 marca...............synek Antoś Wesmar.......5 marca...............synek Maksymilian Aaagcia ........2 kwietnia ..........córcia Emilia Kathy100......19 kwietnia..........córeczka Zosia themonic.......23 kwietnia..........synek Bilal Motylek_22....27 Kwietnia..........córeczka Lena Siobhane........19 Maj................synek Antoś Wiktorianka....29 Maja.............synuś Adaś Muszka86......22 Czerwca..........córeczka Emilcia Agula ........................???? Oczekujące Olacork.........31 tydz......15 lipiec..........chłopiec Kania82.........30 tydz.......24 Lipca.........chłopiec.... Violaa............33 tydz......4 Sierpnia........córeńka Magda... ........7 tydz.......10 sierpnia.......?????....... Magda...........18 tydz......21 wrzesień......?????? Ani79.............28tydz......22 wrzesień.....????? happymama.....29 tydz......6 listopad........córeczka Zuzia Myszkaa25......14 tydz......28listopad.......????? Katarzynka73..30 tydz......17 październik...syn Maksymilian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam wszystkie Kobitki :) Mam na imię Ewa i niedawno sie dowiedziałam że zostaniemy z mężem rodzicami. Mieszkamy w Dublinie a pochodzimy z Wrocławia. Będzie to nasze pierwsze maleństwo i dlatego nie wiemy za bardzo co mamy robić. Narazie na początek byliśmy w medicusie na pierwszych juz dwoch wizytach i wszystko jest oki. Karteczka ze szpitala przyszla i pierwsza wizyta bedzie pod koniec września dopiero. Teraz zaczynam 11 tydzień, czuję się dobrze. Nie wymiotuje i zażywam tylko folik. Od 12 tygodnia Pani doktor powiedziała, że mam zacząć brać zestaw witamin. Dziewczyny pomożcie czy cos wiecej powinnam teraz brać, jak mam dbać w tym okresie o moje maleństwo? Pozdrawiam Ewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×