Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Gość chorykrolik
ja juz po egzaminie, lece teraz szukac spodni, bo nie mam sie juz w co przyodziac... co do jedzenia pamietam tylko, ze zakazala surowego miesa i ryb i dokladnie myc owoce i warzywa, no i tunczyka zabronila, bo niby kumuluje rtec prez te 30 lat swojego zycia. Jakby tak pogrzebac w necie to wielu rzeczy zabraniaja, ale nie mozna sobie wszystkiego odmawiac, bez przesady. A pasztecik tesciowej tez jadlam i az mi sie uszy trzesly ;) Milego dnia kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was :) w ten piękny słoneczny dzień , ja ogolnie wątróbki nie lubie ale taki pasztecik to bym sobie zjadła :P łososia tez jem z makaronem mmmm pychotka aż głodna sie zrobiłam :D u mnie juz polowa ciązy :P i moze nie dlugo zaczne czuc juz jakies ruchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co myslicie o ... niebieskiej poscieli dla Dziewuszki ???? Na rozowy to mam "alergie" a jakos inne kolory wydaja mi sie nijakie a lubie niebieski ... czy TO ma rzeczywiscie jakies znaczenie i ma strerowac moim wyborem??? no nie wiem .... Chorykrolik jak egzamin? A tunczyk lubie, wiec jadam w salatce, losos wedzony wiodl prym na poczatku ciazy, az mi sie .... znudzil ... Wiec mysle, ze miesko nie surowe a reszta? jak kto lubi :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chorykroliku super ze egzamin za toba, udanych zakupow zycze, ja kupialm ostatnio laniane spodnie w nexcie za 26 euro super wygodne sa:) w przyszlym tyg ogarne sie z tymi papierami i bede to miala z glowy, lilac mialas jakis problemy z ta kopia aktu malzenstwa bo z tego co pamietam nic na gardzie nie potwierdzalas? Co do jedzenia ja nawet slyszlam cos o actimelach ale wydaje mi sie ze nie ma co sie dac zwariowac, uwazac na surowe mieso, surowe jajka i moze rzeczywiscie na ser plesniowy, chociaz ja ktoregos dnia do mojego ulubionego kremu z brokulow troszeczke wrzucilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilac a dlaczego nie niebieska, moze tylko nie w samochodziki i bedzie luz:) ja kiedys kolezance kupowalam posciel w prezencie dla dziecka na tej stronie www.bajkowachatka.pl/assortment/POSCIELE/?category=138 i sliczne mieli wzory ale nie wiem czy wysylaja towar za granice, musialabym sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
Czesc Kochaniutkie ;) Ja juz sie tak nie przejmuje tym co jem staram sie trzymac tych regol co mi powiedzieli w szpitalu nie jesc plesniowego sera,miesa surowego ,myc dokladnie warzywa i owoce i starac sie jesc dla dwojga a nie za dwojga,bialy chlebek staram sie jesc rzadko wole brazowy,i unikac majonezu i uwazac aby za duzo jajek nie jesc,gazowanych napojow tez staram sie nie pic ale jak mam czasami smaka to sobie nie odmowie wiec czasami spraita sie napije Nawet raz slyszalam ze kurczakow mam nie jesc,kurcze gdymbym miala sie dostaosowac do tego co pisze ze nam nie wolno to bym glodna chodzila Dzis pogoda nie jest taka ladna jak wczoraj ;( ale dobrze ze nie pada zaraz mamy osiedlowe sprzatanie o 13 godzinie wiec wysle na niego mezusia ;) hihihi przeciez jestem w ciazy i nie moge sie przemeczac hihihi musze go troszke wykorzystac puki jeszcze moge i sie daje ;) hihihi chorykrolik Gratuluje zdania egzaminu ;) a jaki egzamin zdawalas? Milego dnia Kochane ;) http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110819704453.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny placzliwy dzien :( same problemy i niechęć mieszkania z tymi ludźmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och izuniek, doskonale Cię rozumiem. Dzielenie mieszkania z kimś obcych nie należy do najprzyjemniejszych. W takim stanie w jakim się teraz znajdujesz każde niepowodzenie odczuwasz ze wzmożoną siłą, to normalne. Może postaraj się podchodzić do niektórych spraw na luzie i olewać co się da. Naprawdę, życie w takim stresie podczas ciąży odbija się na dziecku. Wiem to z obserwacji. 3maj się i bądź silna wobec przeciwności losu. Dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorykrolik
lilac a czemu by nie niebieska? kto powiedzial, ze dziewczynka musi byc w rozach? najwazniejsze, by sie podobala :) Moj sie dzis zapedzil i kupil pierwszy ciuszek-w kolorze niebieskim, wiec jak bedzie dziewucha to i tak bedzie nosila :) Sylwucha12 do nexta akurat nie zajrzalam. to zreszta chyba za pozna pora juz byla na zakupy, totalne oblezenie. najpierw sie naszukalam, potem nastalam do przymierzalni i bylam juz tak zgrzana, ze chcialo mi sie tylko wracac. Kupilam w hm czarne spodnie, bo do pracy trza, za to dzinsow nie dobralam zadnych. Tak sie tylko zastanawiam, czy nie powinnam juz kupic rozmiaru wiekszych, mimo, ze wisialy na mnie, ale za miesiac dwa pewnie w sam raz... myszaa25 a mnie tak majonez ciagnie, co go widze to slysze jak mowi "zjedz mnie" ;) Dziewczyny jak ja mam znalezc porzadny biustonosz? Bo chyba cos ze mna nie tak, przymierzylam dzis z 10, maternity i zwykle, z drutami i bez, jak miseczka dobra, to cisnie w klacie, wezme wiekszy obwod to nagle miseczka mega wielka, normalnie oszalec mozna, juz nie wiem w koncu jaki mam teraz rozmiar... A egzamin to sie okaze, na wiekszosc pytan odpowiedzialam, nie wiadomo tylko, czy na temat hehe ;) jeszcze tylko 7 i koniec semestru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam Cie chorykroliku, praca, studia, obowiązki pani domu, a jeszcze teraz w Twoim stanie nie można wielu rzeczy zrobić szybciej. Choć może czasem taki nadmiar obowiązków działa nader mobilizująco? Tak czy inaczej chyba dobrze, że termin rozwiązania będzie przypadał na czas już po egzaminach, bo z wielkim brzuchem mimo iż, może i przychylniej by patrzyli na Ciebie, to bieganie na uczelnie nie było by już ani przyjemne, ani wygodne... A jeśli chodzi o biustonosze to w mothercare przynajmniej jest totalna bonanza. Rozmiar miseczki B jest większy od DD np.? Też chciałam sobie dziś kupić jakiś biustonosz do karmienia, ale nie było co wybrać. Z racji tego że Stwórca pożałował mi tu i ówdzie w rozmiarach dla irlandek nie gustuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz poprostu nie potrafie z nimi mieszkac ciagle sie o cos czepiają heh moj chlopak podpisal nasze mleko moim imieniem i na koncu dodal trzy wykrzykniki :) to sie czepneli ze to wyglada jakby oni mi mleko wypijali :) a musze podpisywac bo wlasnie raz mi je wypili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
chorykrolik kochana to Ty studiujesz ;) Gratuluje ci wytrwalosci w ciazy bo mi by sie nie chcialo, myslalam we wrzesniu aby od lutego zaczac studia tutaj ale sie okazalo ze mala gwiazdka w grudniu w brzuszku zawitala i odlozylam studiowanie na kiedy indziej Izuniek Kochana nie denerwuj sie tak pomysl o maluszku To sa Tylko Ludzie a na glupote nie ma lekarstwa wiec sie usmiechnij i olej ich i pomysl w tym momencie o malyszku jak cie znow zdenerwuja, mam nadzieje ze uda wam sie jakos ten problem rozwiazac i bedziesz troszke spokojniejsza Kochane a ja wlasnie pieke ciasto ;) jablecznika z budyniem ;) Chetnie Was Zapraszam Kochane jutro na kawusie i kawalek ciasteczka jak zostanie zanim moj mezus sie do niego dorwie bo on je uwielbia ;) ja tez ;) Dzis chcialam kupic moje ulubione paczki z budyniem waniliowym w srodku ale nie bylo ich i mezusiow sie rozplakalam w tesco w sumie to mi lzy pociekly z oczek same od siebie moj to nie wiedzial co robic ja tez nie a one same lecialy hihihi dziwny ze mnie czlowieczek hihihi Uwielbiam ten zapach pieczonego ciasta ;) Kochane Milych Snow Wam zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) z was to nocne marki, myszaa po polnocy ty w kuchni przy ciescie haha ja do 22 ledwo wytrzymuje na nogach, wczoraj wieczorem jeszcze wyprowadzilam sie na spacer to juz po 21 spalam:) Izuniek mieszkanie z obcymi ludzmi to jest mega wyzwanie gdy z rodzina czasami ciezko wytrzymac, w takich sytuacjach problemy zawsze sie pojawiaja, a ty teraz przezywasz to podwojnie, ja tez potrafie sie rozplakac z byle powodu, a gdy juz mnie cos zdenerwuje to az spazmow dostaje... dlatego postaraj sie olac tych wspolokatorow, musisz byc twardsza ze wzgledu na malenstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mysza ale mi smaka narobilas :P az w brzuchu mi burczy:) eh postaram sie tym tak nie przejmowac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co do stanikow to najlepiej sie porzadnie zmierzyc, ja przez pewien czas pracowalam na dziale z bielizna, wiec z praktyki wiem, ze najlepij zrobic to w sklepie w ktorym robi sie zakupy gdyz rozne firmy stanikow maja jednak rozna rozmiarowke, a nasze ciazowe ksztalty zupelnie nie przypominaja tych z czasow przed. ja obecnie mam stanik chyba z 3 razy wiekszy i co gorsze piersi cigle mi rosna. Wszystkie niestandardowe rozmiary stanikow znajdziecie na pewno w M&S to taki troche sklep dla babc ale jezeli chodzi o bielizne i najbardziej nieprawdopodobne wymiary to tam jest wszyttko, moze nie zawsze super seksowne:) nie wiem tyko jak tam wyglada dzial maternity... jezeli macie centymetr w "inchach" sprobujcie zmierzyc sie w domu, przelozenie na centymetry rzadko bywa tutaj trafne. Jezli ktoras z was chcialby sprobowac i nie wie jak to dajcie znac napisze jak mnie uczyli to robic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorykrolik
RudiK Ja juz ledwo ciagne, pierwszy semestr poszedl dobrze, ale drugi wypadl na okres senno-mdlosciowy, wiec dopiero co zaczelam chodzic na zajecia... A co zaczne sie uczyc to zasypiam. Czasem juz nie daje rady i konczy sie tym, ze biore sicka w pracy, albo nie jade na uczelnie ;( W mothercare bylam, spory wybor, ale wlasnie z tymi rozmiarami nie moglam sie ogarnac... myszaa25 Mi sie tez juz nie chce, ale szkoda teraz przerwac, jeszcze tylko 2,5 roku i tak sobie wmawiam, ze pojde na macierzynski, odpadnie mi chodzenie do pracy i bedzie dobrze. Sylwucha12 no to klops, bo nie mam w domu centymetra :( Co do wspollokatorow to do wczoraj myslalam, ze nie mamy tak zle, ale dzis w nocy dali nam popalic zdrowo... O polnocy zdecydowali, ze jada na impreze, zaczelo sie kapanie, szykowanie itp, poszli, zasnelam znowu, a tu 4:00 powrot z paczka znajomych i ciag dalszy. Jak juz poszli spac to jasno bylo i mi sie calkiem spac nie chcialo, postanowilam odwdzieczyc sie rano, tymczasem wstali przede mna i nic z tego. Nie wiem co jest, ale od 2 dni boli mnie glowa w okolicy zatok i oczodolow, mam wrazenie, ze zaraz eksploduje. Czy siedze, czy leze, bez zmian, kataru nie mam, zimne oklady cala noc nic nie daja. Moze to glupie, ale moze cos mi sie oberwalo w galkach ocznych? Strasznie wymiotowalam i mialam wrazenie, ze oczy wychodza mi na wierzch, od tamtej pory mnie ciagle bola. W dodatku znowu wymiotuje, mial byc spacer, a nie moge sie ruszyc z lazienki :( Za to ze strony brzucha zero dolegliwosci, moge lezec w kazdej pozycji i nic. To tez mnie troche martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwucha jak możesz to z chęcią zobaczę Twój kursik;) wszak dodatkowych informacji w tego typu materii nigdy za wiele .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co Dziewczyny? najlepiej mimo wszystko mieszkac samemu a mieszkanie z rodzina moze byc gorsze od mieszkania z obcymi. My mieszkalismy pierwsze pol roku z ... "wujkiem" pod koniec to ... plakalam i cale dnie siedzialam w pokoiku sama ... Pracowal tylko maz a i tak bylo nam juz wszytsko jedno za ile i gdzie, byle tylko sami ... Z biustonoszami to coz ja kupowalam w penneys-ie, bo mialam taki czas, ze co tydzien nowy, bo "cos" z piersiami mi sie robilo .... sie w stare nie miescily ... ;);):) a i jakos dziwnie przybylo mi pod biustem ;/ - przynajmiej nie bylo mi szkoda odstawiac prawie nowe ... Zastanawiam sie tylko co z tym "przed" ciaza ... majtalony mam jak namiot ... AAaaa Marigo mialam wczoraj Cie zapytac ... chce kupic KATAREK ale wiesz ... moj odkurzac wyje jak opetany czy takie Malenstwo juz samego dzwieku tego ssacego potwora sie nie przestraszy ?? jak jest u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilac moj odkurzacz tez wyje-dzieciom to nie robi roznicy.takie maluchy zasypiaja przy odkurzaczu i uspakaja je to-szum jednostajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mieszkalam z kuzynami i bylo strasznie :) mieszkalam i z siostra i bratem tez kłócilismy sie ale bylo spoko :) ale z tymi polakami ja juz nie moge , szukam na dafcie czego kolwiek w poblizu naas nawet apartamentu typu studio ale nie ma nic takiego za 400e bo na wiecej nas nie stac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nie wiem czy to ruchy dziecka czy nie ale dzis poraz drugi pod pepkiem poczulam takie lekkie pukniecie :) wczoraj jak polozylam reke to czulam to i nie wiem czy to początki ruchow czy moze co innego nawet jak moj chlopak przyklada glowe codziennie do mojego brzuszka to cos tam slyszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
Dzien Doberek Sloneczka ;) Dzis jest Piekny dzien ;) Usmiechnijmy sie Wszystkie i zapomnijmy o troskach ;) Proponuje dzis krzeselko,stoliczek dobra muzyczka z radika i cos pysznego do picia i moze do przekonszenia i na ogrudeczek lub balkonik wyjsc i sie relaksowac ;) Ja ciuszki przed ciazy pochowalam do workow prozniowych te ktore nie chodzilam od jakiegos czasu dalam dla potrzebujacych a ladna bielizne ;) sobie zostawilam jakbym pozniej moglabym ja wykorzystac na male tetate ;) a reszte wyrzucilam bo i tak na bierzaca w penym bede kupowac tak mi doradzily kolaezanki po ciazy Ja bielezne w penym kupuje bo jest tansza a ze tez musze czesto ja zmieniac bo piersi mi Rosna ;) i dupka tez ;( hihihi ale coz to mi nie przeszkodzi aby zjesc troszke ciasta dzisiaj ;) Buziaczki dla Was ;) i Milego Dnia Kochane Wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co ja pamietam, to nie mozna surowych jajek i miesia jesc, tez slyszalam o serach plesniowych i topionych. Pamietam jak mi slinia leciala na widok metki tatarskiej :P Co do watrobki to niby jest bardzo zdrowa i powinno sie ja jesc ale ja i tak nie jadlam :P A ostatnio bylam w next tylko ze to byl sam dzieciecy ale byly ciazowe ubrania i powiem Wam, ze spodnie byly super i niedrogie bo kolo 30euro. Ja pamietam kupilam sobie ogordniczki w Benetton of colours czy cos takiego kosztowaly 90euro ale akurat trafilam na przecene i zaplacilam 40. Ale te spodnie z next strasznie mi sie podobaly. Co do rozmiarow ja ogrodniczki kupilam w rozmiarze S i do konca ciazy sie w nie spokojnie miescialm, mowia zeby ciazowe kupowac w takim rozmiarze jakim sie normalnie nosilo. Co do biustonoszy trzeba mierzyc pare rozmiarow a w ciazy pamietam tez kupowalam w pennysie, bo co chwila trzeba nowy a tam tanie akurat maja. Posciel niebieska oczywiscie,ze moze byc.Ja tez bym na roz miala uczulenie choc lubie ten kolor ale bez przesady ;) nie ma co wariowac:D Ok ide sie kapac bo maly spi a ja po treninigu :D Podziwiam za studiowanie, pracowanie i na dodatek w blogoslawionym stanie 🌻 Co do wspolokatorow niestety tak sie zdarza. Ja pamietam jak mieszkalalismy z takich lalusiem, jego panna byla strasznie szalona. Pewnego ranka taka awanture zrobila, ze mnie na 2 pietrze obudzila walila w dzrzwi piesciami i krzyczala, ze ma ja odwiesc do domu. Bylam wsciekla, ze mnie obudzila. Lalusiowi powiedzialam, ze skoro jego panna nie umie sie zachowac to ma u niego nie nocowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Just idac takim tokiem rozumowanie kupilam sobie 2 pary jeansow ciazowych, nosilam 8 wiec i ciazowki 8 ha i co? du .... encja sporo mi hmm urosla i ... hmm pas ciazowy elastyczny sie rozciaga ale reszta ... peka w szwach. Wiec smigam w ciazowych getrach i spodniach dresowych (to ostatnie podrygi tych ciuszkow ) i zwyklych getrach z penneys-a roz.14-16 (!!!). Nie bede juz kupowala jednak nowych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chodzilam w dresach i leginasach, ogrodniczki zakladalam sporadycznie jak gdzies wychodzilismy. Jedyny minus to sciaganie w toalecie, czasami myslalam ze nie wytrzymam i zsikam sie w spodnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka wodnaa
witam ,staram sie z męzem o dzidzi moje pytanie brzmi nastepujaco,czy przy implantacji zarodka moze wystapic jednorazowy śluz podobny do płodnego z takimi brązowymi nitkami.dodam ze to nie mogła być owulacja gdyż ten sluz wystapij jakies 5 dni przed okresem,a śluz owulacyjny miałam w 14 dniu cyklu,no i okres spóznia mi się 3 dni,a zawsze miałam regularne,test moge zrobic dopiero jutro bo nie mam mozliwosci pojechac do miasta dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Marigo- u nas w Cork kiedyś ginekolog miał uprawnienia do prowadzenia ciąży,ale już nie prowadzi ich- nie wiem dlaczego. a dr gp-polska prowadzi ciąże i moją też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×