Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

tez mi sie ydaje ze lilac na cc skonczy bo to juz troche pozno na jakies odwracanki;) myszaa pochwal sie wozkiem. ja jestem pramoholiczka ( tak mnie nazwala znajoma-bo czesto wozki zmieniam;) ) dzien usmiechu powinnysmy miec codziennie:) i w nosie miec te wszystkie wojny.....polsko-polskie haha;) wiem ze gdyby moja mama zyla byloby inaczej i ciagnelabym tam.ale jest jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja sie jeszcze nie pochwalilam ze tez juz wozek mamy:) na ebay zakupilismy bugaboo, uzywany ale powinien sie dobrze prezentowac, moze udaloby sie znalezc nawet tanszy, ale jak sie moj maz zapedzil na tej licytacji to juz nie 0dopuscil, mam nadzieje ze bedziemy zadowoleni:) tutaj link z aukcji http://cgi.ebay.ie/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270722994359&ssPageName=STRK:MEWAX:IT wiem ze przewaza tutaj wiekszosc anty rozowych mam ale mi to polaczenie jeansu z rozem bardzo pasowalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was :) Ja dzisiaj chyba moge sobie pozwolic na usmiech jest ładna pogoda mój ma wolne i powiedział ze zabierze mnie na spacer :) w końcu :P Mysza widze ze masz termin zbliżony do mojego,ja pierw mialam na 4 wrzesnia a teraz mam na 29 sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwucha zaszaleliscie z tym wozkiem.wow! widac ze nie odpuscil hihi. powinniscie byc zadowoleni.ja uwielbiaM NASZ wozio i jedyne co mnie wkurza to trudny dostep do kosza...ale jakos to opanowalam. lece zaraz po igora do szkoly......pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorykrolik
Izuniek ja bralam kwas foliowy jeszcze przed, do konca 3go miesiaca, teraz biore falvit, lekarz kazal kupic dowolne witaminy dla ciezarnych. Jak dzisiejszy spacer sie udal? myszaa25 hehe, jeszcze troche a zaczne odpowiadac tesciowej i bede mogla zrzucic wine na szalejace hormony ;) na razie usmiecham sie i jestem mila :) Sylwucha12 no nadgorliwa to ona jest na pewno, co ma swoje dobre i zle strony :) Czasem milo, jak sie interesuje co u nas slychac, ale jak mowi, ze to tylko "jej" wnusio, to sie martwie... Ladny wozeczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorykrolik
Dziewczyny, ja wiem, ze dzisiaj jest dzien usmiechu, ale mam kilka zmartwien i moze mi poradzicie... Rozszyfrowalam ten mocz i mam escherichia coli i enterococcus species, liczba bakterii 2,8x10^5/ml, leukocyty 3 kom/ul, liczba drobnoustrojow 8x10^3 CFU/ml, nie wiem, czy zaczac panikowac i leciec do gp, czy spokojnie poczekac na wizyte w szpitalu za 2 tyg i wtedy im pokazac wynik, moze mialyscie podobny problem kiedys? Poza tym wczoraj na wieczor zaczelo bolec mnie podbrzusze, ani usiasc, ani lezec, w koncu jakos zasnelam, za to dzis jak wstalam to wyszlo, ze juz nawet na jeden guzik sie nie zapne w spodnie jakos mnie tak wywalilo przez noc i tez bol podbrzusza caly ranek. Teraz juz nie boli, ale za to znowu wymiotuje i to tak, ze mi prawie oczy wyszly z orbit... Dodam, ze od 2-3 tygodni czulam sie juz super, zero dolegliwosci. W pracy musialam dzwignac kilka razy, to czulam sie jakbym miala zaraz zgubic macice, a jak na zlosc ciagle mi cos spadalo i schylanie tez zrobilo sie nie lada wysilkiem. A przytylam zaledwie kilogram, cos mi nie gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chorykrolik ja bralam kwas foliowy od 6 tyg bo wtedy sie dowiedzialam ze jestem w ciazy :) teraz jestem w 19 tyg i biore witaminy Femibion kupilam je w Polsce i od 20 tyg lekarz powiedzial zebym zaczela dodatkowo brac żelazo i nawet nie wiem po co sie je bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny Podczytuje Was od jakiegos czasu no ale nie jestem w stanie przeczytac calego topicu ;) Sama jestem mama 15miesiecznego lobuza :) Co do zelaza to zapamietalam (skleroza ze mnie :P) pamietam, ze ja mialam tez brac, zapobiega to anemii, o ktora podobno latwo w ciazy, tak mi moj byly Gp tlumaczyl. Pamietam moje przerazenie, jak pierwszy raz poszlam do wc po zazywaniu zelaza:P A ja wlasciwie tez chcialam spytac, czy moze ktoras bylaby zainteresowana wozkiem. Exlander kolor jasno zielony, gondola, spacerowka i fotelik do auta. Kupilam malemu parasolke a ten wozek stoi nieuzywany, moze ktorejs by sie przydal, szkoda mi go wyrzucic bo dobry wozek. wygodny tylko nie nadaje sie do samochodu nie wiem jaki bagaznik trzeba miec albo ja nie wiem jak on sie sklada ;) Mam tez sporo ciuszkow po malym, ktore z checia oddam na pozytek maluszkowi :) Mieszkam pod Dublinem jakby co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chorykroliku jedyne co Ci mogę poradzić w sprawie tych bakterii to zgłoś się do GP. Ja już drugi raz antybiotyk biorę, bo też wykryli mi coś w moczu. Niby niewielka infekcja, ale zalecają brać leki, coby podczas porodu te stworzonka nie przeszły na Dzidziusia. Augumentin, który biorę jest najbezpieczniejszy, zwalcza większość bakterii i mogą go stosować ciężarne. Bóle podbrzusza wcale nie muszą być powiązane z bakteriami, ale powinnaś się oszczędzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Just@ ja bym z checia wziela te ciuszki ale niestety nie znam jeszcze płci mojego szkraba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuniek moze poznasz wkrotce plec to sie zglos jakby co :D Ja tez w ciazy bralam antybiotyk ale nie pamietam jak sie nazywal co jakis czas mi wyniki moczu nie takie wychodzily. Pozniej zaczelam chodzic do polksiego ginia i okazalo sie, ze mocz mi sie zatrzymywal w prawej nerce i stad te klopoty. Stosowalam sie do jego zalecen i wszystko dobrze sie skonczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ja poznam płeć to dam znać :) jesli jeszcze bedziesz nas odwiedzac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladnie sie zrobilo dzisiaj-jutro tez ma byc slonko. just witaj:) sprobuj wystawic swoj wozek na adverts.ie - tam naprawde wszystko mozna sprzedac od reki;) za wystawienie ogloszenia nic sie nie placi wiec co ci skodzi sprobowac. izuniek chlopiece rzeczy to mozna brac w ciemno-dziewuszki ladnie wygladaja w blue-a jak jeszcze mja oczki niebiesciutkie to juz wogole odjazd:) chorykroliku jamialam e-coli w dziecinstwie.dostaniesz pewnie antybiotyki i bedzie dobrze .nic sie nie martw kochana. tuz przed narodzinami jess-odkryli u mnie jakies grozne bakterie-nastraszyli mnie u polskiego lekarza ze w spazmy wpadlam...... a w szpitalu na spokojnie stwierdzili ze kazdy ma jakies bakterie-zwlaszcza w takim miejscu;) i tez dostalam anataybiotyk-augmentin.po dwoch tyg. nie bylo sladu po bakteriach i infekcji. nie denerwuj sie.bedzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to sama dostalam ten wozek, ze wzgledu na spacerowke, bo moja przepadla... Gondoli wcale nie uzywalam, wozek jest w bdb stanie skoro go dostalam to nie chce za niego kasy;) No chyba, ze zostawie na drugie dziecko ;) ale to za dlugi czas i po co ma sie marnowac skoro komus moze sie przydac. Co do ciuszkow, zrobie z nimi porzadek i napisze, co mam i moze ktos sie zdecyduje :) teraz jest ok , bo mieszkam na parterze wiec wozek sobie stoi na klatce ale w czerwcu sie musze przeprowadzic i byc moze nie bede miala miejsca aby go trzymac. Dlatego tez pytam a jak nikt nie bedzie chcial to faktycznie go wystawie ale moze byc ze oddam ? Bo glupio mi brac kase, skoro sama go dostalam. A w tej chwili mam 3 wozki wiec ciut za duzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny:) Wywialo mnie dzis z rana, w sklepie mielismy niespodziewane spotkanie i poszlismy z mezem na ciastko a ze cudny dzien to na koniec spacerek:) Maz mnie pyta czy ja tak moge spacerowac, bo a noz ... mnie wezmie? haha to mu mowie, ze tane w rozkroku i urodzie haha:):):) gdyby to tak szybko mialo trwac ... :) Marigo te lozeczko, materac i cala reszta to z tego polskiego sklepu z Dublina chyba zakupie.Bardzo Ci dziekuje, kupie lozeczko zwykle z tymi szczebelkami stalymi. Dzis znajoma mi powiedziala, ze jak teraz mi sie dziecko obroci ooo to bede bardzo czuc ... zobaczymy jak bedzie 15-go kwietnia, bo to nastepna wizyta w Dublinie, pozniej tutaj u siebie. Nie wiem Sylwucha na 100% gdzie przyjdzie mi rodzic. Ja wolalabym w Dublinie, bo tam jest wrecz specjalistyczny i sprzet i szpital ale jesli bedzie tak jak na dzien wczorajszy czyli z Stokrotka ok i pozycja jak wczoraj to cc bede miala u siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ubrankami to szkoda, ze troszke dla mnie pozno, bo juz mam na ten pierwszy okres ale pozniej Marigo gdybys miala ciuszki w ktorych Michellenjuz wyrosnie a bede ci zbedne to daj prosze znac. Moja mama zas swiezy transport mi przyslala body na dlugi rekaw i ... pieluchy flanelowe ale czy juz nie ma np niebieskich? te moje sa rozowe a jak mam wysypke na rozowy kolor ;);):):) Chorykrolik deko sie usmialam, co to za niemodne spodnie:) mialas? haha tesciowa moze niemodna ?:) Sylwycha o jaki piekny wozek, ja wlasnie chcialam bugaboo ooooo widze na ulicach i taki cudny:):):) no ale mam na "trzech nogach" czerwony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny jestem tu pierwszy raz,szukam kogoś kto rodzi w Dublinie w Rotundzie w semi private lub private clinic, nie mogę znaleźć informacji czy warto płacić ....mam ubezpieczenie VHI i wiem ze częściowo zwraca koszty .Jeśli macie jakies doświadczania w tym temacie dajcie znać proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Just@ to jak sprawdzisz co i jak to daj znac co masz, ja mam jak narazie dla dziewczynki ciuszki od wspołlokatorki :) ale dla chlopca tez z checia bym wziela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... a noz beda blizniaki :):):) Izuniek jedno dzieciatko u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tym suwaczkiem to nie idzie tak aby toto sie wyswietlalo? a nie adres www? bo u mnie tak widac Dziewczyny Wasze suwaczki? Marigo Ty jestes "zmotoryzowana" w tym temacie jak to z tymi suwakami jest? moze to u mnie jakies lewe toto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Lilac no jak bylam na usg 4 tyg temu to widziałam ze jedno jest ale moze drugie sie schowało kto wie :) Just@ a gdzie dokladnie mieszkasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ciężarówki Dawno nie zagladałam do Was. Czytam co piszecie ale nie mam czas odpisać. Odkąd zaczęłam pracować ,a to już ponad 5 tygodni, wracam zmęczona i nic mi się nie chce. Izuniek- witam serdecznie wśród przyszłuch mamusiek( chodź ja już nią się czuję) nie będziesz sama czekała bo mój pierrwszy termin był na 4 września, ateraz mam na pierwszego. dziewczyny przez całą noc bolał mnie brzych po lewej stronie i to mocno. Wciąż boli. wiecie może co tomoży być? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Katarynkag79 moj pierwszy termin tez byl na 4 wrzesnia a teraz mam na 29 sierpnia :) a czujesz juz jakies ruchy dziecka bo ja jeszcze nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izutek jak poznasz plec dzieciatka to daj znac, w sumie te ubranka co mam to sa i tak dla starszego tak kolo 7 miesiaca, bo te z pierwszych miesiecy to juz dawno wydalam;) A mieszkam dokladnie w Celbridge. Moze ktoras z Was niedaleko??? Co do Rotundy znajmoma ostatio rodzila, narzekala tylko na sale juz po porodzie, mala, duszno, 4 boksy a pokoik nieduzy.I ze pielegniarki w ogole nie przychodzily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny:) moja mala kruszyna uwziela sie na mnie, uciska mi na nerw kulszowy i z ledwoscia sie poruszam, dzis musialam sobie nawet prace odpuscic...jutro wizyta u GP zobacze czy cos mi ona na to wymysli. katarynkag super ze udalo ci sie dostac ta prace, zawsze sobie cos zarobisz przed narodzinami maluszka, bo pieniadze rozchodza sie w oszalamiajacym tempie... ja planuje dzis powalczyc z balaganem w szafie i moze przemebluje sypialnie przy pomocy meza...wszytsko zalezy od tego czy uda mi sie troche rozruszac ta prawa noge:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Just@ ja mieszkam w Naas jakies 20 km od Ciebie :) A le pogoda sie zrobila mialo byc slonce a tu pada dobrze ze chociaz nie jest zimno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Dziewczyny w czwartek:) Patrze w okno i tesknie wygladam slonca, nie bedzie slonca - nie bedzie prania:) Katarynka wg mnie to macica sie rozciaga stad ten bol ... ostatnio i mnie jeszcze sie rozciagala ha (a juz myslalam, ze bardziej nie moze toz to 35 tc) na gorze po prawej stronie:) zreszta mowilam o tym w szpitalu to i lekarz to potwierdzil. W efekcie jeszcze troche i macica bedzie na kregoslupie, duza ta moja macica haha:) Milego dnia dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas juz przestało padac i sie rozpogadza hmmm moze nawet slonce wyjdzie , ja nie wiem czy mam szanse na pranie :/ jak dam rade raz w tyg zrobic to jest dobrze i to o 20 godzinie ostatnio robilam bo ciagle cos piorą :P chcialam dzis rano ale pralka byla juz zajeta :/ cale szczescie ze kupilam druga suszarke bo ciuchow tez nie mialam gdzie wieszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
czesc Kochaniutkie ;) Pogoda do duszy ;( ja jakoz zle sie czuje jakos slabo tak nijak to chyba przez ta pogode.. dzis poleniuchowalam sobie z mezem i nie dawno wstalismy ;) choc po sniadanku znow leze sobie w lozeczku ;) a moj maluszek fika coraz mocniej ;) Ja bede rodzic w Rotundzie i tez slyszalam ze opieka po porodzie nie nalezy do najlepszych choc zdania sa podzielone narazie na nich nie narzekam wszystko idzie sprawnie i moge polecic a jestem tamm raz w miesiacu.. Izuniek kiedys mieszkalismy z tak para ze tez dobic sie do pralki nie moglam a jak juz byla wolna to suszarka byla zajeta teraz naszczescie mieszkamy sami i bardzo mnie-nas to cieszy maz moze sie po pracy spokojnie wyspac a ja moge obiadek na spokojnie ugotowac ;) ojj Kochane jak mi sie dzis nic nie chce.. dzis mam wielkiego lenia.. na obiadek zrobie lazanki bo nie mam sily na wymyslanie niczego innego Milego Dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bede teraz testowala ... z suwaczkami, chcialabym aby takie ledne toto bylo ... z obrazkami :) czy to mozliwe tutaj? czy tylko beda same literki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×