Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Gość Izuniek
Witam wszystkich ja dopiero co sie obudzilam i zastanawiam sie czy nie isc dalej spac :)Ja dla mojej dzidzi też juz mam imiona będzie Laura albo Oskar :) Pozdrawiam i miłego dnia wam życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) smacznego tym, którzy już w okolicach śniadania. Mąż jeszcze śpi, a mnie samej nie chce się robić, w dodatku zgubiłam gdzieś pierścionek zaręczynowy przy wczorajszym przemeblowaniu... Marigo nie wracamy jeszcze na stałe do Pl. Będzie to tylko taki dłuuugi urlop. Przynajmniej mój, bo mąż będzie dojeżdżał do nas. Zebrało się trochę imprez rodzinnych i nie sposób na nich nie być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuniek
Ja ze względu na moją ciąże nie moge byc 27 sierpnia w Polsce na weselu mojego brata a w dodatku mialam byc swiadkową :) Mój brat sie bedzie bawic a ja rodzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuniek przede wszytskim spokojnie z tym konfliktem, nie ma u Ciebie obaw, bo to pierwsza ciaza to raz a po drugie gdyby byly obecne jakies przeciwciala to w ekspresowym tempie by Ci poinformowali, wiem to na 100% po sobie. Po urodzeniu dziecka dostaniesz na pewno immunoglobuline (tak jak ja teraz) i przy nastepnej ciazy nie bedzie zadnych obaw :) Nie msz sie czym martwic:):):) Pogoda nie za ciekawa, wieje, ze glowe chce urwac, przez te wiatry boli mnie troszke glowa ... Chcielismy kupic dzis lozeczko ale nie umielismy sie zdecydowac czy kupic lozeczko normalne czy takie lozeczko co pozniej moze byc lozkiem ... Marigo a co Ty na to? a powiedz kupowac przewijak? W efekcie zakupy skromne: wanienka, tremometr do wanienki i taka mata czy jak to nazwac - do przewijania ... Na koniec sernik na zimno (bardzo lubie te serniki:)) przegryzany kabanosem ... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
looooo matko lilac-ty masz skladanki lody ze sledziem,sernik z kabanosem.ciaza murowana u ciebie;) lozeczko junior-super sprawa.pod warunkiem ze bedziesz konsekwentna i dziecko od poczatku bedzie spalo w lozeczku a nie z wami w lozu hihih;) przewijak mialam przy igorze tylko i jak dla mnie zbedny gadzet;) z jessa kupilam juz tylko mate za 9 euro w smyths, i przewijalam ja na lozku albo stole jak bylo wygodniej. teraz nie mam nawet maty bo zapomnielismy kupic a teraz okazuje sie zbedna bo przewijam mala na kocu na kanapie.jestem wygodna do tego mam klopoty z dyskiem i iewygodnie mi stac za dlugo.i mi to pasuje i malej;) jak kto woli;) musisz przemyslec jak ci bedzie wygodniej.widzialam na gumtree duzo w idealnym stanie-nawt razem z wanienkami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... moze mata wystarczy :) - kupilam ja wlasnie za niecale 10 w smyths, kiedys wlasnie tam byly lozeczka w promocji za 40, ale wtedy kupilismy wozek wlasnie a teraz najtansze jest za 80 a za 130 to lozeczko co pozniej moze byc lozkiem. Nie wiem jak to ze spaniem naszej trojki by bylo, teraz, maz sie ... rozwala na lozku ;):) potrafi i mnie zrzucic :);) ha, wiec chyba lozeczko zostanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuniek
ja tez postanowilam ze przewijaka nie bede kupywac ,lozeczko dostaniemy za 50e od menagera mojego narzeczonego ,wozek chicco na 3 kolkach od siostry :) widziałam ten Inglesina Classic ale fajna tez cena,postanowilam tez ze nie bede kupywac sterylizatora bo Marigo pisala butelki mozna wyparzyc w garnku wiec tak tez zrobie :) Wasze informacje sa bardzo przydatne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilac a patrzylas na lozeczka na tej stronie eurobaby? oni tam maja niezle promocje a powyzej 100 dowoza gratis w calej irlandii izuniek jak pracowalam w przedszkolu to nikt nie mial czasu nawet na wyparzanie butelek,zabawek itd-i uzywalismy tabletek albo proszku milton. wsypuje sie do wody i jakis czas moczy butelki smoczki zabawki itd. ja tez to uzywam w domu do szczoteczek do zebow i pewnie do miski zabawek jak podrosnie. chociaz uwazam ze dziecko musi sie obeznac z bakteriami ,a wyjalowienie nic dobrego nie przynosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marigo no niestety tam nie ma nic taniej niz w smyths, w tym ostatnim nowe modele maja byc do 2 tyg. to zerkniemy:) Pomierze sypialke i byc moze kupily to "loze" na zas :) Zerkne tez na inne strony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja na moment bom w trakcie prania sporzatania i gotowania obiadu.zbudzona przez dzieci przed szosta.... lilac ja tak myslalam w nocy o tym lozeczku i wogole waszych zakupach i przeciez IKEA ma tanie lozeczka poza tym nie wiem czy zagladalas na strone polskiego sklepu z akcesoriami dla dzieci? widzialam tez na adverts.ie jesli nie zalezy ci na nowym lozeczku-swietne lozeczko typu junior z mamas and apas chyba za 80e-to swietna cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu jest link do tego polskiego sklepu.maja tam chyba wsyztsko co potrzeba-rowniez dowoza-a pracyjaca tam Pani Marta jest bardzo mila i pomocna www.babycarrierdublin.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole to mam do was prosbe wy teraz kochane wiecej po sklepach chodzicie niz ja-gdybyscie spotkaly gdzies zabawke cos a'la mata lub activity centre ze swiatelkami jakimis ruchomymi elementami,dzwiekami itd. dajcie mi znac cos jak to http://cgi.ebay.ie/Chicco-Duo-Gym-Musical-Activity-Centre-/220676163463?pt=UK_Toys_Creative_Educational_RL&hash=item3361530787 szukalam uzywanego ale wszytsko idzie od reki i nie nadazam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede tez sprzedawala kosz do spania- gleboki i duzy z prawdziwej wikliny na stojaku z kolkami i baldachimem za 50euro jak by ktoras z was byla moze zainteresowna zdjecia moge wyslac na maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuniek
mnie sie podoba ta kołyska a wytzrymalabys z nia do konca miesiaca bo teraz nie mam pieniedzy a 5 maja bede w dublinie w szpitalu :) i bym ja z checia wzieła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuniek
i tak miałam zamiar kupić jakis leżaczek a ta kołyska jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marigo bardzo Ci dziekuje za wszelaka pomoc w szukaniu lozeczka. Tej polskiej strony jakim cudem nie znalam ... U mnie to niestety daleko wszedzie i jak cos kupie to musze z transportem wiec albo z tej polskiej strony albo w smyths ... ten sklep akurat blisko. Jak juz lozeczko to chyba juz niestety nie kupie kolyski :( bo jeszcze bym chciala to krzeselko co Marigo polecalas ... Malo u nas miejsca w domku, glownie w sypialce. Nie mam radosnego nastroju, jestem na wojennej sciezce z mezem, plakac mi sie chce :( moze pojde ... pobiegac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz ty lepiej lilac nie biegaj......bo dobiegniesz......na porodowke. slonko u nas tez ten sam problem.mamy bardzo malutki domeczek i dlatego wsciekam sie bo na nic nie ma miejsca....a troje dzieci. to krzeselko jest fajne bo juz nie potrzeba lezaczka zadnego-ma w sobie te funkcje. lilac polecam ci ta polska stronke bo fajne rzeczy maja i dowoza-wiec mialabys problem z glowy,a z marta mozna sie dogadac,ona doroadzi we wszystkim i towar odlozy.a zaplacic mozna albo online albo przy odbiorze.ja teraz baldachim tam do lozeczka bede kupowala. nie martw sie mezem-on tez teraz przezywa i pewnie boi sie nowego bardziej niz ty....glowka do gory.ide jesc obiad. w ciszy i spokoju bo marudki dziewczynki spia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuniek
ja tez jestem chętna na ta kołyske jak coś :) ale Lilac pewnie będzie bardziej potrzebna ja mam dopiero termin na koniec sierpnia :)Więc może znajde coś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuniek ja niestety z racji brakuj miejsca w domu nie moge kupic i kolyski i lozeczka ... wczesniej myslalam, ze kupie tylko kolyske ... Do tego chce takie krzeselko, ktore polecala Marigo, chcialabym je kupic na poczatku przyszlego tygodnia, mam nadzieje, ze bedzie na nie jeszcze promocja :):):) Bylam sobie na dluuugim spacerze 3,5 km w jedna 3,5 w druga strone, juz na koniec to mi sie isc nie chcialo ha, nie bylo za cieplo, bo 3 razy parasol otwieralam ale moze wlasnie dzieki temu ... doszlam:) Moja Dziewuszka malo sie rusza cos ostatnio ... no nie dziwie sie z jednej strony, bo za wiele miejsca nie ma na gimnastyke, brzuchatek twardy i jak co wieczor mam akcje pt. "Wszytsko mnie swedzi" (glowa mnie nie swedzi ani dziasla:):):)). Ide "polac sie" woda i w bety. Moze do kosciola pojde? ... na spacer? Cudnej niedzieli Dziewczyny i dobrej nocki jak jeszcze nie spicie a zagladacie tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... jutro do kosciola nie dzis, dzis juz sie boje "biegac" po nocy, to wies gdzie psy d ... i szcekaja, busy nie jezdza, bez auta czlowiek by zginal ha a latarnie sa tylko przy ... kosciele :/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuniek
a wiem o jakie siedzonko Ci chodzi co mozna z niego tez zrobic lezaczek :) Ja niestety siedze calymi dniami w domu :( Moj narzeczony po pracy przychodzi to odrazu siada za komputer i tak mi mija wieczór ,żeby to chociaz na spacer zechcial mnie zabrac,ja sie nie moge doczekac kiedy to Moje zacznie dawac znaki :) Więc ja kołyske moge wziąć z chęcią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuniek
Dosyc mam wszystkiego kolejna kłótnia i chce mi sie płakać,czasem nawet sie zastanawiam Co Ja tu robie:( całymi dniami siedze i czekam az wroci z pracy a tu co od 18 do 24 tylko komputer A co ze mną,czepia sie ciagle ze to ja na kompie siedze i nic nie robie hmmm To ciekawe kto sprząta pierze i gotuje może krasnoludki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry brzuchatki i mamusie:) Marigo tobie jako juz 100% mamie zycze wszytskiego najlepszego z okazji dnia matki:) Ja jeszcze w tym roku na to swieto sie nie zalapie, lilac a ty bedziesz mogla smialo poswietowac ze swoja coronia w polskim terminie:) super, ze juz odpoczywasz, korzytsaj z tego wolnego czasu ile sie da w koncu ciezko powiedziec kiedy znowu przydazy ci sie taka okazja:) Izuniek gratulacje i witaj na forum, jeszcze chwila i bedziesz czula swoje malenstwo jak bryka:) Ja coraz wieksza i bardziej niezdarna i gapowata...wczoraj rozwalilam nowe zelazko, przechodzac zaczepilam brzuchatkiem o deske do prasowania i spdlo z hukiem na podloge, oczywiscie sama tej deski nie sprzatnelam, dzis nie wylaczylam budzika i zafundowalam sobie pobudke o 6.30... musze sie wybrac dzis na jakies male zakupy, spodnie do pracy musze kupic, bo te co mam nie wchodza mi juz na d... moze od razu swojemu krasnoludkowi cos zakupie by poprawic sobie humor:) moj maz mial miec dzis wolne ale wczoraj dostal tel ze ktos zachorowal i poszorowal rano na zastepstwo, oczywiscie wscieklam sie na niego i focha zarzucilam, ale kurcze jaka w tym jego wina:P mam nadzieje ze skonczy o 14 jak obiecal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
Dzien Dobry kochaniutkie ;) Wszystkiego Dobrego Mamusie i Przyszlym Mamusia ;) Bo jakby nie bylo to my juz jestesmy mamusiami tylko w formie inkubatorka ;) hihi Dzis bedzie ladniejsza pogoda niz wczoraj ;( Smutna minka dlatego ze wczoraj moj mezus chcial powiedzial ze bierze mnie na obiadek i gdzies pojedziemy sobie na spacerek a pozniej rybke zjemy ;) Ucieszylam sie ;) ubralam ladnie,pomalowalam i pojechalismy a tutaj jak zaczelo gradem sypac to zawrocilismy i wrocilismy do domku po drodze do KFC zajechalismy i tyle bylo z naszego spacerku a dzis jak ladna pogoda sie robi to moj w pracy i to sie nazywa miec szczescie .. Milego Dnia Kochane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marigo WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO w Dniu Mamuni:):):):) Wczoraj pozno wieczorem napilam sie zimnego mleka, potem poszlam "polac" sie woda i .., jak mnie z boku na gorze brzuchatka nie zaczelo bolec, ciagly jednostajny bol, przerazilam sie nie na zarty ... Nie pojechalam do szpitala ale juz niewiele brakowalo ... Teraz w porzadku ale zas spac nie moglam, wstalam przed 3-cia, poczytalam gazete i do lozka ... Jutro mam wizyte w szpitalu. Izuniek hmm glowa do gory, potrzebna szczera rozmowa z Narzeczonym, jemu tez potrzeba rozrywki po dniu pracy ale MUSI przede wszyskim Ciebie zrozumiec, ze i Tobie jest ciezko kiedy caly dzien jestes sama, pragniesz kontakt z nim, moze niech choc troche tego wolnego czasu uda sie Wam razem spedzic :) Zycze powodzenia:) Dobra recepta tez jest zorganizowanie sobie czasu, zrobic swoje i .... w teren :) Sylwucha zelazko na ziemi mam tez za soba - nie potrzaskalo sie na szczescie ale i zrzucone wieszaki w sklepie (jak na zlosc sama drobnica na nich byla i toto tez pospadalo z wieszakow), towary z pulek ... mam "nauczke" gdzie wasko - nie wchodze, w pasie (a gdzie moj pas?) mam chyba 250 w biodrach (tu akurat pewna czesc ciala mowi gdzie moga byc biodra) niewiele mniej, nogi jak slupy - sama atrakcja. Milego dnia Dziewczyny, z tej strony domku widze niebieskie chmurki, moze nie bedzie padac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuniek
Witam wszystkich :) naszczescie juz jest ok Jest słowo ktore moj narzeczony mówi jak jestem zła i mi przechodzi bo mnie rozsmiesza :) u nas mokro i pewnie będzie tak cały dzień :( Pozdrawiam wszystkich i zycze miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuniek
Sylwucha a na kiedy Ty masz termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×