Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Izuniek u mnie 28 tydzien, termin mam na 23 czerwca:) dziewczyny bylam na tych zakupach, lazilam po tych sklepach i nie kupilam absolutnie nic...jak ja nie znosze takich dni, wrocilam umeczona, zasapana i cala spuchnieta, az mi stopy z butow wyplywaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... mnie sie nudzi, swedzi mnie skora, nie wiem jak i gdzie siedziec, czy moze lepiej lezec? kostki .... ? jakie kostki, ja nie mam kostek ok pol roku !!! chyba, jedyne buty w jakie mieszcza sie te moje "czlapy" to adidasy a jak tu takie buty do sukienki zalozyc? zimno mi bylo rano wiec zalozylam rajtki, rajtki potargalam jak tylko po wizycie w toalecie chcialam je naciagnac ... Wiecie co Dziewczyny jutro jade w szpital, bo mam wizyte powiem im, ze juz mi sie nie chce, niech tam zjarza i zobacza, moze mam rozwarcie na 4 palce ... We wtorek jade do Dublina wiec moze tam ... znaja sie na rzeczy jesli Ci tutaj nic nie dojrza. Ide umyc talerze, zawsze to jakas rozrywka :) ps. chce do pracy, moge smieci zbierac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuniek
oj Lilac ale sie usmiałam ja własnie jestem po robieniu pizzy zjadłam 2 kawałki i mam dosyć :P To pewnie wy juz będziecie mamusiami a Ja bidulka jako jedyna jeszcze będe czekać :( też bym poszła z chęcią do pracy jutro zajde do agencji moze cos znajdą dla mnie,ostatnio jak byłam to siedziałam te 9h i wyciagałam ulotki z paczek po tabletkach :) tak to nawet w dniu porodu moge pracować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilac wiem dobrze...ha chyba nieskromnie powiem najlepiej! jak to jest....ale niech ci sie nie spieszy jeszcze z tym rozwarciem.... stokrotka do ostatniego dnia rozwija sie i udoskonala...dobrze jej w brzuszku...cieplutko ,i bezpiecznie. odpoczywaj!odpoczywaj slonko ile sie da! bo wkrotce bedziesz bardzo zmeczoan. izunia bardzo ce przeprszam kochana ale sprzedalam ta kolyske. jednoczesnie jak wam napisalam o niej -wystawilam ja na adverts i w sumie po kilku miutach znalazl sie kupiec.poszla...... teraz wystawie moj -sorry michelle;) kosz do spania .mam nadzieje ze ktos sie na nim pozna bo to dobra robota na wzor staromodnych koszy.oby poszlo!! dzisiejszy dzien byl mily i bardzo spokojny. michelle przespala prawie caly dzien,jessa tez....wieczorkiem pobawilam sie z nia wmuszajac chudzinie obiad;) zaraz mykam do lozia,maz w pracy wiec cale moje;) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuniek
Hej Marigo szkoda ze sie nie załapałam no ale trudno poszukam cos innego :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izuniek obserwuj ebay i adverts-te kolyski sie pojawiaja co jakis czas,poniewaz sluza tylko na kilk apierwszych miesiecy. ja sama kupilam ja na poczatku stycznia na advets,,, widzialam na ebay-u ostatnio -zawsze ida po 40e. dobranoc dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo... teraz się dopatrzyłam, że Ty chyba byłaś pierwsza? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam rudik po tych stronkach wszystkich.to fajna i rozwojowa zabawka ale nowa bardzo droga-moglabym kupic na ebay-u w uk ae razem z wysylka ponad 50e. proobuje gdzie moge zaoszczedzic-tym bardziej ze kazde dziecko cos chce;) dzis od rana latalam za kurtka deszczowa dla mojego syna niedzwiadka;)cholera 45euro zaplacilam-ale dzieciak musi jakos wygladac fajnie ,prawda? w koncu to maly facecik jest;) pozdraiwam i zycze wam milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
Witam Kochaniutkie ;) Ale pogoda nam sie zrobila do d..y ;( a moj mezus ma dzis wolne normalne,on ma wolne pogoda brzydka pojdzie do pracy sloneczko bedzie swiecic.. Wczoraj kochane chcialam sprobowac sledzia co sobie mezus kupil i nie moglam sie od nich uwolnic tak mnie wciagly ze zjadlam mu cale pudelko ;) moj to tylko sie smial Mnie zaczynaja lydki pobolewac,maluszek fika a ja sie ciesze bo znaczy ze zdrowy ;) Dzis na obiad robie fasolke po bretonsku ;) tak jakos ona za mna chodzi.. Milego dnia Kochane Wam zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozno odpoczywam dzis no ale tez dzien ... dlugi:) Za mna wizyta w hospitalu tu blisko mnie. Wiecie Dziewczyny od tego ciaglego "wbijania" w zyle, juz mnie ... zyly bola :( Jeszcze jakis czas temu bylo w miare a dzis i przed ostatnio mnie bolalo wszystko i to wbijanie igly i samo pobieanie i wyciaganie eeeee ciezko. Ale co to w porownaiu z wszystkim innym:) Dla zdrowia i dobra mojej Stokrotki moga pobierac 10 razy dziennie :):):) Jakis mily lekarz dzis mi sie trafil:) Nie ma zadnych plynow w cialku, glowka piekna, wszystko perfekt:) Dziewuszka moja wazy - bez paru gram 2200 i lekarz mowi, ze bedzie duza (dluga:)):) No to kupilam "mazania" do i po kapieli:) i takie paskudne baleriny w penneys-ie, ze az mi sie wierzyc nie chce haha ale chce jakas sukieneczke zalozyc a w zadne inne trepki moje stopy nie wchodza ... grunt, ze czarne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... aaa i glowka na gorze, madra dziewczynka, kto tam by chcial lezec glowa w dol ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuniek
no tak poźniej ja główka bedzie bolała :) dobrze ze wszystko w porzadku ja mam wizyte na 5 maj ale sam scan bede miala i mam nadzieje ze bedzie dziewczynka ,juz tyle ciuszkow podostawałam i szkoda byłoby mi je oddać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorykrolik
Czesc mamusie, brakowalo mi Was :) Nie mialam chwili, zeby zajrzec, wiec dopiero teraz zaczynam czytac, co u Was slychac :) Sylwucha12 Pisalas o "rogalu", nie wiem, jakiego masz na mysli, ale mi wpadl w oko taki ok 1,70cm, do lezenia dla ciezarnej, a potem tez do karmienia, w srodku ma styropianowe kuleczki i zdejmowana powloczke z weluru ok 90zl w pl. Akurat strzelila mi 30tka wiec zazyczylam sobie taki prezent i bede go probowac :) Co do tesciow, dlugo by pisac, zaczelo sie oczywiscie od gadania o slubie, przez co stwierdzilam, ze jednak im nie powiemy, ale nastepnego dnia, gdy tesciowa stwierdzila, ze mam niemodne spodnie (jedyne, w ktore sie zapinam!) i musi mi kupic inne, mialam juz dosyc i powiedzielismy. Pogratulowali, tesc szczesliwy, ona niby tez, ale na reszte dnia ja zatkalo hehe. Za to caly nastepny zatruwala mi pytaniami, czy to byla wpadka czy planowane i czemu teraz, a nie jak wrocimy do pl itp itd, oczywiscie wszystko w milym tonie, ale ja sie gotowalam w srodku... Na koniec dobila mnie tym, ze koniecznie musze zrobic badania prenatalne, zeby bylo wiadomo, czy dziecko bedzie zdrowe" I ze musze zapytac o plec. To byly ciezkie 3 dni. U moich w porzadku, stwierdzili tylko, ze "nareszcie sie doczekali". myszaa25 Wlasnie czytam, ze mialam dowiedziec sie o becikowe, sorki, nastepnym razem popytam, lece na koniec maja. Kurde blaszka, a ja sie akurat wymeldowalam jak bylam, sprawy rodzinne i chcialam miec od nich spokoj, ale glupol ze mnie ;) lilac. Lot ok, nie czulam sie jakos specjalnie gorzej. Widze, ze o mnie pamietalyscie, niestety nie mialam czasu nawet do Was zajrzec, ciagle cos, a i tak czasu za malo. Wrocilismy w srodku nocy, teraz wpadlam z pracy, a juz powiennam wyjsc na uczelnie, byle do niedzieli... Lekarza odwiedzilam, zrobilam wszystkie potrzebne badania, jest ok, tylko z moczem nie tak, nie mialam jeszcze czasu sprawdzic co to za bakteryje sie przyplataly, bo odebralam wynik przed samym lotem i do lekarza tez juz nie dalo rady isc :( Mam nadzieje, ze nic powaznego. Maluch ma wszystko, co na tym etapie mozna zobaczyc, chwile dziwnie podskakiwal w brzuchu, wytlumaczylam sobie, ze to czkawka, bo lekarz nie odpowiedzial na moje zapytanie. Stwierdzil, ze rozwija sie dobrze, nie widzi wskazan do dodatkowych badan, pokazal mi gdzie serce, gdzie watroba, raczki, nozki, glowke, chcial ujawnic plec, ale zostawilam to na nastepny raz. Najwazniejsze by bylo zdrowe :) A za 2 tyg czeka mnie pierwsza wizyta w tutejszym szpitalu, ciekawa jestem i przestraszona. Milego wieczoru dziewczyny i wybaczcie, ze tak sie rozpisalam, juz uciekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuniek
Witam was wszystkich :) dzis miałam okropny dzień jestem strasznie zła na mamę bo jakis czas temu sie pytalam czy chcialaby przyjechac do nas na pare dni albo na swieta bo akurat bedziemy sami w domu a reszta leci do Polski na 2 tyg powiedziała ze nie , a bo tamto a bo siamto.Dzis zadzwoniłam i mi mowi ze dzownila moja siostra z Włoch i sie pytała czy chce przyjechac do niej na swieta no i ona mi powiedziala ze sie zgodzila :/ Rozplakalam sie i rzucilam tel w szafe , mój narzeczony mnie przytulil pocalowal i pojechal do pracy a ja prawie caly dzien płakałam i boje sie ze moja fasolka tez bedzie taka jak mama albo jak na złość da mi popalic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jaki dlugi dzien mialam...... moja mala mroweczka juz spi,wiec chwila spokoju dla mnie-bo te strsze odkapane i odkarmione same sie soba juz zajely;) lubie tu zagladac do was,tym bardziej ze niedlugo zacznie sie goracy okres odliczania;) niedawno wy kibicowalyscie mi-teraz czas na rewanz:) chorykrolik itaj spowrotem:) fajnie ze poszlo gladko i te 3 dni nie zdazylas sie za bardzo podenerwowac;) izuniek tak juz bywa......nie denerwuj sie. ja mojego tate tyle czasu prosilam zeby przyjechal zawsze mial sto wymowek a pozniej latal sobie do swojej siostry na wakacje.jak sie okazalo moj tata potrzebuje spokoju i ciszy a urlop z wnukami mu sie tako nie kojarzy.smutne ale prawdziwe.mije dzieci maja tylko jego -wiecej dziadkow juz nie ma-i i tak go nie znaja. przestalam mu sie narzucac i zapraszac i oto prosze was kochane podobno sie do nas wybiera na dwa tyg! pomyslalby kto....teraz! jak jest michelle na dodatek-to dopiero teraz bedzie mial cisze i spokoj jak ta lala! do Polski tez juz zaprzestalismy latania bo tylko nerwy byly i tesknota za domem-czyli dublinem..... lilaczku jak sie czujesz? zaczynamy odliczanie? wstawcie jakies suwaczki czy liczydelka zeby wiadomo bylo kiedy ktora rodzi.kto nastepny w kolejnosci???? lece kochana,bo niespodziewanie moj maz jest dzis w domku-za niedziele pracujaca dzis dostal wolne wiec......wiec jest! no i pewnie bedzie sie nim trzeba bidulkiem jakos zajac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuniek, wiem że łatwo jest mówić "nie martw się", ale w Twoim stanie nie możesz się zbytnio stresować. W takich sytuacjach weź 3 głębokie oddechy, pomyśl o dzidziusiu, który oczekuje od Ciebie pozytywnego myślenia i idź na spacer. Kłopoty rodzinne nie są niczym przyjemnym, ale może czasem warto "olać" niektóre sprawy i żyć dalej? Do mnie też nikt nie przyleci, ani na święta, ani po, ani jak urodzę... Wszystkie moje siostry miały pomoc ze strony mamy po porodzie, a ja wyjechałam i już nie :( ale mam nadzieję, że dam rade. Myślę pozytywnie, bo Maleństwo musi czuć, że jest oczekiwane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuniek
wiem ze nie powinnam sie martwic ale strasznie bylam zla jak mi powiedziala ze jedzie , naszczescie moj narzeczony potrafi mnie rozweselic:) Jutro ma wolne wiec moze na spacer gdzies pojdziemy :) Zycze wam udanego wieczoru Marigo Ja to chyba ostatnia bede rodzic dopiero na koniec sierpnia mam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chorykroliku oczywiście również się cieszę że już jesteś. Zostało mi dwa m-ce do porodu, ja już nie daję rady. Czuję jakbym na brzuchu miała deskę: nie mogę się zgiąć, siedzieć - tylko w pozycji wyprostowanej, kręgosłup daje mi się we znaki i brudzę wszystkie bluzki w godzinę :P Cieszę się że wyprawkę dla Maleństwa systematycznie kompletuję, gorzej jest ze mną. Marigo, ty jesteś chyba najbardziej zorientowana - oprócz mothercare gdzie można jeszcze kupić biustonosz do karmienia? Dobrej nocki Dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorykrolik
Dziewczyny, nie martwcie sie, wiem, ze to boli, ale na szczescie mamy swoje maluszki, na ktore mozemy przelac milosc, ktorej inni nie chca przyjac :) Mi tez jest przykro, ze moi maja mnie gdzies, tyle razy prosilam, zeby przyjechali, to nie. Kiedys bylo mi juz tak przykro, ze kupilam mamie bilet i zmusilam do przyjazdu i co? Okazalo sie, ze nawet nie mialysmy o czym gadac, bo w kolko nawijala o siostrze. Jak dzwonilam to to samo-zero pytania co u mnie. Jak jade do pl to nie ma mnie kto odebrac ani zawiezc na lotnisko i musze kombinowac, gdzie mam spac... Boli, ale nie ma co zmuszac. Od kilku miesiecy przestalam dzwonic i teraz wiem, jak im zalezy. Nie wiedza nawet czy zyje czy nie, choc maja moj nr. Kilka dni temu chcialam z nimi uczcic swoje urodziny i powiedziec o maluchu, poinformowalam miesiac wczesniej, przypomnialam tydzien przed. I co? Jedna z siostr wyslala smsa pol pol godziny po czasie, ze jej ta godzina nie pasuje i powinnam zrobic na inna. Nie przyszla ani nie przeprosila, w dodatku zasypala mnie durnymi smsami. Brak slow, a jest 10 lat starsza... Przykre to, ale nie zamierzam juz wiecej utrzymywac z nimi kontaktow. Bede miala teraz swoja rodzine i o nia musze sie troszczyc. I Wam radze to samo mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorykrolik
marigo a jak taki suwaczek sobie zrobic? bo ja zielona jestem ;) Izuniek ja bede ostatnia, wiec spokojna glowa :) RudiK takie biustonosze widzialam tez w debenhamsie (centrum) na pietrze z bielizna (nie pamietam jakiej marki-chyba triumph) Dobrej nocy kochane, ja padam na twarz, wiec do jutra :) A jeszcze Wam powiem, ze w lidlu kupilam pysznego arbuza, wiec jak sie wybieracie to polecam, wlasnie zjadlam pol i zaraz pekne, pazernosc robi swoje ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam w Polsce miesiac temu i bylam na swieta i bylam w styczniu tez :) po mnie zawsze brat przyjezdza moze wolala jechac do niej i do wnuka w maju 4 lata konczy choc miesiac temu tez byli w Polsce, eh im dluzej bede myslec i sie denerwowac tym wiecej siwych wlosow mi przybedzie :) a mam dopiero nie splelna 26 latek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno czy wy tez bierzecie żelazo ja jak narazie biore witaminy ale lekarz mi powiedzial ze oprocz tego od 20 tyg mam brac zelazo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny:) Izuniek ja nie bralam i nie biore zadnych innych proszkow oprocz tych dla ciezarowek. Ani razu nie slyszalam abym wyniki miala zle, jakos - dzieki Ci Panie Boze - moje wyniki sa na srodku, co sie przekonalam ogladaja i teraz - a konkretnie wczoraj - moja teczke (ach te teczki:)). Moja Dziewczyneczka sobie wygodnie siedzi:) Wszytsko w porzadku i wg tego USG (oj zdecydowanie bardziej precyzyjny, bo to calkie inna "maszyna" niz u mnie w szpitalu) wazy 2550 g :) duza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marigo bardzo Cie prosze o rade. Dzis a najpozniej jutro chce kupic lozeczko. Takie normalne, bo hmm nie mam miejsca nawet na osobny pokoik dla Stokrotki a jak owe miejsce sie znajdzie to chcialabym moze inne lozko a nie takie "od narodzin". No ale do rzeczy. Na polskiej stronie (od Pani Marty) mam lozeczka bardzo tanie, zwykle lozeczko ale bez wyjmowanych szczebelkow za 49 ( z wyjmowanymi szczebelkami 20 drozszy i ...???) do tego materac kokosowo-gryczany (z polecenia), dobry materac wg Ciebie? i jeszcze chcialam posciel z baldachimem, pisalas razu jednego, ze bedziesz tam wlasnie cosik do lozeczk kupowala. Bardzo Cie prosze napisz slowko co Ty na to wszystko ... Milego dnia Dziewczyny (ooo moze skocze po tego arbuza :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny poczytalam z uwaga.....i widze ze wiekszosc z nas na jednym wozku jedzie.... ja do pl tez przestalam jezdzic-tylko klopoty z powodu moich przyjazdow sprwiam rodzinie-wiec nie latam tam,dzwonie raz na jakis czas do ojca zeby sprawdzic jak sie czuje-tez nigdy nie uslyszalam zainteresowanie co u nas-zawsze jest skoncentrowany na sobie i swoich chorobach. duzo polakow sie obrusza na mnie ale naprawde nie lubie polski-sama wrogosc agresja i fochy mi sie kojarza ...... rudik kochana i inne kobietki-po to ludzie na forach zaprzyjazniaja sie i wspomagaja zeby nie czuc sie samym na polu bitwy.i jesli kiedykolwiek bedziecie potrzebowaly czegos-czy pomocy,czy po prostu pogadac i posmiac sie-jestem tu. ja tez wiele razzy potrzebuje kogos...... lilacczekte szczebelki to taki upierdliwy szczegol w lozeczku wiesz\? mialam takie przy igorze i skubany jak wyczail to uciekal rano i czasem bylo to niebezpieczne jak twardo spalam. eraz mam zwykle lozeczko-i cale szczescie -bo jak wytlumaczyc rocznemu szkrabowi ze moze spasc ze schodow? uwazam ze mozesz odpuscic sobie te wyciagane szczeble materacyk: w pl znajdziesz caly wachlarz najrozniejszych materacykow i chyba w pl maja fiola na tym punkcie;) nie zauwazylam tu w irl aby bylo tyle roznych odmian haha i jakos dzieci sie wychowuja......calkiem dobrze. podobno te materacyki gryczno kokosowe sa dobre-ja mam zwykly piankowy przeciwalergiczny kupiony w smyths-i tez jest ok. od ciebie zalezy wybor.miska spi spokojnie wiec chyba jej wygodnie? baldachim:strasznie zbiera kurz,osobiscoe nigdy nie mialam ale w przedszkolu jak pracowalam mielismy i pralo sie to raz w tyg z tona kurzu na materiale. chce jednak kupic poniewaz zauwazylam ze michelle jest duzo spokojniejsza jak jej cos zawiesze i ma ograniczone pole widzenia.wtedy spi zamiast rozgladac sie po calym pokoju i nie daj boze jak mnie dojrzy to juz po spaniu. poza tym ja lubie poczytac w lozku i nie chce zeby jej swiatlo przeszkadzalo. jessa nie miala ale byla przyzwyczajona do swiatla a misia zasypia tylko jak jest ciemno. tak wiec musze sie wybrac do tego sklepu i kupic baldachim -albo dwa od razu i niech sbie moja misiunia spi spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
Witam was Kochane ;) chorykrolik Witam w domku ;) Po tym co przeczytalam to co spotkala cie u tesciowej Kochana ja bym im tak wygarnela aby w boczki im poszlo bo tak nie powinno sie traktowac czlowieka Powinni miec Kochana do Ciebie szacuneczek Az szlag mnie trafia o tym co Wy tutaj Kochane piszecie nie zrozumcie mnie zle Kochane ale chodzi mi o to ze nie rozumie tego jak ja sama teraz zostalam mama a za 3 miesiace bedziemy rodzicami i NIE WYOBRAZAM sobie abym na swoje dziecko sie wypiela jak potrzebuje pomocy lub faworyzowala jedno dziecko od drugiego Taka chwila w zyciu jak zostac rodzicem,dziadkiem to uwazam ze dla takich chwil Wlasnie czlowiek Zyje !! ale sa jakies granice.. Kochane Wymyslilam cos ! Dzis jest Dzien USMIECHU!!!!!!!!!! i caly dzien niewazne co nam przyniesie bedziemy sie Usmiechac i nie zamartwiac NICZYM ;) Koniec ze smutkami i klopotami bo jak Czlowiek sie Usmiecha to i zycie jest Lepsze ;) Moj urwisek juz zaczol mozniej sie ruszac wczoraj pierwszy raz mnie mocniej kopnal ;D az sie wzruszylam ;) Ciuszki dla malenstwa na internecie zakupilam (margo jeszcze raz Ci bardzo Dziekuje) i juz wozek jest w salonie ;) jak moj maz go zobaczyl to smial sie ze niezla maszyne zakupilam ;) za 8 dni ide na USG upewnic sie czy to jest chlopczyk jesli tak to mam pare ciuszkow dla dziewczynki i bede chciala je sprzedac tam sa spioszki,rekawiczki,czapeczka,kaftanki taka wyprawka poprostukobieta26 ja kiedys probowalam ten link i on nie dziala a pozniej nie moglam go sie pozbyc A to moj suwaczek ;) http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110819704953.html MILEGO DNIA KOCHANE WAM ZYCZE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
Witam was Kochane ;) chorykrolik Witam w domku ;) Po tym co przeczytalam to co spotkala cie u tesciowej Kochana ja bym im tak wygarnela aby w boczki im poszlo bo tak nie powinno sie traktowac czlowieka Powinni miec Kochana do Ciebie szacuneczek Az szlag mnie trafia o tym co Wy tutaj Kochane piszecie nie zrozumcie mnie zle Kochane ale chodzi mi o to ze nie rozumie tego jak ja sama teraz zostalam mama a za 3 miesiace bedziemy rodzicami i NIE WYOBRAZAM sobie abym na swoje dziecko sie wypiela jak potrzebuje pomocy lub faworyzowala jedno dziecko od drugiego Taka chwila w zyciu jak zostac rodzicem,dziadkiem to uwazam ze dla takich chwil Wlasnie czlowiek Zyje !! Kochane Wymyslilam cos ! Dzis jest Dzien USMIECHU!!!!!!!!!! i caly dzien niewazne co nam przyniesie bedziemy sie Usmiechac i nie zamartwiac NICZYM ;) Koniec ze smutkami i klopotami bo jak Czlowiek sie Usmiecha to i zycie jest Lepsze ;) Moj urwisek juz zaczol mozniej sie ruszac wczoraj pierwszy raz mnie mocniej kopnal ;D az sie wzruszylam ;) Ciuszki dla malenstwa na internecie zakupilam (margo jeszcze raz Ci bardzo Dziekuje) i juz wozek jest w salonie ;) jak moj maz go zobaczyl to smial sie ze niezla maszyne zakupilam ;) za 8 dni ide na USG upewnic sie czy to jest chlopczyk jesli tak to mam pare ciuszkow dla dziewczynki i bede chciala je sprzedac tam sa spioszki,rekawiczki,czapeczka,kaftanki taka wyprawka poprostukobieta26 ja kiedys probowalam ten link i on nie dziala a pozniej nie moglam go sie pozbyc A to moj suwaczek ;) http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110819704953.html Kochane a co Wy na to abysmy sie spotkaly za nim nasze malenstwa sie urodza ;) MILEGO DNIA KOCHANE WAM ZYCZE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) chorykroliku fajnie, ze juz jestes w domu:) tesciowa to chyba nie zla apratka, jak ci z tekstem o niemodnych spodniach wyjechala, musialo ja zatkac na wiadomosc o ciazy no i oczywiscie nie dziwie sie ze temat slubu musial byc wtedy poruszony haha dobrze ze masz juz to za soba, teraz koncentruj sie na rosnacym brzuszku:) roznie to bywa z tymi naszymi rodzinkami, do tego rzeczywiscie jeszcze dochodzi nasz dziwna polska metalnosc i historie z tego nieprawdopodobne...ale teraz to juz bedziemy mialy wlasne mniejsze lub wieksze rodzinki i na tym mozemy sie skoncentrowac:) lilac twoja niunia to chyba rzeczywiscie duza ponad 2,5kg, teraz w ciagu misiaca pewnie jeszcze z kilogram nadrobi:) jakie sa szanse ze bedziesz rodzila w Dublinie? a ta pozycja glowka do gory, na ten okres ciazy nie wrozy jeszcze cc? mala ma wystarczajaco miejsca jeszcze by sie obrocic? ja mam dzis dzien wolny od pracy i jak zwykle wtedy leniuchuje, ostatnio to w ogole jedno z moich ulubionych zajec, dzisiaj mi sie snila moja malutka, z burza ciemnych lokow na glowie i ooooo ... ciemnej karnacji...tylko ciekawe po kim? skrecona jest bardzo, akrobacje coraz dziwniejsze i zauwazylam ze zaczela sie wypychac, nozkami ciagle w dole brzucha mnie torturuje i to nie zawsze juz jest takie przyjene... nie wiem co oznacza kopniak w zebra wiec moze nie powinnam narzekac;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×