Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Aniu na pewno wszystko jest w porzadku, a w 9 tyg to bedziesz juz mogla uslyszec serduszko :) lilac mi sie zdawalo, ze Twoja mama miala byc dluzej, szkoda, ze musiala jechac, z tego co widze to zaczynala sie klimatyzowac, skoro zrezygnowala z ziolek :) Bidulo wymeczona jestes na pewno, kazda z nas to czeka po kolei, szkoda, ze nie mozna sie wyspac na zapas ;) Marigo a gdzie Ty jestes, wciagly cie aukcje czy jak ;) Jak Twoje dzieciaczki, a zwlaszcza synek, jakas poprawa? dzieciaki odpuscily w szkole? ale mam niusa :) sie nawysilalam co tu wymyslec, ze dalej na zwolnieniu bede, dzwonie, a managera nawet to nie obchodzi, zaafaerowany caly, zona w 6 tyg ciazy (opowiadal wczesniej, ze sie staraja), pytal, czy moze do mnie dzwonic w razie pytan, hehe ubaw po pachy, ciekawe, czy jak ona zwolni tempo to bedzie jej zwracal uwage, ze ma sie pospieszyc. Buahaha i jeszcze prosil o dyskrecje, bo nikt nie wie, a taki jest szczesliwy i nie mial komu powiedziec mam ubaw po pachy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję lilac za wsparcie. Nie wiem już co mam robić. Z jednej strony to czekanie mnie rozbraja, a z drugiej niepokój czy dzidzia gotowa już do wyjścia. Sprzątam, piorę, prasuję bo chcę być gotowa, ale czy to nie przyspieszy porodu??? Wyjazd Twojej mamy nie był chyba spowodowany różnicami zdać co do opieki nad Laurą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x...x...x
Czesc dziewczyny :) To ja znowu, ta od testow z usmiechnieta buzka :D Poczytuje Was prawie codziennie. Chcialam tylko napisac sama o sobie ze dzis 17dc czyli jestem 4 dni po owulacji - nie czuje nic a nic. Czy Wy cos czulyscie przed okresem ktory nie przyszedl? Wiele cykli wstecz wiecznie cos czulam i sobie wkrecalam a okres i tak przychodzil, teraz nic a nic. Hmm... Nie chce sie nakrecac i sobie wkrecac jak poprzednie cykle, ale zastanawia mnie to wszystko bo wiele dziewczyn pisze ze juz przed miesiaczka mialy rozne objawy. Czy Wam tez juz cos "dolegalo" przed okresem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x...x...x
:) no ja to nic a nic, a tyle cykli juz mnie wszystko bolalo, klulo i same ciazowe objawy :) Jeszcze 10 dni czekania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxx trzymam kciuki za Ciebie. Myślę, że nie powinnaś za dużo o tym myśleć. Pamiętam ten czas 9 m-cy temu kiedy staraliśmy się o dziecko ale bez przekonania, bo niby miałam mieć problemy - tak mi powiedział lekarz w Pl. Też nie czułam żadnych objawów zbliżającej się miesiączki. Tyle, że ja miałam nieregularne cykle i raczej długie. U mnie 17dc była dopiero owulacja. Bądź dobrej myśli, ale nie nakręcaj się za bardzo, by nie "chorować" potem za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem xxx wyluzuj.....poczekaj.....za wczesnie na jakiekolwiek objawy.zajmij sie czyms innym niz tylko odliczaniem dni do @ bo zwariujesz.... u nas burza z piorunami...i grad wielkosci pileczek golfowych;) dzieciaki zestrachane...a ja wredna matka pousadzalam ich rzadkiem na kanapie i wmowilam ze to przez ich niegrzecznosc;) wredna matka jestem...ale wysiadam juz dzis. najmniejszy dzwiek wyprowadza mnie z rownowagi wiec jak zniesc dzwieki x 3??? rudik nie chcialam cie meczyc....ale jesli chcesz i masz sily to mozesz zrobic dla mnie troche kartek. bym potrzebowala 5 kartek " thank you"- moga byc skromne bo to dla nauczycieli na koniec roku szkolnego-na koniec czerwca wiec spokojnie. jak bede miala chwile skrobne maila izunia pewnie juz bez neta.....ciekawe co u niej. ide kochane i trzymajcie kciuki zebym nie zeswirowala do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x...x...x
Dziekuje kochana, sytaram sie nie myslec za duzo o tym wszystkim i nie wkrecac sobie jak w poprzednich cyklach. Co ma byc to i tak bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz rudik,bizuteria to cos innego.... zauwazylam ze dzieciece ozdoby,pudleczka skarbow,jakies takie dzidiusiowe pierdolki tu sa bardzo na topie. jak pracowalam w przedszkolu,to polowa matek podniecala sie sklepikiem ktory byl obok-a wnim wasnie rozne cudenka-typu tabliczki z imionami dziecka,kartki z imionami,znakami horoskopu i krotkimi opisami,jakies zawieszki z aniolkmai na wozki,pudeleczka na skarby ( cos podobnego jak michelle dostala od sharon), obrazeczki z wierszykami,kubeczki z naklejonymi zdjeciami dla cioc ,dziadkow chrzestnych ird...wiesz...slowem wszytsko i nic. i ja sama znalazlam ten sklep bardzo atrakcyjnym ,i bedac w ciazy z jessa wiecznie tam przesiadywalam.nic nie kupilam bo za drogo ale oko cieszylam;) po prostu trzeba miec inwencje i pomysly a ty to masz.... nie wiem jaki masz np. dostep to bursztynu-ale to prawdziwy hit teraz tutaj.takie czary mary na wszystkie dolegliwosci u maluszkow.niczym kiedys czerwona kokardkaw polsce hihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RudiK to podobno przed porodem dostaje sie motorku:) choc u mnie to tak nie bylo, bo mnie sie juz nic nie chcialo nawet palcem ruszac ... i plakalam jak mialam ... stopy wycierac ... Mamunia moja pracuje i nie ma ja kto zastapic ... szkoda, ze pojechala, bo juz wlasnie zaczela akceptowac moje odmienne zdanie. U mnie za oknem kruki czy wrony sama nie wiem krakaja tak, ze mnie zaraz cos trafi wiec mysle Marigo, ze moze to cisnienie czy jak, bo i ja jakas taka unerwiona jestem. Dzieciatko jescze spi, tylko czemu za dnia ? a nie w nocy spi te - jak do tej pory 4,5 godz.? tyle jednorazowo by mi starczylo aby sie w miare wyspac ha. A wystarczy, ze glowe poloze na poduszce to ... koncert sie zacznie ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
czesc kochane pogoda nie za fajna raz slonce raz urwanie chmury ;( ja dzis mam udany dzien ;) wlasnie kupilismy krzeselko,wanienke,i kosz mojzeszowy i buteleczki z temmy tomyy i za to wszystko w okazyjnej cenie ;) moj mezus nawet bez marudzenia zgodzil sie po to pojechac ;) poznalismy fajnych ludzi tez polakow ale takich normalnych ;) i od razu na kawusi zostalismy ;) ciekawa jestem jak izuniek .. margo trzymaj sie jakos,sluchawki do uszu sobie wsadzi i posc muzyczke relaksujaca ;) moze to pomoze.. ;) uciekam robic obiadek ;) buzaiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba za mało chodzę marigo po takich sklepach. W mojej okolicy nawet takich nie ma, a ja lubię właśnie podpatrywać różne rękodzieła. Chętnie zrobiłabym takie cudeńka o których pisałaś. Na pewno z Pl przywiozę sobie bazy na to wszystko i będę tworzyć. Tutaj nawet nie wiem gdzie tego szukać. Mysza - nic tak nie poprawia humoru jak zrobienie zakupów i to jeszcze w okazyjnej cenie... Teraz tylko marzę by "okazyjnie" - tj szybko i bez komplikacji urodzić zdrowe Dzieciątko. Czuję się nad wyraz dobrze, czy to może być "cisza przed burzą"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny a ja dopiero wróciłam , nie nie wyrzuciła nas heh pewnie jej szkoda byloby pieniadze oddac nawet nic nie powiedziala , ogladalismy 2 domki i jeden nam wpadl w oko mam juz na niego pieniadze tylko czekamy az zadzwonia do nas z agencji czy obnizy nam o 50e :) jak na piątek 13-go jest ok jak narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
margo sprzedajesz ciuszki dobrze widze? jakie one sa na ile miesiecy? 0-3 czy newborne? a moze wieksze 3-6? bo moze ja bym je kupila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszaa mam tych ciuchow za przeproszeniem od diabla. rozne od takich cipuniek dla new baby po 62 cm. w sumie kompletne ubranka od urodzenia az po 4 miechy.... musze sie wysprzedac w kioncu bo ciasno sie robi,mam jeszcze wanienke za 5e, kosz mojzesza z prawdziwej wikliny taki fajny gleboki z baldachimem i na kolkach z pierzynka i posciela w niebieskie misie.elektroniczna nianie tomy z lampka ktora bedac u siebie w pokoju mozesz zapalic u dziecka i glosniczkiem przez ktory mowisz i dzidzia cie slyszy... za duzo tego mam i nam ciasno w tym malenkim domku...i przyda sie trszke pieniazkow na jakies nowe ubranka i zabawki dla mojego stadka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam Marigo a jak uporządkujesz swoje rzeczy wysłała bys mi jakies zdjecia na maila moze i ja bym cos z checią odkupiła od Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izuniek kliknij na to http://www.adverts.ie/clothing-blankets-covers/new-baby-girl-bundle/598326 reszta zobaczysz jak klikniesz na dole po prawej stronie active ads pozniej jak maz wstanie to wstawie na adverts jeszcze wanienke i ten kosz mojzesza,i reszte ubranek jak byscie chcialy cos dziewcyny to mozecie przyjechac i powybierac sobie. ja co prawda powystawialam ubranka kompletami ,ale jak dla was to moglybyscie sobie wg rozmiarow i upodoban powybierac- a z reszty bym pozniej wystawila znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Marigo a te ciuszki za 15e to jaki maja rozmiar bo jesli 0-3 to ja bym mogla po nie przyjechac ale dopiero w srode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to raczej wole brac takie jak wstawiłas bo jak bym miala przyjechac wybierac to bym pewnie wzieła wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
male ubranka od 0-3 miesiecy glownie 56 cm ale sa i na 62 zaraz wyprasuje ostatni komplet ubranek-tez dla dziewczynki.w tym komplecie beda spodnie ,sukienki,tunika,plaszczyk i takie tam.tez od urodzenia do 3 a nawet 4 miesiecy bo michelle jeszcze moglaby nosic bodziaki i pajacyki ale kupilam troche nowych wiekszych wiec te juz sprzedam.opatrzyly mi sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sie mojego zapytam czy chcialoby mu sie dzis przyjechac jesli oczywiscie dla Ciebie nie bylby to problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
margo ja potrzebuje ciuszki od 0-3 bo na new borne moje syn bedzie za duzy ;) jaki jest rozmiar tych ubranek? http://www.adverts.ie/clothing-blankets-covers/new-baby-bundle/598309 ja bede tez robic pozadek w komodzie bo wszystkie ciuszki jakie mam na noworodkow mi sie nie przydadza najprawdopodobniej bo syn sie ledwo co zmiesci upewnimy sie jeszcze w czwartek bo mam usg ale juz polozna nam to na ostatnim usg powiedziala teraz ide do lekarza moze ktoras z was bedzie w czwartek w rotundzie? wczoraj jak odbieralismy krzeselko to poznalismy ta pare ktora tez walsnie ma syna i on tak jak moj jest duzy i od razu wysluchalam rad co mam kupic na takie dziecko ;) i wiem jak porod w irlandi wyglada,wyobrazalam sobie calkiem co innego.. myslalam ze na sali jestes sama z poloznymi a tutaj jak w polsce kilka kobiet w jednej sali jestescie tylko zasloniete zaslonkami.. chyba ze masz prywatne ubezpieczenie wykupione to wtedy masz osobny pokoj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszaa ja rodzilam w normalnym pokoju a nie za zaslonkami,i z polozna-jedna.ktora byla baaaardzo wspaniala i pomocna.nikt nie wlazil i mialam wielki komfort psychiczny. te biale i zolte sa malutkie 56 ale te http://www.adverts.ie/clothing-blankets-covers/huge-baby-bundle/597479 sa wieksze bo na polskie 62.czesc z nich do dzis jest na styk dla miski to sa polskie ubranka-dobra bawelna-nie zmienia rozmiarow po praniu. spioszki rozpinane do latwego przewijania,body kopertowe zapinane z boku a nie przez glowe,kaftaniki zapinane z przodu. znalazlam ,wypralam i wyprasowalam jeszcze dwa bodziaki kopertowe biale i zielone-wiec do spioszkow akurat komplet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Marigo moj ma wolne w poniedziałek wiec jesli nie mialabys nic przeciwko to ja bym mogla przyjechac po ciuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne izuniek-kiedy tylko wam pasuje:) dodalam juz ostatni komplet na adverts pozniej wysle ci nasz adres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×