Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Magda szybkiego powrotu do zdrowia :) Mysza wzniosle plany z ta depresja hehe ;) Sprawdz na stronce citizensinformation albo popytaj jutro, skoro nie lapiesz sie na macierzynski, to moze jakies pieniazki dostaniecie. A my to sie wlasnie przeprowadzic musimy w lipcu, bo tu z maluszkiem nie bardzo :( Chcielibysmy zostac w tych okolicach, ale nic nowego sie nie pojawia i w ogole sobie nie wyobrazam jak my te graty zapakujemy... Dziewczyny, czy naprawde nie da sie przejsc ciazy bez zaparc? Normalnie oszalec mozna, jem warzywka na obiad, pije wode, kilka owocow dziennie, suszone sliwki, chleb z ziarnami i nic. Moge sie tak meczyc po 3-4 dni i nic. Zastanawia mnie, gdzie to zarcie sie cholera kumuluje? :) Ja jeszcze przed 30tym, ale dzis to wyjatkowo padnieta jestem :( A to dopiero wtorek, gdzie jeszcze 3 dni pracy bleh... Zdrzemnelam sie, pojadlam, ide myju i do wyrka, jakis filmik i spac, bo o 6 pobudka. Dobranoc Mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj myszaa ale kombinujesz...zebys tylko nie wykrakala sobie tej depresji,bo pewnie nawet nie wyobrazasz sobie co to jest ! kroliczku a sprobuj jesc kiwi albo grejpfruty...albo wypij sok z grejpfrutow. no i swietny jest tez sok- prunes juice.ja to latalam po nim co chwile;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
marigo poczytalam o tej depresji i zadnej matce tego nie zycze,ja nigdy nie kombinowalam ale jak panstwo jest takie ze choc wypracowalam swoje skladki i mi nic sie nie nalezy bo nie pracowalam w ciazy do 26 tc a czarnym dawaja wszystko bo sa czarni to mnie szlag trafia wiec jak moj lekarz sie zgodzi wystawic taki papierek to sprobuje bo dodatkowe pare groszy zawsze sie przyda tylko wlasnie musze poczytac jak to wyglada dziekuje za podanie mi stronki zaraz zanuze sie w lekturze ale tak naprawde bede o tym myslec po porodzie malenstwa i wtedy podejme decyzje ostateczna bo jak narazie to wszyscy do okola susza mi glowe abym sie zgodzila to zrobic a ja sie troszke boje bo ja nie umie klamac i nie nadaje sie do takich rzeczy ale jak bedzie mojemu mezusiowi naprawde ciezko koniec z koncem polaczyc to wtedy tak naprawde o tym zaczne myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mysza a mozesz mi podac nazwe i ulice tej Polskiej drogerii :) bylabym Ci wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszaa jak ci sie nie nalezy skoro masz wypracowana ilosc skladek?? to az tak sie pozmienialo teraz??? ja tez nie pracowalam bo zwolnilam sie z pracy w 9 tyg. ciazy-ale podliczyli moje skladki na dwa lata wstecz i dostalam macierzynksi-najnizysz ale dostalam.... poza tym brane sa chyba tez pod uwage skladki meza-przynajmniej u mnie tak bylo. a ty nie pracowalas teraz wcale czy na jakims zasilku bylas?? jak u ciebie to wyglada?? tak...co do czarnych to masz racje...tez nas szlag trafia...dupami przed nimi trzesa zeby tylko spraw o rasizm nie miec....a tu czlowiek uczciwie haruje i odchodzi z kwitkiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padam na twarz dziewczyny... od 18-stej ciagle wisi mi na piersi, a juz prawie polnoc, robi sobie male drzemki ale takie 5-10 minutowe... tam juz nawet mleko ni zdazy mi sie zebrac a ona niestrudzona... musze zaopatrzyc sie w mleko modyfikowane bo w takich momentach wymiekam :( nie wiem czy to tylko ja tak marudze... czy to normalne przy karmieniu piersia, czy jednak ten moj pokarm jest do du**, ze sie tak brzydko wyraze??? no nic pozostaje mi tylko uzbroic sie w cierpliwosc... Dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
marigo no wlasnie jest w tym problem ze maciezynski mi sie nie nalezy poniewaz musisz pracowac chyba ze cie zwolnili ale ty juz bylas w ciazy jak cie zwalniali a ja nie bylam ;( jak mi sie umowa konczy a maciezynski nalezy sie tylko kobieta pracujacym do 26tc a ze moj maz pracuje i zarabia i pracuje na full to nam sie nic nie nalezy bo on nie ma minimum placone,moge isc na socjala ale wtedy bede musiala udowadniac ze szukam pracy a po porodzie raczej nie tym bede sie zajmowac tylko moim urwiskiem wiec jedyna opcja abym jakies pieniazki mogla dostac to jak znajomi mi powiedzieli to udawac depresje i dalej ciagnac L4 az do momentu jak juz bede mogla isc na socjala opowiem ci jutro margo wszystko ;) Dam ci znac co i jak najpierw pojedziemy do tego urzedu a o ktorej tak wychodzisz po dzieci do szkoly Kochana? Adres tego sklepu z polskimi kosmetykami jest : Moore Street,58 Parnell Street,D1 to jest kolo Lidla tego niedaleko szpili trzeba zejsc na dol tam gdzie jest polska ksiegarnia,solarium,czy sklep Mroz,i piekarnia ale tam trzeba placic GOTOWKA wylacznie ;( nie maja strony internetowej ;( Kochane ja uciekam spac bo jutro ciezki dzien przede mna ;( Dobranoc Kochane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwus.....cos mi sie wydaje ze masz bardzo bystra coreczke;) ja bym ci radzila nie przystawiac jej tak czesto do piersi....bo sie przyzwyczai i zacznie traktowac piers jak uspokajacz-wiesz cos jak smoczek. o ile juz tego nie robi... dzidzia nie zawsze placze jak jest glodna.jeszcze raz wam powiem ze szukanie i ssanie jest odruchem mimowolnym u takich niemowlaczkow i nie jest oznaka glodu.jesli zasypia przy piersi-nie jest glodna.glodne dziecko nie usnie tylko bedzie plakac i plakac i plakac..... blanka cie wykukala jednym slowem;) hihihi sprobuj zaczac jej robic przerwy 2-2.5 godziny ..pozniej 3. nie przystawiaj do piersi za kazdym razem jak zaplacze....i nie szukaj ratunku w butlce bo to prosta droga do zaprzestania karmienia piersia. donia a ty gdzie??? lilak wszystko ok?? katarynko jestem juz umowiona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marigo dzieki:) obawiam sie, ze ona juz traktuje piers jako uspokajacz:( jedynie gdy porzadnie usnie, moge ja odlozyc do lozeczka czy lezaczka inaczej non stop siedzi przy cycu, wszyscy mi mowila ze to minie, ze to tylko tak przez pierwsze tyg i potem zacznie jesc bardzoej regularnie, ale jakos czarno to widze:( probuje dawac jej smoczek, ale twardo nie chce sie przelamac, nie wiem czy jest jeszcze za mala? kupilam taki najmniejszy ale jej nie pasuje... zdaje sobie sprawe, ze nie jest to normalne by siedziec i karmic ja 5h z rzedu, ale gdy ona tak sie drze, nie potrafie jej inaczej uspokoic, chyba juz obkrecila sobie mnie wokol palaca, budzi sie zawsze tez z wielkim placzem :( :( :( mleka specjlanie nie kupuje, nie chce miec go w domu, bo wiem, ze szybko sie poddam i zaczne podowac jej butelke, ale w chwilach jak wczoraj to juz rycze razem z nia... myszaa z tego co sie orientuje, udowodnienie, ze szuka sie pracy to zadna skomplikowana sprawa, po prostu bedziesz musial spedzic przez kilka dni 15 min prezd kompem na fasie, jobs.ie lub innym portalu z ogloszeniami i powysylac swoje cv. Moja kolezanka, ktora oarcuje na part time pobiera tez zasilek i wiem, ze gdy miala jakies okresowe kontrole, to musial udowodnic ze szuka pracy, wiec tak wlasnie to wygladalo, prez tydz wysylala codziennie swoje cv na znalezione ogloszenia, wydrukowala potem te maile i juz miala udowodnione ze pracy szuka. Wydaje mi sie, ze duzo mniej z tym zachodu niz z udawaiem choroby, poza tym, za wystawianie zwolnien lekarskich bedziesz musiala placic i przynjamniej polscy GP calkiem sporo sobie za to licza. Przemysl sobie czy zasilek dla bezrobotnych nie bedzie jednak lpeszym rozwiazaniem:) Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwus nie chce byc zlym prorokiem,ale sadze ze to nie minie...jesli sama tego nie zmienisz.blanka juz zalalpala ze tak jest dobrze i milusio i latwo nie odpusci-no bo ktoz latwo zrezygnyje z przyjemnosci?:) smoczek bylby cudnym rozwiazaniem ale skoro nie chce-nie przeskoczysz.michelle tez nie ciumka smoczka.... musisz kochana przecierpiec,zagryzc zeby i odzwyczaic ja od tego...bo przepadniesz....dzieci to najinteligentniejsze stwory na starcie.zawsze sie smieje,ze inteligencja jednak z wiekiem wygasa haha ! porownujac moj domowy przekroj wiekowy ;) nakrma ja i chowaj piers....jak placze,niech maz sprobuje ja uspokoic bo u ciebie bedzie czula mlesio.... sprobuj przeciagac jak najdluzej.nie moze byc zebys karmila hmm..powiedzmy karmila-bo ona sobie po prostu spi z piersia w buzi....i relaksuje sie;) po 5 godzin! sprobuj tez ja przyzwyczajac do samodzielnego usypiania-zebys miala lzej za kilka miesiecy.....wtedy bedzie wiedziala ze jak sie kladzie do lozeczka np. i mama mowi teraz spimy-to smpimy-a nie bawimy sie piersia. wiem ze to moze brzmiec nierealnie-ale uwierz mi dziala!!!! sparadzone i przecwiczone na michelle.a tez mnie sterroryzowala na poczatku ze hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marigo wielkie dzieki za rady, musze zaczac wprowadzac je w zyciu, bo rzeczywisice ten moj 2,5 tyg maluch juz zdolal mnie przechytrzyc. nerwy mi juz puszczaj czasami, a ona przeciez wyczuwa takie stany u mnie, wiec musze to zdobic dla jej i sowjego dobra, ale nie mam pojecia czy dam rade:/ maz mi teraz za bardzo nie pomoze, w nocy pracuje a potem odsypia, wiec jestem sama na placu boju:( w nd przylatuje moja mama, ona to jest twarda babka wiec licze na jej pomoc w tej kwestii. Mialam isc z Blanka na spacer, ale deszcz pada, chociaz widac i slonce, moze za chwile pogoda sie wyklaruje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Dzieki za wsparcie , nadal mnie pobolewa zoladek, jak dalej tak bedzie jutro ide do gp bo wieczorem mnie skrecalo, caly dzien bylo ok, doktor powiedzial ze to moze wrzody żoladka brrr . Dziewczyny kiedy mam powiedziec na socialu ze jestem w ciazy? Ja nie wiem czy mi sie nalezy maciezynski? jak nie pracuje to pewnie nie :-/ ale zadnych chorob nie bede udawac brr mam dosc ale jak urodze to bede sie starac o zasilek od nowa wlasnie nawet jak sie rejestrowalam na zasilku to byla rubryka czy szukam pracy i tam musialam udokumentowac ze szukam, to tak zrobilam jak sylwucha napisala, nawet mialam 2 rozmowy :-) Ja jutro mam scan :-) zobaczymy czy w PL dobrze wypatrzyli ze to chopiec :-D Izuniek moze spadnie ten cukier we krwi, pij sok grapefruitowy lub owoce one obnizaja poziom cukru we krwi , woda z cytryna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda ja ekspertem nie jestem ale kiedysj dziewczyny pisaly o tym i macierzynski ci sie nie nalezy ale dalej bedziesz dotawala swoj zasilek, musisz chyba tylko zdeklarowac ze nadal szukasz pracy. az weszlam na neta by sprawdzic jak to jest i tutaj masz info :) http://www.citizensinformation.ie/en/social_welfare/social_welfare_payments/social_welfare_payments_to_families_and_children/pregnancy_and_social_welfare_payments.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda,ale co to znaczy byc na socjalu?? bo ja np pobieralam w ciazy jobseeker allowance ,i wcale mi go nie zabrali. caly czas go mam,nawet podniesli o dodatek na dziecko.... jesli rowniez pobierasz jobseeker benefit lub allowance to musisz tylko napisac wtedy pismo ze np. jestes w ciaye w ....tyg. na chwile obecna czujesz sie dobrze i nie zaprzestajesz szukac pracy. jednoczesnie zobowiazujesz sie ze o wszelkich zmianach poinformujesz office bezzwlocznie oni wklepia w komputer i 8 tyg przed rozwiazaniem i 6 po rozwiezaniu nie musisz szukac pracy ani zglaszac sie do social welfare. nie wstrzymuja ci paymentu-ale warynkem jest taki ze szukasz pracy i jestes w stanie ja podjac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to banka malenka jeszcze ...ja myslalam ze on juz starsza troszke. to wiesz co....u mnie to zadzialalo wiec moze i tobie pomoze. jak juz nakarmisz maluta odloz ja tam gdzie sypia ( kosz,wozek,lozeczko) otulona dosc ciasno w kocyk lub rozek-tak zeby miala poczucie ze jest przy tobie.... i pod buzke,albo obok poloz jej jakas swoja koszulke,cos co nosilas...z twoim zapachem. michelle bardzo sie wtedy uspokajala-wiec moze i blanka poczuje sie wtedy na tyle bezpiecznie aby usnac i dac ci oddech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwucha ja mam ten sam problem z Julką... Ja zaczęłam dawać sztuczne mleko bo dużo straciła na wadze. Dziś po wizycie u gp wiem, ze powróciła do wagi urodzeniowej. Marigo czytałaś książkę "język niemowląt" Tracy Hogg? Ja właśnie jestem na etapie lektury i bardzo chciałabym wdrożyć w życie jej metody, ale coś nie bardzo potrafię. Czasami mam wrażenie, że nie nadaję się do roli matki i tylko krzywdzę dziecko. Nie umiem jej zrozumieć. W dodatku sama na polu walki. Mąż albo w pracy, albo załatwia dokumenty. Dostaliśmy już pps-a, potwierdzilismy zdjecia na gardzie i pojechał złozyc aplikacje. Ale nawet jak jest, to nie moze słuchac jak ona płacze, choc wiem ze to ze zmeczenia, jest spiaca i nie moze zasnac bez cyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudik to wspolczuje, wiem co przezywasz... ja stoczylam pierwsza walke z moim maluchem, zakonczyla sie wygrana mamy:) od rana spala mi po 30 min i 30 min jadla i tak do 13 az stwierdzilam, ze sprobuje ja przetrzymac do dwoch godzin no i plakala mi na rekach ok 40 min by sie poddac i zaczac ciagac smoka:D zjadla i oczywiscie nie zasnela w lozeczku, teraz wlaczy na rekach u taty a kolejne karminie za 50 min... nie czytalam tej ksiazki, polecacie? bo jak mam sie kompletnie zdolowac to moze lpeij bym nie poszukiwala tej lektury? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza jak masz skladki wypracowane to musi Ci sie cos nalezec, najlepiej jak pojdziesz do socjala, powiesz co i jak, babka Ci doradzi o co wnioskowac. A maz jako jedyny zywiciel rodziny to chyba tez moze cos dostac, znajomi cos maja, ale nie jestem pewna, czy to socjal czy dodatkowa ulga podatkowa... Magda macierzynski daja teraz tylko wtedy, gdy jestes zatrudniona w czasie ciazy. Mysle, ze to nie wrzody, mialabys tez inne objawy, nie pojawiaja sie z dnia na dzien, to pewnie zatrucie, trzymaj sie. Mamusie karmiace caly czas trzymam za Was kciuki, bo wiem, ze mnie tez to czeka i wtedy bede prosila Was o rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) wybiera sie ktos jutro na koncert Bryana Adams'a? :) kurcze mam pytanie do Was, czy wiecie na jakiej zasadzie dziala powrot do pracy po maciezynskim na pol etatu gdzie do pelnej wyplaty doplaca socjal(?)? a pytam dlatego, ze wiem, ze u mezuli w pracy praktycznie kazda babka po maciezynskim wraca na rok na pol etatu ale wyplate ma jak za caly wlasnie z ta "doplata", "wyrownaniem"...czy jak to sie nazywa...ktos cos wie na ten temat? na jakies zasadzie to dziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja dokladnie nie wiem jak to dziala, ale ostatnio w pracy chcieli mi obciac dni, wiec podjechalam do socjala i pani powiedziala, ze musze wypelnic wniosek i miec list od pracodawcy, ze skraca mi wymiar pracy do 2 czy 3 dni (bo max chyba wtedy mozna 3 dni pracowac). Wtedy trzeba tez co tydzien podrzucac swistek z przepracowanymi dniami i reszte doplaca socjal, niedziela sie nie wlicza. Podaje sie tez dochody partnera. No ale stanelo na tym, ze pracodawca zmienil zdanie, wiec w praktyce nie wiem jak to jest i czy sie zalapie :( Po macierzynskim tez bede musiala cos z tym wymyslec. tu masz wiecej info: http://www.citizensinformation.ie/pl/social_welfare/social_welfare_payments/unemployed_people/jobseekers_allowance.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie przeczytałam link co dała Sylwia i zgadza Sie z tym co napisałas Marigo dzieki. myslalam ze jak Sie urodzi dziecko to traktują jako nie zdolna do pracy i zawieszaja ten benefit ale ze jest tak,to jeszcze lepiej. Jestem na jobseeker benefit i nie dali mi go całego tez bo moj partner pracuje na cały etat ,może podniosą jak urodzi Sie dziecko i jeszcze + 20 na dziecko jest chyba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Sylwucha jak Blanka, ale moja Julka nie śpi tak "twardo" ze smoczkiem jak przy cycku. Też zdecydowałam się na zmiany. Po nakarmieniu - jeszcze butelką, poprzytulaniu, położyłam do łóżeczka. Najpierw był niesamowity krzyk, myślałam, że zmęczy się i zaśnie, ale nic z tego. Nie mogłam też sama tego słuchać i dałam smoczek, a potem zrobiłam jak radziła marigo - owinęłam w rożek, dałam moją bluzę i przez chwilę myślałam że zasnęła. Jestem przy niej cały czas i co chwilę wkładam jej smoczka bo wypada, a ona się budzi. Jeszcze kilka minut i też ją nakarmię bo może głodna. A jak zje, to będę wiedziała że najedzona. Nic, trzeba się teraz pomęczyć, by później nie żałować, że zmarnowało się czas na naukę dziecka samodzielności. No to Sylwucha 3majmy się razem! Lilac a jak u Ciebie? Laura nadal "za dużo śpi"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
czesc Kochane jak wam mija dzionek ;) bo moj znow bussy ;) niedawno wrocilismy komoda kupiona teraz mezus bedzie sie meczyl ze zlozeniem ;) Kochane duzo Wam nie napisze co do dotacji na wozek i ciuchy bo to dziwny urzad tutaj dali nam papierki do wypelnienia i powiedzieli ze mamy przyjsc w poniedzialek wiec jest to prawda i jest dotacja do lozeczka i na ubrania jest to okolo 300e+/- wiec warto sie starac to sie idzie po to do health centre. Marigo jeszcze raz Ci Dziekuje Kochana ;) Masz Slodka Rodzinke moj mezus to dzwonik na telefon kilka razy a ja jak zwykle dzwonki mialam wylaczone a rozmawialysmy z godzinke a ja mialam wrazenie ze tylko 10 minut i sie smial moj ze mnie ze ma zakrecona ciezarowke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem. Wczoraj miałam jakiś koszmarny dzień. Prawie zemdlałam na poczcie. w domu klika razy wymiotowałam. po prostu masakra. dziś jest już dobrze, chociaż okropny upał i duchota. dziś tu w moim mieście było 32 stopnie w cieniu. A ja sobie poryczałam dziś, bo moja młodsza córa miała pożegnanie przedszkola (od września szkola) i jak mówiła wierszyk, a szczególnie zdanie "żegnaj przedszkole, zegnaj na długo, teraz już szkoła zaprasza nas" to zaczęłam ryczeć jak dziecko. dobrze że miałam ciemne okulary :P jestem dziś padnięta, cały dzień poza domem. Łóżko już wzywa mnie... hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam..i czytalam ta ksiazke.niestety strasznie mnie zirytowala...wprowadzila mi niepokoj,zdenerwowanie i poczucie ze wszystko robie zle i nie tak. generalnie jestem wielka przeciwniczka wychowywania dzieci wg. schematow ksiazkowych,kazde dziecko jest inne,indywidualne. mi ta ksiazka krzywde zrobila ....misia i tak plakala i tak,,,i po prostu zrozumialam ze najlepszym doradca bedzie moje serce..i rozum..i cierpliwosc... i jakos sie udalo,skoro misia cudna i usmiechnieta i zasypia bez mojej pomocy w kilka minut we wlasnym lozeczku..... a ksiazke,,,,,zarxucilam w pliki nieuzywane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tam się wpiszę... lubisz Bryan'a???? Ja jestem jego fanką od ponad 21 lat :D mam całą dyscografię+dvd+piosenki które nie były na oficlanych LP. Na koncercie który teraz był w Polsce nie byłam, wolałam nie ryzykować. Na koncercie byłam w 1996 roku w Katowicach w pierwszym rzędzie na wprost Bryan'ka. Ale wspomnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudik u nas smoczek to dopiero nowosc od kilku godzin, wczesniej nie udawalo mi sie jej do niego przekonac, niestety tez przy sypianiu bardzo nie pomaga, ale wycisza gdy Blance zbierze sie na wrzaski w tej zlosci, z lozeczkiem to jeszcze dluga przeprawa bedzie z tego co widze... mam nadzieje, ze na poczatek uda mi sie ja odkleic od piersi i karmic w ludzkich odstepach czasu... moj maz tez nie moze sluchac Blanki placzu, gdy dzis uslyszal o pomysle przystawiania jej do piersi co 2h, mimo ze ona placze i domaga sie cyca to myslam ze mu oczy wyskocza z orbit:) przerazony byl, ale potem wlaczyl sie i przejal na siebie obowiazki uspokajania jej... teraz spi, nastepne karmienie za 20 min, wczesniej kapiel, ale wydaje mi sie, ze sie nie obudzi bo to pierwszy porzadny sen dzisiaj. Dam jej sie wyspac:) powodzenia Rudik- Tobie i sobie zycze! marigo jeszcze raz wielkie dzieki za rady:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia:) a no uwielbiam:) na Mikolaja moj mezus dostal bilet na koncert- no ale przeciez sam nie pojdzie to i MIkolaj dostal;) no i idziemy jutro we dwoje pospiewac Summer of '69:D:D mezus cos kreci,z e same baby beda, no ale i tak pojdzie:) hehe zdam relacje jak bylo w piatek!ja ide dopiero 1-wszy raz na jego koncert wiec jestem ciekawa jak na "zywo" mi sie spodoba:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×