Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Cześć Dziewczyny! Jak samopoczucie dzisiaj?? U mnie średnio. Wreszcie dziś ochłodzenie tutaj, mój nos odpoczywa... tak, tak alergia i brak możliwości brania tabletek. Ale jakoś sobie radzę. Właśnie jem sobie poduszeczki waniliowe z Lidla, te do mleka, ale jem bez mleka :P Moja mama dziś upiecze sernik.... mniam, mniam.... mogłabym na kilogramy go jeść, uwielbiam w tej ciąży, jeszcze z kawałkami brzoskwiń lub nektaryn.... aż mi ślinka leci. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trochę nie na temat, ale założyłam forum o piosenkach kolonijnych i innych z dzieciństwa. Tak mnie jakoś naszło na wspomnienia. To były fajne czasy. Nie wszystkie piosenki pamiętam, mam jednak nadzieję, że któś będzie wpisywał teksty. Lubię śpiewać, a moje dzieci uwielbiają jak śpiewam moje piosenki kiedy byłam w ich wieku. tu jest link http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4873534

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia fajne te pioseneczki ja nniestety nie mam dobrego ,,sluchu,, wiec spiewanie mi nie wychodzi chociaz posiadalam taki zeszyt z piosenkami ,niestety zostal sie w domu w PL nie wiem czy przetrwal Rodzice odnawiali dom 2lata temu ,wydaje mi sie ze wyladowal na smieciach jak reszta zeszytow i ksiazek ze szkolnych lat :-P Sylwucha fajnie ze Blanka miala sesie ,takie zdjecia malachow sa sliczne :-D Moj zoladek sie uspokoil :-D przestalam brac witaminy i pic soki jadlam tylko kisiel :-D dzis pierwsza kanapka :-) Milego weekendu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga22666
Hejka. Witam Was wszystkie. Jestem w 13 tygodniu ciąży. Najprawdopodobniej będę rodziła w Mayo General Hospital w Castlebar w Co. Mayo. Dostalam włąśnie list z wyznaczoną kolejna wizyta u dr Corcoran/dr H. Ikele. Czy króraś z Was miała ciążę prowadzoną przez tych lekarzy? Jakie są Wasze doświadczenia? Będę wdzięczna za każdą pomocną odpowiedź.Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga22666 gratuluje zafasolkowania :) Wprawdzie o szpitalu nic nie wiem, bo jestem z Dublina, ale witam w naszym gronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga22666
chorykrolik dziękuję bardzo i witam również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane Jak minął weekend. U nas dziś była piekna pogoda. Czytałam sobie książeczkę w ogródeczki i trochę się opalałam,a mój mężuś łowił rybki. I nareszce sukces. Mamy pełną szyfladę w zamrażarce polaczków. Będzie co jeść haha. Aga- witam w gronie ciężarówek. Dobrze trafiłaś :-) Tu dziewczyny udzielą ci wsparcia i dabrych rad. Niestety z tego co pamiętam to chyba żadna z nas nie jest z Twoich okolic. Ja jestem z okolic Cork wiec nie pomogę w sprawach szpitala i lekarzy. A większaść dziewczyn to okolice Dublina. Jeśli chodzi o nazwisko lekarza jakie widnieje na wizytach w szpitalu to to nigdy nie jest ten lekarz. wiec nie wiele ci pomogą informacje na jego temat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was :) pogoda super i pranie szybko wyschło :) mam zamiar z moim sie wybrac autobusem do Niemiec bo chce odwiedzic swoja córke , i chcemy pojechac na 4 dni , ale przeraża mnie 30 godzinna jazda :P , a chce sie wybrac, bo codziennie siedze w domu i nic nie robie ,nudze sie strasznie a tak to zażyje swieżego powietrza :) no i poznam jego córkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia kac
do myszaa25 hej dziewczyny, trochę was podczytywałam na tym forum i okazało się, że mam podobny problem jak myszaa25. Zakupiłam łóżeczko z wyposażeniem od warriss_pl, czy jakoś tak i po miesiącu nic, raz mi wysłał meila 17.06, że nadaje je do wysłania i niedługo będzie, teraz nie odpisuje na meile. Nie wiem co w tym wypakdu robić. Czy ty otzrymałaś w końcu towar, albo zwrot pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! Jaki tu spokoj :-D Ladna pogoda, mozan wyruszyc bylo w plener na weekend :-) Izuniek ciezko Ci bedzie wytrzymac ta jazde, ja bym Ci odradzila w tym stanie w autobusie ta sama pozycia, ciasno duszno nie wiem nameczysz sie moim zdaniem :-) Witam na forum dziewczyny ,ale wlasnie jak mowila Katarynka u nas chyba nie ma z okolic Mayo dziewczyn ale może jakas dolaczy jeszcze :-D Milego dnia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze sie na męcze :/ nie chce tylko sama zostac i tak siedze do 18 sama i czekam az moj wroci z pracy :/ juz kiedys odbylam taka podroz 34h z Włoch do Polski :) a w autobusie jest klimatyzacja i wc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
czesc Kochane ;) pogoda faktycznie fajna ale nie taka ladna jak wczoraj dzis bylismy w HSI i jak wszedzie uslyszelismy ze nam sie ta dotacja nie nalezy poniewaz maz pracuje na full time ;( juz mam dosc starania sie o co kolwiek.. Emilia kac Witam Cie Kochana ;) przykro mi ze Ciebie tgez to spotkalo ;( Ja tez dostalam ostatnio tego maila ze lozeczko mi wysle i jakis z upsa ze moge monitorowac paczke ale ta paczka jeszcze tam nie dotarla Pisalam juz do allegro a oni mi odpowiedzieli ze mam zglosic sie z ta sparawa do jakiegos prawnika wiec w sumie sama nie wiem co mam robic.. moi rodzice kupili nam lozeczko jak tylko o tym uslyszeli wlasnie czekam jutro ma dojechac ;) Probowalam kilkanascie razy sie dodzwonic,nagrywalam sie,pisalam maile i dalej nie mam zadnej odpowiedzi ja juz czekam prawie dwa miesiace ostatnio prosilam o zwrot pieniedzy i tez nie dostalam odpowiedzi jak myslisz zglosic ta sprawe na policje? moze razem zlaczymy sily??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia kac
Myślę, że powinnaś zgłosić sprawę na Policję, ja się na pewno tam wybiorę. To straszne oszustwo. Warto jest sprawę zgłosić, ponieważ w allegro działa coś takiego jak "program ochrony kupujących". Jeśli zgłosisz sprawę na policję i oni rozpoczną dochodzenie to wypełniasz specjlalny formularz na allegro i to serwis zwraca ci całość pieniędzy, łącznie z kosztme przesyłki (jeśli płaciłaś za pomocą płatności allegro). Tu jest więcej informacji na ten temat http://allegro.pl/country_pages/1/0/education/pok/index.php?page=1 Ja wpłaciłam im 414 zł, jest to dla mnie znaczna suma i nie zamierzam tego podarować. Może jak każdy by postępował podobnie i zgłaszał sprawę na Policję nie byłoby takich oszustw, oni się czują bezkarni. Myślę, że w grupie siła. Musimy działać. A skąd jesteś? Ja zawiadomienie będę składać w Białymstoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) ja tak tylko z doskoku bo Blanka zasypia wiec i ja wskakuje do lozka tak szybko jak to mozliwe:) mama doleciala wczoraj cala i zdrowa, wiec w ogole teraz rzadko siadam do kompa. mam nadzieje, ze wszystkie mamusie i brzuchatki czujecie sie dobrze? witam tez nowa mamusie na forum:) Slodkich snow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilac sesja byla w domu, gdy dostane juz wszystkie zdjecia podrzuce wam cos na maile i pochwale swoim skarbem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia kac
Hej dziewczyny, jak wasze samopoczucie? Ja co prawda nie jestem w Irladni, ale chętnie dołącze do waszego grona. Jestem w 25 tygodniu ciąży, ogólnie czuję się dobrze, dzidziuś rozwija się fanatastycznie, tylko wciąż ukrywa przed nami swoją płeć, zakrywając sie nóżkami podczas usg :) Mysza ja znalazłam profl tej kobiety na naszej klasie http://nk.pl/#profile/3654755. Napisałam do niej na nk, meilu i gg. Zobaczymy co z tego wyniknie, najpóźniej w piątek idę na Policję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
czesc Kochane ;) Pogoda dzis znow ladna zaraz sie ubiore i z mezusiem pojedziemy na spacerek ;) Emilia kac Kochana ciesze sie ze polaczymy sily ;) tylko ze ze mna jest maly problem bo ja mieszkam w irlandii,zameldowana jestem w gdyni a wszystkie przesylka paczki skierowana byla do moich rodzicow na slasku do myslowic i teraz sama nie wiem gdzie mam ta sprawe zglosic. na allegro placilam ze przedmiot "place allegro" i wyslalm im 549zl bo to miala byc najpierw przesylka do irlandii pozniej ona mi przyslalam maila czy moze wyslac mi na polski adres to sie zgodzilam aby juz dostac te cholerne lozeczko i dalej czekam ani kasy i ani lozeczka dalej nie widac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia kac
Myszaa25 Witaj, Własnie udalo mi się skontaktować z tą Emilią Bienracką, która wystawia te rzeczy jako warris. Tu jest jej numer 724 083 334, telefonu nie odbiera, twierdzi, że jest w szpitalu od 3 tygodni. Napisałam smsa, strasząc Policją i powiedziałam, że jest nas więcej i wszystkie złożymy doniesienie. Odpisała, że do piątku sprawy zostaną załatwione. Zobaczymy... Może warto żebyś ty też do niej napisała. Ja ją znalazłam na naszej klasie jest jako Emilia Biernacka z Częstochowy. Jeśli sprawa się nie wyjaśni, napiszę do kilku jej znajomych i powiem o braku kontaktu i oszustwie, zwrócę się z prośbą o pomoc w skontaktowaniu się z tą Panią. Powodzenia. Daj znać jak uda ci się coś osiągnąć. Możesz jej wysłać smsa z podobną treścią i zobaczysz co odpisze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Moje samopoczucie dzisiaj średnie. Za tydzień, we wtorek (5 lipca) mam badania prenatalne i może poznam płeć... hihihi :P Moja przyjaciółka, mając te badania, była o tydzień w młodszej ciąży i jej powiedziano płeć. I się sprawdziło, urodziła śliczną córeczkę miesiąc temu. Nie mogę się doczekać na te badania, ujrzę moje maleństwo jak fika w brzuszku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
Emilia kac Jestes Kochana ;) Ja nie moge sie dodzwonic ani wyslac smsa do niej ;( to poczekam do piatku a pozniej bede dzwonic na policje i sie dowiem jak mam zglosic doniesienie a takze pomyslalam ze napisze do innych osob na inny jej aukcjach aby nie kupowali u tej osoby przedmiotu bo jest oszustka i naciagaczka a takze spodobal mi sie twoj pomysl aby napisac do jej znajomych Ona dalej wystawia rzeczy na aukcji pod tym nikiem tylko koncowki zmienia wiec na allegro ja postaram sie poszukac i tez tam wystawiac zle komentarze i wysylac tym ludziom wiadomosc im wiecej nas bedzie tym lepiej bo wtedy nas na policji inaczej beda brac pod uwage jak masowe oszustwo i wtedy sprawa szybciej bedzie rozpatrywana tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
Emilia kac Napisalam do niej znow maila a takze napisalam do niej na nk zobaczymy czy sie odezwie i tez jej napisalam ze chcemy zglosic sprawe na policje i ze poczekam do piatku na wyjasnienie sprawy aby wiedziala ze nie klamiemy z tym ze sie polaczylysmy aby odzyskac swoje pieniazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi kobietki! Dla mnie dzień Sie zaczol dobrze byłam w kinie z koleżanka ale teraz boli mnie głowa , nie chciało mi sie nic gotować! Emilia to Jestesmy blisko bo ja 24tc. :-) Lilac, Rudik, Marigo Co u Mamuski? Sylwucha jak mama zaklimatyzowala Sie ? Izuniek i co zdecydowalas? Jedziesz do Niemiec? Królik, Katarynka jak samopoczucie? Mysza może ktoś w Pl z bliskich zgłosi o tym lozeczku! Powodzonka . Miłego wieczoru !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej Magda a no chyba jednak nie, moj ma wolne w innym terminie niz jedzie autobus wiec odpada , a samolot dla nas 330e + 320 hotel to troche za duzo :/ wiec bede musiala wytrzymac 5 dni :/ smutno mi bedzie bo strasznie bede tesknic ;( wiem bo jak bylam w marcu w Polsce a on w Niemczech to codziennie płakałam :) jeszcze tylko 9 tyg i moja niunia bedzie juz z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia kac
Trzymam kciuki myszaa, że nam się uda. Mam kontakt jeszcze z jedną dziewczyną, która została oszukana, umówiłyśmy się, że do piątku czekamy, a potem zaczynamy działać. A jak Twoje samopoczucie, kiedy termin porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, witam również nową mamusię:) Moja Julia ma dziś już 3 tygodnie. Leci ten czas, ale i tak wydaje mi się że ona jest Ciągle taka sama malutka. Zaczyna mieć już swój rytm dnia - śpi ok 3-4 godz ciągiem, niestety po butelce. W nocy jak ją karmię piersią, budzi się co 2 godz. Ale to i tak lepsze niż chodzić i gotować mleko w akompaniamencie Jej krzyku. Przed nocnym snem ok 11-12 jak dostanie porcję mleka z butelki, to pośpi z 4 godz, a potem budzenie się na cycka. Tak mniej więcej wygląda u mnie teraz dzień i noc. Ok. 12-1 w południe również ma drzemkę więc ja mam czas zrobić obiad. Wczoraj mogłam zrobić też ciasto, a dziś sałatkę, bo mojego męża imieniny:) Zaczęłam się trochę bać, bo przez kilka dni miała rytmicznie powtarzające się napady płaczu (ok godz 20). Mam nadzieję, że to nie kolki... Jedyne co mnie teraz martwi to brak kupki od 4 dni i te nieszczęsne krostki na buzi. Wiem, że znikną same, ale ile jeszcze mogą być? Dużo słońca kochane dla Was i waszych dzieciaczków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
Emilia kac Rozmawialam z kolega ktory pracuje w policji i powiedzial mi ze smialo mozemy skladac takie doniesienie bo sa specjalne komorki do takich spraw zrobione i trzeba im powiedziec ze nas jest wiecej i kazda z nas zlozyla takie doniesienie i podac dane tej kobiety i sprawa w miare szybko bedzie rozpatrywana bo im wiecej nas tym lepiej ;) i nie ma problemu ze tutaj jestem bo w moim imieniu moze isc moja mama ;) Ja dalej nie moge sie z ta pania skontaktowac telefonicznie wiec tylko maile wysylam ;( ja mam termin na 8.08 ;) wiec pozostalo nam 40 dni, chyba ze wczesniej synus bedzie chcial wyjsc ;) Wlasnie trwaja ostatnie przygotowania dzis wielkie pranie i wkoncu skladanie komody a jutro wielkie prasowanie i pakowanie torby ;) Lozeczko juz przyszlo co zakupili nam moi rodzice wiec jeszcze tatus je musi zlozyc ale to przy nastepnych dniach wolnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny:) Mysza ale ten czas biegnie ekspresowo ... zobacz Ty jeszcze troszke i zaczniemy wielkie odliczanie. Emilia i Mysza zycze Wam powodzenia, wydaje mi sie, ze ta wstretna babe rozlozycie odpowiednio i nalezy jej sie, bo stresow mase dostarczyla Wam ciezaroweczkom. Sprawdza sie powiedzenie - W grupie sila :) Trzymam kciuki:) Aga GRATULACJE i witamy serdecznie u nas:) Zagladaj i pisz jak sie czujesz i Twoje Malenstwo:):):) Moje Malenstwo dzis mialo kolke, nie co dzien ma wiec nie ukrywam czasem odpuszczam i kropelek jej nie daje a tu prosze, gazy gromadza jej sie i "nie umie" sobie moja Laleczka prukac ... Dzis wrecz czulam jak jej bol brzuszka przeszedl i ... sie poplakalam, cala biedna sie upocila, nie wiem czy to normalne ...? i dalej mnie martwi ten pepuszek co jej tak wystaje ... RudiK wiem, ze dzieciaczki karmione piersia kupki moga nie robic i tydzien ... Moja Laura karmiona mleczkiem z butelki na poczatku kupke robila co dzien teraz robi co 3 dzien i sie nameczyc musi no ale pozniej to nadaje sie tylko do kapania ;P Jesli Twoja Julia budzi sie nagle z placzem, kurczy nozki to hmm moze to byc kolka niestety (u nas kolka pojawia sie wlasnie pod wieczor) ... Fajnie, ze juz nabrala jakiegos rytmu wiec i Ty masz troszke czasu dla siebie:) Sylwucha a jak u Ciebie? ja mamie sie u nas podoba? Marigo a jak Twoj brat? Izuniek to jednak bedziesz jechala do Niemiec? Trzymajcie sie Dziewczyny, mysle o Was, nawet jesli nie wymieniam Was tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mysza no to malutko Ci zostało ja mam na 28 sierpnia :) jutro chyba jade po szafeczke dla małej na ciuszki, bo w naszych szafach sa tylko 2 półki :/ i tez zaczne pomalutku prać i prasować , mam jeszcze tyle do kupienia , pampersy pieluchy ,smoczki ,do kapania no i dla mnie do szpitala :/ Mysza a co kupilas dla siebie na poród , bo nie wiem czy kupywac te majtki jednorazowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jednak nie jade do Niemiec nie ma autobusu wtedy kiedy nam pasuje :/ a samolot i hotel za drogo na 2 osoby :/ wiec 5 dni bede musiala wytrzymac ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jednak nie jade do Niemiec :/ samolot i hotel za drogi na nas dwoje :/ a autobusu niema wtedy kiedy nam pasuke,wiec bede musiala wytrzymac 5 dni ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×