Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Gość myszaa25
Izuniek Kochana ja kupilam te majtki jednorazowe poporodowe ale w szpitalu na zajeciach powiedzieli nam ze one sa malo praktyczne i najlepiej kupic w penym jakies i grube podpaski takie rozwiazanie sie najlepiej sprawdza A do szpitala kupilam w bootsie pare rzeczy jak pake powitalna z huginsa tam masz pielszuki,i nawilzone husteczki najlepiej jak jeszcze masz ta karte z bootsa co mozna punkty zbierac bo potem one sie przydadza na jakies pampersy ;) mam dwie koszule takie odpinane i wezme jedna pizame,cieple skarpetki,klapki recznik i kupilam w dansie takie male kosmetyki jak zel,szampon bo nie warto brac takich duzych spakoj tylko to co potrzebujesz najbardziej reszte maz ci doniesie tak bedzie najlepiej ;) Kochane naprawde ten czas tak leci dopiero co do was solaczylam a tutaj juz tylko 40 dni pozostalo.. jutro wizyta w szpitalu dowiem sie ile ma dlugosci moj urwisek i przyblizona wage ;) juz nie moge sie doczekac jak urwiska zobacze ;) Wczoraj bylismy na spacerku w donabate z mezusiem jak wrocilismy to wieczorem nawet nie wiem kiedy zasnelam a tak mi sie dobrze spalo ;) polecam taki spacerek nad woda wszystkim mamusia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilac, u mojej Julki to chyba są zaparcia. Nie kurczy nóżek a raczej je prostuje i robi się czerwona. Karmiona jest i mlekiem z piersi i Aptamilem i nie wiem czy to nie powoduje tych zaburzeń. Masuję jej brzuszek, głaszczę ale na niewiele się to zdaje. Widzę, że się bidulka męczy, a nie wiem jak jej pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) mama zadowolona i dumna z siebie ze sama doleciala, teraz sie martwi bo w nd leci do Anglii do mojej siostry bo u niej termin rodzenia lada dzien i zestresowana bo na tym locie raczej polakow juz nie bedzie, ale musi dac rade:) Dublin oczywiscie jej sie nie podoba ale sklepy i przeceny owszem:D wnusia zachwycona, zabiera mi ja przewaznie juz ok 5 rano gdy mala nie spi juz mocnym snem i chce by ja polulac albo smoczka dac i tak czuwa przy niej a ja spie do 8-9, jaka szkoda, ze to juz sie skonczy :( placze sie po mieszkaniu, sprzata, czysci i szoruje a ja wypoczywam :D trzymajcie sie cieplo dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia kac
Ale wam dobrze dziewczyny, macie już swoje skarby w domku, albo już tak mało wam zostało. Ja mam termin na październik, jestem w 25 tygodniu i nie mogę myśleć o niczym innym jak tylko o tym dzidziusiu w moim brzuszku. No, ale czas szybko leci więc wkrótce będę chwalić się moją pociechą. Zastanawiamy się nad wyborem wózka, czy warto kupować 3 w 1, czy nie i jakiej firmy najlepiej? Jak ta kwestia wygląda u was? Mysza czekamy do piątku, jak nic nie przyjdzie, ja w sobotę wysyłamy wiadomość na nk do jej znajomych, a w poniedziałek sprawa trafia na Policję. Na pewno nam się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka- nie tak dobrze;-)) ja mam termin na koniec grudnia-wiec jeszcze dluga droga przedemna;) Dziewczyny ja dzis rano mialam 1-wsz wizyte w Coombe:) jestem bardzo ale to bardzo zadowolona!!!!:-) na usg widzialam malego lokatora:-) dostalam 5 zdjec-super wszytsko widac, zeszlo mi cos troszke ponad godzine:) i mam dzis wysmienity humor:) oczywiscie na scanie siedzialam cicho i pielegniarka sie mnie pyta czy wszytsko ok bo nic nie mowie a ja do niej, ze czuje sie jak kosmitka patrzac w ten ekran:) mowi, ze juz duzo scanow w zyciu zrobila ale kosmitka sie jej jeszcze nie trafila:D:D:D lece zaraz do domu pokazac zdjecia mezusiowi bo on ze mna nie byl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello rudik kartki oczywiscie zrobily w szkole furore!! co do malej-ja tak karmilam jesse-piers i aptamil i tez miala straszne zatwardzenia.polona oradzila aby przed jedzeniem dac jej do picie letniej przegotowanej wody-nie za duzo-kilka lykow. pomagalo-kupcia szla jak ta lala! izuniek szkoda ze nie lecisz z ukochanym do niemiec.byloby to korzystne dla was i corki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczęta Ale ten czas leci. Nam już tylko 8 tygodni zostało do porodu. A my sobie już siedzimy na macierzyńskim i odpoczywamy :-) Nareszcie mam czas dla siebie,mogę wreszcie poodwiedzać koleżanki, poplotkować haha.Bo niedługo będę na jakiś czas uziemiona :-) W środę przylatuje moja siostra z dziećmi( ale nie do końca do mnie do męża swego). Za to do mnie przywiezie moją chrześnicę. Mała się boji,bo to jej pierwszy lot samolotem. Na początku nawet powiedziała,że nie, ale teraz jest u innej cioci i wujka i ją przekonali,że to nie takie straszne hahaha. Ona ma tylko 12 lat. Więc bębę miała kim się zajmować przez 2 tygodnie-fajnie. Na dodatek lecieć będzie w soaje 12 urodziny dobrej nocki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szkoda , bo przydałaby mi sie zmiana klimatu :/ ale bede wtedy juz w 33 tyg i tez sie troszke boje o małą ,no i poznalabym jego córkę :) ale jakos wytrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarynko czy kosz juz dotarl do ciebie? mam nadzieje ze jestes zadowolona i nie zawiodl cie w realu....wszak zdjecia to zawsze jednak tylko zdjecia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLAC ZABAW NIVEA
http://www.100latnivea.pl/glosowanie/plac/80 Bardzo proszę o oddawanie głosów na GUBIN ul. Bolesława Chrobrego Wystarczy się zalogować i codziennie kliknąć To nic nie kosztuje a sprawi wiele radości dzieciakom W pobliżu nie ma miejsca w którym okoliczne dzieci mogłyby się bawić... Taki plac to dla nas wielka atrakcja! Bardzo proszę o głosy:"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marigo-kosz jeszcze nie dotarł. Ciągle jest w domu tego kolegi co go odbierał. Właśnie szukam jakiejś firmy transportowej co by mi go z tamtąd przewiazła. Miał mój mąż jechać po niego,ale stwierdzili,że taniej będzie coś wynajać niż tracić cały dzień na jażde w te i z powrotem plus paliwo. A może Ty znasz i masz jakieś namiary na takie firmy,bo ja jeszcze nigdy nic tu tak nie przewoziłam i nie bardzo wiem jak szukać,ale może jakoś hahaha. Zawsze musi być ten pierwszy raz :-) Musze iść umyć auto-a tak mi się nie chce. Trzeba wreszcie wystawić na sprzedaz,bo moje jest trochę małe a dzidzia już niedługo się pojawi więc większe by się przydało. A ja ciągle zwlekam z tym mycie brrrrr....... Myszaa-ja i Izuniek to następne w kolejce po Tobie. Ciekawe która będzie pierwsza hahaha. A jak tam u ciebie? Jak samopoczucie? Zaczynasz się denerwować? Milego dnia mamusie i brzuchatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marigo, właśnie dałam wczoraj Julce 2 razy wodę do picia. Raz rano, a potem wieczorem i praktycznie od razu zaczęła stękać:) To nie są chyba zaparcia bo kupa była dosyć rzadka. Ale faktem jest, że nie robiła przez 5 dni... Woda jej smakuje, a jak często można dawać takiemu dziecku właśnie wodę do picia? To miłe, że kartki się podobały:) Izuniek, 5 dni szybko minie, a Ty na pewno będziesz miała jeszcze okazję poznać dziecko swojego faceta. Duża jest już ta dziewczynka? Miłego dzionka kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Katarynka a jakie i za ile masz te autko, bo moj musi zmienic na cos tanszego , ale szukamy cos w granicach 400-500e, jego córka w tym roku skonczyła 6 lat :) i od 2,5 roku mieszka w Niemczech z matką jej facetem i ich wspólnym synkiem ktory ma ok 1,5 roku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm mam takie pytanie,czy wiecie co mozna kupic dziewczynce na roczek,bo za tydzien sie wybieramy do znajomych i nie mamy pojecia co kupic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia kac
Mysza czy coś się ruszyło w sprawie z tym łóżeczkiem u Ciebie? u mnie cisza, dodatkowo ta babka wyłączyła telefon pod którym była dostępna, jak jej napisałam, że do 14 ma czas na wysłanie potwierdzenie nadania paczki bądż potwierdzenia przelewu na moje konto. Nie odzywa się, w związku z tym, ja zaczęlam akcję na naszej klasie i napisałam do ok. 30 jej znajmoych, jutro będę wysyłać dalej, a w poniedziałek idę na Policję. Nie podaruje tej oszustce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuniek- moje autko niestety jest sporo droższe. To citroen C2 z 2006 i ja chcę minimum 4000 Co do roczku to myślę,że jakaś fajna zabawka będzie na miejscu. My kupiliśmy na roczek synka mojej siostry taki rowerek zabawkę. Ale to już większy wydatek a mój mąż jest chrzesnym- więc to troche inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
czesc Kochane ;) Jak sie czujecie ? ja to ostatnio nie mam czasu na nic,dalej piore, prasuje i ukladam ubranka.wczoraj bylismy w szpitalu Wszystko jest Wporzadku a synusiek jest dobrze ulozony glowka w dol ;) i jaki duzy juz jest ;) Dzis bylam na wizycie u Gp tez powiedziala ze jest wszystko wporzadku i wiecie co.. waze juz 73kg ;) troszke mi sie przytylo.. hihi jakies 15kg ;) Dobrze ogolnie sie czuje,puchne,szybko sie mecze i sapie jak parowoz ;) jestem jakas roztargniona i ciezko mi sie ogarnac,zgaga meczymigdaly juz tak dobrze nie pomagaja pije kubek mleka na noc wiec jakos przechodzi abym mogla zasnac kupilam sobie reni wiec jak juz naprawde bedzie ta zgaga uciazliwa to wezme je Emilia kac rozmawialam dzis ze znajomym gdzie przedstawilam nasza sytuacje i powiedzial ze nie jest najlepszym pomyslem wysylania czegokolwiek do jej znajomych bo to podchodzi pod streczycielstwo i jeszcze ci znajomi i ona maja prawo wtedy pozwac ta osobe na policje wiec najlepszym rozwiazaniem i jedynym zgodnym z prawem jest to zglosic na policje mi udalo sie wczoraj dodzwonic na ten numer co mi podalas ale ona mnie odzucila wiec wyslalam smsa ze czekam do dzis na odpowiedz inaczej zglaszam sprawe z innymi osobami na policje i dalej nie mam odzewu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, szukamy chaty i troche jestem podlamana, wszystkie sypialnie tak male, ze nie ma gdzie lozeczka wstawic, a co dopiero jakas komode :( Nawet 2 bedy sa na sile zrobione, lozko i szafa, zreszta przeciez nie poloze dziecka w drugim pokoju... Prosilam w pracy o wiecej godzin, bo swietnie sie czulam, a tymczasem wyszlo, ze po 3 dniach juz nie wyrabiam i ledwo docieram do domu, bola mnie wszystkie czesci ciala, a brzuch to jakby sto kilo wazyl :( Wspollokator mimo prosb dalej pali pod naszym oknem i regularnie o 5 trzaska drzwiami, az trzesa sie szybki, budze sie wtedy i maly zaczyna fikac, po pol godzinie usypia i jak juz moge przymknac oko to jest 6 i trzeba isc do pracy. Zaczelam znowu wstawac do toalety, pojawily sie tez poranne skurcze lydek i zgaga... Ale trzeba wierzyc, ze bedzie dobrze, nie moze byc inaczej :) Trzymajcie sie cieplo kochane i cieszcie Waszymi brzuchatkami i maluszkami i wiekszymi dziecmi tez :) Udanego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej rudik podawaj wode jak bedziesz widziala ze julcia zaczyna sie meczyc z kupkami. prawdopodobnie laktoza ja lekko czopuje;) a woda pomaga .... zawsze to lepsze niz jakies czopki.... katarynko ja bylam pewna ze on ci ten kosz przywiezie bidulo....bo przeciez jesli kurierem mialoby isc to moglam poszukac i ci wyslac. a kiedy ty rodzisz kochana? bo moj maz chyba sie wybiera do cork z igorem okolo 10 sierpnia.chca pozwiedzac tamte strony i fote zaliczyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotni ranek Chorykrólik-ja też tak miałam jak pracowałam,że jak po pracy wracałam do domu to mnie wszystko bolało,a najgorzej było jak się położyłam na sofie to jak w stawłam do ubikacji to szłam z gięta w pół bo się wyprostować nie magłam :-) wyglądałam jak stara babcia a mój się smiał. tera to minęło,bo już nie pracuję uf..... Marigo- nie martw się jakoś sobie odbierzemy. W ostateczności Robert pojedzie sam po ten kosz. A Grześ nie mógł nam go dowieżć do domku bo już w niedzielę poleciał do Anglii. Narazie jest u jego żony w domku,ale i ona do Angli śmiga 15 lipca. Mogą jeszcze zostawić go u drugiego naszego przyjaciela,ale myślę,że nie będzie takiej potrzeby. Właśnie kontaktuję się z jedną z tych firm co mi podałaś linki DZIEKI i zabaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izuniek- moje auto i tak by ci się nie nadało bo jest małe i dotego 3-drzwiowe (dlatego go chcę wymienić) Bo przy maluszku potrzeba więcej miejśca,a bagażnik też malusi nie pomieści wózka :-( Autko ogólnie bardzo fajne. ja byłam b.zadowolona- jezdzę nim już od 3 lat kupiłam prawie nowe bo 2 tetnie i z bardzo małym przebiegiem no ale teraz pora na zmianę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marigo ja mam termi na ok. 25 sierpnia,ale nie będę zawracała twojemu głowy. fota to fajne miejsce,ale to Wasze zoo w dublinie to jest naprawdę fajne :-) Lecę sie ubierać, bo na jakieś targi kwiatowe jedziemy z koleżanką, a popołudniem na urodzinki do koleżanki Miłej soboty papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja09876
hej,podczytuje was od czasu do czasu i chcialabym napisac do EMILII KAC ze naprawde nie mozna robic takich rzeczy jak pisanie do znajomych tej kobiety.Wiem ze jestescie wkurzone ,ze to nie mala kasa i takie tam ale faktycznie jak juz ktoras z dziewczyn tu napisala to mozesz sobie sama narobic klopotu.Babka Cie moze podac do sądu o zniesławienie...po co Ci problemy w tym stanie?zastanów sie.Co zreszta ci jej znajomi powiedza?bo gdyby mi takie cos ktos napisal o mojej znajomej ze jest nieuczciwa i takie tam to bym to poprostu olala bo to nie moja sprawa tak naprawde.Nie wypowiadam sie zlosliwie zeby nie bylo...poprostu przemysl to bo to powazna sprawa,trzeba ją zalatwic w inny sposób.Powodzonka tak czy inaczej:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
ja09876 Witam cie na naszym forum ;) Przykro mi to troszke pisac ale zgadzam sie z Toba a jeszcze bardzie j jest mi przykro ze prawo jest takie ze skrzywdzic innych ludzi mozna a jak my mamy sie bronic tylko mozemy isc na policje to zglosic bo wszystko co zrobimy to bedziemy lamac prawo.. I gdzie ta sprawiedliwosc.. Szlag mnie trafia jak o tym mysle dalej ta babka do mnie sie nie odezwala i pieniazkow na koncie nie mam ;( w poniedzialek zadzwonie na policje i moja mama tam pojdzie zgloscic w moim imieniu A tak z innej beczki Kochane musze Wam sie pochwalic co moj mezus dzis zrobil Dal mi dzis bukiet zoltych roz i ugotowal obiadek ;) hihihi W sumie kupil juz zrobionego kurczka ;) ale licza sie intencje ;) Widze ze Ciaza jemu sluzy ;) Milego weekendu Sloneczka Wam i Waszym Maluszka zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja09876
Tylko policja teraz juz może pomóc,ale znając zycie to albo załatwią to za dlugi dlugi czas albo i wcale...takie to zycie niesprawiedliwe.Bukiet róz od meza...fajna rzecz:)u mnie stoją zólte ale tulipany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia kac
Dziewczyny nie oceniajcie mnie w ten sposób, że napiałam do jej znajomych, żeby ją tylko podać za nieuczciwą osobę. Napisałam do kliku osób z prośba o kontakt, informując, że zakupiłam łózeczko i nie mogę się z tą Panią skontaktować. Dostałam od tych ludzi informacje z adresem i numerami telefonów, ale niestety nieaktywnymi już - tymi samymi, które były podane w aukcji. W poniedzałek idę na policje i jeśli oni tylko rozpoczną śledztwo bądź dochodzenie i wydadzą postanowienie mamy prawo ubiegać się o zwrot pieniędzy od allegro. Allegro zwróci nam całą kwotę jak tylko prześlemy im informacje o wsczęciu postępowania przez Policję. Jeśli chodzi o to, że znieslawiam tę Panią, to jest to nieprawda. Jestem absolwentką Prawa i przepisy mówią, iż zniesławienie jest w momencie, kiedy mówi się o kimś nieprawdę. W tym przypadku zwracałam się do jej znajomuch o pomoc w znalezieniu kontaktu do tej Pani i mi pomogli. Ja nie popełniam żadnego przestępstwa kontaktując się z ludźmi i prosząc o pomoc w sytuacji, gdy zostałam oszukana. Rozumiem, że nie jest to miłe dla osoby, że jej znajomi dowiadują sie, że jest zlodziejką i oszustką. Tylko dlaczgeo ja mam mieć w tym momencie jakieś względy dla tej Pani i dbać o jej wizerunek, skoro mnie okradła i oszukała. Ona nie ma skrupułów, by naciągać i oszukiwać kobiety w ciąży. Gdybyśmy miały super dużo kasy to żadna z nas nie kupowała by na allegro okazyjnych rzeczy, tylko poszłybysmy do sklepu i kupiły co nam się podoba i za ile jest dostępne. Nie po to szuka się oszczędności i myśli o pewnych rzeczach wczesniej, by potem zostać oszukanym przez taką osobę. Ja nie uważam, żebym zrobiła coś złego, tym bardziej, że w poniedziałej smsując z Panią Emilią obiecała do piątku wywiazac się z umowy. Ja jej napisałam, ze w przeciwnym razie napisze do jej znajomych i pójdę na Policję. W piątek wysłalam jej smsa, że nic nie otrzymałam i jestem zmuszona do szukania innego rozwiązania. Po czym ta Pani wyłączyła telefon, nie odpisala i nie ma z nią kontaktu. Dlaczego ta kobieta ma dalej oszukiwać? Nie można zezwalać takim ludziom na oszustwa, a ignorując to i współczując to robimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×