Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

hehe no własnie tez tak sobie mysle z skoro teraz mała nie daje spokoju,to po porodzie będzie odsypiała :) a mi zostało już tylko miesiąc i 20 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolik-jak juz sie Kosmita maly zacznie ruszac to ja naprawde nie wiem jak ja sie bede czuc;)hahah OBCY;) ale na powaznie to jest dobrze, tylko jakos widok Kosmity na usg mnie troche ...hm...nie moge znalezc odpowiedniego slowa...bo przeraza to zdecydowanie za duze..hm....no nie znajde-w kazdym razie usg sprawia, ze sie czuje troche dziwnie-widzac zywe stworzonko w srodku:D:D a normalnie to jest ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudik wielkie dzieki, czyli mam nie swirowac przez te krostki i czkac az same znikna:) przemywam jej buzie przegotowana woda, mam rumianek wiec zaprze i sprobuje, bo mnie tu tesciowa skaza bialkowa straszy...ale ona zawsze panikuje, a mi potem to siedzi w glowie. Blanka wlasnie zaczyna swoja wieczorna nerwowke, ciaga smoka z wielkim zawzieciem, gdy wypadnie to od razu wrzask, steka, skrzeczy i nic jej nie pasuje, w kazdej pozycji zle, wczoraj trwalo to 4h, zobaczymy co bedzie dzisiaj... udanego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny a macie już wybrane modele wózka,jaki chcecie kupić, ja to codziennie przeglądam ogłoszenia :) najbardziej bym chciała kupić Quinny,strasznie mi sie podoba.Ostatnio w szpitalu jechała z nami kobieta w windzie i miala dziecko w spacerówce quinny,i kazalam mojemu sie spytac jak sie sprawuje :) powiedziala ze juz 2 dzieci w nim wozila i ze jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwucha, na skazę mi to nie wygląda. Są to całkiem inne zmiany skórne. Myślę, że musisz się uzbroić w cierpliwość i czekać. Ja dziś też miałam takie akcje z Julią jak Ty z Blanką. Obudziła się i chyba była bardzo wygłodniała. 2 cycki nie wystarczyły i dopiero butelka ją zaspokoiła. Chociaż cycki stają się dla niej bardziej przedmiotem irytacji przy jedzeniu niż zaspokajania głodu:( Czy tu istnieje coś takiego jak "książeczka zdrowia dziecka" lub "karta szczepień"? W szpitalu nic poza kartką z niezbędnymi danymi nie dostałam. U GP też nic takiego nie dali. Mam się o to upomnieć, czy jak to wygląda? Będę wdzięczna za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Sloneczko za oknem, zapowiada sie udany weekend, czego wszystkim zycze :) Sylwucha, moja siostra miala kilka lat temu ten sam problem-pewnego ranka mala nie mogla w ogole otworzyc oczek bo zaropiale cale, ciotki wtedy doradzily wlasnie rumianek. Ania a za kilka tygodni to sie dopiero zdziwisz jak juz dzidzia bedzie juz bardziej wyrosnieta, wszystkiego dobrego :) Izuniek ja juz mam wybrany model, czekam tylko na przeprowadzke, bo nie mam miejsca tutaj. Bylas w sklepie gdzies ogladac rozne modele na zywo? Najlepiej to sobie pojechac, zlozyc, rozlozyc, obadac szczegoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!!! Krolik- a no wyglada, z bedzie ladny dzien:) wczoraj sprawdzalam pogode i dzis slonce i 19C takze jest nadzieja:D ja od 6 nie spie, 3 pranie sie konczy:) zaraz ide sie wykapac i moze w szafie troche zrobie pozadek bo wstyd sie przyznac ale przez ostatnie 2 m-c wszytsko wrzucalam i jak sie drzwi otowrzy to moze cos wyleciec:( Milego dnia dla Was dziewczyny!!! tak w ogole to piszecie o tych krosteczkach, oczkach a ja czytam, czytam i sobie mysle , ze jak ja juz bede po z moja mala Kruszyna ile tu doswiadczonych Mam bedzie-mam nadzieje;)sluzacych dobra rada👄:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny:) Wczoraj zrobilam 2 prania w tym jedno z ubranek Laury, jak je deszcz porzadnie przeplukal to myslalam, ze mnie szlag trafi! a bylo slonecznie ... ha przez chwile. Dzisiejszemy sloncu - nie wierze;) RudiK "ksiazeczke zdrowia " i druga szczepien przyniosla nam pielegniarka, ktora nas na poczatku odwiedzala, wiec mysle, ze w najblizszym HC powinnas sie upomniec skoro zapomnieli przyniesc ... A jak paszport ? "przyszedl" wczoraj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nić takiego nie dostaliśmy. Pojedziemy więc do HS, bo wyjazd już coraz bliżej... Co do paszportu to powinniśmy mieć go w poniedziałek. Jeszcze w piątek był status "zarejestrowany" a wczoraj już "zatwierdzony". Pozostało tylko drukowanie i odbiór:) Myślę, że do jutra się wyrobią. A swoją drogą to zadziwiające, że robią to nawet w weekend, ale dla nas to jak najbardziej na rękę. Myślałam że kupię wczoraj w TKmax-ie sukienkę da mojej królewny na chrzest, ale ona jest taka mała, że nie ma jej rozmiaru:) Myślicie że w M&S będą takie? Pozdr. Miłej niedzieli wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie, mam nadzieje, ze weekend minal Wam milo i spokojnie :) U mnie nie bardzo, wczoraj po raz kolejny prosilam domownikow i ich znajomych o nie palenie pod moim oknem, zmyli sie z domu, ale za to wrocili o 3 i rozpoczeli impreze... Mam nadzieje, ze szybciutko cos znajdziemy, wprawdzie to niecale 4 miesiace, ale ja sie nie nadaje do mieszkania z kims... O i znalezlismy super chatke, 2 bedy w dobrej cenie, ale... nie ma balkonu :( A jednak przydaloby sie wystawic pranie albo posiedziec. Ech, zawsze cos. A jutro 6 rano do pracy, wiec uciekam spac. Slonecznego tygodnia Wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ale naskrobalyscie.... my po bardzo udanym i rodzinnym weekendzie. wczoraj caly dzienw bray-dzieciaki troche wykapaly sie w morzu, i bylo wesole miasteczko...i lody:) a dzis caly dzien wspinaczek i spacerow w Glendalough. moja wylatana corcia przyznala wieczorkiem ze jej nogi bola;) a jeszcze cholernica spac nie chciala.nie ma sposobu na babe;) sylwus obejrzalam zdjecia-blanka jest przecudna i wielkie brawa dla fotografa:) krosty,krosteczki,plamki,plameczki...sa niegrozne poki nie swedza i nie irituja malenstwa.kontaktowki ktore pojawiaja sie i znikaja.oczka przemywaj rumiankiem lub jak ktos wspomnial woda przegtowana. nie przegrzewaj malej rudik chyba nie zdazymy sie zobaczyc-wiec zycze wam wspanialego pobytu w polsce.i odezwijcie sie po powrocie please:) michelle ma ksiazeczke zdrowia i ksiazeczke szczepien-dostalam ja przy pierwszej wizycie poloznej. no nic...pozn juz wiec ide spac.zajrze znow za dni kilka-o ile czas pozwoli:) pozdrawiam was wszystkie razem i kazda z osobna.buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was również :) mój właśnie pojechał na lotnisko :( a ja zostałam sama do piątku :( i strasznie płakać mi sie chce,bo juz za nim tęsknie ;( wczoraj zakupiłam proszek , i dzis zabieram sie za pranie i prasowanie ciuszków :) wiec jakos czas mi zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim! Izuniek nie smuc sie, nie obejrzysz sie a On juz wroci :-) Ja wybralam wozek, kupilismy juz Quinny Buzz ,teraz rozgladam sie za łóżeczkiem i nie wiem jakie wybrac? Zwykle z szuflada czy takie do 3lat? Powiedzcie cos dziewczyny jakie Wy wybralyscie dla swoich gwiazdeczek? :-D Jutro ide do szpitala na badanie cukru :-) Rudik ja widzialam taki sklepik okolicznosciowy w centrum na wysokoci Zary w strone torow Luasa, moze w takim sklepiku cos znajdziesz! Krolik tobie pala pod oknem a mi sasiedzi na balkonach z boku z gory, jaraja jak lokomotywy. I raczej im nic nie powiem :-( to ich balkony :-P Do napisania dziewczynki, Milego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Magda a kupiliscie nowy czy uzywany,bo ja ciagle rozgladam sie na advertsie , i ceny mają różne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
Czesc KOchane ;) Jak Wam weekend minol ;) u mnie byla chata pelna ludzi bo w sobote moj mezus mial 30 urodzinki ;) ale nie napracowalam sie bo moj mezus zamowil katering i wszystko bylo na jednorazowkach wiec impreza sie udala grillowa nawet deszcz nie przeszkadzal nam ;) Izuniek ty sie bierzesz za pranie i prasowanie ja juz to mam za soba i powiem tylko tyle ze nie sadzilam ze to tyle czasu mi zajelo bo nie wiedzialam ze mam tyle ciuszkow ;) hihihi Kochane a jakie Wy kupilyscie krzeselko do samochodu ? co proponujecie takie z basa czy bez ? i jeszcze jedno mam do was pytanko bo ja chce mezusia wyslac do polski po becikowe to ile tutaj sie czeka na akt urodzenia bo nie wiem na kiedy mam mu kupic bilet? A tak wogole to ale ten czas leci jak patrze na swoj suwaczek to oczom nie wierze ze teraz zamias miesiecy czy tygodni to zaczynam odliczac DNI!! jejku ja juz prawie spakowana do szpitala i teraz czekam az mama moja przyleci ;) i musze zrobic ostatnie zakupy ale to juz z mama pochodze po sklepach ;) [url=http://slub-wesele.pl/]http://s3.suwaczek.com/20110808734553.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilismy nowy w mothercare gondola byla gratis ale jakie numer dostarczyli nam 2tyg temu a w piatek dzwonia i mowia ze nie maja takiego koloru jak my chcemy no to moga nam dac czarny lub zwrot pieniedzy :-) mowie jej ze mamy wozek juz a ona o dzieki za uczciwosc :-) to nam przyslali gratis parasol i becik do kompletu :-D No Myszaa odliczamy dni do Twojego porodu. Ja sie nie dostalam do szkoly rodzenia za pozno zadzwonilam i juz nie ma w moim terminie miejsc i nie oddzwonili :-( Moze powinnam jeszcze raz zadzwonic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RudiK dzis poniedzialek, jak z paszportem? Jest juz? Marigo no to widze, ze dzieciaki masz niezniszczalne ;) Musialo byc super wesolo tak cala rodzinka, a jak Miska, podziwiala widoki z wozeczka czy w nosidelku? Izuniek jak masz zajecie to szybko zleci, choc pewnie wieczorkiem bedzie Ci smutno, ale glowa do gory, masz przeciez nas :) Magda milo, ze docenili, nie spotkalam sie jeszcze z takim przypadkiem :) Ja to rozwazam komplet w ikea-zwykle lozeczko+materac+przewijak i do tego komode dokupic na ciuszki, ale jeszcze sie nie rozgladalam. Dziewczyny mam pytanko, dzis od 3 nad ranem meczyly mnie bole podbrzusza, takie jakby miesiaczkowe(???) a potem w pracy jeszcze kilka razy mnie zlapalo gdzies w okolicy jajnikow, kilka sekund i spokoj, za jakis czas znowu. Czy to normalne, czy sie martwic? A z innej beczki-pytanie za 100 punktow ;) Czy da sie mieszkac z dzieckiem na 3 pietrze bez windy? Wlasnie wrocilam z kolejnej chaty i wszystko ma tak, jak chcialam, tyle, ze windy brak hehe. Pewnie za miesiac juz sie nie wdrapie na po schodach... a po szpitalu to juz w ogole :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuniek kochana, nie martw sie, przeciez wroci :) Wykorzystaj ten czas do przygotowania wszystkiego dla dzieciaczka, wsluchaj sie w swoj brzuszek, zrob sobie relaksujaca kapiel, poczytaj, poprasuj, zobaczysz, jutro juz bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczeta Nareszce troszkę czasu dla siebie :-) dziś zafundowałam siostrze i dzieciaczką 2 godzinna wędrówkę po lesie i siostra mi powiedziała,że ma dość na najbliższy miesiąc hahaha. A ja ciężarówka i spoka dawałam radę. Teraz mam jej synka u siebie,ale bawią się z moją chrześnicą na górze a ja mogę na chwilę na kompa. Co do bóli kręgośłupa czy kości ogonowej to lekarz mi nie kazał za bardzo żadnych maści używać bo mają szkodliwe składniki. Tylko paracetamol (który urzywałam jak juz naprawdę nie dawałam radę i pomagał na kilka godzin) lub masaż złożoną pięścią po bolących miejscach.. Ja za chwilke też śmigam troche poprasować bo dziś zrobiłam 2 prania i trochę do prasowania też jest. A dla maleśtwa ciuszki już drugi tydzień wyprane leżą i czekają na swoją kolejkę do prasowania hahaha Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuniek -do piątku szybko zleci. A co do wózków to patrzyłaś na donedeal.ie ? tam teś ich strasznie duzo i w różnych cenach. Może akurat coś znajdziesz dla siebie. Łóżeczka też są. Zobacz sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze szybko zleci,ale smutno mi strasznie jak go nie ma :( łóżeczko juz mamy :) tylko wózka brak ,dzięki Katarynka :) zaraz sprawdze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i denerwuje mnie to ze za każdym razem jak tam jedzie to odzywa sie raz na dzien i teraz tak samo :( 4h temu napisal ze wyladowal i to wszystko , ja bym mogla pisac mu co 5 min po 100 sms a od niego otrzymam tylko jednego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak dobrze pójdzie, to w środę o tej porze będę już w PL. Dziś mąż odebrał paszport i możemy się pakować:) hurra! Tylko od czego zacząć? ojojoj, aż strach myśleć, na razie gromadzę stuf. Dziewczyny "czekające" cieszcie się chwilami przygotowań na przyjście waszych maleństw bo nawet nie wiecie jak ten czas szybko zleci. Pamiętam jak sama kupowałam, prałam i prasowałam a dziś moją miesięczną królewnę mam na rękach... 3majcie się ciepło i myślę że do napisania już z Polski. A ja wracam do pakowania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwsze pranie wywiesiłam i drugie sie pierze, a to nie koniec :) i juz chmury naszły :/ oj mam dość tej pogody,zawsze jak pranie zrobie to brzydka pogoda sie robi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chorykroliku,pewnie ze sie da! ja w polsce mieszkalam na 4tym bez windy i sie dalo:) i to majac polski wozek-ktory bagatela wazyl bez dziecka 20kg! ha! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniało mi się, że mysza pytałaś o certyfikat urodzenia - ile się czeka? Otóż oni mówią 14 dni prawdopodobnie roboczych. Nam jak wiecie zależało na czasie i "poganialiśmy" sprawę:) Tzn mąż poszedł do tego officu po tygodniu (5 dni roboczych) i certyfikat już był... Także dla spokoju zostawcie sobie 2 tyg na odbiór. Wiecie, w biurach w zasadzie wszystko można przyspieszyć - pogadać, przedstawić potwierdzenia wyjazdu (jak u nas przy paszporcie) i dokument można mieć wcześniej. Nie bardzo jednak da się "dogadać" z maleństwem żeby wyszło danego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane Rudzik- masz rację z maleństwem to nie ponegocjujesz :-) Ja narazie nie mogę narzekać, bo dzidziol grzeczny mało uciążliwie kopie. Mam wrażenie ,że ciągle śpi (ale to pewnie ma po tacie bo ten to by spał na okrągło hahaha) . Za to myślę,że da popalić jak się urodzi- obym się myliła. U nas już tylko 6 tygodni, a pamiętam jak dopiero sie dowiedzieliśmy,że bedziemy rodzicami. Czas szybko leci. Właśnie kończy mi się drugie pranie ciuszków dla maleństwa, idę powiesić na dworze,chodź słonko juz zaszło a jak pierwsze w stawiałam to było piekne niebo bez żadnej chmurki. Niestety Irlandia :-( Dziś jedziemy do zoo Udanego dnia, pozdrawiam Was wszystkie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka ciekawe ktora z nas bedzie pierwsza :) ja wczoraj zrobilam 2 prania i dzis juz mialam suche bo zostawilam je na noc i teraz wstawiłam ostatnie pranie ,a prasowania ze ho ho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nasza współlokatorka ma wykupiony bilet na niedziele do Polski ale paszportu jeszcze nie ma dla małej :/ i nie wiadomo czy poleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×