Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Gość myszaa25
kochane mam pytanie do was jak myjecie zabki dzieciaczka? moj ma 10 miesiecy i idzie drugi zabek i teraz nie wiem czy mam je myc czy nie mam szczoteczke i pase ale jak on ma te zabki wyplukac jak nie umie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko takim maluszkom nie myje się ząbków pastą tylko samą szczoteczką. Ja mam taką sylikonową nakładaną na palec. Wieczorem przed położeniem spać szczotkujemy z Julką jej dwie jedynki u dołu :) Ostatnio zaczęły się też pojawiać u góry, i te też jej masuję, a oprócz tego dziąsełka. Nie zawsze chce, bo może ją bolą ale ile się da to myjemy. Just dzięki za info o torcie. Nie jestem zwolenniczką mas z masłem i zdecyduję się jednak na śmietanę, albo sam mus owocowy. Ale pomysł z biszkoptem bez proszku do pieczenia brzmi intrygująco. Mogłabym poprosić Cię o przepis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza ja czyscilam dziaselka gazikiem zanim mial zabki, od czasu zabkow myje 2xdziennie pasta weleda bez fluoru, nakladam odrobinke, w przypadku polkniecia jest i tak nieszkodliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza my zuby :) myjemy pasta (ha mamy 3 tubki:)) bez fluoru Pierwsza kupilam w tesco bez fluoru dolaczona byla taka szczoteczka slikonowa co sie naklada na palec. Teraz mam 2 rodzaje z Ziaji bez fluoru i jedna juz z fluorem kupiona w tesco (do niej tez byla dolaczona ta szczoteczka nakladana na palec). Daje sie tyle co ziarenko groszku, pozniej maczasz szczotke w wodzie i tak wyglada plukanie (tak zalecaja). Myjemy zawsze na noc, Laura wczesniej chetnie myla zabki teraz z nia musze walczyc :) - moze dlatego, ze te "grube" zeby ida i ja dziaselka bola, ale kupilam takie kolorowe szczoteczki, jedna mam ja druga Ona i jakos dalemy rade choc troszeczke. Chce jej myc, bo jednak to 8 zebow i boje sie co by sie cos za wczesnie nie podzialo ale mylysmy od jednego :) Rudik Super, ze sie odezwalas, mialam wlasnie Ci wolac :) Badanie koniecznie zrob :) A czy Marigo pamieta o nas jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta nasza pasta to chyba na porost zebow jest a nie na mycie ;) W tym tygodniu wylazly malemu 4 zebiska, a te na gorze to takie wielkie jak krolicze ;) chyba po mamie haha ;) Justyna patrzylam ze pogoda ma sie poprawiac, juz widze oczami wyobrazni, jak Vincent zjada plazowy piasek haha ;) No i mamy pierwszego guza na czole... taka poduszke to ja mam, ale on na pupie nie usiedzi. ja tez prosze przepis na biszkopt bez proszku!!! Ania przyszlo cos, nie przyszlo? wysle Ci maila ze szczegolami mysza jezdzeniem sie tu nie martw, tu jezdza wolno (czasem za!!!) i nie wiedza co robic na rondach, ale przynajmniej nie wyprzedzaja na trzeciego jak w pl... lilaczku a czy Twoja malutka ma tez przekrwione dziaselka, bo pisalas, ze opuchniete, a pytam bo moj tam gdzie gorna dwojeczka ma takie troszke sine i zastanawiam sie czy leciec do doktora, przy innych zebolach tak nie mial :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze pytanie, czy odwiedzalyscie tu z pociechami jakiegos dentyste i polecacie kogos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkankairl
ja brey Piotrowska belen profejonalizm polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wlasnie wiem, ze dzieci to ciezko utrzymac w jednym miejscu ;/ i nic nie pomaga, jedynie faktycznie kask albo moze chociaz czapka w jakims stopniu zamortyzuje upadki ??:D POczekaj jak bedzie nauka chodzenia nabierze odwagi i bedzie sam probowal, pozniej juz bedzie myslal, ze skoro umie chodzic to czemu nie zaczac biegac:D i wtedy zaczynaja sie dopiero siniaki i upadki, ja nie raz serce mialam na ramieniu ale moj to chyba jakis kaskader od malego :P zawsze cos musial zrobic :D On jest pechowcem, jak cos spadnie to na jego noge :P A no jak sie poprawi to sie mozemy zapakowac i zaryzykowac znalezienie plazy :D bo ja tam nie bylam no ale damy rade :D Oby pogoda byla to jedziemy :) No to oto przepis na biszkopt : 5jajek szklanka cukru szkla maki Cukier z jajkami mikskowac do bialosci, powoli make dosypywac. Piec w 175 stopni do 30minut. A teraz mam pytanie czy SampSimplex dziala czy nie? bo slyszlalam, ze jest super ale dla malego nie uzywalam, bo on kolek nie mial. NO i bratowa mojego urodzila malgo i ma starszne kolki. Co prawda malpy nie lubie ale szkoda mi malego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja:) dawno mnie nie bylo)Pl zaliczona- super bylo-zreszta jak to w domu... Maly ma 2 zeby-kolejne ida-w nocy budzi sie co godzine...w dzien rozdrazniony-niby sie smieje, gada ale do placzu krotka droga...ehhh w koncu przyszlo mi poczuc jak to jest miec male dziecko w domu... Justa-ja mam butelke sabsimplexu-nowka, w lodowce:)jak cos daj znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chorykrolik ja Cie przepraszam teraz dopiero poczytalam a wiesz przyznam sie szczerze, ze ... nie wiem czy bardzo przekrwione, na pewno bardziej ukrwione miejsce niz w innym, jutro zajrze w paszcze i powiem cos konkretniejszego. Laura ma ropiejace oczko na odmiane zamiast albo razem z zebami. Drugi dzien zalzawione, do lekarza dalo sie dopiero na srode. Rumianku braka ale mama polecila mi przemywac zwykla herbata (lzawienie ustalo na jakis czas). Trafilo na MOJ dzien i sie uryczalam, bo jak to moglam dopuscic do tego, ze oko ropieje ... porazka. Nie wiem jak temu dziecku myc zeby aby nie bylo walki miedzy nami, bo pozniej jak do dentysty??? nie ma jakiegos smarowania Dziewczyny? wiecie posmarowac i zeby czyste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
czesc Kochane ;) widze ze sloneczko wyszlo i cicho sie zrobilo na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pracy caly dzien wiec nawet nie wiem ... ze slonko bylo ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
sylwucha czy ty nie mieszkasz przypadkiem w centrum? bo ja wlasnie mam zamiar sie dzis wybrac do taksu za jakas godzinke wiec moze bysmy sie spotkaly na kafke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszaa dopiero odczytalam twoj wpis, normalnie to bardzo chetnie, bo ja blisko centrum tylko jesteśmy w Londynie do jutra. Tutaj mega słońce, już 3 dzień grzeje na maksa, nawet do 30 stopni. Miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
nastepnym razem ;) tutaj tez piekna pogoda az widac na forum jak cicho ;) jestem dumna z synusia mojego ze nawet zniosl ta podroz bez placzu dopiero na koniec pod domem byl juz zmeczony i marudzil ale wcale mu sie nie dziwie bo i ja mialam dosc ma nadzieje ze tym razem dostaniemy ten glupi paszport czy wy placilyscie swoim GP za podbicie tego dokumentu A co trzeba wydrukowac z internetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza my nic nie placilismy ani u GP ani na Gardzie :) Jaka cudna dzis byla pogoda :) oby tak dalej :) Dziewczyny czy Wasze Dzieciaczki spia z Wami w sypialce czy w swoim pokoiku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
lilac. moj maly urwisek spi ze mna ;) ale bede to wkrotce zmieniac jak tylko bede go odstawiala od piersi i najpierw pojdzie spac do lozeczka ze mna w pokoiku a pozniej do swojego pokoiku bo podobno dla dziecka jest dobre jak spi z rodzicami nie dluzej jak do 2 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
kochane a powiedzcie mi co myslicie o kupnie baseniku na ogrodek dla dzieciaczkow? czy nie za wczesnie na takie pluskanie? czy to bezpieczne? czy istnieja pieluszki takie do baseniku czy moze lepiej na golaska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam,mam nadzieje że jak my wrócimy za 2 tyg to pogoda nadal bedzie ładna,bo u mnie upały :) Mysza są pieluszki do kapania,2 dni temu kupiliśmy na ogród dmuchany basen,i mała się kąpała na golaska :) mój już jutro wraca do irl a mu dopiero 11 czerwca :) nasza jak na razie śpi z nami w pokoju,bo w drugim mamy łóżko i nie ma jak wstawić łóżeczka.MOJA LAURKA ZACZĘŁA RACZKOWAĆ :) a za 6 dni kończy już 9 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dlugo sie nie odzywalam, ale u nas raczej bez zmian. Duzo zalatwien mamy ostatnio, ale to dlatego, ze juz za jakies 2 tyg wracamy do Polski na stale :) z Amelka dalej problemy, jak nie jedno to drugie. Brzuszek jakby troche mniej ja pobolewal, ale dalej boli i to potrafi zaklocic jej sen w ciagu dnia i nocy ostatnio... w dzien mala spi jak na lekarstwo !!! a jak juz zasnie to na gora 30 min, juz nie pamietam kiedy rzespala mi ciagiem 2 godz ! chyba jak sie urodzila. moja Amelka ma 2.5 mca i wieczorem ja dokarmiam mm i potrafila mi spac na tym nawet 6-7 godz. ostatnio jej sie poprzestawialo i budzi mi sie po 5 godz i pozniej co 2-3 godz. a wasze pociechy kiedy zaczely przesypiac noce? znajac moje zycie i szczescie to pewnie jeszcze dlugo musze poczekac na w pelni przespana noc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
WSZYSTKIEGO DOBREGO KOCHANE W DNIU MATKI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkankairl
WSZYSTKIEGO DOBREGO W DNIU MATKI KOCHANE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich MAM zdrowka i wszystkiego co NAJ .... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
ale tutaj cisza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... nie cicho - pralka wiruje pranie :) Piekna pogogode mamy Dziewczyny prawda? gdzie tak Karaiby? jak tu nieczemu sobie :) Wczoraj bylismy nad Wielka Woda - Salthill byliscie? ja uwielbiam to miejsce :) maz chcial poplywac i nawet pomachal troche rekami ale woda piorunsko zimna wiec za duzo rekraacji nie mial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim, cisza tutaj , bo pewnie wszyscy wykorzystuja pogode :) a ja mam pytanko do Was, w niedziele lece do Polski Aerlingusem z mezem i moja corunia, ona ma 3 mce. Mam ytanie odnosnie wozka, wiem, ze mozna wziac wozek ze soba bez zadnej oplaty. Ale jaki to ma byc wozek? czy moze byc gondola? bo na stronie pisze o push chair a to jest spacerowka. dlatego nie wiem czy bede mogla wziac gondole i to bedzie tez bez oplaty?/ dodatkowo chce wziac jeszcze fotelik dla dziecka, ale za to juz bede musiala zaplacic? tak? nie orientujecie sie jak to wtedy jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim:) Blackberries to juz uciekacie na stale? ja latalam aerlingusem z gondola i fotelikiem, nie ma żadnej dopłaty ani za jedno ani za drugie:)mała torbę z rzeczami dla dziecka tez możesz mieć, poza swoim bagażem podrecznym:) Mam nadzieje, ze Amelka przyjemnie zniesie podróż! Zagladaj tutaj do nas koniecznie! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozarozana
czesc dziewczyny troche juz temat istnieje ale i tak napisze jestem dopiero na etapie staran i niestety nie moge zajsc w ciaze :( czy moglybyscie mi polecic jakiegos lekarza albo doradzic cos, czy GP powinien mnie skierowac gdzies, niestety moj poprzedni lekarz nie byl dobry i musialam zmienic .. jutro ide do nowego i chcialam poprosic o jakies badania hormonalne czy powinnam na cos jeszcze sie przetestowac bo dama nie wiem a moze mi cos doradzicie ;) jestem z okolic Dublina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za odpowiedz :) tak zjezdzamy jjuz na stale. Ja macierzyski bede brac w Polsce. Moj maz nie ma pracy od jakiegos czasu i nawet stwierdzilismy ze dobrze, przynajmniej jest motywacja zeby wracac do domu. jeszcze teraz gdy jest dziecko. a u nas problemow ciag dalszy... wczoraj mala miala szczepienie, nawet zniosla to ok, ale koszmar dopiero zaczal sie w domu... strasznie nam plakala i nie dalo sie jej uspokic. Trzymalam i kolysalam ja na rekach chyba z 8 godz w koncu zasnela, a pozniej zrobila kupke i bylo lepiej , smiala sie i wogole. Teraz sobie mysle, zeto moze nie od szczepienia tylko od tej kupki............ juz sama nie wiem co jej jest. Dzisiaj zrobila taka zwarta kupke, z bardzo duza iloscia sluzu i grudek. Wogole kupka nie wsiakla w pieluszke. Wogole ten sluz to ona ma bardzo czesto w kupkach. Karmie ja piersia i dokarmiam sztucznym. Malo mi spi w dzien, a jak juz pojdzie spac to budzi sie po pol godz i poplakuje jakby ja cos bolalo... czy Wasze dzieciaczki tez mialy takie kupki ze sluzem i grudkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×