Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Gość myszaa25
ale sie cicho zrobilo na forum ;( u mnie przygotowywania do roczku piotrusia ;) ale ten czas szybko zlecial ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wywiało wszystkie z forum ;) Ja wrocilam do codziennosci, choc duzej roznicy nie bylo, tyle, ze nie musialam sprzatac ani gotowac hehe ;) http://brooklodge.com/ Polecam, miejsce sympatyczne, spokojne, jedzenie przepyszne, az sie uszy trzesly hehe, obsluga przemila, pokoi spodziewalam sie lepszych, ale ogolne wrazenie pozytywne :) Jeszcze lepiej, jak mozna malucha zostawic w domu - sa zabiegi dla par, wiec super okazja, zeby poprawic relacje hehe ;) Maja wprawdzie opiekunki, ale obawialismy sie, ze nasz dzieciolek wykonczylby pania ;) Dziewczyny, czy ktoras z Was chodzila z maluszkiem na waterbabies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko o ile mnie pamiec nie myli, to juz jutro? jak przygotowania? planujecie jakas wieksza uroczystosc czy rodzinnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
czesc kroliczku ;) tak przygotowania pela para szly ale poszlam na propozycje mojego mezusia i zamowilam jedzenie od moniki catering ;) zamowilam torta,a ja zrobilam salatki a mezus szaszlyki ;) znajomi z dziecmi przyszli ;) pojedli ;) napili sie ;) a dzieciaki na dmuchanym zamku poskakaly ;) Piotrus tak mi o 21 zasnol ze chodzilam do niego i go szturchalam sprawdzajac czy zyje bo pierwszy raz chalas mu nie przeszkadzam a nawet nie mial sily na wyglupy i wspinanie sie po mnie i wstawanie jak to zawsze robi przes spaniem ;) To byl Pelen wrazen dzien ale i udany ;) A ty kroliczku Wypoczeta ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza wszystkiego co NAJ ... NAJ ... Najlepsze, zdrowka przede wszystkim i dla Was duzo szczescia z okazji urodzinek Piotrusia :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz wszyskiego najlepszego dla piotrusia :-) Jak szybko to zlecialo! Super ze imprezka udana, napewno Piotrus mial duzo wrazen , super zdjecia na fb ! Musisz Go tak codziennie meczyc ,zebybyla inna pogoda to dzieciaczki w piasku by sie same umeczyly a tak to nie ma gdzie wyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,ostatnio wyczytałam na gazeta.ie,że 2 wrzesnia w Phoenix park ma sie odbyć marsz lub bieganie jak kto woli,z wózkami,wybiera sie któraś,bo ja bym z chęcią się wybrała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko widzialam zdjecia, superasnie, ze sie wszystko udalo! A w ten sam dzien na moim osiedlu jakis maluch mial roczek i na srodku postawili wielgasny zamek, to pewnie prawie jak u Was bylo :) Wypoczac to sie z malym nie da, ale zawsze to jakas zmiana :) Izuniek ja sie chetnie wybiore o ile zdrowko pozwoli :) ale jedynie marszowac moge, choc moj dzięciołek wariacji dostaje ze szczescia jak musze biec z wozkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
Dziekuje kochane za zyczonka dla piotrusia ;) tutaj na forum i na fb ;) tak mielismy duzy zamek dzieciaki mialy co robic a nie biegac po domu ;) urodzinki naprawde sie udaly moj to znow zaczol wiecej mowic po swojemu ;) zaczyna powoli samo chodzic ;) ja mam plana ze w sierpniu wylece wkoncu do tej PL dzis umowilam sie na wizyte do ambasady i zloze wniosek o paszport tymczasowy dla piotrusia wszystkie papiery mam nawet zdjecia wiec tylko mezusia musze na to namowic ;) po jemu sie nie chce zalatwic pozadnie tego irlandzkiego to ja zalatwie polski ale sie zdenerwuje na mnie ale mam to w nosie jak dlugo czekalyscie na paszport polski od umowionego spotkania w ambasadzie? czy ja dobrze zrozumialam ze musze tam wczesniej z mezem pojechac aby zlozyc wniosek o paszport czy dopiero na spotkaniu go skladamy i czekamy dwa tyg? moj maly powoli zaczyna zasypiac sam w nocy poddyda i odchodzi od cyca ja go glaszcze po brzuszku lub po pleckach i zasypia moze sam powoli oduczy sie cyca..?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Myszaa idziecie tylko w dniu umowionego spotkania, wypelniacie wniosek na miejscu, oplata o ile dobrze pamietam to 16e, wszystko trwa 15 min i po 2 tyg, a przewaznie wczesniej paszport do odbioru. Ja przyzwyczajona do nerwow w polskich urzedach,pamietam, ze bylam w szoku, ze maja tak mila obsluge tutaj ;) przyjemnie i sprawnie, az dziw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
jak na polska biurokracje to za ladnie wszystko wyglada i tak szybko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza a dzwonilas juz by sie umowic na spotkanie?? bo w okresie wakacyjnym troche to trwa zanim cie przyjma, ok 4 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
nie dzwonilam ;( a musze? ja przez strone internetowa na spotkanie sie umowilam wyszedl mi pierwszy dzien wolny 25.07 i dostalam potwierdzenie spotkania i godzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
dziekuje sylwucha ;) wlasnie przejzalam co zrobilam i umowilam sie na wizyte prawana ;/ musze ja odwolac ;( tylko nie mam jakiegos kodu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys sie dzwonilo, ale teraz moze wygladac to inaczej. Weszam na chwile na strone Ambasady i chyba rzeczywiscie mozna umowic sie na spotkanie przez internet ale terminy sa dopiero na wrzesien :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza moglas mowic wczesniej, bo swoja odwolalam a mialam na 19 :) Jak Ci wyslali potwierdzenie to na tym arkuszu jest kod na samym dole albo w prawym gornym rogu:) teraz chyba sie czeka dosc dlugo na termin, bo to wakacyjny okres. http://www.dublin.polemb.net/?document=716 klikasz elektornicznie i tam sie umawiasz na wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chorykrolik- ja bylam na takich darmowych zajeciach Waterbabies...podobalo mi sie bardzo tylko nie cena, wszystko fajnie bo np ja sama nie "wpuscilabym" swojego malego pod wode itp. ale nie zdecydowalam sie bo 1-ne zajecia wychodzily 20e za30 min. wiec po prostu zapisalam sie na basen i po paru tyg trafilam na ta grupe i robili te same "cwiczenia" plus moze ze 2inne wiec naparwde mysle ze troche za drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza ja sie rejestrowalam przez internet na spotkanie do ambasady po paszport , mialam na 8 a paszport do odbioru na 22 maja ale wtedy mowili ze bylo strasznie duzo wnioskow i ja dlugo czekalam bosie rejestrowalam jakos na poczatku kwietnia a pierwszy termin byl na maja :-P Tak bardzo przyjemny pan nasobslugowal i do wypelnienia wniosku ida oboje rodzice moze byc bez dziecka ,odebrac moze jeden rodzic z dokumentem . http://www.dublin.polemb.net/?document=716

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
dziekuje wam kochane za pomoc ;) i wasze rady ;) po rozmowie z moim mezusiem powiedzialm mu ze do konca tego miesiaca ma zalatwic sprawe paszportu bo to za dlugo trwa i jak nie zalatwi do konca tego miesiaca to bede zalatwiac polski paszport i daruje sobie polske narazie ale moze wtedy na swieta polecimy ;) czasami kobieta musi weziasc sprawy w swoje rece ;) pogoda ladna sie robi ;) moze lato do nas wroci ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszaa ja na Twoim miejscu termin bym zarezerwowala, nablizszewolne chyba dopiero w polowie wrzesnia, wiec jezeli do tego czasu nie uda wam sie zalatwic irlandzkiego paszportu bedziesz miala opcje polskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
w sumie sylwucha to nie glupi pomysl zawsze moge pozniej anulowac spotkanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Widzę,że dziewczęta chyba wykorzystywały ładną pogodę i dotleniały maluchy bo na forum było cichutko :-) U mnie całkiem ładnie i cieplutko więc też więcej spacerujemy i ciagle jakieś pranko bo trzeba wykorzystać ładna pogodę. Myszko to co tak dłygo wam z tym irlandzkim paszportem ? Ja wzięłam wszystkie potrzebne dokumenty pani mi sprawdziła zrobiła ksero -dokumenty oddała i po tygodniu mieliśmy paszpart w domu. Polskiego narazie nie będę robiło- bo do Dublina mamy za daleko by jechać -mąż by musiał brać dzień wolnego i potem po odbiór znów. A on jest tylko na rok i co roku do 5-tego roku życia dziecka trzeba robić nowy,a irl. mamy na 3 lata i latam z Zuzią na irl. Super że urodzinki sie udały i dorze się bawiliście widziałam zdjęcia na facebooku :-) Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
Katarynkag79 kochana polski paszport mozna na 5 lat wyrobic i kosztuje 56e ;) a z tym irlandzkim paszportem dlatego tak dlugo bo cos sie nie zgadza w taksie z latami pracy mojego mezusia wtedy kiedy moj maz pracowal to oni mu wmawiaja ze byl na socjalu a wtedy kiedy byl na socjalu to mu mowia ze mial dwie prace i sie denerwuje na to jutro wysylamy znow dodatkowe papier moze tym razem sie uda ;) pogoda nam sie poprawila ja robie porzadek w szafie piotrusia,moze uda mi sie cos sprzedac aby miec na nowe ubranka ;) a tak wogole to mam do sprzedania forda Ka za 300e z 1999r moze ktoras z was bylaby zainteresowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza a masz konto na advertsie :)my też probujemy sprzedać naszego Nissana Micre bo chcemy coś wiekszego ale tak żeby nie dopłacać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banch dzieki za info, podobna opinie uslyszalam od sasiadow, wiec sie zastanowie, choc to na pewno fajna sprawa. Wyznaczyli mi date badania serduszka malego - luty 2013, czekalam na to od kwietnia, a ostatni skan mial w grudniu, wiec to nawet nie jest raz w roku... szybciej pewnie bede w pl i zrobie to sama. Mam nadzieje, ze milo spedzacie dzien :) Ja w wyrku z termoforem na plecach, bo chiro wbijal mi dzis igly, chlopaki spaceruja wiec cisza i spokoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
izuniek mam na adversie konto ale narazie zuczka tam jeszcze nie wystawilam a ty swoje autko wystawilas? jesli tak daj mi linka ;) a my dzis bylismy na placu zabaw piotrus za dziecmi troszke pobiegal ;) a teraz dostal wafelka i sie rozgadal ;) ale slodziak z niego ;D hihi mam nadzieje ze taka pogoda sie utrzyma ;) na dluzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
fajna biedroneczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim i każdej z osobna :) Dzikich tłumów i tematów coś brakuje na forum :) U mnie też nic nowego. Brzuchol rośnie :) Maluszek wierci sie a że duże ponoć chłopisko to nieźle daje popalić. Moje stawy już ledwo zipią więc czekam z utesknieniem końca. Wczoraj byłam na fizjoterapii, którą mi zaproponowali w klinice jak zobaczyli jak chodzę :( i dostałam od szpitala pas do stabilizacji kości miednicy i fajnie podtrzymujący brzuch oraz kule lekarskie, żeby mi sie lepiej chodziło. Na szczęście jutro przyjeżdża mojego mama bardzo fajna kobitka więc w końcu Julcia będzie miała porządną opiekę. Mam nadzieje Rudik. że twoja ciąża jest w o wiele lepszym stanie i wypoczywasz w Pl. Krolik jak piszesz o tych terminach to włos sie na głowie jeży. człowiek by życie oddał za swojego maluszka a tu bezradne trzeba czekać lub kombinować na różne sposoby. Bądź dobrej myśli i na pewno wszystko będzie ok :) Pozdrowionka dla wszystkich kobitek i maluszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Elu, ja zagladam codziennie, ale tylko wiatr tutaj hula ;) Ja jestem dobrej mysli, bo maly to wulkan energii, ale wiadomo, chcialabym sie upewnic. Nie dziwie sie, ze tu pustka, sama widze, ze mam coraz mniej czasu, maly lazi przy meblach, grzebie w szafkach, zjada, rzuca, krzyczy, ostatnio puscil sie na kilka sekund, cale szczescie chyba sie nie zorientowal... i w kolko mama i mama grr Swietnie, ze dali Ci fizjoterapie, choc poki mozesz, zawsze to jakies odciazenie dla organizmu. Ile zostalo Ci do rozwiazania? Rozumiem, ze mama zostaje az do porodu? Super sprawa, pomoze Ci troszke. A Julcia duza sie urodzila? Bo wiesz, z tym ich tutaj mierzeniem na oko to roznie bywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×