Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

gosiek1985@gmail.com czekam na fotki, ja nie uzywam sterylizatora ale tabletek milton, sa bardzo tanie i bardzo dobrze sie sprawdzaja, ja dopiero za tydzien bede kupowa nastepne opakowanie odkad filipek sie urodzil bo nie robie na 5 litrow ale polowe i wtedy idzie pol tabletki, wiecej mi nie potrzeba bo butle i smoki dezynfekuje na bierzaco :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki 🖐️ Wysle nie ma problemu zrobie to nawet dzis 🌼 aga84 podaj e-amila ,bo nie mam TWOJEGO :( a chetnie Ci wysle :) Karola Zobaczysz,ze wszytsko szybko zleci nie zdarzysz sie obejrzec a malenswto bedzie milo miesiac ;)Nie ma problemu Ja mam akurat kilka malutkich typowo dziwczecych napisz mi na czym by ci najbardziej zalezalo :D A wysle Ci ale dopiero nie w tym tylko w nastepnym tyg.,bo niestety nie ma gdzie kupic koper.Niby mieszkam w Dublinie,ale daleko od lotniska i nawet kopert nie moge dostac :( Tak wiec pisze z gory,ze dopiero w kolejnym tygodniu :O Gosiu w wesolym miasteczku bylo super pogoda nam dopisala :P Za to dzis nawet na spacer nie pujde 😠 Ta pogoda jest straszna ciagle pada 😭 Ja tez chce do Polski 😭 Tak dawno nie byla :( Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zalozylam nowa skrzynke wiec juz ci nowa podam agnlach5wp.pl. Czekam z niecierpliwoscia Żabciu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Dziewczyny od was tez chce fotki GOSIA i KAROLA!!!!{kwiatek] Wlasnie wrocilismy z zakupow i strasznie sie zle poczlam, normalnie w glowie mi sie kreci, pewnie z glodu. Musze cos zjesc, bo kruszynka sie zdenerwuje na mamusie, pewnie tez glodna. Mam nadzieje ze mezulek zaraz cos mi zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w deszczowa niedziele :) Karola az mi lezki polecialy jak czytalam twoj opis....i tez poprosze o zdjecia Kitek82@op.pl Ja to sie w ogole nie oszczedzam, wczoraj caly dzien na nogach ale widze ze nie ma zartow i trzeba zwolnic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) Kitek 82-szukasz mieszkania nadal???Nie wiem w jakich okolicach szukasz???U nas jest do wynajecia pokoj :) Po wizycie beznadziejnie, ja to mam przeczucie:(nie chce na razie o tym pisac bo za bardzo boli:(az mi lzy naplywaja do oczu:(a jeszcze ta pogoda paskudna dobija caly czas pada:( ja rowniez poprosze o Wasze fotki:)jak znajde chwile to i ja Wam wysle swoja:) Pozdrawiam reszte dziewczynek🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabcia zly adres ci podalam ma byc agnlac5@wp.pl jeszcze sprawdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to jest dobre czyli agnlac5@wp.pl sorki dziewczynki{kwiatek]🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabciu wielkie dzieki za foteczki!!!!:)Amelka jest przesliczna!!!!!!!!!!!!Jejku jak ja ci zazdroszcze, oczywiscie zazdrosc bardzo pozytywna!!!!! Śliczne foteczki,jak bedziesz miala jeszcze jakies to chetnie poogladam:) Naprawde az sie rozczulilam:)) Teraz zegnam wszystkie kobietki,ide spac. Dobranoc pchly na noc, karaluchy pod poduchy a szczypawki do zabawki!!!!hahaha!!:)) buziaki dla wszystkich dzieciaczkow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga84 DZIEKUJE 👄 To mile slyszec takie pozytywne opinie :P Szczegolnie jak chodzi o skarb Twojego zycia :) Nie martw sie niedlugo o Twoim dzieciaczku tak napisze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane przepraszam ze sie nieodzywam... ale w sobote moja siostra z samego rana wylondowala w szpitalu!!! silne zapalenie nerek i pękniety chłonniak...koło jajnika!!! wiec od rana do wieczora siedzialam z jej synkiem... a wieczorem z tata po nia jechcalismy do szpitala.. naszczescie wszytko sie dobrze skonczyło.. i ma zwolnienei lekarskie z pracy do soboty.. wie niebadzcie zle kiedy sie niebede odzywac.. poprostu bede sie starac kazda chwile spedzac z nia bo jest dosc slaba. Pocieszyla mnie wieloma rzeczami.. Leżala caly dzin na ginekologii w szpitalu w którym ja chce rodzic... i w którym mam wizyty.. i mówi ze opieka super.. pielegniarki usmiechcniete zadowolone... rozmawiala z dziewczynami które już buylu po porodzie i mówia ze jest super... dostaaj tam majtki jednorazowe , podklady ogromne po porodowe.. pampersy tez. reszty sie dowiem 16 sierpnia bo mam wizyte w szpitalu... Pytanie do was czy wam na kazda wizyte przysylali ten list??? bo mi lekarz na ostatniej wizycie powiedzial ze bede miec kolejna 16 sierpnia meidzy 3 a 4.. wiec sie zastanawiam czy ten list wogole przydzie??? mam jeszce pytanko.. jakie nazwisko jest przypisywane dziecku??? po mamie czy tacie..??? bo ja jak zaszlam w ciaze to niebylam jescze mezatka i podawalam wszedzie swoje.. a teraz to jak??? dobra ja uciekam do siostry pozdrawiam całą reszte!!! Karla20 kochana napewno wszytko bedzie ok.. trzymam za ciebie kciuki i za wasza Kasienke!!!! informuj nas na bierzaco!!! 🌼 mój e-mile: bebeolek20@onet.eu również czeakm na zdjatka:P Zabciu dzieki za foteczki!!! Amelcia cudna!!!! a jaka już duża jak na 3 tygodnie.!!! gratuluje!!! uciekam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek 🌼 Moja Amelka spi wreszcie zasnela od 6 nie chciala zasnac 😭 Uroki macierzynstwa :P Bebolek ja nie dostawalam za kazdym razem zadnego listu.Poprostu szlam na umuwiona wizyte :) Co do nazwiska to na akcie urodzenia twoje dziecko bedzie mialo takie nazwisko jak ty sobei zarzyczysz,ale jak chcesz ojca to on musi byc z Toba ,bo jak pujdziesz sama to nici z jego nazwiska :P Wiem,bo niedawno bylismy wyrabiac :) Amelia ma dlugie nozki ja i Krystian jestesmy wysocy, wiec coreczka nasza po nas jest dlugasna :P he :P Pozdrawiam i zycze milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka wyprzedzilas mnie :) i mnie w szpitalu jesli codzi o majtki jednorazowe, sa rewelacyjne dostalam 2 pary i dokupilam sobie w boots ie :P wklady tez dostalam od pielegniarek ale to tez zalezy bo kolezanka nnie dostala, potem uzywalam always rozmiar hipcio na noc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!! Ale dzis ladnie a ja musze w pracy siedziec :( Viola dzieki za oferte, ja szukalam w Swords, a ty gdzie mieszkasz?? Zabcia nie wiem co z tym moim mailam bo wczesniej przeciez dostalam od ciebie zdjecia wiec jak znajdziesz chwile to sprobuj moze jeszcze raz Kitek82@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kitek82 my mieszkamy na Clonsilla blisko Blanchardstown D-15 :) Bylam u gina i nie mam dobrych wiesci...mam cyste dostalam antybiotyk i kupę innych lekow :(w sobote mam isc na kontrol .Mam takiego dola....nic nie bede smucic Dziewczyny wiecie ze otworzyli nowa przychodnie od 2 sierpnia na przeciwko jest szpital Rotunda. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki:) Co tam slychac we wtorkowy poranek:)??? Ja jestem niezbyt wyspana i nie chce mi sie nic robic a dzis mam w pracy duzo pracy:):):)!!was spuscic przez 2 dni z oczu a tu tyle popisane ze narazie nie mam czasu czytac poczytam popoludniu w domu. Ja mialam piekny weekend. Z moim mezem wszystko na dobrej drodze :) Dzis to chyba go zjem:):)Niestety nie bylismy w Galway tylko w polnocnej u brata mojego meza . Bylismy rowniez pojezdzic wybrzezem . Pochodzilismy po plazy w wicklow bo byly regaty i wesole miasteczko . nie nudzilo sie a do Galway pojedziemy za 2 tygodnie:)pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kobietki,te duze i te calkiem malutkie,no i oczywiscie witam tez naszego rodzynka Filipka!!! Karola bardzo sie ciecze ze z Twoja Kasienka wszystko w porzadku,niech Twoj maluszek nabiera sil i wraca szybciuko do domku.Nie obejrzysz sie a Wasza trojeczka bedzie razem w domku.Ja tez chcialabym zobaczyc Twoja Kasienke.Moj mail:Tifa9@tlen.pl Jesli chodzi o mnie to wszystko w porzadtku,juz w przyszly wtorek lecimy do Polski.Z moim dzidziusiem tez chyba ok,martwi mnie jedymie to ze mam za maly brzuch.Moj Misiek mowi ze wygladam jak bym troche przytyla a nie jak bym byla w ciazy.Do Polski leci z nami mala Zosia,dziewczyka ktora sie opiekuje na co dzien.Leci tam do dziadkow i zostaje na poltora mniesiaca.My niestety tylko na 5 dni,wiec jak wrocimy to bede miala straszne luzy,calymi dniami bede sama w domu , chyba zwariuje.W niedziele kupilam sukienke do slubu ciwilnego,akurat trafilal na duza przecene bo az 70 %..Tylko nie wiem czy sukienka w kwiaty nadaje sie do slubu??? Wiecie co,jedna babeczka u ktorej sprzatam mieszkanie chce nam zrobic prezent slubny.Ostatnio pare razy pytala sie co bym chciala,prezent czy voucher do sklepu? Ja mowilam ze nic nie chce bo to tak glupio .Ide do niej w sobote .Jestem pewna,ze cos mi kupila a mi bedzie glupio to przyjac.Ale bedzie niezreczna sutuacja. Pozdrawiam Was kochane i Wasze pociechy.Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nikaWirsku ciesze sie ze wszystko sie ukalda: i ze weekend Wam sie udal:) Magda85 fajnie ze lecisz do Polski:)az Ci zazdroszcze ja tez lece ale to dopiero we wrzesniu:(i jeszcze tyle dzionkow przede mna...Wiem co to znaczy siedziec samej w domciu bo sama mam taka sytuacje,Skarbek w pracy a ja siedze w domciu.Fajnie ze znalazlas sukienke do slubu cywilnego i jak przecena.Ja tez musze sie rozejrzec bo jak bedziemy w Polsce to idziemy na wesele i sie zastanawiam czy kupic tutaj czy moze lepiej w Polsce... Pozdrawiam reszte dziewczynek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!! :) Magda ale ci fajnie ze lecisz do Polski, my to dopiero na swieta i to juz w powiekszonym skladzie :) dokonac prezentacji nowego czlonka rodziny :) Jasli chodzi o ten prezent to chyba nie masz co sie glupio czuc bo tutaj to dla nich normalne :) to tylko w Polsce ludzie daja prezenty jak maja interes ;) ja np. dostalam rzeczy dla malutkiej od babeczki z ktora pracuje i tez jakos dziwnie mi bylo ale oni po prostu sa tacy mili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzis bylo pieknie na dworze, bylismy z filipkiem na dworze 5 godzin :) zrobilam juz male zakupy przed wyjazdem, dokupilam butelki, lancuszek do smoczka, taki slodki w owieczki :) nie moge sie doczekac az ich wszystkich wytule. jutro dowiemy sie kiedy beda chrzciny, nie mieszcze sie w nic eleganckiego sprzed ciazy :( dzis widzialam super elegancka biala marynarka lniana, ale 10 jest troche opiera a 12 za duza :( albo ja jestem niewymiarowe albo inne :P filipek dostal dzis 2 sliczne koszuleczki od przyszywanej cioci hihi karola znalazlam 3 spiochy i 5 body malutkich, wyslalam dzisiaj ale nie przeraz sie wielkoscia koperty, nie bylo mniejszych :p jest wielkosci K jak kiedys bedziecie to same zobaczcie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 🌼 Pozno pisze,ale dopiero teraz znalazlam czas :P Amelka dzis cos marudzi :( Mam nadzieje,ze w nocy da mi pospac :O Gosiu my dzis tez bylismy dlugo na spacerku :D Piekna pogoda byla ah :D Bylam dzis kupic sobie spodnie dresowe i sukienke ,bo w nic sie nie mieszcze 😭 Z przyzwyczajenia wzielam rozmiar taki jak zawsze no i sie zalamalam :( Odechcialo mi sie przymierzania.No,ale wkacu siostra mnie przekonala na sukienke nie widac ze jestem klopsik :P Magda zazdroszcze Ci wyjazdu,.ale ja prawdopodobnie we wrzesniu tez pojade :D Jak sobie pomysle to az mam lzy ze szczzescia tak mi brakuje bliskich :O Magda nie martw sie :) tutaj poprostu ludzie sa inni wiadomo,ze my nie jestesmy porzyzwyczajeni,bo w Polsce raczej ludzie nie robia takich gestow.Ciesz sie :D Fajnie ,ze ktos chce ci pomoc chocby w taki sposob :) Kitek foteczki poszly daj znac :) czy doszly :) Jak sie czujesz ? Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane:). Moja Kasia:) ma sie coraz lepiej, podaja juz jej od 3dni moje mleczko:) wiec mam nadzieje ze bedzie rosla jak na drozdzach. Wczoraj wieczorkiem jednak znowu wzieli ja pod lampe na 3h bo zoltaczka nadal sie utrzymuje. JAk jestem u naszej niuni to jestem szczesliwa a zarazem smutno mi ze musi tam byc sama:( ale wiem ze to tylko dla jej dobra. Od kilku dni przystawiam mala do piersi (cudowne uczucie:) )by nauczyla sie ssac (bo odruch ssania dziecko nabiera dopiero w 34tyg), pierwszy raz balam sie ja wziasc bo toz takie malutkie:) ale powiem szczerze ze radzi sobie coraz to lepiej:) a mi sie serducho raduje jak slysze jej cmokanie:). A jesli chodzi o mnie to poprostu brakuje mi czasu nawet na jedzenie a wiem ze to bardzo niedobrze. I meczy mnie to nocne wstawanie na odciaganie pokarmu. Jestem kompletnie nie wyspana,to dopiero poczatek a ja czuje ze niewyrabiam. Kochanie moje wspiera mnie jak tylko moze i jestem mu ogromnie wdzieczna. Wczoraj jak wrocilismy od malej to plakalam jak bobr:(. JEst mi tak ciezko na sercu, nie mowilam wam ale mam poczucie winy ze to prze znas urodzila sie Kasia za wczesnie bo przez cale 7mcy bylam w ciaglym stresie, klotnie, nieprzyjemni lokatorzy przez ktorych myslalam ze oszaleje no i jak wiadomo problemy dnia codziennego. Nie chcem robic z siebie ofiary losu ale wlasnie teraz mam takie odczuciai mam nadzieje ze czas nauczy nas myslec inaczej. Przepraszam was wszystkie ale na wyslanie fotek malej potrzebuje troszke wiecej czasu wiec tym jak znajde wola chwilke to odrobie zadanie obiecuje:). Gosienko bardzo bardzo dziekujemy za Twoja pomoc:). Napewno ciuszki sie przydadza jak najbardziej. JAk moge ci sie odwdzieczyc?! A jak czuje sie twoj Filipek? Zapewne rosnie jak na drozdzach:). Duze buchy dla twojego synka:). kilkenny nie sa daleko od nas wiec moze kiedys umowimy sie na jakiegos grillka? Pozdrawiam serdecznie:) Zabciu a jak twoja Amelcia? DZiekuje ci Kochana za cieple slowa otuchy:). Sluchaj jesli chodzi o ciuszki to najwiecej mam bodow z krotkim rekawkiem rozmiar newborn( a mala poprostu plywa w tych ubrankach:) wiec przydaly by mi sie pajacyki ale oczywiscie jesli to zaden klopot dla ciebie.Oczywiscie bardzo bardzo dziekujemy za wsparcie:). I odrazu pytam jak mozemy sie wam odwdzieczyc? Caluski dla coreczki:). Jesli wiecie cos na temat tego co moze jesc kobieta karmiaca piersia to prosze napiszcie bo malo wiem na ten temat. Dziekuje:) Pozdrowionka i caluski:) Karola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×