Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

WITAM:) Witam wszystkich,wczoraj byłam u ginekologa i widziałam naszego bąbelka :) araczej Bąbline :):):) jest odwrócone pupką do nas ,czyli tak jak na poczatku i nie chce zdrodzic kto tam ?:) a z tego co podejzelismy to ja tam wyraznie widziałam malutką \"sisie\":) takze chybedzie : Molly :) ? P.Aneta tez mowiła ze raczej dziewczynka .Swoja droga faktycznie to bardzo sympatyczna i skromna kobieta ,powiedziałam jej o naszym forum i ze jest bardzo popularna hehe:) I faktycznie jest naprawde nie drogo ( za badanie usg +tzw.do wcipne) no i mnóstwo informacji i rozwianie moich wątpliwosci zapłacilismy 60 euro.Moze nie ładnie ze tak pisze opieniadzach ale wiekszosc osób wybierajacych sie do lekarza tym równiez siekieruje .Takze ja z czystymsumieniem POLECAM:) Wczoraj mielismy baardzo intensywny dzien i dzis to odczówam.....a na dodatek kłuje mnie ucho , zatkało sie i geba mnie boli - czyli tylko patrzec kiedy mnie złapie migrena albo neuralgia bo symptomy wyrazne....zebym tylko nie wymiotowała to jakos przezyje hehe:) To za pewne z nerow jeszcze nie mam masy rzeczy : koszuli ,pizamki ,klapkow pod prysznic , a pokój maluszka w ktorym ladachwila zamieszka moja Irenka (mamusia) nie ma nawet podłogi a ja za 6 tyg rodze.....:( i wez tu sie człowieku nie denerwuj.... Dobra ponarzekałam troche to uciekam:) 3 majcie sie kochane ,a i spokojnegolotu dla szczesciar wyjezdzajacych do Polski - w moim przyp.to kwestia marzen.....:) papaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! Ale wczoraj mialam przygode! Myslalam ze zawalu serca dostane.Wyszlam z mala Zosia na podworko.Ja zaczelam zbierac pranie,odwracam sie o ona dusi mi sie,nie moze oddychac i placze.Ja nie wiem co sie dzieje,wpadlam w panike.Widze ze w raczce trzyma lisc,ktory nie ma kawalek brzegu.Ta mala spryciula ugryzla go i zaksztusila sie.Ten lisc byl dosyc twardy mial ostre brzegi,utknal jej gdzies w srodku.Zaczelam klepac ja po pleckach i nic.Wkoncu wzielam ja do gory nogami,potrzasnelam i ten nieszczesny kawalek wypadl.Ile ja sie przy tym nerwow zjadlam.Kompletnie nie wiedzialam co robic.Na szczescie wszystko dobrze sie skonczylo.Przy takim malym dziecku to trzeba miec oczy do okola glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola Wysle Ci ,ale dopiero jutro :P ,bo wysylam paczki tak wiec odrazu twoja wysle :D Tak sie akurat skalda,ze mam takie o ktore prosisz :) Sluchaj a moze checesz tabletki dla kobiet karmiacych, bo ja juz definitywnie nie karmie a mama mi przywiozla.Jesli bys chciala to pisz :)Co do jedzenia to ja jadlam jak jeszcze karmilam tylko gotowane lub pieczone w piekarniku :)Pij bawarke i czasem pozwol sobie na karmi :P Pomaga na zwiekszenie laktacji :)Wiem co przezywasz,bo sama to pzrechodzilam te wstawanie w nocy :O Godzinne karmienie odbijanie i usypianie :O Wiem,z eto meczy ale czego sie nie robi dal naszych pociech :)Ja niestety nie moge karmic choc bardzo chcialam :( Melka nie stresuje sie tak mysl pozytywnie i mysl o twoim dzieciaczku :),ktore niedlugo zagosci w waszym zyciu :)Olej ta podloge he :P Teraz najwazniejsze jest pozytywne myslenie.Pamietaj,z eto co ty czuejsz czuje twoja dzidzia :)Tak wiec glowka do gory :)Wszytsko sie ulozy :D Pozdrawiam reszte 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze dziewczyny i te duze i te male oraz malego :) karola ja to sobie nie wyobrazam byc w twojej sytuacji ale trzeba byc dzielnym i czekac . W koncu malenka bedzie przy tobie w domku i otoczysz ja swoja matczyna opieka! Ja juz sie przyzwyczailam do mysli o dziecku za rok teraz postanowilam wziasc sie zxa siebie i zaczelam od wczoraj . bylam na basenie i w saunie . dzis zamierzam ruszyc na silownie:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda mi kidys zostala sie na jeden dzien moja mala kuzyneczka i jedzac super lizaka chupa chups( chyba tak sie to pisze:)) spadl jej z patyczka i utknal w gardle -- myslalam ze umre ale udalo sie go wytrzepac!!! potem tak mi sie nerwy rozeszly ze ryczalam jak bobr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!!! Ja wlasnie wrocilam z pracy i troszke jestem padnieta. Ale humorek mi dopisuje chociaz byly dzis momety ze prawie ryczalam, tak poprostu. To sie nazywa hustrawka nastrojow hehehe!!!:) Tak pozatym wczoraj i przed wczoraj wieczorem bylam umierajaca. Taki bol brzucha i plecow mnie zlapal ze nie moglam sie ruszac, oddychac i mowic. Tak mnie kulo ze szok:((az sie troszke wystraszylam o dzidzie. Niewiem moze tojest normalne ale troszke sie boje. Mam nadzieje ze dzis mnie nie zlapie. Karola to swietnie ze Kasia zaczyna ssac to juz kroczek do przodu :)) bardzo sie ciesze ze jest lepiej. A ty sie juz tak nie przejmuj tym co bylo. Teraz jest nienajleprzy czas zeby zastanawiac sie dlaczego tak sie stalo, i niemozesz sie obwiniac. Teraz tylo bedzie lepiej, zobaczysz:)) ok ja teraz spadam musze coc zrobic w domku.poodkurzalabym ale moj mezulek spi wiec nie moge halasowac, moze znajde jakies inne zajecie,normalnie nie moge wysiedziec na tylku:) pozdrowionka dla wszystkich!!!!!!!!!!!🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane a ja jestem dzis wkurzona!!!!! zamowilismy telewizje z chorusa 2 miesiace temu i zrezygnowalismy juz na nasteony dzien! od 2 miesiacy dzwonilam 5 razy ze maja ja w koncu odlaczyc i ze nie zaplacimy tych rachunkow bo to nie moj problem ze nikt jeszcze nie byl. w piatek przeslali nam list ze chca nam da 50 eur kredytu zebysmy z nimi zostali wiec do tych idiotow wczoraj znow dzwonilam ze nie chce 50 euro i niech w koncu ktos przyjedzie, mialam termin na dzis, babka powiedziala ze na pewno dzis przyjada. no i k.... mac stracilam caly dzien slonca czekajac na tych debili a oni nie przyjechali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no mowie wam nie mam slow, jutro tam zadzwonie i powiem ze maja byc w ciagu godziny i gowno (sorki) mnie to obchodzi jak to zobia !!!!!!!! i najlepiej porozmawiam od razu z menagerem bo ja nie bede juz tracic kasy na dzwonienie do nich i jak nie przyjada zanim pojedziemy do polski tto ich problem!!! tak poza tym to dzis szukalam czegos w dunnes storze, maja przeceny na prawie wszystko 50% nawet dla maluchow, tak wiec warto podjechac :P niestety nic nie znalazlam :( ale chyba jutro przejde sie jeszcze raz w ciagu dnia jak bedzie mniej ludzi, bo na chorusa na pewno nie bede marnowac czasu!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Dobrze, że jest taki topic... Wszystko bowiem wskazuje na to, że jesienią przeniosę się na dłuższy czas do Irlandii. Jestem samotną mamą 17-miesięcznego chłopca, bez pracy. Mój brat z żoną od dwóch już lat mieszka i pracuje w Irlandii i właśnie zaproponowali, bym przeniosła się wraz z małym do nich. Bratowa pracuje 2 razy w tygodniu, więc kiedy ja szukałabym jakiegoś zajęcia (niestety, na \"gotowe\" nie lecę), ona bez problemu zajęłaby się dzieckiem. Bardzo mi to odpowiada, mam już dosyć monotonii, 24-h na dobę z dzieckiem, sama jedna, z pieniędzmi krucho. Mam jednak mnóstwo obaw i wątpliwości, dlatego piszę do Was- w nadziei, że wesprzecie mnie, choćby dobrym słowem. Przede wszystkim: czy w Irlandii łatwo o pracę? Jak szukać, by znaleźć? Czy metoda, którą planuję pt. od drzwi do drzwi ma szansę powodzenia? Po drugie: jakie są tam ceny wóxków spacerowych, fotelików samochodowych? Jakie kaszki, czy podobnie jak u nas? Czy są też słoiczki dla maluchów z gotowym jedzeniem? Narazie tyle, pozdrawiam gorąco 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dołączam wam nową kolezanke . Może ktos jej pomoże :) 21:22 mam21 (aga217@vp.pl) ---@tlen.pl Przyjmę nie odpłatnie ubranka dla noworodka.jestem w 6 miesiacu ciaży, mam bardzo zla sytuacje materialna a w dodatku jestem bardzo mloda mam dopiero21 lat i zabardzo nie stac mnie na kupno ubranek dla niemowlaka. a jesli z panstwa ma ktos do oddania roze lub kocyki to tez bede za to wdzieczna. a chlopak mnie zostawil i bede bardzo mloda mama.z gory dziekuje. mój mel agata217@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) Gosienka ,hehe zkąd ja to znam .....z tvsie nie uzerałam jeszcze ale kochana wierzmi co krok to absudalne sytuacje i wszedzie 3ba czekac ,jak za komuny....:)Takze Cie rozumiem ,a opis ( nie gniewj sie ) rozbawił troszke bo zabawnie to napisane i szkoda miCie było :) Magda ,szczerze współczuje ......ja tez kidedys miałam taką sytuacje z córeczką siostry.....koszmarne uczucia niewiedza i chwila bezradnosci ,dopiero potem człowiek działa nie dziwie sie ze nikaWirsku sie popłakała......w koncu w danym momencie decydujesz o życiu tego dziecka i los w twoich rekach.....oby jak najmniej takich sytuacji....:) Aureli22 - witam Cie serdecznie i zachecam do czestych odwiedzin :) Co do pracy ,hmmm zalezy w duzej czesci o szczescia i znajomosci jezyka .Ja np.z jezykiem na bakier ale za to troche kombinowałam .W cv miałam tylko imie i nazwizko prawdziwe reszta to ściema ,doswiadczenie ,firmy....miałam napisane cv pod sklep i hotele ( tu sie gorzej ściemnia) i na tasme ( produkcja itp.) Faktycznie ,chodziłam po buissnes parkach i roznosiłam cv .Zadzwonili z creatva - robią mp3,kamerki, karty pamieci itp.zaprosili na rozmowe .Przyszłam aoni mi tescik o jakis kabelkach ,zadania jakies kurcze myslałam ze zwiej z tamtąd ale full pPolakow to sie człowiek podpytał ,bo nie cała tresc zrozumiałam....:) a oni nawet na to nie patrzyli chyba....nie wiem po co to dali? No i pokolei kazdy wchodził na rozmowe.To była moja 1wsza to balam sie niezmiernie ! Gadka szmatka,czuje sie dobrze, a ty,,,bleble ble jestem tu tyle i tyle mieszkamy z mezem on pracuje tu i tu....Az tu Ona mi do cv przechodzi (normalna sprawa...)Pyta o daną firme i kaze nawijac co w niej robiłam .Problem tylko ze mi to cv pisał Misiek i nie pamietałam ,które ja tam zaniosłam...hehe:)? Naszczescie zajeła sie czyms a ono lezało obok zerknełam załapałm i nawijałam to co sie w domu obryłam....i spoko powiedziała ile na godz.ze praca na tasmie skladanie pudełeczek lub spr. mp3 - praca siedząca 2 przerwy ,dobre jedzonko,robota dla"debili" ale za to płacili:):):) tam pracowałam tylko 3mies.bo przenosili firme do Rumunii.Potem juz przez agencje w takiej farmaceutycznej eee tez nudy szkoda gadac....z tym ze za chwile okazało sie ze jestem w ciazy (komplikacje,lot do Polski ) i do pracynie wróciłam. Dobra ,to był wstepik lekki i przyjemny a teraz konkrety dla Ciebie: Mysle ,ze najszybciej zdobedziesz prace przez agencje ,zeby sie gdzies zaczepic ,przy odrobinie szczescia firma ,w ktorej bedziesz pracowała moze chciec Cie zatrudnic i zostawic na dłuzej niz na czas jaki zapewnia Ci u NIch agencja.Roznie bywa ale przez agencje mozesz pracowac miesiąc ,dwa albo tydzien lub 3 roznie .Ale jak stawiasz sie do proponowanych przez nich ofert ,to spoko ,pamietaj o Tobie i dzwonią jak maja cos nowego.Taki punkt zaczepienia na poczatek chyba jest dobry....? Mozesz wysłac im cv i zarejestrowac sie nawet dzis.Wejdz na str. np. Noelrecrutment i tam masz wszystko co i jak? Albo jak przyjedziesz mozesz bezposr.do nich pójsc:) Pamietaj ze na cv musisz podac juz irlandzi nr.tel,nich brat Ci kupi starter.Acha w agencjach raczej sprawdzaja referencje i dzwonia do polski albo maja tam zatrudnionych polskich pracownikow ale oni sie raczej nie zdradzaja ze sa Polakami.....Takze jesli sciemniasz to podawaj nr. jako pracodawcy do osoby,która dobrze zna angielsi i potwierdzi Twoje referencje.....Inna agencja to np.Multiflex ,tez w necie znajdziesz ich str. ale oni bardziej niz noel przywiazuja wage do jezyka ( inie dziwota wkoncu nie jestesmy u siebie ....hehe)alezawsze warto zaniesc cv i sie zarejestrowac:) Oczywiscie mozesz pukac od drzwi do drzwi....zalezy co chcesz robic? Jakie bedziesz miała cv? tego nie wiem?Acha po sezonie letnim napewno łatwiej znalazłabys cos w sklepie np.jako kasjerka ,czy do segregowania towaru na półkach...? Wtedy to bezposr.do sklepow zanos cv .Ja nie wiem jakie masz kwalifikacje to przepraszam ze wyjezdzam z tymi kasjerami i półkami....:) Tyle z mojej str. nie mam jak widzisz zbyt duzego doswiadczenia i potrafie tylko tak pomoc....moze dziwczyny cos jeszcze doradzą. Co do jedzenia w słoiczkach dla maluszkow to pewnie ze sa,foteliki i wszystko co dusza zapragnie np.dosc tanio jest w Argosie ,mozna od nich wziąśc katakog ,sprw.cene ,czy opłaca sie unich czy bardziej w zwykłym sklepie .Argos ma dosłownie wszystko - oprócz jedzenia.Tu są Polskie sklepy ale dośc drogie wiec najlepiej kupowac w lidlu i tesscko - ja jadedzis do tessco po ubranka dla maluszka ,zawsze wieczorami mają przeceny cune ubranka pod 2do max8euro :) Zobaczysz nie jest tu zle jak sie człowiekzaklimatyzuje,poza tym bedziesz miała forum zawsze mozna o cos zaytac no i przedewszystki jedziesz do rodziny ,nie zostawią Cie przeciez sobie samej ,a to bardzo duzo wierz mi !:) Jak mi sie cos przypomni to napisze lece do tescco papa . Pozdrawiam .Melka-p:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurelii22 - to jest poprawny adres str. do agencji : www.noelrecruit.ie a to konkretne adresy tej siedziby : - 46bDawsons Street,Dublin 2 - 254 Swords Road,Dublin 9 - st.john/s House tallaght ,Dublin 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu dzisiaj dostalam paczuche z ubrankami, sa przesliczne:). Dzieki wielkie:). Mam nadzieje ze w jakis sposob bedziemy mogli wam sie za to odwdzieczyc. To jest nr mojego gg 3773312 wiec jakby co to pisz. Zabciu jesli niepotrzebujesz tych tabletek to z checia je przyjme, doprawdy mam opakowanie witamin dla kobiet karmiacych ale na dlugo mi nie wystarczy wiec twoje mi sie jak najbardziej przydadza:). Kasienka ma sie coraz to lepiej co bardzo mnie to cieszy:). Napoczatku stracila troszke na wadze ale wiem ze to normalne a teraz pomalutku przybiera na wadze:). Dzisiaj miala robiony scan glowki. Bo mielismy obawy ze cos jest nie tak z jej glowka ( a to tylko dlatego ze moja najmlodsza siostra urodzila sie rowniez wczesniakiem w 6mcu i ma porazenie mozgowe wiec same rozumiecie skad nasze obawy ale wszystko wskazuje ze jest ok, musimy poczekac do jutra na konsulatacje z lekarzem). Czuje ze bedzie tylko coraz to lepiej:). Modle sie codziennie do Bozi o zdrowko dla nazej Dzidzi. Ok ide pod prysznic i do spania bo musze nabrac sil dla naszej Kruszynki. Kolorowych snow:) Karola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, ja dzis z samego rana :) filipek na gorze, nie wie czy ma isc spac czy nie wiec zeszlam na herbatke. ehhh wczoraj dowiedzielismy sie ze nie chca dac chrztu malego :( bo nie mamy slubu!!!!!!!!!! aa jest tyle par ktore ktore nie maja slubu i maja chrzciny, moja kolezanka zaledwie tydzien temu miala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jesli tak tlumacza ze nie mamy slubu a to przeciez jakby to nazwac..... nie filipa wina ze rodzice zyja w grzechu. mama bartka probowala wytlumaczyc ze jestesmy w irlandii i chcemy sie pobrac w kwietniu tak jak wczesniej bylo planowane. ja na prawde martwilam sie brzuszkiem i filipkiem a nie tym zeby zrobic wczesniej slub :( myslalam ze nie bedzie problemu i beda wyrozumiali!!!!!!!!!!!!!! jak widac niektorzy jeszcze zacofani. idziemy wiec do klasztorku poprosic o chrzciny a jak nie to po prowrocie tu ochrzcimy i tyle ale tak myslalam ze slub bedziemy brac w klasztorku. ciekawe czy nas z widlami nie pogonia jak pojedziemy do kosciola jak bedziemy hehe :) jesli chodzi o prace to nic tylko roznosic cv do zzygania za przeproszeniem :P i najlepiej sprobowac w agencjii tak jak juz jest napisane wyzej, moja kolezanka na przyklad nie zna angielskiego zbytnio wiec ktos jej pomogl napisac ogloszenia o sprzataniu domu, rozwiesila w sklepach, na slupach i gdzie tylko jej przyszlo do glowy, poroznosila tez w swojej okolicy i zadzialalo, trwalo to pare tyg az w koncu ktos oddzwonil. jesli chodzi o jedzenie to ja jestem najstarsza stazem, filipek ma 2 miesiaca :) potem zabcia (pozdrowienia dla krolewny) no i karola (buziaczki) tak wiec filipek kaszki mmoze zaczac jesc dopiero za 2 miesiace (nie moge sie doczekac bananowej) :P tu mozna wszystko dostac w polskim sklepie. mojej sasiadce od czasu do czasu tam kupuje (ma 9 miesiecznego morgana) i jest bardzo zadowolona, mowi ze nasze polskie lepiej mu smakuje :P melanie strasznie sie wkurza na mnie jak robie steki bo mowi ze u niej przy zamknietym oknie czuc hehe :P no ale byla ze mna w polskim sklepie, nakupowala przypraw i teraz ona bedzie robic mi smaka. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu nie przejmuj sie znajdziesz kosciol ktory ochrzci twojego Filipka, to zalezy tylko od ksiezy. Moja siostra tak samo miala. Kosciol do korego od zawsze chodzilismy i znalismy ksiezy odmowil jej ochrzczenia z tego samego powodu. Poszla do nastepnego i opowiedziala o wszystkim, oni bez problemu ochrzcili. Wiec zyczycze ci powodzenia!!:)) A ja wlasciwie mam pytanko. Czy wy chodzilyscie do szkoly rodzenia??jesli tak to kiedy zaczelyscie??Ja troszenke sie obawiam ze bede miala problem z jezykiem chociaz juz jest duzo lepiej i staram sie rozmawiac z tyli irlandczykami, chociaz czasem nie jest to latwe. Aha witam nowa kolezanke!!:)Milo ze do nas zagladnelas Amelia22. Zagladaj czesto, tu naprawde jest milutko:)) Pozdrawiam i sciskam wszystkie mamuski i dzieciaczki!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurelio! Ja siedze w irlandii 8 miesiac ale przyjechalam do meza i prace mialam pewna . W sumie to mialam bardzo duzo szczescia ze sie tu znaazlam bo po 3 miesiacach pracy na maszynie( ciezko bylo) wzieli mnie do biura:) Ale to bylo naprawde duze szczescie!! a jesli chodzi o ciebie to tak jak juz bylo napisane roznos cv gdzie popadnie na poczatek to i tak bedzie dobrze. NIe piszesz nic o swoich kwalifikacjach ani o znajomosci jezyka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu napewno ktos ochrzci twojego dzidziusia:):) jedni nie zechcieli ale pokaj do innych drzwi:) ja nie rozumiem ludzi ,dla ktorych jest zle miec dziecko bez slubu .dla mnie nigdy to nie mialo wiekszego znaczenia. wiem ,ze sa tez ludzie ,ktorzy sa wrecz tym zgorszeni , ale ja bym to miala w d*ie. zycze wszystkim milego dnia:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja tylko na chwilke.... za dlugo by trwalo wysylanie zdjec do kazdej z was wiec mozecie zobaczyc fotki Kasi:) na www.karolinam20.fotka.pl papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOZIU JAKA ONA SLICZNA :):)A JA MUSZE KAROLCIU CZEKAC JESZCZE DLUGO NA TAKA KASIE:(:( I TRAFNY WYBOR IMIENIA:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY A JAK CZESTO JEST ZALECANE CHODZIC DO GINA CHOCIAZ NIE JEST SIE W CIAZY ???? BO JA TO NIE PAMIETAM KIEDY OSTATNIO BYLAM -- WOGOLE TO ZADKO KIEDY CHODZE. W SUMIE TO PRZED PORONIENIEM BYLAM MOZE 3 RAZY A PO WSZYSTKIM POSZLAM DOPIERO PO POL ROKU I DO TEJ PORY OD 2 LAT NIE BYLAM NIGDZIE!!!!!!!! SORY RAZ BYLAM ROK TEMU NA KONTROLE I WSZYSTKO BYLO OKI!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelek29
hej kochane!!!! Karola twoja Kasienka taka słodziutka!!!!! a jaka ma słodka czarna czuprynke na główce:P trzymam kciuki ze już niedługo bedzie z wami mogla wrócic do domku:) powodzonka u mnie narazie w porzadeczku.. tylko jakiś wstretny katar mnie złapał.. i niechce minąć!!! macie jakies bezpieczne dla dzidzi domowe sposoby????????? uciekam jesc sniadanko!!! pozdrawiam całą reszte i witam wsztkie nowe twarze.... aaa zapomniałam sie pochwalic ze umówiłam sie już w plsce na usg 4D.. ale najgorsze jest to ze jedyny wolny termin był na 6 godzin przed naszym wylotem do irlandii.. ale stwierdzilismy ze jakos wyrobimy czasowo i ze sie decydujemy wiec już bniedługo zobacze nasz kruszynke i może sie potwierdzi na 100% zedziewczynka... mojjej koleżance z forum o listopadówkach lekarze mówilki ze bedzie córka a na usg 4D czarno na białym widzieli męskie narzady!!! i teraz przynajmniej maja pewnosc ze chłopak.. wiec moze i ja sie upewnie:) papa całuski dla naszych maluszków.. FILIPKA AMELKI I KASIENKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz fajnie bebolku ze twoj maz lubi pisac na forach moj nie bardzo i wogole nie chce slyszec o czyms takim truje mi glowe tylko ze po co mi to szkoda wogole gadac a ja lubie z wami pisac i czytac jak cos naskrobiecie. a zdjecia dzieciaczkow to uwielbiam ogladac:):) teraz chcemy kupic aparat cyfrowy a nie wiemy ktory bo mamy dwa do wyboru a to o jednego za duzo:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny 🖐️ A u nas dzis pieknie :P Uciekam na dwor na spacerek ,ale dzis sie rozpisalyscie :)Kurcze nie mam czasu za abrdzo czytac :( Wieczorkiem was przeczytam do konca udalo mi sie kilka przeczytac :D nikaWirsku Moj Krystian zna sie na sprzetach :D Moi znajomi zawsze przychodza do niego,zeby sie poradzic :)Moge Ci napisac jaki my mamy konkretnie OLIMPUSA :) 8.0 megapikseli Bardzo dobry !!! polecam :)Piekne zdjecia robi i jestesmy z niego zadowoleni :)Jak wroci krystian to sie go zapytam jakie by polecal :)Napisz mi tylko jakim jestescie zainteresowani i ile przeznaczacie :),bo to tez wazne :P Bebolek mi lekarze mowili ze dziewczynka a jak bylam na USG3D to tez powiedzieli,ze dziewczynka no i prosze jest moja wymarzona ❤️ corenka :D Karola dobrze dam Ci tez te tabletki :)Mnie sie juz nie przydadza a ja przynajmniej sie ciesze,ze moge dac komus kto potrzebuje :)Tak,wiec masz ode mnie jeszcze tabletki :) Kasienka SLICZNA :)malo powiedziane :) To dla niej 🌼 Aga84 Ja nie chodzilam na szkole rodzenia :O ,ale slyszalam,ze warto isc.Idz a przekonasz sie czy faktycznie warto.Najlepiej samemu sie przekonac :P na walsnej skorze,bo zdania moga byc podzielone :O Pozdrawiam Gosiu co za ludziska!!!!!!!!!!! Ja mam podobny problem.Na szczescie mam kilka kosciolow,wiec jak bedzie mi jakis sapal to pujde poprostu do innego :P .Nie przejmuj sie tylko idz na innego :P A moze oni na kase czekaja 😠 Mojej cioci tez nie chcieli ochrzcic dziecka i powiedziala wprost o kase chodzi ? Az mu sie glupio zrobilo i jak na drugi dzien przyszla to zapytala czy sobie pzremyslal.Powiedziala mu tez ,ze nie wazne czy jestesmy malzenstwem wazne ze chce ochrzcic dziecko!!!Kurcze to co ma zrobic kobieta ktora jest samotna 😭 Co za porypani ludzie 😠 Witam nowa kolezanke :D Aurelia22 Pozdrawiam :) Pozdrawiam Buzka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiamy sie nad Olympusem sp 550 ultra zoom i nad Sony h9. na stronie www.fotopolis.pl czytalismy testy tych aparatow i h9 wydaje sie lepsza ale spytaj moze on doradzi??? wiecej minusow mial Olympus( niestety bo podoba sie nam) w sobote jedziemy cos kupic. chcemy wybrac cos do 500 euro a BRIDGE jest ok dla nas( przynajmniej nam sie tak wydaje bo lustrzanka to nie za bardzo za duzo roboty przed zrobieniem zdjecia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Wlasnie ogladalam zdjecia waszych maluszkow.Sa przesliczne.Gosiu ,Twoj Filipek rosnie jak na drozdzach,czym Ty go karmisz??? Karola,a Twoja Kasienka jest taka slodziudka,ze az brak slow.Nie widzialam jeszcze zdjec malej Amelki.Nie wiem jak teraz wyglada. Gosiu,z tym ksiedzem to naprawde kicha.No ale co zrobisz jak sie uprze.Niektorzy ksieza tacy sa.Niech Twoja mama sprobuje w innej parafii,tam napewno bedzie bez problemu.U mnie w parafii mamy dokladnie takiego samego proboszcza.Nie chce chrzcic dzieci osobom,ktore nie maja slubu.Po prostu dupek ze tak sie wyraze.Zawsze wynajduje jakies problemy.Na szczescie w moim miasteczku jest jeszcze jedna parafia w ktorej jest bardo fajny proboszcz.Nawet osoby ,ktore naleza do tej parafi nie chca brac tam slubu.Jak bedziemy teraz w Polsce to wlasnie musimy isc do ksiedza,zeby nam udzielil slubu w przyszlym roku.Az boje sie do niego isc,bo nie wiem co wymysli.My chyba tez wezmiemy slub w tej drugiej parafii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie nowa kolezanke! Aurelio ,zagladaj do nas czesto.Tu zawsze znajdziesz cieple slowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×