Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

moj mezulek idzie juz dzis na nocke na owertajma (a jeszcze jestesmy w pracy) i zostaje do 4 popoludniu jutro. katastrofa ale za to dzis idzie spac zaraz po przyjezdzie do domu. a ja mam pomysl wyrwe sie z siostra na male zakupy .on ma mniej cierpliwosci jak jedziemy razem a lubi zakupy w przeciwienstwie do mnie. Ja poprostu jestem nie do zniesienia w sklepie nigdy nie moge sie na nic zdecydowac.:( a tak to z siostra predzej:):) co myslicie???????? kupie jakis sweterek moze nowa bielizne:):) to sie mu spodoba:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pozatym to kupie mu perfumy bo te sie mu skonczyly a taki prezent bez okazji to w koncu tez prezent i mila niespodzianka. ilez mozna zbierac te pieniadze i zbierac:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni widzialam takie piekne kompleciki dla noworodkow w dunnstorze i zamiast skupic sie na zakopach dla mnie (po to pojechalismy) to ja jak zwykle swoje i do----dziecinnego dzialu!!!!!! okropna jestem ale wszystko dla dzieciaczkow jest takie slodkie i sliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bedziemy szukac kogos innego, pojedziemy z filipkiem wiec nie beda mogli mu sie oprzec :P hehe karola twoje sloneczko jest cudne i ma wiecej wloskow od mojego fifiego :) widzisz juz wam minal ponad tydzien :) dzis wrzuce na stronke pare nowych fotek, kupilam wczoraj sobie cos w stylu baylaisa nazywa sie irish knights i kosztuje 10 euro a mi bardziej smakuje :) wlasnie zrobilam sobie kawke z tym likierkiem i ze smietanka na wierzchu pychota :) dzis bartek poszedl ostatni dzien do pracy i ma 5 dni wolnego wiec zrobimy zakupy do konca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola Twoja Kasienka jest slodziutka, przesliczna, urocza, cudowna..........moglabym tak wymieniac i wymieniac:)) faktycznie ma duzo wloskow:) Dzis wkoncu bylam sie zapisac na wizyte do doktora gp, termin mam dopiero na przyszly czwartek ale coz zleci. Jutro jade na zwiedzanie sklepow:)) to znaczy juz mi sie wlaczyla zakretka na punkcie sprzetu dla maluszka. Chcialabym obejzec wozki, lozeczka i tym podobne. Moze beda jeszcze przeceny w dunnsie i znow wypatrze cos dla najaszej kruszyneczki!!:)U was jest piekna pogoda a u mnie w kratke z przewaga brzydkiej:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika ale sie rozpisalas dzis no no no:))Fajnie ze tak napedzasz nasz topik. Ja wlasnie niedawno wrocilam z pracy wiec tez postaram sie oddzywac:):):)Jak narazie ide gotowac zupeczke ogorkowa, mam nadzieje ze mi wyjdzie:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane!!! u mnie ok,. wczoraj miłam taka akcje w domu ze szok... myslałam ze rodze!!! taki ból ze az plakałam.. wzielam nospe i dalej bolało.. jestem pierworódkom to niewiem jak to ma sie zacząc!!! mąż spanikowany.. ja niewiem co robic.. a czuje ze dzidzia sie wierci jak nigdy!!! ale czuje ze cos mnie kopie po kregoslubie i nerkach.. pomyslałam ze dzidzia sie tak fatalnie ułożyła.. wiec zaczełam chodzic po domku.. bo jak chodze to dzidzia przewaznie przestaje kopac.. ledwo co stoje na nogach maż mnie podtrzymuje ale twardo dreptam..az tu nagle na moich oczach caly brzuch jakby mi sie wykrecił.. i ból ustal!!! dzidzia taka przewrotke zrobiła ze przestała mnie kopac po kregisłupie i nerkach.. !! pokopala chwile po brzuszku i wszytko ustało!!! jaka ulga!!! szok!!! a ile strachu sie najadłam!!! jak poród boli podobnie to chyba oszaleje!!! naszczescie mnie jużnic nieboli a jak czuje ze dzidzia sie za mocno pzrekreca to od razu wstaje i zaczynam chodzic co by znów sie tak nieprzekreciła!!! odnośnie chrzcin!!!! moja siostra i jej niedoszły maż.. maja synka . Kuba urodził sie z porażeniem splotu barkowego i wymagał rehabilitacji.. urodził sie w srodku zimy gdzie na mazurach były mrozy poniżej 20 stopni!!! szkoły i małe sklepy pozamykane/!!! no szok.. i ksiadz tez niechciał udzielic chrztu bo rodzice niemaja slubu!!! niezwrócił uwagi na to ze codziennie trzeba z dzieckiem jezdzic 10km do osrodha rechabitacyjnego w ostym mrozzie gdzie zawsze sie moze wydarzyc wypadek!!! i jak on mógł odmówic chrztu choremu dziecku!!!! naszczescie moja mama ma gadane i powiedziła ze jak w tej chwili nieustali daty chrztu Kubusiowi to zadzwoni do głownego dziekanatu w naszym rejonie!!! i poskarzy na niego jego przełożonym!!! o dziwo p[oskutkowało..i w pierwsza lepsza sobote były chrzciny!!! puzniej z tego co sie dowiedzielismy w innej parafi zadnen ksiadz niema prawa odmówic chrztu swietego dziecku!!! jesli rodzice sobie tego życza!!! wiec głowa do góry i nieprzejmujcie sie!!! jesli macie okazje to poprostu pogadajcie z innym kiedzem.. a jesli niee to znajdzcie dziekanostwo waszej parafii i tam zgłoscie ze ksiadz niehce udzielis chrztu waszemu dziecku!!! powinno pomóc!!!! pozdrawiam moze jeszce puzniej zajrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Bebolek to mialas akcje normalnie szok ze dzidzia mogla sie tak przekecic:) Przypomniej mi ktory to juz twoj tydzien??33?? Przepraszam ze nie pamietam.:(( a co do chrzcin to tak wlasnie jest, wszystko zalezy od ksiedza.Oni powinni kazde dzieciatko ochrzcic od tego sa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny 🖐️ Bardzo dziękuję za ciepłe przyjęcie :) i wielka buźka dla Was za rady i odpowiedzi na pytania. Mój wyjazd do Irlandii jest nieunikniony, jutro idziemy po wniosek o paszport i do fotografa. Ciekawa jestem, czy mój synuś potrafi grzecznie pozować do zdjęcia ;) Jeśli chodzi o mnie, to naturalnie liczę się z pracą w sklepach, magazynach, w cudzych domach, albowiem ukończyłam zaledwie trzyletnie studia licencjackie na kierunku filologia polska. Angielski znam w stopniu komunikatywnym, myślę, że nie będzie problemu z porozumieniem się. Dziewczyny, ja wkrótce przejrzę te 30 str. Waszych zapisków forumowych, ale tymczasem jestem ciekawa gdzie mieszkacie, w jakiej części Zielonej Wyspy? My mamy mieszkać w Castlebar, hrabstwo Mayo (hrabstwo- ależ dumnie to brzmi :D ). I w jakim wieku są Wasze pociechy, bo widzę, że jest tutaj sporo uroczych maluszków :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabciu Amelka rozkoszna, a zdjęcie z żabami fantastyczne :D PS. Dziewczyny, jako mama 17-miesięczniaka służę radą w kwestiach noworodkowo-niemowlęcych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathy100
Czesc dziewczyny, ale tu sie duzo was zrobilo. Sorki ze sie dlugo nie odzywalam ale bylam troche przybita tym brakiem ciazy, potem wakacje. Niedawno wrocilam i strasznie sie za wami stesknilam. Zabciu GRATULACJE. Prosze cie kochanaprzyslij mi zdjecia bo bardzo chce Amelke zobaczyc.Moj e-mail to kathy100@interia.pl. Jak sobie radzisz? Jakie to uczucie trzymac malenstwo w ramionach? Kitek - ale sie za toba stesknilam, pracujesz jeszcze czy juz nie? Jak brzuszek urosl troche? Pozdrawiam reszte dziewczyn. U mnie nadal nic ale mam nadzieje ze w tym cyklu sie uda. Jestem pozytywnie nastawiona bo w koncu chce do waszego grona dolaczyc. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane.. tak wszytkie sie gubimy która jaki gdzie i kiedy.. ze postanowiłam zrobic taka mała tabeleczke... mam nadzije ze mi wybaczycie jesli zrobie jakies błedy:) MAMUSIE I DZIECI🌼❤️🌼 GosiaIRLANDIA.....SYNEK FILIPEK..................07 CZERWIEC 2007 Zabcia83..........CÓRKA AMELKA ...................06 LIPIEC 2007 Karola*20..........CÓRKA KASIA...................... 02 SIERPIEN 2007 OCZEKUJACE 🌼🌼🌼 Bebolek20.........28tydz...........02 Listopad 2007.........córka Magda85...........28tydz..........07 Listopad 2007........?????? Aga84...............19tydz........................................?????? Kitek82.............32tydz..........09 Wrzesien 2007.......????? Melka-p.............30tydz..........22 Wrzesien 2007.......?????? Aine777............................................................córka STARAJACE I CHCĄCE ❤️🌼❤️ kathy100......................trzymamy kciuki Voiola..........................trzymamy kciuki nikaWirsku....................tylko rok kochane jak by były błedy prosze poprawcie wystarszczy skopiowac i zmienic co sie niepodoba... wszelkie poprawki mile widziane!!! dobrej nocki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim! ale dużo wpisów! właśnie wróciłam z dwutygodniowego pobytu na wsi u rodziny, wypoczęłam za wszystkie czasy i pojadłam pysznego jedzonka, swojskie mięsko, pomidory, ogórki, sxzczypiorek...wszystko z ogródka, pyycha! jak sobie przypomnę smak takich choćby poczciwych pomidorów w Irlandii, to mam wrażenie, że wtedy jadłam jakies wyhodowane w laboratorium chemicznym mutanty bez smaku hehe. Zresztą wiecie, o czym mówię. Potem Was dokładnie poczytam:) ps: Bebolku, moja Natalka ma się urodzić 20. września:) całusy dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabciu mam pytanko czy ta wanienkia w ktorej jest Amelka to ta z argosa?? Domyslam sie ze jest bardzo wygodna dla ciebie i bezpieczna dla malej.A do tego swietnie wyglada:)):):):)Amelka jak juz pisalam ci wczesniej jest przesliczna!!!!!!!!!!!!!!!!!!Duzo buziakow dla was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane.. tak wszytkie sie gubimy która jaki gdzie i kiedy.. ze postanowiłam zrobic taka mała tabeleczke... mam nadzije ze mi wybaczycie jesli zrobie jakies błedy MAMUSIE I DZIECI GosiaIRLANDIA.....SYNEK FILIPEK..................07 CZERWIEC 2007 Zabcia83..........CÓRKA AMELKA ...................06 LIPIEC 2007 Karola*20..........CÓRKA KASIA...................... 02 SIERPIEN 2007 OCZEKUJACE Bebolek20.........28tydz...........02 Listopad 2007.........córka Magda85...........28tydz..........07 Listopad 2007........?????? Aga84...............21tydz..........27 Grudzien 2007.......??????? Kitek82.............32tydz..........09 Wrzesien 2007.......????? Melka-p.............30tydz..........22 Wrzesien 2007.......?????? Aine777................................................. ...........córka STARAJACE I CHCĄCE kathy100......................trzymamy kciuki Voiola..........................trzymamy kciuki nikaWirsku....................tylko rok w sumie jutro zaczyna mi sie 21 tydz ale ja tak mam zawsze musze wyprzedzac:)) hehehe Skopiowalam prawie wszystko zeby ladnie wygladalo:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebolku mam nadzieje ze nie masz mi za zle ze skopiowalam nawet poczatek???????????sorki!!!!mialy byc tylko tabelki:)) A co do plci to ja sama jeszcze niewiem dokladnie,w sekrecie wam powiem ze spodziewam sie chlopaka, ale pewnosc bede miala po usg. Jak sie czegos dowiem to napewno uzupelnie wasze wiadomosci:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam wam sie pochwalic!!!!Dzis zabukowalosmy bileciki do Polski!!!!!!!!!!!!!Lecimy 11 pazdziernika na tydzien!!!!!!!!!!!!!Strasznie sie ciesze bo pewnie to bedzie ostatni wyjazd w tym roku do domu. I zobacze sie z moimi kochaniutkimi Dziadkami!!!!!!!!!Bardzo mi ich tu brakuje:( Ale dobrze ze bilety sa takie tanie. My za nasze zaplacilismy po jednym cencie. Oczywiscie doszly jeszcze te ich oplaty ale calkiem spoko.Jutro jeszcze musimy zabukowac powrotny bilecik i komplecik bedzie!!!SUPER!!!!!!!!!! Chyba pojde juz sie polozyc bo jutro trzeba bedzie znow wstac rano do pracy. Poranki to dla mnie koszmar!!!!!!!!Nielubie wstawac wczesniej niz 8 a teraz niestety codziennie budze sie o 7, to dla mnie za wczesnie!!:( No wiec kolorowych snow dziewczynki!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry wszystkim !!!!! co slychac ? nie bylo mnie od wczoraj od popoludnia a tu tyle popisane:):) ale dobrze stronek ma przybywac. ja w pracy ale z leszym humorem ...............bo piatek:):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam okres 2 tygodnie temu i do teraz mam male krwawienie, zaczelam brac pigulki specjalne po porodzie. dzis zaczal mnie troche jajnik pobolewac wiec jade dzis albo w pon rano posprawdzac co jest nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane!!!! co tam u was/???? Gosiu bardzo przepraszam za błąd!!!! wybacz mi!!! a co u reszty dziewczyn??? Melka cos długo sie nieodzywa!!! mam nadzijeje ze z nia ok!!! Karola a jak sie ty czujesz kochana i twoja Ksienka??? pozdrawiam całą reszte i uciekam do siostry... mam dzis jakiś napad głodowy bo ciagle bym cos jadła!!! poprawie jeszcze tabel;ekczke:P MAMUSIE I DZIECI GosiaIRLANDIA.....SYNEK FILIPEK..................08 CZERWIEC 2007 Zabcia83..........CÓRKA AMELKA ...................06 LIPIEC 2007 Karola*20..........CÓRKA KASIA...................... 02 SIERPIEN 2007 OCZEKUJACE Bebolek20.........28tydz...........02 Listopad 2007.........córka Magda85...........28tydz..........07 Listopad 2007........?????? Aga84...............21tydz..........27 Grudzien 2007.......??????? Kitek82.............32tydz..........09 Wrzesien 2007.......????? Melka-p.............30tydz..........22 Wrzesien 2007.......?????? Aine777................................................. ...........córka STARAJACE I CHCĄCE kathy100......................trzymamy kciuki Voiola..........................trzymamy kciuki nikaWirsku....................tylko rok 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki 🖐️ Dziekuje za mile slowa na temat AMELKI nie ma nic przyjemnego jak mile slowa na temat Twojego dziecka :P Dziekuje ciesze sie,ze moja AMELKA jest tak odbierana :) :) :) Moja AMELIA chyba skaze baialkowa 😭 Jade jutro do lakarza od jakiegos czasu ma mnustwo chrost na twarzy 😭 Normalnie rycze jak na nia patrze tak mi jej szkoda :( :( :( Niby robili testy w szpitalu,ale chyba najwazniejszego pomineli :( Aurelia a ty moze cos wiesz na ten temat \"skazy bialkowej\" Bylismy u mojej znajomej a ona mowi,z ejak nie zejdzie do nastepnego tyg czyli tego to moze byc skaza :( aga84 Tak to wanienka jest super nie musisz za bardzo sie meczyc ,zeby trzymac dziecko :)Lezaczek to super rozwiazanie :D Kitek no wreszcie sie odezwalas :D Juz myslalam,ze sie nie odezwiesz :P U mnie czas starsznie szybko leci miesiac juz za mna a pamietam jak abardzo czekalam na ta moja kruszyne :P Kitek wyzej podalam linka ze zdjeciami :D Mozesz obejrzec :) NikaWirsku Dzis wieczorkiem Ci napewno napisze :) Przepraszam,ze ci wczoraj nie napisalam,ale Krystian wrocil pozno z pracy.A pytalam go to powiedzial,ze chetnie doradzi tak wiec sparawdz wieczorkiem okolo 22.Pozdrawiam Bebolek u mnie sie wszystko zgadza 👄 Jak sie czujesz ? Juz pewnie szczesliwa,bo do Polski coraz blizej :)Ja prawdopodobnie jade we wrzesniu :) Pozdrawiam reszte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKI SPRAWDZE NA PEWNO BO WAZNE JEST DLA MNIE CZYJESC ZDANIE TYM BARDZIEJ ZE SIE ZNA NA TYM A MY TYLKO ZNAMY PODSTAWY NA TEMAT APARAROW:) DZIEKUJE Z GORY. BUZIAKI DLA WSZYSTKICH:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKI SPRAWDZE NA PEWNO BO WAZNE JEST DLA MNIE CZYJESC ZDANIE TYM BARDZIEJ ZE SIE ZNA NA TYM A MY TYLKO ZNAMY PODSTAWY NA TEMAT APARAROW:) DZIEKUJE Z GORY. BUZIAKI DLA WSZYSTKICH:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKI ZABCIU ZALEZY NAM NA RADZIE INNYCH tym bardziej ze sie na aparatach nie znamy tylko na podstawach ale to za malo zeby wydac 500 euro a pozniej zalowac:(:( dziekuje z gory :) buziaki dla wszystkich :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKI ZABCIU ZALEZY NAM NA RADZIE INNYCH tym bardziej ze sie na aparatach nie znamy tylko na podstawach ale to za malo zeby wydac 500 euro a pozniej zalowac:(:( dziekuje z gory :) buziaki dla wszystkich :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtajcie kochane! Zabciu dzis ogladalam razem z Zosia(Zosia to siostrzenica mojego przyszlego meza,ma roczek i 2 miesiace) zdjecia Twojej coreczki,poprostu urocza dziewczynka. Jak Zosia ogladala fotki to po prostu piala z radosci,tak bardzo lubi dzieci. Co do tej skazy bialkowej to ja ja mialam jak bylam dzieckiem.Moja mama podala mi jakies mleko i stad to sie wzielo.Jesli Twoja Amelka ma skaze bialkowa to najprawdopodobniej od mleka.Nie moze pic mleka ktore jej podajesz.Karmisz piersia czy sztucznym mlekiem bo nie pamietam? Jesli to skaza to z wiekiem minie sama,ale to troche potrwa.U mnie np skaza przeszla dopiero jak mialam gdzies 12 lat.Dokladnie nie pamietam.Nie moglam pic mleka ani jesc zadnych produktow mlecznych,nic z nabialu.Ciagle mialam jakies krosty na zgieciach rak,na brzuchu i twarzy.Mialam straszna skore.Ciagle jezdzenie do dermatologa i stosowanie roznych masci.Wstydzilam sie nosic koszulki z krotkim rekawem jak bylo lato,takie mialam straszne krosty na zgieciach rak.Na szczescie ten koszmar minaNie ma nawet sladu po skaziel.Mozna powiedziec ze u mnie skaza przeistoczyla sie w alergie na pylki traw i drzew,ale wole to niz te straszne krosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×