Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

metlikwglowie ja zadnych dokumentow nie wysylalam wiec ty tez chyba nie powinnas wiec tylko wypelnij to i odeslij a jezeli beda chcieli dokumenty do ci wysla formularz spowrotem i napisza zebys wyslala dok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegro zdjęcie
Przepraszam, że się wtrące nie na temat, ale... :) Mam takie małe pytanko. Czy tak przedstawione zdjęcie może zachęcić do zakupu? Będę wdzięczna za odp. http://images48.fotosik.pl/13/137b84e06f0d54 47med.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki...:) To ja przeterminowana...:P Wczoraj pod wieczor bylo pare akcji ale teraz cisza... Jade do szpitala na kontrole... Torbe mam w bagazniku moze mnie zatrzymaja...he he he:D Juz to widze:P Okinapisze co i jak jak wroce... Milego dzionka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka73
Ani79 i co??? jeszcze czekasz?? ja cialabym urodzic wczesniej, ale jak znam zycie nie bedzie mi to dane:) u mnie faceci zawsze rodza sie po terminie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Witam ponownie... Nadal sie tocze:P Za tydzien znowu wizyta .........nooo chyba ze by sie cos ruszylo:) Zobaczymy....:) Katarzynka-Moje siostry tez mowily ze u nich chlopcy to po terminie... Ja nie znam plci wiec zobaczymy... A u Ciebie pewne ze chlopak??? Pozdrawiam....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam:)) Ja też nadal bez zmian ciągle wyczekuję tych bóli i jak narazie to tylko fałszywe alarmy:) Ani79 mnie też czeka wizyta za tydz.:)Mam nadzieję że już jej nie doczekam:)) Dzisiaj jeszcze jadę na wizytę do medicusa. Mam nadzieję że będzie trwała dłużej niż ostatnim razem;)) trzymam kciuki za Ciebie Ani79 że te godziny się nie będą już przeciągać;)) Pozdrawiam wszystkie kobitki;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.............. CISZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Juz nie wiem co wymyslic...:P Madzieraie-mnie wczoraj przez telefon tez mnie zdenerwowala dziewczyna w madicusie... Pytam ja czy moge sie umowic na wizyte kontrolna na niedziele do dr. Perenc(super babka)... Mowi ze nie bo nie ma miejsca ale na srode moze do jakiegos nowego lekarza... To ja jej mowie ze wole Perenc i ze jestem po terminie i zalezy mi na tym lekarzu i ze wizyta raptem bedzie trwala 10min... A Ona na to ahaaaaaaaaaa... O wie Pani wlasnie sie zwolnilo miejsce... A ja do niej to super... W odpowiedzi uslyszalam: Na czwartek do dr. Antepowicz!!!!!!!!!!!! No normalnie rozmowa dupy z batem!!!!!!!😡 I tym akcentem zakoncze moja opowiesc:);P Oki ide sie poruszac.... milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani79 ja tez bylam po terminie i moj maz powiedzial mi zebym zjadla cos ostrego wiec na kolajce zrobilam kurczaka curry i o 4 nad ranem zaczely mi sie skurcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki...;) A co tutaj taka ciszaaaaaaaaaaaa??????????????? Czyzby czesc na spacerkach korzysta z pogody a druga czesc na porodowkach????? U mnie nadal nic:(:P Moze cosik przez weekend sie wydarzy:) Milego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani79 widze że sie doczekac już nie mozesz :) doskonale cie rozumiem bo ja mam jeszcze 6 tygodni do porodu a już najchętniej bym sie spakowala i czekała na walizce na pierwsze skurcze :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Happymama...- jak bedziesz po terminie tez nie bedziesz sie mogla doczekac:) Jako przeterminowana zwracasz uwage na kazde strzykniecie kazdy inny objaw... Dramat... A tu nadal nic:P:) Tobie fajnie bo Ty na luziku:) ...chociaz wierze ze jest Ci juz ciezko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka73
Ani79 widze, ze u Ciebie nadal cisza... Rozumiem Cie doskonale:) u mnie pewne ze chlopak,trzeci do kolekcji:) dlatego wiem, ze urodze go po terminie tak jak poprzednich. Jedynie corka wyrwala sie o 3 tyg wczesniej na swiat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakaś \"zasada\" że dziewczynki szybciej się rodzą :) a chłopcy wolą posiedzieć dłużej :) ?? hehe bo już kilka przykładów na to znam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUSIE I DZIECIACZKI: Gosia.......8 czerwca07..........synek Filipek Żabcia.....6 lipca07...............córcia Amelia Karola......2 sierpnia07..........córcia Kasieńka Melka.......16 wrzesień07.......córcia Molly Kitek.......22 wrzesień...........córcia Maja Aine........24 wrzesień...........córcia Natalka Magda.....20 pazdziernik........córka Lenka Bebolek....12 listopad.............synek Fabian 19joasia85...13 listopad..........córcia Lusia Aga 84......18 listopad............synek Pawełek Ania_84.....03 grudnia...........córcia Oleńka Karola416...14 grudnia...........córcia Oliwcia Mamba 9.....15 luty...............córcia Viktoria Meggi 1982...4 marca............synek Antoś Wesmar......5 marca.............synek Maksymilian Aaagcia......2 kwietnia..........córcia Emilia Kathy100....19 kwietnia.........córeczka Zosia Themonic....23 kwietnia.........synek Bilal Motylek_22...27 kwietnia.......córeczka Lena Siobhane.....19 maj...............synek Antoś Wiktorianka...29 maj............synuś Adaś Muszka 86.....22 czerwca......córeczka Emilcia Viola.........3 sierpnia....coreczka Natalia Agula.................................?????????????????? ?? OCZEKUJĄCE: Olacork..........31 tydz.......15 lipiec..........chłopiec Kania82..........30 tydz.......24 lipiec..........chłopiec Magda............7 tydz........10 sierpnia......???????? Magda...........18 tydz........21 września.....???????? Ani79.............38 tydz........22 września......??????? Madziaraie......36 tydz........29września.......córeczka Natalka Katarzynka73...34 tydz......17 pazdziernik...syn Maksymilian Happymama......35 tydz.......6 listopad.......... Zuzia Myszkaa25.......14 tydz.......28 listopad.........?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynka-u mnie siostry tez tak mialy ze chlopak byl po terminie:) My ogolnie mamy niespodzianke , czekamy na zdrowego dzidziusia :D... a jeszcze bajeczniej bedzie jak bedzie dziewczynka:D:D:D Ale to czas pokarze ...:) Moje Mlenstwo chyba werbuje odpowiednia date dla siebie:) hi hi hi Oki... Milej nocki Wam zycze... Pewnie jutro sie odezwe:) A jakby inaczej:D Spijcie dobrze dziewczyny😴 Cos nie widzialam Madziaraie??? Czyzby to juz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtam:) u na sok. Mały się rozwija.. skazle leczymy i już jest leiej. czasu na wszytko brakuje bo mały potrzebuje duzo uagi.. ale myślę ze już niedługo jak zacznbie chodzić tobardziej się sobą sam zajmei. my wielimi krokoami zbliżamy się do roczku!!!! szok!!!! a za 2 tygodnie lecimy na 4 dni do moejje babci:) a tu linki do nowych zdjęć Fabisia z sesji zdjęciowej:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/12535d629b438845.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6d247fbf171b3af1.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/06a359d4e048b050.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0eaa9dae5ab3c2b7.html pozdrawiamy ps. wybvaczcie ze tak zadko się odzywam ale czasu poprostu brak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Tak jak powiedzialam tak tez sie stalo:) Tradycyjnie sie podpisuje co by nie bylo ze mnie nie ma;) A tak powracajac do "zasady" ze chlopaki po terminie sie rodza... Wyjatkiem od tej reguly jestem Ja;):D Po terminie:D... Mialam juz na imie Tomek:) Tylko siusiaka mi zabraklo:D:D:D Bebolek-ale masz Malego modela w domu:) Nie bedziesz mogla odgonic od niego panienek:D Super🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki:)) Ani79 jestem jestem,nie było mnie wczoraj bo małe bussy miałam.A mianowicie rodzice przylecieli więc trochę zadyma mi się narobiła:) W Medicusie wizyta minęła o dziwo dobrze:) czyli nawet przy mierzeniu ciśnienia zdążyłam usiąść hihi:) No i pani doktor powiedziała że poród powinien być planowo,czyli na poniedziałek;))Więc leżę i czekam na te bóle które się pojawiają i znikają.Tylko twardniejący brzusio zostaje:))) Ani czyli ty nadal bez zmian ja ci naprawdę współczuję.Mnie już trafia a ty bidulko co masz powiedzieć;( Naprawdę trzymam kciuki za ciebie aż mnie już bolą:))) buziaki dla wszystkich papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska1369
hej dziewczyny wlasnie wrocilam z polski zrobilam usg i jestem juz o wiele spokojniejsza wszystko jest dobrez dzidzia rosnie i brzusio tez tylko ze dostalam jakies pismo zwiazane jakos z macierzynskim ale to ie jest zaden formularz mam tylko to podpisac i ewentualnie moge dodac moje dziecko do mojej karty medycznej co amm z tym zrobic podpisac i odeslac im czy zaniesc do lekarza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo :) Ja nadal czekaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmm:) Madziaraie-a Ty jak tam? Jetseś w terminie? Masz już swoje Malenstwo??? Dwupaczki jak tam u Was???? Ja juz tydzien poooooooooooooooooo.......:(:P Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leoo
Cześć dziewczyny ... znalazłam ten temat na Google i ciekawi mnie jak u tych które urodziły dziecko utrzymuje się libido ? Bo u mnie coś nie tak w ogóle sex mógłby dla mnie nie istnieć to normalne ? Przez to coraz częściej dochodzi do kłótni między mną a mężem ... Co robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leo...-nie umiem Ci odpowiedziec na to pytanie bo ja niestety przeterminowana nadal czekam:P:) Ale szczerze mam nadzieje ze nie bede miala podobnego problemu:) ... I zycze Ci powodzenia:) A co tutaj tak cicho ???:( Czyzby wszystkie juz urodzily tylko ja Nie???????!!!!!!!!!:( Dziewczyny nie zostawiajcie mnie samej:) U mnie jutro sie zaczyna 42tydzien:P Szczerze mam dosc...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Mam pytanie do mamusi ktore rodzily w rotundzie jako przeterminowane... Mianowicie jak wygladala wasza wizyta kontrolna w szpitalu jak juz bylyscie po terminie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki!! Ani 79 ja idę w twoje ślady!!Od dziś i ja jestem przeterminowana.:)A mówili że to tylko chłopaków się przenosi.A dziewczynki przed terminem się rodzi-a tu co żadnej różnicy ja widzę:))) Kurcze jak to ciężko,tak siedzieć i wyczekiwać:( Ale ty to wkońcu mogłabyś się już sprężyć co nie za dobrze tej twojej dzidzi w tym brzusiu?!:) Te dzisiejsze dzieciaczki robią się coraz to wygodniejsze:)) Jutro czeka mnie wizyta w szpitalu,wkurza mnie takie jeżdżenie.Tyle czekania żeby usłyszeć że wszystko ok.:))Mam nadzieję że dziś w nocy mnie te bóle dopadną:)) Od piątku goszczę moich rodziców i szczerze to już by mogli jechać w odwiedziny do mojej siostry:))Moja mama za bardzo chce rządzić,a najgorsze jest to że jak malutka się pojawi to będzie się wcinać za bardzo.A ja nie będę mogła jej nic powiedzieć bo się zaraz obrazi:(Muszę zacisnąć zęby i dać rady:)) Leoo ja też ci nie pomogę bo ja jeszcze czekam na maleństwo.Ale jak do tej pory to nie narzekam jest fajnie.Mam nadzieję że po porodzie będzie jeszcze lepiej.:))Jak narazie to o sksie z mężusiem mogę zapomnieć oczywiście na przyspieszenie porodu ponoć pomaga:))Zalety kawalerek:)) :(( buziaki dla was.No i Ani 79 wez już w końcu urodz no chyba że czekasz na mnie:))to może się ugadajmy na jakiś dzień co by nam razniej było :))pozdrowionka acha i pogoda do d****py:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moze wy mi pomożecie :) chce kupic wózek dla dziecka nowy ale nic mi sie nie podoba w sklepach :( bo albo sa same brązowe lub czarne albo cena przekracza 600E :( może znacie jakieś sklepy internetowe tu w irlandii ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leoo jezeli chodzi o libido to nie jestes sama ja tez nie mam ochoty na sex kupilismy nawet z mezem kropelki pobudzajace ale nic nie dzialaja licze wiec ze ochota sama przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Happymama- podam Ci link do stronki na ebay-u... Ja sobie zakupilam taki wozek + fotelik wtedy kosztuje 299:) Tam jest numer mozna zadzwonic a znajduje sie to w Tullow i co najwazniesze nie trzeba kupowac w ciemno bo mozna sobie tam pojechac , zobaczyc i jak Ci sie spodoba to zaplacic na miejscu:) A o to link: http://cgi.ebay.ie/NEWBUGS-3-WHEELER-PRAM-STROLLER-BUGGY-PUSHCHAIR-BABY_W0QQitemZ130257721193QQcmdZViewItem?hash=item130257721193&_trkparms=72%3A1298|39%3A1|66%3A2|65%3A12|240%3A1318&_trksid=p3286.c0.m14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leoo
Dzięki muszka za odpowiedź dobrze wiedzieć że nie jestem sama :( Pozdrawiam serdecznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ja nadal czekam... Jade na wizyte do szpitala... Mam nadzieje ze bedzie ona inaczej wygladal niz normalnie bo w koncu jestem po terminie i bedzie to parodia jak tylko mi powie ze wszystko oki😠 Od niedzieli mialam skurcze i myslalam ze sie cos rozwiaze do konca wrzesnia... ale dzisiaj przespalam cala noc i nic...:( Juz sie zaczynam martwic... A jeszcze bardziej dobija mnie system opieki tutaj zwlaszcza dla takich osob jak ja... Przeterminowanch!!! Oki... Zmykam pod prysznic i do szpitala... Mam nadzieje ze juz mnie w nim zostawia... Trzymajcie kciuki... Madziraie-ja przyjazd swoich rodzicow zaplanowalam dopiero w jakies 3tyg. po narodzinach Malenstwa tak zeby mogli juz na spacerek dluzszy wyskoczyc z Dzidziusiem:D Ze wzgledu ze jeszcze sie dziecinkanie pojawila to bilet nie zakupiony:P:) Tobie tez zycze powodzenia:) Moze sie spotkamy na sali poporodowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×