Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Hej laseczki:) Ani79 ja też się wybieram na wizytę do szpitala.I też jestem ciekawa co mi powiedzą??Pewnie tak jak mówisz że wszystko ok i do zobaczenia za tydzień na wizycie:(( Mam skórcze ale co z tego jak nie mam bóli:((( i tak jest cały czas.A z rodzicami to ciężko.Tata spoko nudzi się,ale mama nie spuszcza mnie z oka ani na chwilę.Zaczyna mnie to wkurzać.Łudziłam się że choć dziś do szpitala pojadę sama,ale zonk.Gdy wyszłam z łazienki odrazu padło pytanie czy może jechać ze mną:(( Także jak nie wyrobię to chyba wybuchnę:/ Pierwszy i ostatni raz przyjechali na tak długo.KOSZMAR:( I na dodatek ta kawalerka:((pozdrawiam was dziewuszki.Mam nadzieję że dam rady,no i pogoda się polepszyła jeden plus z dzisiejszego dnia:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz pooooooooo.........:) Wzycie oczywiscie.. Na cale szczescie do niej nie doszlo:):D Powiedzialam na recepcji ze jetem po terminie i ze mam skurcze a ona odrazu skasowala moja wizyte i wyslala na emergency:D Podlaczyli mnie do ktg:) Z dzidzia wszystko oki:) Surcze co 12min a rozwarcie tylko na 1cm:( Powiedzieli ze powinno sie to zmienic w przeciagu dwoch najblizszych dob:) Mam taka nadzieje:) Uspokoilam sie troche, bo w koncu sie czullam zauwazona w tym szpitalu:) A po drugie nie musialam siedziec i czekac na kolejne OK!!!!😠:) Tak czy siak musialam sie umowic na kolejne spotkanie za tydzie "jakby co".....:P Mam nadzieje szczerze ze niie dotrwam:) Trzymajcie kciuki Madziaraie-oj kobitko wspolczuje z ta nadgorliwoscia Twojej mamy:) Zwlaszcza w naszym stanie ... Na mnie cos takiego dziala jak plachta na byka... Z drugiej strony pamietaj ze Oni chca dla nas jak najlepiej:) To z milosci do Nas:) My tez takie bedziemy... Ale......... rozumiem Cie w pelni... Trzymaj sie dzielnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani79 no to super ze ci się coś ruszyło:))Moja wizyta wyglądała standardowo,czyli długie czekanie a potem szybka wizyta i wspaniałe ok lekarza:))Kolejna wizyta za tydzień.A mianowicie na pon,bądz wt mam przyjść na usg.A wizyta w kolejną środę:))mam również nadzieję że jej nie doczekam. A rodzice no cóż wiem że chcą jak najlepiej ale.........jest zawsze to ale:))Trzymam kciuki za ciebie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUSIE I DZIECIACZKI: Gosia.......8 czerwca07..........synek Filipek Żabcia.....6 lipca07...............córcia Amelia Karola......2 sierpnia07..........córcia Kasieńka Melka.......16 wrzesień07.......córcia Molly Kitek.......22 wrzesień...........córcia Maja Aine........24 wrzesień...........córcia Natalka Magda.....20 pazdziernik........córka Lenka Bebolek....12 listopad.............synek Fabian 19joasia85...13 listopad..........córcia Lusia Aga 84......18 listopad............synek Pawełek Ania_84.....03 grudnia...........córcia Oleńka Karola416...14 grudnia...........córcia Oliwcia Mamba 9.....15 luty...............córcia Viktoria Meggi 1982...4 marca............synek Antoś Wesmar......5 marca.............synek Maksymilian Aaagcia......2 kwietnia..........córcia Emilia Kathy100....19 kwietnia.........córeczka Zosia Themonic....23 kwietnia.........synek Bilal Motylek_22...27 kwietnia.......córeczka Lena Siobhane.....19 maj...............synek Antoś Wiktorianka...29 maj............synuś Adaś Muszka 86.....22 czerwca......córeczka Emilcia Viola.........3 sierpnia....coreczka Natalia Agula.................................?????????????????? ?? OCZEKUJĄCE: Olacork..........31 tydz.......15 lipiec..........chłopiec Kania82..........30 tydz.......24 lipiec..........chłopiec Magda............7 tydz........10 sierpnia......???????? Magda...........18 tydz........21 września.....???????? Ani79.............38 tydz........22 września......??????? Madziaraie......36 tydz........29września.......córeczka Natalka Katarzynka73...34 tydz......17 pazdziernik...syn Maksymilian Happymama......35 tydz.......6 listopad.......... Zuzia Myszkaa25.......14 tydz.......28 listopad.........????????? no dziewczyny czekamy zeby powiekszyc grono mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annet
Witam Prosze podajcie mi namiary na jakas sprawdzonego dobrego lekarza ginekologa w Dubline musze zrobic badania a nie wiem nawet jacy lekarze tutaj sa poniewaz jestem tu od miesiaca czasu . Prosze jak macie kiegos sprawdzonego lekarza to dajcie znac ! Z gory bardzo dziekuje :-) za pomoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Kurcze miałam tyle pytań do zadania i wszystko mi z głowy wyleciało:( 1. Jeżeli karmię butelką to czy powinnam podawać małej witaminę D? 2. nie pamietam jak mi sie przypomni to napisze:p pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość themonic
od 2go miesiaca karmie swojego malucha butelka i nie ppodaje zadnych witamin, byla w polsce dwa miesiace i pediatra tez nic nie mowil o witminach, nawet powiedzila ze mleko sztuczne w irlandii jest lepsze niz w polsce:))Bilek ma juz 5 mcy i zdrowy jak ryba:))))))) Ja rodzilam poyerminie w rotundzie:)bylam 4 dni po:)przez 24 godziny mialam skurcze ale mnie w 3 dniu po terminie cofneli do domu bo nie bylam otwarta i nie poszly wody. w 4 dniu bylam otwarta na 3 cm i powidzialam ze juz nie moge to mnie zostawili:))) DZIEWCZYNY JESLI JEDZIECIE SWOIM AUTEM DO SZPITALA I JEST AKCJA PORODOWA ALBO MYSLYCIE ZE TO JUZ MOZECIE JECHAC PASEM DLA AUTOBUSOW!!!!!!!!!!!!NIE STAAC WKORKACH TYLKO JECHAC!!takie jest prawo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość themonic
z opieki byla strasznie zadowolona:))))jako przeciwbolowe pierwsze wzielam gaz...nie dziala:( a potem epidural w plecy!!!polecam nic nie czuc:)))aha rodzilam naturalnie:)) Pozdrawiam wszystkie mqmusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Mamcie! powstał portal specjalnie dla rodziców mojmalec.pl ogromnie polecam bo można wrzucać fotki naszych pociech za darmo bez limitu, dodawać ogłoszenia i najfajniejsze - stworzyć pamiętnik naszych skarbów:) zalogujcie się i chwalcie się swoimi szczęściami!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny... U mnie chyba sie zaczyna... Skurcze sa regularne ale jeszcze nie bolace... Od rana schodzi mi czop wiec mysle ze juz cos bedzie dzisiaj ewentualnie jutro:) Themonic-dzieki za ten pas autobusowy:D Znajac Mojego szumachera to zlamie wszystkie przepisy zeby mnie tam jak najszybciej dostarczyc...Co bym mu w samochodzie nie urodzila:D:D:D Trzymajcie kciuki dziewczyny... Madziaraie-a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka73
Witajcie dziewczyny:) ja wróciłam wczoraj ze szpitala....miałam transfuzję krwi, bo morfologia spadła do 6.5:( i lekarze bali się, że mogę nie przeżyć porodu, gdy się zacznie...a został mi tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynka73-trzymam kciuki żeby wszystko bylo OKI...:) Todla Ciebie i Maluszka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki co tu tak cicho nie mówcie że sie juz wam wykluło:D no czekamy na relacje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie laseczki!! Ja już jestem po wszystkim,moja kruszynka przyszła na świat 5dni po terminie.Urodziłam w sobotę 04.10. Bóle zaczęły mi się już z czwartku na sobotę o 3.30 w nocy i z każdą godziną się nasilały.O 10.30 pojechałam z mężem do szpitala skurcze co 5min ale rozwarcie na cm powiedzieli że mogę już zostać albo jechać do domu.Wybrałam dom.Wróciłam spowrotem o 21.30 i już zostałam,ale nadal skurcze co 5 min ale rozwarcie 2-3cm.Męczyłam się całą noc z bólami i skurczami potem już co 2min ale dalej rozwarcie na 3cm.O 5rano wzięli mnie na porodówkę bo już nie mogłam wyrobić.O 6 dostałam epidural,i pozostało tylko czekanie na pełne rozwarcie.Malutka urodziła się o 10.52 cała i zdrowa.niestety nie mogłam urodzi łożyska zabrali mnie na sale operacyjną uśpili i dalej nie pamiętam.Mała ważyła 3.55kg .opieka 1klasa powodzenia laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziaraie Gratuluje!!!! witaj w klubie rodziców czekamy na jakies fotki, ciesze sie ze dzidzia zdrowa sie urodzila i zycze powodzenia w pierwszych dniach Teraz trzemamy kciuki za ani79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziaraie GRATULUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zdrówka i szczęscia życzymy!!!! oraz czekamy na Foteczki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka73
Madziaraie gratuluję!!!:) ja dzisiaj pewno urodzę, bo odszedł mi czop i mam skurcze co 5 min...czekam na męża(który nieprzytomnyz emocji-nie wiem dlaczego???-pognał odprowadzić dzieci do szkoły)i będziemy się zbierać do szpitala:) odezwę się po powrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZięki dziewuszki za gratulacje i życzenia.Dzidzia jest naprawdę słodka i taka grzeczniusia:)) Katarzynka73 trzymam kciuki żeby wszystko poszło dobrze i dość szybko:))Dasz rady wkońcu jesteśmy twardzielkami:))) A za Ani79 to kciuki trzymam i trzyma już od jakiegoś czasu.Myślę że jest już też po wszystkim:))buziaki dla was papa i miłego dzionka życzę:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katazynka 73 kochana no to trzymamy kciuki za cibie!!!!!!!!!!!!!!!! daj znać jak tylko wrócicie do domku!!!!!!!!!!!!!! madziare buziaczki dla Natalki!!!!!!!!!! oja już lokal na roczek małego zarezerwowany. na nicałe 15 osób zapłace tylko 200 euro!!!!!!! z jedzeniem ze wsyztkim prócz alkocholu i tortu. imprezka będzie 8 listopada:) kurde niemogę uwieżyć ze juz minoł prawie rok!!!!!!!!!!!! a ja za b6 dni lece do POLANDU!! huura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasonia
Witam wszystkich Cale szczescie ze znalazlam to forum, czasem naprawde ciezko sie polapac z natlokiem informacji dot ciazy i porodu. Ja jestem w 11 tyg, termin mam na 27 Kwiecien 09, to jeszcze lata swietlne od teraz :) Cale formalnosciowe szalenstwo mam jeszcze przed soba, pierwsza wizyta u GP zaplanowana na Piatek w Custom House Square Medical Centre w Dublinie, czytalam gdzies ze sa nienajgorsi. Potem pewnie sie zacznie, sto pytan i zero odpowiedzi... Fajnie ze jestescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kina29
hej mamuski!!długo bardzo długo nie odwiedzałam forum.ale jak czytam to widze ze temat sie rozwija.super!!gratulacje dla młodych mamusiek!!moj synus ma w sobote roczek- boze nie moge uwiezyc kiedy to zleciało!!!! i na dodatek od niedzieli chodzi sam!! dziewczyny mowie wam przezycie jest nie do zdarcia!! juz ma pierwsze siniaki z noska poleciala krew( myslalam ze zemdleje normalnie) ale dalismy rade.teraz oczy wokól glowy!! nasze pociechy są wspaniałe co nie mamuski.trzymam kciuki za przyszle mamy.buziaki.do uslyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziaraie gratuluje :D ale super że masz już to za sobą i ze juz nie jesteś sama na tym świecie :) mi zostały jeszcze 4 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia.......8 czerwca07..........synek Filipek Żabcia.....6 lipca07...............córcia Amelia Karola......2 sierpnia07..........córcia Kasieńka Melka.......16 wrzesień07.......córcia Molly Kitek.......22 wrzesień...........córcia Maja Aine........24 wrzesień...........córcia Natalka Magda.....20 pazdziernik........córka Lenka Bebolek....12 listopad.............synek Fabian 19joasia85...13 listopad..........córcia Lusia Aga 84......18 listopad............synek Pawełek Ania_84.....03 grudnia...........córcia Oleńka Karola416...14 grudnia...........córcia Oliwcia Mamba 9.....15 luty...............córcia Viktoria Meggi 1982...4 marca............synek Antoś Wesmar......5 marca.............synek Maksymilian Aaagcia......2 kwietnia..........córcia Emilia Kathy100....19 kwietnia.........córeczka Zosia Themonic....23 kwietnia.........synek Bilal Motylek_22...27 kwietnia.......córeczka Lena Siobhane.....19 maj...............synek Antoś Wiktorianka...29 maj............synuś Adaś Muszka 86.....22 czerwca......córeczka Emilcia Viola.........3 sierpnia....coreczka Natalia Agula.................................?????????????????? ?? OCZEKUJĄCE: Olacork..........31 tydz.......15 lipiec..........chłopiec Kania82..........30 tydz.......24 lipiec..........chłopiec Magda............7 tydz........10 sierpnia......???????? Magda...........18 tydz........21 września.....???????? Ani79.............38 tydz........22 września......??????? Madziaraie......36 tydz........29września.......córeczka Natalka Katarzynka73...34 tydz......17 pazdziernik...syn Maksymilian happymama......37 tydz.......6 listopad.......... Zuzia Myszkaa25.......14 tydz.......28 listopad.........?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszla86
MAMUSIE I DZIECIACZKI: Gosia.......8 czerwca07..........synek Filipek Żabcia.....6 lipca07...............córcia Amelia Karola......2 sierpnia07..........córcia Kasieńka Melka.......16 wrzesień07.......córcia Molly Kitek.......22 wrzesień...........córcia Maja Aine........24 wrzesień...........córcia Natalka Magda.....20 pazdziernik........córka Lenka Bebolek....12 listopad.............synek Fabian 19joasia85...13 listopad..........córcia Lusia Aga 84......18 listopad............synek Pawełek Ania_84.....03 grudnia...........córcia Oleńka Karola416...14 grudnia...........córcia Oliwcia Mamba 9.....15 luty...............córcia Viktoria Meggi 1982...4 marca............synek Antoś Wesmar......5 marca.............synek Maksymilian Aaagcia......2 kwietnia..........córcia Emilia Kathy100....19 kwietnia.........córeczka Zosia Themonic....23 kwietnia.........synek Bilal Motylek_22...27 kwietnia.......córeczka Lena Siobhane.....19 maj...............synek Antoś Wiktorianka...29 maj............synuś Adaś Muszka 86.....22 czerwca......córeczka Emilcia Viola.........3 sierpnia....coreczka Natalia Madziaraie......36 tydz........5 pażdziernika.......córeczka Natalka Agula.................................?????????????????? ?? OCZEKUJĄCE: Olacork..........31 tydz.......15 lipiec..........chłopiec Kania82..........30 tydz.......24 lipiec..........chłopiec Magda............7 tydz........10 sierpnia......???????? Magda...........18 tydz........21 września.....???????? Ani79.............38 tydz........22 września......??????? Katarzynka73...34 tydz......17 pazdziernik...syn Maksymilian Happymama......35 tydz.......6 listopad.......... Zuzia Myszkaa25.......14 tydz.......28 listopad.........????????? Madziaraie popraw mnie jezeli zle wpisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawka w tabelce
MAMUSIE I DZIECIACZKI: Gosia..............8 czerwca07.........synek Filipek Żabcia.............6 lipca07..............córcia Amelia Karola.............2 sierpnia07..........córcia Kasieńka Melka.............16 wrzesień07........córcia Molly Kitek..............22 wrzesień...........córcia Maja Aine...............24 wrzesień...........córcia Natalka Magda............20 październik........córka Lenka Bebolek..........12 listopad.............synek Fabian 19joasia85......13 listopad.............córcia Lusia Aga 84...........18 listopad.............synek Pawełek Ania_84..........03 grudnia.............córcia Oleńka Karola416.......14 grudnia.............córcia Oliwcia Mamba 9.........15 luty.................córcia Viktoria Meggi 1982......4 marca................synek Antoś Wesmar..........5 marca................synek Maksymilian Aaagcia..........2 kwietnia.............córcia Emilia Kathy100........19 kwietnia...........córeczka Zosia Themonic........23 kwietnia...........synek Bilal Motylek_22......27 kwietnia..........córeczka Lena Siobhane.........19 maj.................synek Antoś Wiktorianka.....29 maj.................synuś Adaś Muszka 86.......22 czerwca...........córeczka Emilcia Viola..............3 sierpnia.............córeczka Natalia Madziaraie......4 października.......córeczka Natalka Agula.................................?????????????????? ?? OCZEKUJĄCE: Olacork............31 tydz......15 lipiec............chłopiec Kania82............30 tydz......24 lipiec............chłopiec Magda..............7 tydz.......10 sierpnia.........???????? Magda.............18 tydz.......21 września.......???????? Ani79...............38 tydz......22 września.......??????? Katarzynka73....34 tydz......17 październik....syn Maksymilian happymama.......37 tydz......6 listopad.......... Zuzia Myszkaa25........14 tydz......28 listopad.........?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezkaaaaaa
do kt tygodnia ciazy ktoras z was latala samolotem??? mam zamiar leciec w 31 tyg boje sie, prosze napiszcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) 06.10.2008 o 21:07 przyszedl na swiat Moj synus.... Francesco Jan:D:D:D❤️ Wczoraj dopiero wrocilam ze szpitala:) Jak sie wbije znowu w system to napisze cos wiecej:D Madziareie- moje GRATULACJE!!!!!!!!🌼 Wyprzedzilas mnie:) Katarzynka73-milo Cie bylo poznac...:) Buziale dla Ciebie i Malego :D👄 Dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUSIE I DZIECIACZKI: Gosia..............8 czerwca07.........synek Filipek Żabcia.............6 lipca07..............córcia Amelia Karola.............2 sierpnia07..........córcia Kasieńka Melka.............16 wrzesień07........córcia Molly Kitek..............22 wrzesień...........córcia Maja Aine...............24 wrzesień...........córcia Natalka Magda............20 październik........córka Lenka Bebolek..........12 listopad.............synek Fabian 19joasia85......13 listopad.............córcia Lusia Aga 84...........18 listopad.............synek Pawełek Ania_84..........03 grudnia.............córcia Oleńka Karola416.......14 grudnia.............córcia Oliwcia Mamba 9.........15 luty.................córcia Viktoria Meggi 1982......4 marca................synek Antoś Wesmar..........5 marca................synek Maksymilian Aaagcia..........2 kwietnia.............córcia Emilia Kathy100........19 kwietnia...........córeczka Zosia Themonic........23 kwietnia...........synek Bilal Motylek_22......27 kwietnia..........córeczka Lena Siobhane.........19 maj.................synek Antoś Wiktorianka.....29 maj.................synuś Adaś Muszka 86.......22 czerwca...........córeczka Emilcia Viola..............3 sierpnia.............córeczka Natalia Madziaraie......4 października.......córeczka Natalka Ani79.............6 października.......synek Francesco Agula.................................?????????????????? ?? OCZEKUJĄCE: Olacork............31 tydz......15 lipiec............chłopiec Kania82............30 tydz......24 lipiec............chłopiec Magda..............7 tydz.......10 sierpnia.........???????? Magda.............18 tydz.......21 września.......???????? Katarzynka73....34 tydz......17 październik....syn Maksymilian happymama.......37 tydz......6 listopad.......... Zuzia Myszkaa25........14 tydz......28 listopad.........?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki!! Mam chwilkę wolną bo mała śpi więc coś naskrobię:)) Ani79 moje gratulacje:)) No widzisz malutkiej i tak się nie spieszyło,5 dni po:))Jest słodziutka jak śpi:)Jak tylko zaczyna płakać i się denerwować to wtedy i ja się denerwuję i czasem sobie popłaczę czy sobie z nią poradzę:( Najgorsze są wieczory bo jest bardzo niespokojna,no i ranki.A w dzień do rany przyłóż:))Mam nadzieję że głupie myśli miną i będę naprawdę szczęśliwą mamusią na maxa:))) A tak po za tym to jest fajnie troszkę jestem podmęczona i moje małe biedne cycuszki mnie bolą:))Kupiłam sobie nawet silikonowe przedłóżki do sutków bo moje są jeszcze nie wyciągnięte aż tak by malutka mogła sobie łapać swobodnie.I jak narazie to dają radę.Ale cycuszki i tak bolą przy pierwszym zassaniu.A muszę dodać,że mała ciągnie jak odkurzacz:))) A co do latania to ja leciałam samolotem będąc w 27tyg.A co do 31 to nie mam pojęcia.Najlepiej jakbyś poszła do gp on wystawi ci list że możesz lecieć,bo mogą na lotnisku cie o to zapytać:))Powodzenia i buziaki dla wszystkich ciężarówek i mamusiek:))hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×