Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Gość annya
HAPPYMAMA - gratuluję serdecznie!Życzę powodzenia i wszystkiego dobrego! Dziewczyny, mam do was pytanie!Od kilku tygodni czuję w ustach dziwny posmak. Podobno normalne jest czuć coś na kształt metalu, ale ja raczej czuję gorycz ( tak jak po zjedzeniu gorzkiego grejfruta)połączoną z tzw. "kapciem" jaki występuje na drugi dzień po baletach:) Dbam o higienę jamy ustnej, przed ciążą wyleczyłam wszystkie zęby a mój mąż mówi, że on żadnych dziwnych zapachów ode mnie nie czuje. Ja mam już tego serdecznie dosyć, bo przez to odczucie zupełnie nie mam apetytu, a najgorsze jest to , że niczym nie mogę tego smaku zagłuszyć. Czy któraś z was też tak miała? Jest na to jakaś rada, czy po prostu czekać aż przejdzie ( tylko kiedy??????). Bardzo proszę o odpowiedź! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim:D Ja tak szybciutko:) Happymama🌼 GRATULUJE!!!!:D:D:D Duzo Zdrowka dla Zuzi i jak najwiecej przespanych nocy dla Ciebie:D 🌼 Madziaraie- no ja tez mam ten problem;) Potrzebuje zdjecie do paszportu a wizyta juz w poniedzialek:) Problem polega na tym ze Maly czyto w wozkuczy w samochodzie zazwyczj spi a do zjecia musi miec oczeta otwarte:P Jak Go tutaj obudzic co by papki nie darl:P Jutro bede probowala zrobic mu zdjecia w domu sprobujemy je dopasowac z moja znajoma:) Muszka-trzeba byc dobrej mysli:) Zawsze po zlych chwilach przychodza te dobre:) Bedzie dobrze, zobaczysz:) Trzymam kciuki;) Annya-nie umiem Ci pomoc:( Ja mialam przez 3m-ce nudnosci a pozniej sie czulam jak \"mlody bog\":D .....do osmego miesiaca:P Moze miej przy sobie tik-taki jak czujesz dyskomfort...:) Kinia29-dziekuje za odpowiedz... Z pobytem nie ma problemu ale nie wiem kto to moze potwierdzic... Jak dla mnie najbardziej wiarygodnym jest Tax office:) No nic , zobacze... Na razie w poniedzialek mam wizyte w polskiej ambasadzie.... Musimy sie jeszcze umowic do wloskiej ambasady ale to dopiero jak sie dowiem czy Francesco moze miec wiecej niz jeden paszport:) Zobaczymy:) oki... Kolorowych snow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim!!! Ani79 z tymi zdjęciami też się bałam,że mała będzie spać a jak ją obudzę to będzie płakać.Ale byłam w szoku.Mała mnie zaskoczyła.Do apteki gdzie robią zdjęcia nie mam daleko,ale jak tylko wychodzę z mojego osiedla to mała zasypia.Ale udało się nie płakała nawet jakby pozowała do zdjęcia:))spadam bo mała sie obudziła i ide na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoAnnA_IE
Witam Was wszystkie :-) Chcialam sie wpisac na liste oczekujacych... Bede rodzila w Rotundzie OCZEKUJĄCE: Olacork............31 tydz......15 lipiec............chłopiec Kania82............30 tydz......24 lipiec............chłopiec Magda..............7 tydz.......10 sierpnia.........???????? Magda.............18 tydz.......21 września.......??????? Myszkaa25........14 tydz......28 listopad.........?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoAnnA_IE
OCZEKUJĄCE: JoAnnA_IE Olacork............31 tydz......15 lipiec............chłopiec Kania82............30 tydz......24 lipiec............chłopiec Magda..............7 tydz.......10 sierpnia.........???????? Magda.............18 tydz.......21 września.......??????? Myszkaa25........14 tydz......28 listopad.........?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoAnnA_IE
OCZEKUJĄCE: JoAnnA_IE.........24tydz.......4 marzec 1009......... ????????? Olacork............31 tydz......15 lipiec............chłopiec Kania82............30 tydz......24 lipiec............chłopiec Magda..............7 tydz.......10 sierpnia.........???????? Magda.............18 tydz.......21 września.......??????? Myszkaa25........14 tydz......28 listopad.........????????? PS. Cos mi komp za szybko wysyla te komentarze... Sorry Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoAnnA_IE
co sie dzieje? Wysyla zanim zdaze napisac... ech Pozdrawiam Mam termin na 4 Marca 2009 - wlasnie minal 24 tydzien, czuje sie super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna_ie- Witam na Naszym forum i oczywiscie Gratuluje:D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiecie moze co sie dzieje z 19joasia85 od tego incydentu z pobiciem nie odzywala sie:( 19joasia85 jak na czytasz to daj jakis znak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki zapraszam na stronke Emilki na www.izunia061286.bobasy.pl wrzuciłam nowe zdjęcia i filmik Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczyny co jest czemu sie nie odzywacie? bebolek20 jak tam po imprezce? udala sie? wszystkiego dobrego dla Fabianka niech rośnie duzy i silny. madziaraie??????? ani79?????? katarzynka73?????? happymama??????? no co jest???? czekam na jakies wieści:):):):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim!!! Jestem i żyję,ale mała domaga się całego mojego wolnego czasu.U mnie bez zmian czekam na paszport dla małej. Ani 79 jak z twoim paszportem??Załatwione? Bebolek20 jak imprezka?? Pozdrawiam papa mała płacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki:) No ja wlasnie dzisiaj odfajkowalam wizyte w paszportowni:D Nawet szybko poszlo:) Odbior 01.12:D A najlepsze bo przez chwilke mialam problem jakiej narodowosci jest moje dziecko:D Moj odrazu ze Irish!!! A ja ze nie i pani kazala wpisac polskie ze wzgledu na mnie a w we wloskiej bedzie mial italiano:D Muszka-fajne focie Twojej Malutkiej:D Ladniutka:D Pogoda mnie dobija😠 I jak tu wyjsc na spacer:P A jutro kolejna wyprawa do miasta... wizyta kontrolna w szpitalu... ale zeby tego bylo malo w piatek nastepna wizyta kontrolna w Medicusie:P Zobaczymy czy powrocilam do formy:D Madziaraie-a Ty na kiedy masz odbior? Aha... Zdjecie do paszportu zrobilam sama w domu a w aptece mi je wyposrodkowali:) Francesco za kazdym razem jak szlismy do zdjecia to sobie chrapal i nawet czolg by Go nie obudzil:D Nawet dzisiaj bylismy w centrum handlowym i w mothercare wylosowalam promocje na zdjecia w czapce Mikołaja warte 50e a ja za nie mialam zaplacic 7.50e... Mialam wrocic do sklepu jak cos zalatwie...no ale niestety:( Moj synek chyba nie ma parcia na szklo:D I się mamusia obeszla smakiem...;) No a rzeczywiscie cos tutaj cichutko ostatnimi czasy... Dziewczeta pisac!!!:) Caluski dla Was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej!!! Ani79 odbiór mam na 27listopada.Także już nie długo.A z tą pogoda to masz racje jest do bani!! Pusto jest na forum bo jak nasze pociechy były w brzuszku to mogłyśmy sobie popisać,a teraz hmmm same wiecie;))buziolki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
HEJ Złozylismy wniosek o child benefit i teraz sobie poczekamy :) Zapraszam na stronke www.nataliac.bobasy.pl Bębolku jak tam po imprezie??? Happymama GRATULUJE!!! Muszka86 ślicznia Twoja Niunia!!! Wiktorianka czekam do soboty z niecierpliwoscia :)Nareszcie zobacze Adasia :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violaa dziękuje i vive versa Natalka tez śliczna i ten uroczy uśmiech a u mnie bieda Emilce chyba ząbki zaczynają się wyrzynać bo plącz jest niesamowity jakby ktoś ja przypalał:( po prostu nie mogę tego słuchać tak mi jej szkoda:( mam nadzieje ze nie potrwa to długo bo z nerwów osiwieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Muszka86- Natalka strasznie sie slini i raczki do buzki wklada ,dziąsełka swędzą :( Kochana zyczę wtrwałosci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) ja tylko na chwilkę z małym pytankiem : czy jak mam kartę medical i teraz urodziło mi się dziecko to czy muszę to zgłosić żeby je dopisali do karty ?? czy to jest automatycznie załatwione ?? a tak przy okazji to ile czasu dziecko ma darmową opiekę medyczną ?? np jak pojade do szpitala ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happymama nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie w 100% bo ja wyrabiałam medical card po urodzeniu wiec mała tez się załapała. ale wydaje mi sie ze w formularzu jest rubryka czy dziecko jest zależne pod rodziców i trzeba podać twój nr medical card i wtedy pewnie je dopiszą ale musisz wypełnić formularz jako Zuzia a nie jako ty.tak mi się wydaje bebolek20 w jakiej restauracji wyprawiałaś urodziny Fabiankowi bo moja koleżanka szuka lokalu na przyjecie zaręczynowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszka dzięki za odpowiedź :) w razie czego pójdę tam gdzie się wyrabia karty i zapytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mam pytanko... Czy ktoras z Was ma GP w medicusie??? A jak tak to kogo i czy jestescie z niego zadaowolone? Ja wczoraj bylam na wizycie po 6tyg. i trafilam do dr. Kapczynskiego i nie jestem zbytnio zadowolona a moze za duzo wymagam? Nie wiem. Napiszcie jak mozecie... Dziekuje Co do mojej kontroli to tez nie ciekawie... Musze sie zglosic do Rotundy na maly zabieg:( Moglabym to zostawic jak to powiedziała Pani dr. ale jezeli sprawia mi to dyskomfort to nie ma co czekac... I nadal nici ze zlizenia z moim:P ehhhhhhhhh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annya
Cześć wszystkim! Długo mnie nie było, ale już jestem:) Mam do was pytanie. Dżo słyszałam o korzyściach z Medical card, ale zupełnie nie wiem jak się do tego zabrać. Powiedzcie mi jak tą kartę załatwić i jakie są szanse. Bardzo mi zależy, bo wydałam już majątek na lekarzy. Ja obecnie żyję następną wizytą u lekarza w przyszłym tygodniu, mam nadzieję, że wszystko będzie ok.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annya
Ani76, a dlaczego nie jesteś zadowolona z Kopczyńskiego? Ja była u niego ( ze sobą) jako u GP i według mnie nie jest taki zły, ale ja chciałam tylko zwolnienie, więc może nie mam odstaw by oceniać go jako lekarza. Zdjęcie do paszportu dla dzidzi robiłaś sama i otem zaniosłaś na płycie do tej apteki czy co? I czy to jakaś specjalna apteka, w której mogą zrobić to zdjęcie czy w każdej robią?Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoAnnA_ie
Dziewczyny... ogladam katalogi z wozkami... i nie wiem jaki mam wybrac... Wybor jest przeogromny... Wiem, ze macie wiecej doswiadczenia... moze cos doradzicie? Jezdze samochodem, wiec fotelik wchodzi w gre, no i zeby nie byl za ciezki... Napiszcie mi jakie macie i czy jestescie zadowolone, a jak nie to jakie maja niedociagniecia... Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoAnnA_ie
Dziewczyny... ogladam katalogi z wozkami... i nie wiem jaki mam wybrac... Wybor jest przeogromny... Wiem, ze macie wiecej doswiadczenia... moze cos doradzicie? Jezdze samochodem, wiec fotelik wchodzi w gre, no i zeby nie byl za ciezki... przekladana raczka? Napiszcie mi jakie macie i czy jestescie zadowolone, a jak nie to jakie maja niedociagniecia... Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kina28
JoAnnA .osobiscie miałam trojkołowiec Qenny z gondolą i powiem ci ze dopoki mały był w gondoli bardzo byłam zadowolona.skreca sie super,koła pompowane-a wiec amortyzują wstrząsy- co jest wazne(bo teraz mam na plastikowych kołach i Oskarowi głowka na dziurach lata w kazdą strone).jak zrobiłam z trojkołowca spacerowke to był dramat.mały mi nie chciał siedziec bo oparcie było na pol leząco i dalej nie szło,nastepnia przeszkadzał mi mały koszyk na zakupy-co dla nas matek z zakupami jest wazne.takze trudna decyzja wiem o tym!! annya jak sie zabrac do medical card,otoz najpierw musisz zdobyc formularz(ja dostałam od swego lekarza)nastepnie do niego musisz dolączyc dokumenty tkj.peslipy,wybrac lekarza,kwitki za czynsz,jakie macie dochody i jeszcze cos nie pamietam juz dobrze.jak co to pytaj,acha z przcy szef ci mypelnia takze.ale mowie jak co to pytaj.mi akurat termin wygasa karty i otrzymałam podobny formularz do wypełnienia,bo karte otrzymujesz na rok.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ja tylko na sekundke korzystaac z neta rodzicow. przeprowadzilismy sie i est wprost bosko!!!!!! mamy 2 pokoe wielkie!!!! lazienke bardzo duza i salono kuchcie. po imprezie super!!!!!!!!!!!!!!!!! musze sie pochwalic ze Fabiemu wuszedl przedwczora 3 zabek!!!!! lewa gorna jedynka!!!! hurra pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kellysss
hejka... Jestem w 31 tyg ciąży... Termin porodu mam na 25 stycznia 2009 I bede rodziła w Rotundzie... Mam nadzieje że dobrze wybrałam :) ? Czy ktoś tam już rodził niedawno i wie co i jak, to znaczy jak ze znieczuleniami,porodem z partnerem, i ogólną opieką?, bo właśnie zaczynam czytać ten wątek ...ale jeszcze mi troszke zostało:) Widzę że jest tu mamusia co ma tatusia italiańca... pozdrawiam cieplutko:) No więc ja też mam italiańca...Mój mąż pochodzi z pd. Włoch a dokładnie z Calabri... Właśnie też zastanawiam sie jakiej narodowości bedzie ten nasz dzidziolek...polskiej,włoskiej a może irlandzkiej a może wszystkie trzy... Niewiem czy jest to wogóle możliwe? pozdrawiam wszystkie mamuśki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo wieczorkiem kochane:) Ojjjjjj..... Ciezki weekend mialam... Pogoda dobija jak nic!!!!!!😠 Nawet dziecka nie ma jak dotlenic bo leje co 5minut:P wrrrrrrrrr... annya-co do zdjecia to najwazniejsze zeby malego ujac tak do klatki piersiowej, glowka musi byc prosto i oczka otwarte i tlo musi byc jednolite jasne:) Z tego co wiem to zazwyczaj w kazdej aptece maja takie maszynki do fotek i boots tez je posiada... mozna isc z karta z aparatu albo kablem usb:) Tam ci podszlifuja troszke zdjecie i powiedza czy jest odpowiednie:) bebolek-super ze imprezka sie udala i gratuluje nowego mieszkanka:D kelsss-na poczatek gratuluje:D🌼 ano mam italinca:D:D:D i tez z poludnia ale z Neapolu:) Co do obywatelstwa to Pani w konsulacie powiedziala ze w polandii uznawane jest podwojne obywatelstwo nie wiem nic o potrojnym:) co do Rotundy to prowadzenie ciazy....buuuuuuuuuuuuuu:P:( ale jezeli chodzi o cała akcję porodowa od momentu przyjecia az do wyjscia 5 z plusem:D Ja jestem strasznie zadowolona ze tam trafilam a z tego co slyszalam juz po wyjsciu... to sie okazalo ze jeden z najlepszych szpitali:) Mozesz spokojnie rodzic z tatusiem:) Znieczulenie tez daja, epidural... Polecam;)............ Jak masz jeszcze jakieś pytania to smialo:) Oki ide lulac bo Francesco po calodziennym maratonie w koncu zasnal:D Buziolki dla was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewuszki!! Mam chwilkę wolną bo mała mi śpi;))Strasznie mnie przestraszyła z soboty na niedzielę.o 23.22 przestała mi oddychać;(((Boże jak pomyślę o tym to słabo mi się robi.Całe szczęście że nie spałam zbyt mocno,bo gdyby bylo inaczej już bym nie miała swojej kruszynki;(( Nie wiem co się stało czy się zaksztusiła,czy poprostu zapomniała oddychać?!Teraz jest dobrze jak narazie;)Ale mój sen jest tak czuły że ogólnie jestem nie wyspana;( Kellysss co do szpitala rotunda to również polecam,opieka super poród również,nie powiem jak jest z porodem rodzinnym bo niestety mój mężuś się bał;))ale ogólnie to prawda że jest to jeden z najlepszych szpitali;))Co do znieczulenia też nie ma problemu,dają chętnie;))powodzenia;) Ani79 ja byłam z Natalką w 2-tyg u Kapczyńskiego i powiem tylko tyle że jest owiele bardziej sympatyczniejszy niż pani Sochacka:( W 6tyg miałam przyjemność być na wizycie z małą u niej i nie jestem zadowolona;( Wizyta przebiegała w biegu,połowy rzeczy nie zdążyłam się spytać bo pani doktor już skończyła pracę i poprostu wyszła z gabinetu zostawiając mnie z małą rozebraną ,same;((dziwna kobieta;(( Jutro mnie czeka wizyta w medicusie ale tym razem ja idę na przebadanie do pani Antepowicz.Miałam być u niej w 6tyg po porodzie niestety nie było już wolnych miejsc. Bedę w 8tyg po porodzie Mam pytanie czy to oznacza że za wizytę będę musiała już zapłacic??Jak to jest? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Acha z moim macierzyńskim chyba lipa;(( Dostałam od nich list że jest rozpatrywane i miałam odesłać im moje p45.I od tamtej pory jak makiem zasiał;(( Czy to możliwe że nie dostanę jeżeli nie pracowałam przez ostatni rok ale byłam na zasiłku dla bezrobotnych,czy któraś z was się może orientuje??? A pogoda fakt do bani;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×