Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Czesc dziewczyny ;0 Co to ma znaczyc!!! PUSTO ;( NIMA NIKOGO ;( Bebolek ja tez nie pracuje jestem na L4 od stycznia nie moge pracowac w tej fabryce ;)Pracowalam w chlodni i na dodatek stalam wiec wyobraz sobie jak ciezko milalam nie wspomne juz o zapachu miesa do dzis jak przechodze kolo miesnego prawie...no wlasnie wiec z tego miedzy innymi powodu nie moglam tam wytrzymac ;( Teraz staram sie o pieniadze z socjalu,ale narazie musze czekac i czekac i czekac....zobaczymy co uwzgledniom mi oby mi sie udalo ;) ojjjjjjj AINE I WIOLLA Gdzie sie podzialyscie ;) pozdarwiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny🌼 Moze macie namiary do Polskiego agenta mieszkaniowego,szukamy chaty i jest tak ciezko ze mamy juz dosc:(nie rozumiem tutaj ludzi czlowiek dzwoni na ogloszenie umawia sie a robia Cie w balona,albo sa ogloszenia ale juz nie aktualne a na stronie sa:( Pozdrawiam Was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ale śliczna pogoda w Polsce!!! z krótkim rękawkiem można chodzić, słoneczko i ciepełko, aż się chce żyć. W niedzielę przyjeżdża mój Mój:D będzie cały tydzień a 20. maja przylatuje już po mnie:) Dziś odwiedziła mnie kuzynka , rozmawiałyśmy dużo o porodzie, no i po tej rozmowie wiem na pewno, ze chcę znieczulenie( w Irlandii są podobno bezpłatne, jezli sie mylę babeczki to mnie poprawcie). Poza tym zrobiłam p[odstawowy błąd- pościągałam z netu filmiki i zdjęcia przedstawiające poród, makabra! nigdy , przenigdy tego nie róbcie, nawet jakby kusiło niemiłosiernie. ściskam Was ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ;) Bebolek fdziekuje Ci zarza zajrze na ten link,bo ostatnio tyle przejrzalam,ze szok ,ale zobacze moze tammjest cos czego nie wiem ;) Wiolla A skad macie ogloszenia ja tez niedawno zmienialam mieszkanko i zawsze dzwonilismy z DAFTA www.daft.ie taka stronka moze znacie ja.A co do robienia w balona to z nimi faktycznie tak zcasem jest ze w kuli leca!!!-niestety Aine to pewnie na tydzien cie nie ma mam rozumiec ;)U nas tez piekna pogoda ;)jade dzis nad morze juz siedze spakowana czekam tylko na Krystka ;) JA JUZ CHCE NAD MORZE ;) ;) ;) POZDARWIAM WAS GORRRRRRRACO ;) ;) ;) NAPISZCIE JAK SPEDZACIE WEEKEND

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebolek to teraz czeka mnie czytania a czytania ;) Juz kiedys zagladalam na ta stronke ;),ale widzisz ciagle znimi jakies problemy ;( ,ale dziekuje Ci BARDZO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja dzis miałam straszne pracowity dzien..... wiec jutro skupiam sie wyłącznie na lenistwie.... Od rana mój misio zarzadział sprzatanie mieszkania.... popołudniu w połowie roboty gdy byłam spocona zmeczona on mówie: -RYBKA DZWON PO OJCA JEDZIEMY NA ZAKUPY NA SLUB no wiec ja bez słowa sprzezciwu biore tel dzwonie do swojego aty który ma smaochod zeby po nas przyjechał i jedziemy na zakupy.. bo do wiekszych sklepów mamy kilka kilometrów.... wydalismy 250 € niewiadmo na co????!!!! alkohol ozdubki na dekoracje pare rezczy które moze lezec typu cukier i po pieniadzach!!!! a ja jestem padnieta jak pies i zaraz uceikam spac.... zabciu/... mi sie ta \"ksiazka\" popdoba bo pisze o wszystkich zasiłkach co gdzie i jak załatwic i jakie dokumenty trzeba miec. wiec mysle ze pomocna rzezc. uciekam bo oczka to mi sie klej strasznie DOBREJNOCKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!!Wlasnie wrocilismy,bylismy ogladac mieszkanie i udalo sie:):):)wynajeli nam:):):)jeden problem z glowy ale sie ciesze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ;) ;) Wiolla GRATULUJE ;)gdzie znalezliscie mieszkanko jesli mozna zapytac ;)??? Gdzie jest Aine ;( GDZIE SIE PODZIEWASZ NASZA MLODA MAMUSKO ;) ;) Bebolek TY pewnie dzis leniuhujesz ;) no nic mam nadzieje,ze zajrzysz niedlugo ;) pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violla a ja wiem gdzie to jest ;) tez tam szukalismy jeszcze jak moglam pracowac to tam jezdzilam do pracy ;) Bylam tam dzis w sklepie ;)bo mamy niedaleko samochodem ;) wiec wolimy do Blencza jechac niz do centrum ;) pozdrawiam cie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane a gdzie wy sie wszystkie podziewacie?????????co z wami:D u mnbie dobrze cału czas leniuchuje..... póki mi wolno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALLO JA JESTEM ;) tO DOBRZE ZE SOBIE LENIUCHUJESZ ;) Ja tez sobie leniuchuje ;)hhehe ;)A to na spacerek a to przed kompem troche no i drzemke tez sobie zrobie ;)hhehe ;) Musze korzystac bo juz niedlugo koniec ;( No,ale czego nie robi sie dla swojej pociechy ;)\\ Jak spedzacie czas ;) przyszle mamulki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo!!! i jak sie dzis czujecie kochANE????? ja w miare dobrze własnie wszamałam kotlecika z kurczaczka... uff jaka byłam głodna:) a teraz mała drzemka bo cos niepospałam w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bebolek chyba niedlugo padnie nasz topik nikt juz prawie tu nie zglada procz ciebie i mnie ;( u mnie wszytsko wporzatku ;) dobrze sie czuje dzis ;) slonce nie daje mocno wiec nie puchna mi nogi ;)Nawet lepiej sie czuje zfdrowotnie mam sily na posprzatnie i ;) i na zrobienie zcegos dobrego :) a jak przygotowania do slubu ;) pozdrawiam gdzie sa dziewczyny nasze gdzie sie podzialyscie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halllo juz nikt nie zajrzy ;( smutno mi ;( hallo dziewczyny ;) ;) Gdzie sie podzialyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /lączenie tematów/
Temat: mamuski z Irlandii 21:37 jnaha (jnaha@tlen.pl) jnaha@tlen.pl czesc bABECZKI SA TU NA FORUM JAKIES MAMY KTORE RODZILY w irlandii????badz te co zostana mamuskami w tejze krainie deszczowcow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebolek20
kochane przepraszam was ale niemaM CHWILI ZEBY SIEASC DO INTERNETU.. PRZYGOTOWANIA SLUBU:) TO JUZ W PIĄTEK..... ODEZWE SIE PO CAŁYM TYM WAZNYM WYDARZENIU. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZLACZMY TEMAT ;) Tak bedzie lepiej ;) i tak wszytskie jestesmy z jedej wyspy ;) po co komplikowac ;) Odwiedzajmy sie czesciej ;) Bebolek POWODZENIA JUTRO ;)NO I WSZYTSKIEGO NAJLEPSZEGO NA RESZTE WSPOLNEGO ZYCIA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz p slubie:) WITAJCIE.... nareszcie mam chwilke MĄŻ poszedł wziąsc prysznic... wiec juiz wam wszystko opisuje: jechalismy 3 samochodami bo to tylko 12 osób... w samym Dublinie wszyscy stracili rachube jak jechac a czas ucieka!!! zaczelismy jezdzic na oslep!!!! w dodatku jedyny samochód w którym byla dokładna mapa dublina sie zgubił i zostakismy na lodzie... no ale w koncu jakos dojechalismy na miejsce za 15 trzecia... a tu samochod ze swiadkową i moja siostrą( która miała moje dokumenty w dorebce i obraczkioni daleko za nami dzwonimy a oni JUZ DOJEZDZAMY mineło 10 minut i sie pojawili... my biegiem do ambasady!!! dajemy konsulowi dokumenty nasze swiadkw...a w rece trzymałam pieniadze za slub a ten konsul jak mi ich niewydarł z reki i mówi do mnie -To chyba za ślub !!! no b yłam w szoku... wszystko tam wypisalismy ze obejmuje nazwisko meza ze dzieci itp itd... i idziemy do domu ambasadora.. bo rtam daja sluby. ANI MUZYKI ANI SZAMPANA!!!! bylismy w szoku!!! do tej pory sie zastanaewiamy za co zapłacilismy 200€!!! ale tak to wzystko było super .. mamy nagrane składanie przysiegi... juz z 8 razy ogląałam....... dzis były poprawiny ... i tez było bardzo fajne... dobra ja uciekam... odezwe sie jutro moze zamieszcze te zdjęcia o dam wam znac. pozdrawiam juz jako mężatka DOBREJNOCKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebolek20
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki!!! Bebolek to GRATULACJE!!!🌼🌼🌼🌼🌼 Nie odzywalam sie bo w rodzinie stala sie tragedia i musialam z moim Skarbenkiem jechac do Polski.Wrocilismy w niedziele.Za tydzien sie przeprowadzamy juz doczekac sie nie moge:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebolek20
mam nadzieje ze nasz topik sie ruszy:) ja uciekam spa dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziwczyny co u Was ??? bo ja ostatnio duzo spie i spie ;( maluch kopie jak szlony ;) bebolek jak sie czujesz zonka ;) ??? pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki!!!🌼🌼🌼 Co u Was jak samopoczucie???Ja powoli sie pakuje bo w poniedzialek sie przeprowadzamy:)Nazbieralo nam sie tych rzeczy nie wiem jak my sie zabierzemy:)Caly dzien nie moglam wejsc na cafe😡 dopiero teraz sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie samopoczucie roznie ;) ale jakos ostatnio staram sie dobrze i pozytywnie myslec ;) Juz nie wiele mi zostalo do porodu a czas tak szybko mi ucieka,ze az nie moge uwierzyc ,ze az tak szybko ...;/ Violla Gdzie znalezliscie mieszkanko ;) ???pozdrawiam Cie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebolek20
www.bebolek20.fotosik.pl pozdrawiam .... jutro do lekarza... moze sie cos okarze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabcia mieszkanko znalezlismy na Clonisilla blisko Blanchardstown,domek 3 letni bardzo mie sie podoba:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×