Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Zabcia o Ty paskudo jedna:D :D zaraz prosze nam tu wszystko wyśpiewać:D U mnie wszystko ok, zastanawia mnie tylko jedna rzecz, moze mi poradzicie. Chodzi o to, że jakiś tydzien temu dzidzis zaczął dość mocno kopać,poznym wieczorem. a kolejne dni to już było tylko takie smyranie. troche mnie to niepokoi, tak ma byc? pierwsze kopniaki naprawdę były intensywne.Co o tym myślicie, bo wiecie, trochę chyba jestem przewrażliwiona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paskuda ;)hehe ;) ;) Aine77 Umuwmy sie moze lepiej na gg ;) ,bo nie chce mi sie tego wszytskiego pisac ;( Zalezy co bys chciala wiedziec ;) Daj znac kiedy bedziesz na gg to pogadamy ;) Za duzo tego wszystkiego ....;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebolek20
Witajcie..u mnie nienajlepiej... małam rano krwawienie..:( od razu dzwoniałam do polskiego ginekologa.. i pytałam co robic... wypytała mnie o pare rzeczy... stwierdział ze to raczej niegrozne... u mam u niej wizyte na jutro na 11 wiec z samego rana do dublina... stwierdziła ze to albo od dos duzych u mnie zaparc bądz anemia... mam nadzieje ze z dzidza wszystko ok... martwi mnie to ale jutro sie wszystko okarze.. Ona powiedziała ze skoro ani wczoraj ani dzis mnie ani troszke niebolał brzuch to raczej z dzidzia. ok.... trzymajciekciuki pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymamy kciuki ale zobaczysz ze wszystko będzie dobrze;) czytałam ze sporo kobiet tak ma, napisz jutro co i jak, trzymaj się cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aine oczytana jestes ;) Bebolek sluchaj ja tez mialam krwawienie ;( na poczatku ciazy a konkretnie w 8tyg ciazy podobno to normalne kiedy nie ma sie zakrzepu,bo zakrzep oznacza poronienie choc nie koniecznie,ale zawsze lepiej sprawdzic takie objawy ;)Wkacu chodzi tutaj o dzidzie ;)Nasza ;) Ja tak strasznie sie balam ;( o moja dzidzia a teraz wiem,ze ten strach byl nie potrzebny ale ja tak strasznie sie balam ;( A teraz moaj maluda kopie jak szalona ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebolek20
wITAJCIE KOCHANE!!!! Z DZIDZIA OK... WIDZIAŁAM JA PIERWSZY RAZ...I WIDZIAŁAM BIJĄCE SERDUSZKO... NORMALNIE TERAZ PLACZE ZE SZCZESCIA... BYŁO MI TROSZKE ZE MÓJ MAZ NIEBYŁ ZE MNA TYLKO SIOSTRA ALE NIEDSTAŁ TAK NAGLE WOLNEGO... JAK TYLKO ODPOCZNE TO POPDŁĄCZE SANER DO LAPTOPA I WSTAWIE FOTKI MOJEJ DZIDZI..... KRWAWIENIE MOZLIWE ZE BEDSZIE OD CZASU DO CZASU DO 20 TYGODNA PRAWDOPODOBNIE... NIEPANIETAM NAZWY TEGO CO SIE STAŁO ALE NA SZYJCE MACICY MAM TAK JAKNY MAŁA RANKE COS PODOBNEGO DO NADŻERKI NO ALE NA SZCZESIE NIE NADRZERKA. I ZE Z DZIDZIA OK.. KAZAŁA SIE NIEMARTWIC TYLKO JESLI KRWAWIC EDE CZESTO TO DA MI DUPHASTON CZY COS TAKIEGO NA PODTRZYMANIOE ALE MUWI ZE JEST MAŁĄ TA RANAKA I NIEPOWINNAM JUZ KRWAWIC... BYŁAM U TEJ POLKI DO KTÓREJ PODAWAŁAM WAM NUM ER.. MUSZE POCHWALIC ZE JEST TO SUPER BABKA... SAMA ZAPOPONOWAŁA MI ZE PO 20 TYG. ZROI MI WSZYSTKIE KONPLEKSOWE BADANIAA.. TRAZEM Z PENETRALNY.. CZYLI OKRESLENIEM CZY DZIECKO URODZI SIE ZDROWE PONIEWAZ U NAS W DALSZEJ RODZINIE YŁY DZIECI UPOSLEDZONE.. NIEBARDZO ALE TO JEDNAK COS. BARDZO JA POLECAM I NAPEWNO NIEZREZYGNUJE Z JEJ USŁUG JEST NIEDROGA SAMA SIE PRZEKONAŁAM ... 40EURO WIZYTA I 20 USG... MOIM ZDANIEM SUPER TANIO. PRZYJMUJA W DUBLIN 1 NA PARNELL STREET... BARDZO ŁATWO TRAFIC. JAKYSCIE CHCIAŁY COS WIECEJ WIEDZIEC TO PISZCIE POZDRAWIAM... ZAPISAŁA MI RÓWNIEZ MAGNEZ I WITAMINKI DLA KOBIET ALE DOPIERO ZACZNE BRAC JA MAZ MI KUPI W POLSCE. NASZA DZIDZIA JEST STRASZNIE ZYWA I ZAKRYWA TO CO MA MIEDZY NÓŻKAMI... TRUDNO YŁO JA ZWAZYC ALE WAZY OK 137GRAM... CZYLI W NORMIE A SERDUSZKO BIJE 132/MIN CZYLI TEZ W NORMIE ALE NIEPOWIEDZIAŁA MI JAKA JEST DUZA...:( JAK TO ODCZYTAC Z USG???? I POWIEDZIAŁA ZE I TAK SZYBKO MI SIE UDAŁO ZAJSC W CIĄŻE...BO MAM STRASZNE ZROSTY NA BRZYCHY PO WYROSTKU.. I NIESTETY MUSIAŁA MNIE BADAC DOPOCHWOWO... ALE BYŁA DELIKATNA I DZIDKA JEST CAŁA... POZDRWAWIAM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Bebolek, nie ma sie czym martwic:) super ze z dzidziusiem wszystko ok!! dbaj o sibie, ściskam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo dziewczynki a co tutaj takie pustki ;) Ja dzis moze wybiore sie nad morze pochodze troche po plazy ;) no i przy okazji powdycham jodu ;) ;)WKACU NAJWAZNIEJSZE JEST ZEBY DZIDZIA BYLA ZADOWOLONA ;) Bebolek ciesze sie,ze wszytsko wporzatku ;) Ja tez mam zdjecia dzidzi ;)bylam na usg 3d i widok dzidzi mnie tez strasznie wzruszyl ;) Aine a co u ciebie ;) jak przygotowania do wylotu ;) kiedy przylatujesz ?,bo chyba niedlugo ;)pozdrawiam ;) pozdrawiam buzka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim! u mnie pozytywna zmiana, w końcu udało nam się znaleźć mieszkanie! w sumie 5 pomieszczeń, domek dopiero co wybudowany, wokół ogródek, cisza i spokój, wszystko nowiutkie i czyściutkie:) to 40 minut drogi od Dublina, cena chyba przystępna, bo 700 euro. Maż oglądał, jest zachwycony. A ja już kupiłam bilet, lecę 20 maja:) mój Rafał przylatuje w piętek na tydzień, pooddychamy jeszcze polskim powietrzem, powlóczymy się po wrocławskich kafejkach coby łyknąć na koniec klimat;) i witaj Irlandio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebolek20
Witajcie.... u mnie dobrze dzis stawie fotki do neta tylko sie troszke odsprzatam.. wczoraj spedzałam dzien z mezem bo znów ma 6 dni w pracy.... żabciu a gdzie miałąs robione usg???? w rotundzie czy szłas gdzies prywatnie??? Aine a w jakiej miejscowosci??? ja tez mieszkam ok.40 min. od dulina... pozdrawiam.. jeszcze tu moze zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ;) he!!! Bebolek lepiej zapytaj gdzie nie mialam ;) he..;) No,wiec mialam i w rotundzie i w polskiej przychodni i w w polsce ;) ;) ;) he Aine ;) Domek naprawde super ;)Ja niestety lub stety musze mieszkac w Dublinie chociaz nie ejst tak zle ;) co do miejsca w ktorym my mieszkamy ;) ;) ;) Najwazniejsze ze swierze powietrze ;) No a jak przyjedziesz to zapraszam na kawke ;) Mieszkamy 3 przystanki od lotniska ;)Tak,wiec mozesz wdepnac ;) ;) Pozdrawiam ;) Aha zapomnialam Wam dziewczynki napisac,ze jak bylam w rotundzie to zapisala mnie polozna na szkole rodzenia ;),ale nie wiem czy pojde bo moj angielski nie jest super a boje sie,ze nie bede wiedziala co mowia ;( Ide chyba 21.05 musze sprawdzic ;) pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebolek20
zabcia jak bys miała chwilke to moze pogadałybysmy na gg jak wygldała ta twoja pierwsza wizyta???? mój numer to: 7688184 ja bede na gg tak po 17 naszego irlandzkiego czasu.. pewno bedzie ze jestem niedostepna bo mam włączony zawsze NIEWIDOCZNY wiec jesli bedziesz chciała to smiało klikaj Aine... tak ja tez mieszkam w hrabstwie kildare.. a dokładnie kilcock koło maynoth... napisz gdzie ty dokładnie... (zapytaj meza) kto wie moze bedziemy sie odwiedzasc na kawki:) ja uciekam posprzatac troszke ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebolek, ja chyba jakies 10 minut od Ciebie:D miejscowość nazywa się Moyvalley, właściwie to wioseczka, ale bardzo tam ładnie, widziałam fotki.Bebolku, a do szpitala i lekarza jezdzisz do Dublina? czy tam na miejscu w regionie jakiś jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebolek20
Aine niewim gdzie to jest!!!:) ale jutro sie dowiem... a do szpitala jezdzic bede do mullingar.. w dublinie podobno niezajmjka sie mna tak jak powinni.. tak twiwerdził lekarz... Ja uciekam na dzis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah, Bebolek, nikt nie wie, gdzie to jest! :D wiem, ze gdzieś bliziutko Enfield, a to już można znaleźć na mapie, bo tę naszej dziury nie ma nawet na najbardziej dokładnej mapie:D mój Rafał był tam tylko raz, obejrzeć mieszkanie i porobić zdjecia, na razie jeszcze (do środy) jest w Dublinie. A ten szpital w Mullingar-wiesz cos więcej o nim? jeśli będziesz miała chwilke to napisz, proszę. Tak sobie myślę, ze do Dublina niespecjalnie mi się bedzie chciało jeździc. pozdrawiam deszczowo, ale ciepło, bo własnie taka pogoda jest dziś w Polsce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi sie dzis spac,ze koniec ;( Najchetniej bym spala i spala ;) Nic mi sie nie chce mam lenia ;) A wy co porabiacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gadam z moim Rafałem na tlenie, w piatek juz przylatuje a potem razem do Irlandii. U nas deszczowo dzisiaj i przyznam bez bicia ze wypilam juz 2 kawy.Prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebolek20
hej kochane co am u was????? Zabcia jak sie czujesz????? ile ci zostało do konca???? Aine ja tez mieszkam z 15 minut od Enfield... wiec moze sie kiedys spotkamy.... szpital w Mullingar bardzo polecał mi lekarz.. poniewaz ja chciałam rodzic w rotundzie ale on tam pracował 10 lat i mówił mi ze tak szpital jest bardzo zajety io moga niespełnic moich oczekiwan... odradzał mi ogolnie szpitale w dublinie bo niema tam takiego zainteresowania kobieta w ciąży... i po porodzie.. Wiec bez namysłu wybrałam ten w Mullingar.. podobno szpital bardzo przyjazny.. kobieta ciezarnym.. i lepiej cie traktuja... ale jak jest naprawde sie przekonamy same;) Ja na dzis uciekam.. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebolek sprawdziliśmy ten szpital w necie, faktycznie na forum same dobre opinie o tamtejszej opiece, chyba tam przedzwonie i się umowie, dzięki za informacje:) ciekawe tylko, czy to daleko, bo podobno w innym hrabstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki ;) he ;) Bebolek dobrze sie czuje ale za to spie jak niedzwiedz ;) przez ta pogode ;) najchetniej bym spala i spala ;) Zostalo mi 8-7tyg.uff....jejku jak to szybko leci nawet nie wiecie dziewczyny jak mi szybko czas zlecial.Niby nie pracuje a tu masz ci los jeszcze czasu mi brak ;/ Aine jak bedziesz chciala to ja jutro bede na gg ;) mozemy pogadac odnosnie tego samochodu ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie tu jeszcze zajrzałam przed snem:) jasne Żabcia, będę wdzieczna za każdą informację , na wózek już mnie nakręciłaś a teraz czas na samochód, hehe:D dziewczyny Żabcia mja taaaaki śliczny wózek i łóżeczko dla dzidziusia, naprawdę.Już nie mogę sie doczekać, kiedy sama będę robiła takie zakupy dla maleństwa, sama przyjemność:) tymczasem mykam do wyrka, coś jeszcze poczytam i w kimono. A już w piętek zamiast misia będę miała mojego Rafała jako przytulankę do snu;) dobrej nocki wszystkim mamusiom i dzieciaczkom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehh ;) Dzieki Aine za dobra reklame ;) Mnie tez sie strasznie podoba wozek i lozeczko ;) ;) ;) Niedlugo jade kupic przewijak i poscielki ;) No i pewnie jakies duperelki POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebolek20
hej.. dziewczyny... co sie nic nieozdywacie??????????????????????? u mnie wszystko po staremu... tylko zaczoł sie brak czasu.., teraz pilnuje siostrzenca i siedze u siostry od rana do wieczora... dzis naszczescie małyu zostaje z dziadkiem bo mój misio w koncu ma wolne i spedzamy ten dzien razem,,,, z dnia na dzien coraz bardziej boli mnie kregosłóp... ufffffffffffff. pozdrowionka dla was miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim ! w Polsce dziś słonecznie i ciepło, jak pomyślę, ze juz za tydzien zmienię klimat na wietrzny i deszczowy , to mi się humor psuje, ale co tam, moze nie bedzie tak źle.Pomału robimy już zakupy na wyjazd i niedługo dziewczyny powiększe Wasze grono;) czyli mamuś-emigrantek hehe.Ciekawe, czy mojemu dzidziusiowi się spodoba Irlandia.. Pozdrawiam słonecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo :classic_cool: zyjecie Mamuski ❤️ Mam dolinke :p inacczej jest mi smutno itd....😭 Od kilku dni maluda mnie kopie i mam skurcze,zadko,ale za to jak boli :( :O bebolek prosze podaj mi numer do tej ginekolog...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebolek20
witajcie... mało sie odzywam bo jak niema mnie w domu to jestem u rodziców.. a jak nie u nich a w domu to spedzam czas z małżokiem wiec nawet niemam chwili zeby sie odezwac... Żabciu numer podawalam na 1 lub 2 stronie.. przyjmuje na Parnell srteet nr 137 jest to mniejwiecej naprzeciwko polskiej knajpki zagłoba! naprawde ja polecam... powiem szczerze ze niemam czzasu na przesledzenie wczesiejszych postów.. i mam pytanie.. czekacie na córcie czy synka???? Aine.. no to bedziemy mieszkac niedaleo siebie bo ja do Enfield mam 15 min. samochodem.... ok 7-12 km. mam nadzijee ze sie kiedys spotkamy... pozdrawiam. Uciekam.. i życze dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebolek20
Witajcie!!!!!! ja dzis miałam pierwsza wizyte w tutejszym szpitalu w Mullingar... i musze poweidziec ze niebyło tak zle.... wszyscy byli bardzo mili bardzo przyjemni a przedewszystkim.. kazdy rozumiał zemój angielski jest tylko na poziomie słaby komunikatywny.. i mówili do mnie bardzo powoli i dokładnie wiec mogłam wszystko zrozumiec.. i spokojnie odpowiadac bez pospiechu na wszystkie pytania... a wiec wygladało to tak: 1) rejestracja ze jestem obecna na moja godzinke... 2)pobranie krwi.. 3 duze fiolki i 1 mała... szok strasznie boląło... 3)wywiad srodowiskowy.... wiele pytan i kazdy w szoku ze poczatki bez wymipotów!!!! 4)wazenie i cisnienie.... wszystko w normie tylko zmiast przytyc to schudłam 5 kg...:( a to podobno moze byc pierwszy objaw cukrzycy ciążowej.... 5) rozmowa z lekarzem bardzo wesoła i miedzy czasie usg.. bardzo szybkie... powiedziął tuy jest główka ty brzyszek tu raczki nóżki chyba chłopczyk ale moze bedzie jescze z tego dziewczynka... zmierzył tylko obwud główki i tpo wszystko!!!! lekarz powiedział ze ten ktos kto mi zrobił dzidzie sie postarał... bo bardzo łądnie sie rozwija... 6) wreszcie siku!!!!!! i oddanie próbki. I powrót do domku... Aine jak bys miała jescze jakies pytania to pis zna meila lub gg. pozdrawiam.. dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×