Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

hej kochane, tu nie trzeba zglaszac porodu rodzinnego :) po prostu jedziecie razem do szpitala i tyle. pisalam iles tam stron wczesniej ze dla mnie i bartka bylo to niesamowite przezycie, mialam ciezk porod i bez bartka nie wiem czy dalabym rade, glaskal mnie po brzuszku, trzymal za reke a jak juz bylo na prawde zle to mi powtarzal zebym jeszcze troszke wytrzymala bo to dla naszego malenstwa i juz nie dlugo bedziemy wszyscy razem, macie parawanik na nogach, tzn przescieradlo wiec bezposrednio nic tam nie widac, bartek sie zalapal na widok szcia bo poszedl akurat zadzwonic do mojej mamy ze juz po wszystkim. przyznal sie ze zrobilo mu sie troche slabo :P jak filipka umyli, bartek juz zadzwonil to zaczeli mnie szyc i on trzymal nasze malenstwo narekach :) nigdy nie zapomne tego widoku, najpiekniejszy na swiecie jak kiedys bedziemy mieli drugie malenstwo to tez tylko i wylacznie porod rodzinny bartek tez powiedzial ze cieszy sie ze moglismy to razem przezyc i ze mogl mi chociaz jakos psychicznie pomoc p.s. wierzcie mi ze jak juz moglismy sie kochac po tak ddlugiej przerwie to dlugo by opowiadac ;) i uwiercie ze nadal jestem dla niego atrakcyjna pomimo ze tam widzial to co widzial (dobrze ze my tego nie musimy ogladac hihi) i pomimo kilogramow ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane!!! ja dziś mam rodzinny dzien.. i uciekam robić mężulkowi robiś sniadanko do łóżka.... hehe musze go troszke porozpieszczac... wczoraj dzidz sie tak wierciła ze szok... mój Pawełek to tylko czekał na kopniaki .. a kopała z taka siło ze szok. chyba czuła ze tatuśłaszcze:P:P ps. kochane zagladałyscie w ten link Pomóżmy???? Dlaczego tak se dzieje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czes wszystkim:) ja bebolku zagladlam w ten link i sie doslownie przerazilam , lzy mi same naplynely wyslalam ci nasze zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Az mnie scisnelo w gardle jak zoabczylam tego linka 😭 NikaWirsku Ja tez poprosze zdjecia:) frogi5@interia.pl plis plis :P Amelka polubila hustawke :) wczoraj siostra ja na chwile zatrzymala to byl krzyk :P No to mam problem bo jak pojade do Polski to niestety nie bedzie hustawki.Chyba,ze dziadkowie kupia :classic_cool: milego dnia BUZKA 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja tez poprosze o wasze zdjecia:) tez jestem ciekawa:):) my jutro jedziemy na te klify bo moj maz dzis na owertaimie:( no coz lepiej pozno niz wcale:) ja ugotowalam obiad siostra posprzatala i siedzimy teraz na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!!!!!! Wreszcie znalazlam sile i czas na napisanie czagokolwiek.Przez 4 dni bylam wycieta z kalendarza, normalnie praca praca praca. Dzis wreszcie mam wolne!!!!Tak mi bylo potrzebne ze szok.:):):)::):) W czwartek bylam u pana doktora i jak narazie zmieniam zdanie na temat irlandzkiej sluzby zdrowia, niebylo tak zle:):):):) Dowiedzialam się wszystkiego czego chciałam.Pan doktor niechcial uwiezyc ze to dopiero 22 tydzien bo wydawalo mu sie ze mam duzy brzuch jak na ten tydzień. Slyszałam seduszko, ale jak zaobaczyłam ten jego sprzęt do badania to prawie nie wybuchnęłam śmiechem. Normalnie jak z argosu, taki fioletowy plastikowy, normalnie pomyslalam ze to jakiś żart, ale naszczęście wszystko było słychać. Na następną wizyte idę za 2 tygodnie. Dziewczyny zaglądnęłam na ten link ale wytrzymalam 2 sekundy,normalnie coś strasznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebolku nie moge znalez twoich zdjec pod tamtm linkiem . najlepiej jak mi przeslesz na maila:):) kasiek23@amorki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika dzięki za następne foteczki, super wyglądacie razem!!!!I ładne widoczki za wami!!:):):)też ci jakieś wyśle zaraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej, my juz po ostatnich zakupach :) dzis jeszcze prasowanie i wieczorem sie pakujemy :P ja tez chce fotki gosiek1985@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie,ja tez troszke zazdroszcze...hehe ; ale przede wszystkim życzę Wam spokojnego lotu i fajnych wrazeń z Polski ( i zdjec oczywiscie ) :) Nika-doszły zdjecia ,superoskie oj chyba sie kochacie gołabeczki ....:)? A gdzie te zdjatka były robione? Ja musze sie zebrac i powstawiac jakies na fotosiku :) Moje wczorajsze lenistwo przeciagneło sie do dnia dzisiejszego.Dzis to takich bóli dostałam ,zemyslałamze Molly jednak na babcie nie chce czekac.....Z tego strachu ,termoforek ciepły sobie na plecki w majtochy zapodałami dalej prac wszystko dla maluszka wieszac pakowac manatki itp. ale poruszałam sie zjadłam nospe i przeszło bokiem...hehe:) jutro poprasuje ,spakujemy sie i torbe do szafy schowam HEJ DOŚWIADCZONE MAMUŚKI ( np.Gosia albo Żabcia) - pomóżta ...hehe - jak to jest w szpitalu? jak nie dostane mlekatoprzez pobyt dadza mi jakies czy powinnam zaopatrzyć sie juz na wszelkiwypadek i w jakie i co z proporcjami ??????? Napisałam co biore do szpitala ,zobaczcie i poprawcie mnie prosze:) DO SZPITALA BIORĘ : ( DLA MNIE) -2 piżamki ( spodnie + bluzka z kr.rękaw.przed kolano - wrazie porodu zdejmuje tylko spodnie i rodze) -szlafroczek -klapki -opaska na włosy+gumka do ich spiecia -ręcznik + do twarzy -kosmetyki ( miniaturki) -podpaski -wkłady -5szt.majteczek jednorazowych ( nie za mało????) -40szt.wkładek laktacyjnych(tyle jest w opakow.) -2staniki do karmienia -grube skarpety (bo ja strasznie marzne)+bielizna -krem na pekajace sutki DLA MALUSZKA: -3pary spiszkow+boody z kr.rękawkiem -3ubranka lepciejsze wrazie jakby ktos nas odwiedził np.tatuś:) -kocyk czy śpiworek ?????? - nie wiem co brać? -3czapeczki+1na grubsza na wyjscie ze szpitala -skarpeteczki+4pary łapek -3pieluszki tetrowe (na ulewanie się np.) -buteleczka na mleczko ( wrazie gybym jeszcze nie miała swojego) -oliwka,sudocrem,płyn do kapieli dla newborna -chusteczki do pupci bezzapachowe(chciałabym pójsc na łatwizne i je stosowac ale zobaczymy czy nie podraznią....) -płatki +waciki do przemywania oczek -sól fizjologiczna -spirytus do pepuszka lub płatki nim nasaczone (zobaczymy co przywiezie Irenka) :) -pampersy(musze kupic bo jeszcze nie mamy-ile paczek tego ????? ) NIE WIEM CO JESZCZE??? - napiszcie prosze czy coś pominęłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jeszcze takie bawełniane rękawiczki przeciw zadrapaniom, podobno się bardzo przydają. Aaa, a co do wacików na sączonych spirytusem, takich gotowych, kupowanych w aptece-czytałam, że nie powinno się ich stosowac(jakiś lekarz się wypowiadał w gazecie \"Mam dziecko \" chyba) . Może4 jeszcze rożek usztywniany? będzie Ci łatwiej nosić na początku, będziesz pewniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups, chyba napisałaś o tych rękawiczkach , ale nie zauważyłam(\"4 pary łapek\", tak? hehe, fajna nazwa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oprócz zwykłych klapek weż jeszcze takie plastikowe pod prysznic(grzybica!) . Ja jeszcze kupiłam sobie takie fajne chusteczki Tantum Rosa do przecierania krocza, odkażające i przyspieszające gojenie. Niech Ci mama kupi w Polsce, są w każdej aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochana widze ze przygotowania pelna para :) -jesli chodzi o pidzame to polecilabym koszule nawet jak nie lubisz, ja mialam 2, kupione w pennisie za pare euro, wygladaly jak dla starej ciotki ;) ale nie mialam sily sie schylac i raz bylo tak ze obie mialam brudne wiec bartek musial mnie ubierac bo nie mialam sobie jak naciagnac spodni :( tak mnie wszystko bolalo :( -majteczek mi starczylo majteczek mio starczylo 5 dla malucha: - ubranek nie bierz, tylko na wyjscie bo szkoda maluszka niepotrzebnie denerwowac ubieraniem i rozbieraniem, moj filipek ponad tydzien plakal przy ubieraniu, wszyscy i tak beda sie twoja niuniu zachwycac :) -ja mialam rozek, wiec wez spiworek, bo bedziesz miala pewnosc ze dzidzia sie nie odkryje, oni dadza ci z 3 kocyki wiec otul jeszcze nimi :) ja tak stosowalam chyba do 5 tyg, poki filipek zapinal sie w rozek :) -buteleczki nie bierz, bo jesli chodzi o odciagenie mleka to u mnie mieli taka odciagarke elektryczna i do niej podpinasz takie jednorazowe buteleczki tylko dla ciebie, ktore potem okazasz, no a jak nie bedziesz mogla karmic albo malenstwo nie bedzie sie najadac to dadza ci takie jednorazowe mleko, popros o sma gold - spirytusu nie bierz, przy najmniej mi byl nie potrzebny, oni zakladaja zacisk az pepuszek sam nie odpadnie, filipkowi odpadl p 3 dniach i moze jeden dzien mial malutko ropki ale z kazdym myciem bylo lepiej, w polsce w niektorych szpitalach tez juz zaczynaja stosowac ta metode, bo jeszcze niedawno zdejmowali zacisk i dlatego pepuszki sie babraly,malenstwu mojej kolezance az 2 miesiace!!! a tu nie ma zadnego problemu :) teraz wiem ze jej ostatnie dziecko mialo juz ta druga metoda robiony pepuszek, odpadl po 7 dniach i niczym nie musiala smarowac -pampersy ja teraz uzywam firmy tesco i sa jeszcze lepsze nic te pampersa, podobno robione przez ta sama firme, po prostu rewelacja :) ja mam teraz rozmiar 3: od4do9kg i za tesco pieluchy zaplacilam 12euro za 68 a wczesniej wydawalam 11 za 38 :) wiec roznica jest ogromna -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jeszcze laktator, nie wiem, czy w szpitalu dają. Jak będziesz musiała odciągać pokarm, to się przyda. Podobno trzeciego dnia jest najczęściej nawał pokarmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpital: - kupcie 3 koszule rozpinane z przodu, ja kupilam takie najtansze bo i tak przydadza wam sie na ok 2 tyg i tyle. ja mialam tylko 2 i ciezko bylo je prac na bierzaca, bardzo bedziecie sie pocic, szczegolnie w 2 pierwsze doby, maluch moze na was zwymiotowac, -kupcie sobie paczke majtek poporodowych w aptece (pakowane po 5 ) i na prawde duzy rozmiar podpasek 1 paczka starczy - bierzcie prysznic tak czesto jak tylko mozecie, ja bralam nawet do 5 razy dziennie albo i wiecej, nie zawsze pelny prysznic ale sie tam podmywalam za kazdym razem jak sie zalatwialam, prysznic dziala zbawiennie na bol, czasem stalam nawet 10 min ze strumieniem skierowanym na plecy - nigdy nie odmawiajcie zupy ani jedzenia, nawet jak bedzie nie dobre, - nie pijcie duzo wody, pijcie ogromne ilosci wody, im wiecej tym lepiej, nie bedziecie mogly robic siusiu ale z kazdym zrobionym bedzie wam latwiej i bedzie wam sie oczyszczal organizm, nawet nie mialam apetytu na soki czy jak moja wspollokatorka irlandka na cole 4 godziny po cesarce - nie bojcie sie dzwonic po pielegniarki i prosic o pomoc, szczegolnie w nocy, - niech ktos do was przyjezdza w ciagu dnia zeby zajac sie malestwem a wy nawet jak nie zasniecie to po prostu zamknijcie oczka nie tylko maluch potrzebuje duzo snu na stronie 12 i dalej jest cala reszta :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, Mam pyatnie czy wiecie moze jak wygladatu prywatny porod?? Chodzi mi o sam porod a nie cala opieke z ubezpieczeniem. Wiem ze kosztuje ok 3000 ale jak to sie zalatwia itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEllo:) Przepraszam was Kochane ale dzisiaj wkoncu udalo mi sie znalesc chwilke na popisanie do was:). Zabciu wczoraj dostalam paczusie od ciebie:). Dziekuje bardzo:). Pajacyk i kaftanik przesliczny:). Dzieki wielkie za kremiki do brodawek. W szpitalu dali mi taka probke i powiem szczerze ze naprawde dobre. A ta wit.D3 to ja sie stosuje tylko wtedy gdy karmi sie piersia dzidziusia? Bo mamusia mi mowila ze powinnam dawac Kasi wit.D3 napewno do roku czasu. Wiec jak to jest z tym naprawde bo juz nie wiem?! A co u was? Jak wasze zdrowka? Amelka pewnie z dnia na dzien coraz to piekniejsza:). A gdzie kupiliscie ta hustawke dla waszej Niunki? Buziaczki dla was:). No wlasnie Gosiu kiedy lecisz do Polski? Jestem ciekawa jak Filipek zniesie lot? Zycze wam milego pobytu w Polsce a przede wszystkim zeby pogoda wam dopisala:). A wiesz nam tez sie spodobal ten pomysl ze skarbonka:). To rzeczywiscie swietny pomysl odkladac maluszka powiedzmy te 10e co tydzien lub co mc (kto jak uwaza, prawda) :). To dobra inwestycja na przyszlosc dla naszych pociech:) Mam nadzieje ze sie niegniewasz ze zgapilismy:) rowniez twoj pomysl. Buziaczki dla was :). Witam nowa kobietke na naszym forum Mamba 9, Pozdrowionka dla ciebie :). Jak sie dzisiaj czujesz? Zobaczysz jeszcze troszke i przejda ci te wymioty i bedziesz mogla wkoncu cieszyc sie z urokow ciazy:). Dbaj o siebie i dzidziusia:). Bebolku czy mogla bys mi podac nr do pani Anetki? Chcialabym umowic sie na wizyte jak mina te 6tyg. po porodzie bo do polski lecimy dopiero na swieta a chcem wiedzie czy wszystko ze mna wporzdku. Bo ja wczesniej jezdzilam do Medicusa ale jak wiesz tam niezle zdzieraja. Z gory dziekuje:). JAk mija ci dzisiaj dzionek? Jak twoja niunka w brzuszku? Jesli moge wiedziec to jak chcecie dac na imie malutkiej? Moja Kasienka od 15stego lezy juz w zwyklym lozeczku:). Wazy 2,90kg:).Wiec z dnia na dzien jest coraz to grubiutka:). W ciagu dnia podaja jej z 3/4 razy butelke z mleczkiem i powiem wam ze wychodzi jej to jedzenie coraz to lepiej:). Jak przystawiam ja do piersi to szybciej sie meczy i pozniej nie ma juz sil zeby jesc z butli wiec wtedy podaja jej jedzonko przez tube prosto do brzuszka. Wczoraj pielegniarka powiedziala nam ze jak wyjdzie Kasia ze szpitala to raczej nie bedzie chciala jesc z piersi tylko z butli. Troszke mnie to zmartwilo bo wolalabym zeby bylo odwrotnie ale zobaczymy. A ja jestem taka glupiutka! Az wstyd sie przyznac. JAk wiemy wszystkie karmiac piersia trzeba miec duzo wyrzeczen co do jedzenia i picia, prawda. A ja bylam taka madra ze przez jakis czas pilam sok pomaranczowy! Tak i przes to KAsiek miala niezle sranko:). Mowie wam ktoregos razu ja ja przebieram a ona robi kupke, lecialao jak z fontanny:). Mowie wam obsrala caly inkubator:). Smialam sie ztego ale napewno ona biedna meczyla sie. TEraz pije juz tylko wode i bawarke, nic wiecej. Mam nadzieje ze juz jej nic wiecej nie zaszkodzi bo staram sie pilnowac bardzo co jem. Wczoraj rowniez dowiedzialam sie ze bede musiala przychodzic do Malutkiej za ok 1/2 tyg ok4-5 razy dziennie wiec wtedy bede w szpitalu przez kilka dni. Naszczescie nie bede musiala placic za szpital bo mamy juz medical card. Niewiem co mama robic bo jak karmie ja butelka to ma potem trudnosci zeby jej sie odbilo. Pokazaly mi peilegniarki co mam robic ale cos mi to nie wychodzi. I piguly klada ja do lozeczka a ja pozniej zabieram do domu obzygane kocyki. Trudno sie spiera naprawde te plamy.A co do prania. To Gosiu Zabko jakiego wy uzywacie proszku? Ja kupilam taki z tesco (niebieskie opakowanie, niepamietam nazwy ale zaczyna sie coa na F, ladnie pachnie ale nie spiera dokladnie plam) Wiec moze wy mi cos doradzicie:). ZAmierzam zapisac sie do szkoly ale nie wiem czy to mi sie uda. Chciala bym bardzo podszkolic angielski wiec jak mi sie uda dostac do szkoly to tylko na zajecia wieczorne bo w dziennie nie miala bym z kim zostawic Kasi. A pod koniec wrzesnia mozliwe ze przyjedzie do mnie moja mamusia Malgos:). Nawet nie wiecie jak sie ciesze na sama mysl ze bedzie przy mnie chocby na 2 tyg:). Pogotuje, popiecze oj jak tesknie za pysznosciami mamusi:). Tesciowka odjezdza 16wrzesnia:) Mowie wam jak mam jej juz dosyc! Do wszystkiego sie wpiepsza. Chcialaby zeby wszystko bylo po jej mysli, kupcie taki wozek, takie lozeczko itd.itp. A ja mowie Michowi ze to mi przeszkadza ze jego mama jest taka itd to on mysli ze chcem go sklocic z mamusia i wogole nie \\bierze pod uwage tego ze mnie to wszystko dobija. A ja chcem poprostu spokoju. Jeszcze na poczatku wrzesnia przyjezdza do nas jego siostra z ponad roczna corka wiec wyobrazcie sobie co ja bede miala na glowie. Lubie ich wszystkich ale ja teraz potrzebuje naprawde spokoju bo jak Kasia wroci do domku to musze miec duzo sil by sie nia zajac. Ciekawa jestem jak wy sobie radzicie ze swoimi tesciowymi? A moj Daminek jest od czwartku na L4. We srode wrocil z pracy z bolem kregoslupa. Mowil ze cos sie naschylal za bardzo, wydaje mi sie ze moze go przewialo i bola go korzonki. Byl u lekarza przepisala mu jakies tableteczki i tyle, kupilismy krem i robie masazyk 3razy dziennie:) ale cos mu nie przechodzi i obawiam sie ze jutro raczej nie pojdzie do pracy tylko znowu do lekarza. Biedny Misio:(. Dobrze sie zlozylo bo we srode dostalismy pisemko ze mamy medical card wiec za lekarza nie musielismy placic. W piatek wkoncu zarejestrowalismy Kruszynke:). W szpitalu mowia do malej Kate. Na poczatku chcialam zeby tak miala na imie ale pozniej stwierdzilam ze lepiej bedzie jak bedzie miala polskie imie Katarzyna. Bo w przyszlosci mozliwe ze wrocimy do polski wiec wydaje mi sie ze dobrze myslalam. Damian niestety upieral sie przy Kate. Bo mowil ze jak mala pojdzie do szkoly to beda sobie lamali jezyk na Katarzynie. A przeciez wcale tak nie musi byc bo ona sama moze sie przedstawiac jako Kate. Wiec naszczecie rozstrzygnelismy ten maly spor i jest Katarzynka:). Ok ide zjesc obiadek bo pozniej jedziemu do szpitala na karmienie:) Odezwe sie mam nadzieje jeszcze dzisiaj. Pozdrowionka dla was wszystkich:):):). Karola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Karola ja tylko na chwile,ale sie rozpisalyscie :P Ta witamine D3 dawaj pod jezyczek jak karmisz piersia konkretnie chodzi o towoje mleko ;) Popros mame zeby zaqpytala moze w aptece bo chce cie wprowadzic w blad :) Ciesze sie,ze przydadza ci sie :)Ciesze sie,ze mogalm chociaz tyle ci dac :) Amelka rosnie jak na drozdzach musze dzis jechac po nowe spiochy bo juz wyrosla:P Cos od kilku dni mi harcze 😭Martwie sie jak holera 😭 ,bo dbam o nia i nie chcialabym ,zeby chorowala 😭Plazce mi od kilku dni,wiec cos mi sie wydaje,ze do lekarza jutro pojade :) Hustawke kupilismy w smyku okolo 120euro Amelka :)ja uwielbia :)chce sie ciagel chustac :)a najbardziej podobaja sie jej misie ciagle na nie patrzy :) Pozdrawiam reszte 👄 Reszte przeczytam wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane!!! a ja też leniuszkuje na całego przed wyjazdem do polski:P zbieram siły:D:D:D ja już żyje wyjazdem!!!! uzgodniliśmy z moim Pawciem ze wóżek kupimy w polsce a jaknie to zamówimy ateściowa odbierze i nada nam paczka przez UPS.. kosztuje to około 90zł!!!! wiec nie tak dużo a przynajmniej bede mieć taki jaki chce!!! Karolka!!! ciesze sie ze u ciebie dobrze!!!! my imona mieliśmy już od czasu kidy staralismy sie o dzidzie!! dziewczynka: Nicola Liliana ( albo odwrotnie ja bym wolała pierwsze Lila) człopiec Fabian Nikodem no niby ma być cureczka ale imona wrazie czego mamy też dla chłopca. ja uciekam pod prysznic bo coś sie dizs poce jak mały mopsik.. kochane czy wy też w 30 tyg miłąyscie powoli mały problem z zakładaniem majtek czy spodni?? bo ja niemam dużgo brzuszka a powoli mi cieżko!!! buty na szczescie mam na rzepy i je poprostu wsuwam wie chociaż z tym niemam problemu. pozdrawiam wszytkie kobietki i dzieciaczki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebolku a co to jest za skrot UPS? Bo my chcemy rowniez kupic wozek w polsce ale przez alegro. I koszt przesylki do irlandii ma nas kosztowac ok30-40e. Wiec jestem ciekawa bo moze udalo by nam sie taniej. Wlasnie wrocilismy od Kasi:). No nasze Sloneczko ma sie jak najlepiej. Dzisiaj malutka tak sie przyssala do piersi (troszke mnie to bolalo ale co sie nie robi dla wlasnego dziecka:)) ze myslalam ze nie bedzie chciala jej poscic:). Pojadla a pozniej dostala jeszcze troche mleczka z butelki od tatusia. Tatus Damian pomaga mi caly czas jak tylko moze. W dzien ja przebieram kruszynke a wieczorkiem on. Widze ze dzisiaj cos pusto:(. Ide troszke polezec do lozeczka:). Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebolku zapomnialam napisac ze bardzo podobaja mi sie te imiona ktore wybraliscie dla waszego dzieciatka:) A szczegolnie Liliana:). Trzymaj sie cieplo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane my za 2 godziny jedziemy na lotnisko, zawsze lepiej byc wczesniej :) zmeczona jestem, sprzatanie, pakowanie, ostatnie zakupy, masakra :( ale tych rzeczy duuuuuzo, szczegolnie dla malego i prezentow, ja z bartkiem to bysmy sie zmieszcili w srednia torbe :P a tu wzielismy duza na kolkach i srednia wypchane po brzegi hihih fajnie karola ze twoje malenstwo rosnie :) 2900 to juz nie taka kruszynka :) moj filipek od rana w dobrym humorze, caly czas sie smieje i wierzga nogami tak wiec pewnie przespi wiekszosc drogi :) jak tylko bede miala dostep do internetu to bede pisac, a wy nie rozrabiajcie i nie piszcie paru stron dziennie bo bedzie mi ciezko nadrobic :) hihihi buziaczki dla was wszystkich i do nastepnego napisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIU szczesliwej podróży!!!! czekamy na wiadomości!!! zagladaj jak tylko dasz rade!!! i daj znac jak Filipek przebył podróż!!! karola UPS to firma kurierska!! pytałam dziś znajomego. za paczke do wagi 31,5kg koszt wynosi 120zł!!! wiec niedrogo a przywoża pod sam dom!!! i płacisz za paczkea nie za kg. pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przapraszam ale zaszla mala pomylka, Kasia wazy 2,090kg:).Do 2900kg troszke jeszcze jej brakuje:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu- o co chodzi z tymi ubrankami???? tzn. ze Filipek był tylko w pampersie ? i kocykach? chmmm... Aine777- taaak łapki to rekawiczki,hehe:) klapki mam pod prysznic ( b wygodne) :)Nie wiem tylko coz tym laktatorem??? jakiej firmybo są rózne ceny .... Uciekam ,Misiek mnie goni od kompa...:( Zrobie chyba małe prasowanko :)papaski dzieki za rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!! Bebolek czy ta paczka faktycznie wychodzi tak tanio??a czy masz jakieś namiary na tą firmę kurierską??Też jestem ciekawa jak wyglądają koszty przesyłek. Gosiu miłego i spokojnego lotu!!!Pewnie już jedziesz na lotnisko więc przeczytasz to pewnie za jakiś czas. Buziaki dla Filipka i dla ciebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Miłego pobytu!!! Melka ostre pakowanie miałaś :):):):). Już spokojniesza jesteś po poradach?? Ja jeszcze niedoświadczona jestem i probuje zapamiętać wszystko co piszecie tu na temat szpitala, maluszków, zakupów, pielęgnacji itp. Ciężko zapisać w pamięci wszyściutko, ale mam nadzieje że jak mój poród będzie się zbliżał to też będę mogła liczyć na was dziewczynki!!!:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×