Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Magda śliczne zdjęcia!!!!!!!!!!!!!Pięknie razem wyglądacie!!!! Nawet niewiesz jak mi humorek poprawiłaś załączając namiary na twoje fotki.Wkońcu się dziś uśmięchnęłam:) Naprawdę dobrana z was parka!!Będziecie mieć pięknego dzidziusia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Magda85
Ładnie wygladalas :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ciężarówki i przyszłe ciężarówki i byłe ciężarówki:D Żabcia ja na kefir ani inne mlekopodobne patrzeć nie moge, bleee...Ale biorę Reni (tak to się pisze?) i jakoś pomaga. Wiecie co, od 2 dni mam takie dziwne uczucie w brzuchu jakby na okres i brzuch mi się napina. Co prawda nie martwię się tym za bardzo, zastanawiam się tylko, czy to ma jakies znaczenie w mojej sytuacji, bo mam skrócona szyjkę macicy ( przez częste przeprowadzki, latanie do Irlandii i z powrotem i ogólnie zbyt intensywny tryb życia, tak mi doktórka powiedziała). No a jaetm w połowie 35. tygodnia. Nie wiem, co o tym myśleć, mam nadzieję, że to nie sa oznaki przedwczesnego porodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie dzisiejszy dzień to dla mnie koszmar!!!:( Obudzilam się z okropnym bólem głowy, myślałam że zaraz przejdzie, ale nie. Oczywiście musiałam zażyć połóweczke apapu, też nie pomogło, a tu niestety do pracy trzeba iść:( Więc myśle sobie zajme się czymś i zapomne o bólu, ale skąd tak się nasilił że myślałam ze padne, aż mi niedobrze było:( Wkońcu musiałam się jeszcze potruć i wziąść druga połówke apapu. I dopiero o 12 w południe mi przeszło. A pracy miałyśmy tyle że szok!! A jeszcze moja szefowa wymyśliła że moja koleżanka może iść wcześniej do domu a ja dokończe sama. Normalnie tak się wkurzyłam że normalnie z nerwów się poryczałam, bo naprawde ostatnio mam dość tej roboty. Wszyscy dookoła gadaja jak to powinnam dbać o siebie odpoczywać i wogóle,a ja nie mam czasu nawet coś zjeść w pracy. Wiem że na tym cierpi tylko moje maleństwo (czasami martwie się że zrobie w ten sposób krzywdę dzidzi). Myślałam że jutro troszke odpoczniemy i będę mięc wolne, ale oczywiście to były tylko moje marzenia bez pokrycia:( wszystkim innym się należy wolne tylko nie mi:( Dziś zobaczyłam jaka jest naprawde moja szefowa jest dwulicowa i zaklamana, jak większość irlandek(oczywiście to jest moje zdanie wywnioskowane z mojego doświadczenia) Dobra troszkę się pożaliłam, nawet mi się lepiej zrobiło. W takie dni jak ten mam ochote się spakować i wrócić do domu, ale wiem że tam jest podobnie tylko że wszczyscy są polakami i nie wydaje się wtedy że to tylko przez narodowość czuje się gorsza. Ale normalnie zrobiłam z siebie ofiare, ale wybaczcie musiałam się wam wypłakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny,na wlasnym slubie ryczalam jak glupia,ale to ze szczescia.Najpierw zaczela moja ,po chwili widze ze tesciowce tez sie lezka w oku zakrecila.No i ja taz zaczelam.Nie spodziewalam sie ze bede plakac.Ta kobieta co dawala nam slub mowila takie rzeczy ze az sie wzruszylam.A Piotrek jak mi skladal przysiege patrzyl mi sie prosto w oczy,widzialam w nich jak mnie bardzo mocno kocha.Lzy same plynely do oczu ze szczescia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga nadrabiam zaległosci :) Magda - zdjecia super!:) uwielbiam fotki ze ślubów wiec i mnie sprawiłas frajdę :)Naprawde wyglądasz ślicznie no i męzus też przystojny :) Co do przysiegi ,to u nas była zabawna sytuacja bo Misiek mowił,mówił i tak jaby nagle zaschło mu w gardle i nie mógł nic powiedzieć,ostatkiem sił wymówił tę przysiege - ale to ze wzruszenia i tez zaczynał juz płakac ,a ja myslałam tylko nie to...bo jak ja zaczne...i zaczelismy sie smiac :) Az nam sie ksiądz wzruszył....Oj pamietam jaki to był dla nas wazny i cudowny dzien .Oboje tak bardzo szczesliwi jak jeszcze nigdy dotad wspaniałe uczucie a teraz na 2ga rocznice ślubu(17go wrzesnia) ma sie urodzic nasze maleństwo :)! Aguś- bardzo,naprawde bardzo Ci wspołczuje ! biedulka wiem co czujesz mi leci 36 tydzien i nie wyobrazam sobie isc do pracy - nie realne !!!! a Ty niezle sie meczysz......ale nie martwsie dzidzia sobie spi u Ciebie w brzuszku i wysysa z Ciebie co sie da hehe wie JEJ krzywda sie nie dzieje :) Faktycznie Irki nie ładnie sie zachowały wobec Ciebie....przykre alep rzynajmniej wiesz jakie sa naprawde... Zabcia - zawsze mi pomagasz i doradzasz a ja jak ten prostak ,zapominam podziekowac ....heh Tak wiec dzieki wielkie za porwdy i wskazki :) Ps. A teraz wam napisze co ja dzis odwalilam! ..... Otoz pojawilo mi sie straszne owlosienie na brzuchu ,normalnie mam we wloskach i totakich nie ladnych uchh....no to ja pach i za depilator .Nie wzieam jednak pod uwage ,ze skora wrazliwsza ,nie dosc ze bolalo to jeszcze bam takie podraznienie jakbym ospy dostala....taaa a jutro ide do szpitala na wizyte....ale obciach....:) no todo spisania maz mnie goni na zakupy.....a mi sie tak nie chce.... Pozdrowka .melka-klamerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już myślałam że nikt się nie pojawi.No jedna Melka się odezwała. Dziewczyny gdzie jesteście??????????????????????????????? Melka bardzo dziękuje ci za milutkie słowa!!!(znowu sie popłakałam, ale mam dziś dzionek płaczliwy)Jest już lepiej ale jutro wiem że nie będzie mi się chciało iść do pracy, już rzygam nią(przepraszam za sformuowanie)Melka mogę iść za ciebie na zakupy!!!Uwielbieam łazić po sklepach, wszystkich oprócz motoryzacyjnych, na tym to się nie znam. A jakie zakupki cie czekaja?? związane z dzidziusiem?? cz ogólne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś - te zakupki to nie stety rutynowa sprawa....cos do zjedzenia (na kilka dni zapasy-do sklepu mam ze 2km.na piechotke...)Dla maluszka wydaje mi sie ze mam juz wszystko,tylko tej odciagarki nie mam .A motoryzacyjne to jachyba nawet lubie ,a wkazdym razie budowlane i chciałabym miec swoją wkretarke bo lubie majsterkowac ,przybijac kibelek naprawic ,albo kolanko wyczyscic w zlewie ( choc to smierdzaca sprawa) :) Hej dziewczatka mam pytanko za 100pkt. :) razem z Karolą zastanawiamy sie nad odciągarką mowiąc prosto z mostu :) Jaką macie kupiona badz wypróbowaną ? No i oczywiscie standardow.pytanie : gdzie i za ile :) ? Pozdrawiam i uciekam wkładac ulotki w koperty bo konkurencja nie spi :) moze uda nam sie z Miskiem zawojować deckingiem (i nie tylko) Port laoise ??? :):):) Pozdrówka.melka-klamerka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry wszystkim kobietką i dzieciaczkom!!!!!!! Dziś brzydka pogoda, ale mam nadzieje że się poprawi.Ja niestety lece do pracy. Jak skończe to zaglądne!!!! POZDRAWIAM!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) 🖐️ Wczoraj tak pieknie bylo a dzis tragedia 😭 Moja Amelka zrobila mi pobutke o 5:30 i od tej godz jest aktywna 😠 Aja padam ze zmeczenia 😭 Zycze wszystkim milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melka ja kupiłam laktator lakta plus, ale słyszałam, ze najlepsze sa z Aventu, choc o wiele droższe, myślę że nawet ok. 150 zł, ale moge się mylić. Ja za swój dałam jakieś 40 ( ?), nie pamiętam. W ogóle dużo dobrego słyszałam o tej firmie Avent, jak cos to poszukaj w necie:) Pozdrawiam dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie w ten pochmurny dzien:( Magda bardzo ladne zdjecia:)ladnie wygladalas:) Skonczylam brac duphaston w poniedzialek i dzis rano zrobilam test.Niestety wyszedl negatywnie:(Nie wiem co jest nie tak...Gin mowi ze ze wszystko ok,ze owulacje mam,a czemu nie moge zajsc??? Nic pozostaje mi tylko czekac jak bede w kraju i zrobc wyniki moze wtedy sie czegos dowiem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violus a moze wy az za bardzo sie staracie i przedobrzacie poprostu!!!:( moze lepiej byle kiedy zrobic to:) nie zwracajac uwagi na dni cyklu i tp. ja jak juz bede planowac to poprostu \" kiedy sie nam zachce bedziemy sie kochac i juz\" jak tak nie zadziala to wtedy trzea bedzie inne srodki przedsiewziasc :( ale badzmy dobrej mysli i zycze duzo cierpliwosci i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NikaWisku masz troche racji mimo,ze nie wiem jak to jest slysze od innych znajomych,ze im bardziej sie czlowiek stara to jeszcze na zlosc :( A wy kiedy planujecie :P he bedzie sliczna dzidzia :P Madzia obejrzalam zdjecia :)napisalam ci komentarze :)Bardzo mi sie podobaja :)Mam pytanie gdzie macie takie ladne zdjecia zrobione na jakims plenerze :) Wiolu ja mam kolezanke ona ma 33 lata straja sie o dziecko juz dluzszy czas.Ona jest pielengniarka i pracuje w maternity w centrum Dublina i napatrzy sie na te kobiety :( Widze jak ona sie meczy :( i jak przyjedza do mnie to Amelke tak mocno przytula,ze az widac jak bardzo chce dziecko.Okazalo sie,ze ma podobno jakis problem z pecherzykiem,ze on nie peka czy jakos tak jesli chcesz to ja sie dokladnie dowiem jakie badania robila itd..:)Wiem,ze ona robila bdania u pielengniarki w medicusie.Daj mi znac czy chcesz wiedziec cos wiecej :)Chetnie ci pomoge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dostalas te zdjecia sepia robione????? Jak tak to to sa klify Mohera a ten zameczek to jak sie juz z nich wraca to znalezlismy takie miejsce ---swoja droga to przepiekne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za pol h znikam:) zastanawiam sie co na obiad zrobic ale chyba kotlety mielone z mloda kapustka i ziemniakami a co mi tam:) Polskie najlepsze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nika nie wiem czy przedobrzamy bo przytulamy sie kiedy nam sie za chce to znaczy spontanicznie chyba ze wiem ze mam owulacje no to czesciej:)ale co z tego ze czesciej jak nie wychodzi cholera.Bylam u p.Anety jak milam cykl monitorowany to ona mi powiedziala ze dzis pecherzyk piekny i powiedziala prosze sie przytulac.Cierpliwosc moja powoli wygasa dlugo sie staramy i kuzwa nie wiem co jest...Gin mowila ze z mojej strony wszystko ok wiec nie wiem co jest grane.Ile mozna czekac to nie jest tak prosto zmajstrowac dzidziusia:(innym to przychodzi duzo latwiej trach i maja.A wiesz najbardziej mnie dobija jak ide na wizyte i widze jak kobietki wychodza ze zdjeciem usg :(ostatnio jak bylam z moim Skarbem to facet wyszedl z takim zdjeciem normalnie serce sie kraja:(:(:( Zabciu bede Ci wdzieczna za info jakie badania Twoja kolezanka robila.wiesz ja za 2 tygodnie lece do Polski to bym sobie w Polsce zrobila te badania bo tutaj to juz nie zdaze:( Jeszcze na dokladke dostalam @ dzis:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ja jużzyje wyjazdem mam mnustwo roboty i przygotowan... tak bardzo sie ciesze!!!! mam nadzieje ze wszytsko pójdzie dobrze... boje sie ze jak pojade przed wylotem do mojej polskiej lekarki po zaświadczenie o stanie zdrowia na lotnisko zeby sie nieokazało ze musze zostac ale jestem dobrej mysli bo przecież czuje sie dobrze... nasza mała niunia coraz bardziej sie wierci w brzuszku i jak fajnie podziwiac jak sie dobija... kiedy cały brzuch skacze :) nika dostałaś moje zdjatko??? mam nadzieje ze tak:) ładna z was para:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violu tylko powodzenia zyczyc:):)uda sie na pewno jestem tego na 100% pewna:) bebolek twoje zdjecie tez mam :):):)fajnne:):) a tak w ogole to dziendobry!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry 🖐️ A ja lece 29.09 Amelka 😍 poleci pierwszy raz w zyciu :P he ja lecialam pierwszy raz dwa lata temu :P Swiatowe dziecko mam :D Mam pytanie czy ktoras z was sie orientuje czy mozna zabrac fotelik samochodowy jako bagaz podreczne :P Bebolek a ja tez chec twoje zdjecia :)Nie martw sie napewno dostaniesz zaswiadczenie :D Zjesz sobie kilogram kiebasy :P I zurek :P Amelka od kilku dni usmiecha sie od ucha do ucha :D Jak mi jest zle to patrze na nia :) i wiem,ze wszystko sie ulozy :D A jak wogole sie czujesz :) ? Violu napewno ja zapytam,bo akurat spotykamy sie w weekend Nie martw sie niezapomne 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. U mnie w Cork od kilku dni ladna pogoda,az chce sie zyc.Tylko troche mi sie nudzi bo calymi dniami siedze sama w domu.Mala Zosia jest teraz u dziadkow w Polsce,tak pusto w domu bez tego maluszka. Napisze Wam jaka mielismy jazde z proboszczem jak poszlismy zalatwiac slub koscielny.A wiec,poszlismy do ksiedza zeby mam udzielil slubu w przyszlym roku w czerwcu a dokladnie 14 -ego ,bo na ten dzien mamy zarezerwowana restauracje.U nas naprzylkad trzeba rezerwowac lokal na przyjecie weselne kilka miesiecy przed slubem bo pozniej jest naprawde ciezko cos znalezc,wiec wczesniej rodzice nam zamowili na 14 czerwca.Jak bylismy u tego ksieda to oczywiscie nic nie wspomnielismy o tym ze juz mamy zamowiona restauracje ,tylko poporostu ze chcemy wziac slub w czercu,mowimu mu ze mieszkamy teraz za granica i dopiero wrocimy do Polski na stale na poczatku czerwca przyszlego roku.Mowimy tez ze chyba miedzyczasie nie bedziemy w Polsce i dlatego przychodzimy tak wczesnie wszystko zalatwic.Powiedzialam mu taz ze oboje pracujemy i nie dostaniemy urlopow,i takie tam.A on jak na nas wyskoczyl z buzia to myslalam ze stamtad wyjde i trzasne mu drzwiami przed nosem. A on do nas ze musimy wszystko zalatwiac 3 miesiace przed slubem bo tylko 3 miesiace maja waznosc dokumenty,akt chrztu i cala reszta.No i odprawil nas z kwitkiem.Nie dosc ze bierze kase za udzielenie slubu to jeszcze stawia jakies ALE.No to my poszlismy do ksiedza w innej parafii.Opowiedzielismy mu cala ta historie i byl bardzo zdziwiony dlaczego proboszcz nas tak potraktowal.Powiedzial tylko ze musimy zalatwic zalatwic z naszej pafafii pozwolenie na slub w innej parafii i bez problemu udzieli nam slubu,tylko wszystko zacznie zalatwiac 3 miesiace przed slubem i ze my nie musimy specjalnie przylatywac zeby wypelnic kwestionariusz.Powiedzial ze wypenimy go 2 tyg przed slubem jak juz przylecimy.Bardzo mily ksiadz az chcialo sie z nim rozmawiac,taki zyciowy czlowiek.No i dalej.No to my znow musielismy isc do tego wrednego proboszcza zeby dal nam to pozwolenie na slub w innej parafii a on na to ,ze da nam ale 3 miesiace przed slubem i ze sami musimy je odebrac.My juz totalnie w........ Znow nic nie zalatwilismy,to tak sobie myslimy zeby moze z rodzicami przyjsc to wtedy jakos oni to zalatwia .Pojechalismy po moja mame i znow do ksiedza trzeci raz.Klocili sie tam i wkoncu wyszlo na to ze da nam to pozwolenie w marcu i ze rodzice mogo je odebrac i dac temu ksiedzu w innej parafii w ktorej bedziemy brac slub.Ja stamtad wyszlam bo nie wytrzymalam,poplakalam sie.Ludzie na ulicy zdziewieni czemu placze pytali sie co sie stalo.No to wyszlo na to ze rodzice 3 miesiace przed naszym slubem dostarcza wszystkie potrzebne dokumenty temu milemu ksiedzu w drugiej parafii i on juz dalej bedzie wszystko zalatwial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia nie dziwie sie,ze sie poplakalas.Co za wredny czlowiek 😠 Ja bym znim pojechala rowno mnie tez to czeka we wrzesniu ciekwa jestem jak mi pujdzie.Wiesz najgorsze jest to,ze ksieza sobie czasemm mysla,ze nie wiadomo kim sa i,ze wszytsko im wolno! 😠 Niepotrzebnie Ciebie zdenerwowal tym bardziej,ze jestes w ciazy oj Bog go ukara!!!Ja nie wiem jak tak mozna napewno widzial,ze jestes w ciazy i jeszcze narazal Cie na stres 😠 Najwazniejsze Madziu,ze macie zalatwione.Co za problemowi ludzie Dobrze ,ze tamten wam da bez problemu :P Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chryste co to za ksiadz byl?!!!!!!!!!!!!! jak mozna utrudniac komus slub???!!!!!! juz pewnie lepiej zyc wedlug niego na tak zwana kocia lape??!!!!!!!!!!! okropny byl ale dobrze ze wkoncu zalatwiliscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wicklow tez byla ladna pogoda przez ten tydzien ale wlasnie cos kropic zaczyna i to chyba na tyle tego powrotu lata:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×