Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

dziekuje ci lena...ale wiesz ladnie wyglada ten 10.21 a dokladniej zeby cos w tej tonacji wychodzilo no moze ciut ciemniej a napewno zeby zimniejszy a to 8.2 to cos mi podobnego na lebie moim wyszlo i wolalabym cos ciut jasniejszego :P ehh te kobiece wymagania:P cos pomiedzy 10.21 a 8.2 zimny srdenio ciemny blond :P a gdzie mozna dostac ten majrel?jakos sie z nia nie spotkalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość em be
Zafarbowałam włosy exellence 9 i wyszły intensywnie rudawe zamiast naturalne lub choc takie jak na opakowaniu. Kładłam na odrost w odcieniu ciemnego blondu na poziomie 7 a reszta włosów była pare razy traktowana recitalem 01, ale recital łapał mi w ciagu 5-10minut na poządany kolor blondu na poziomie 9, wiec chciałam z niego zrezygnowac. Chciałabym miec włosy w takim kolorze, jak ma modelka na opakowaniu exellence 9.1 ale obawiam sie kłasc odcieni popielatych na mój rudozłoty jasny blond. Chce sie pozbyc tych nieszczesnych rudawych refleksów. Pomaga fioletowa płukanka, ale nieszczegolnie. Zastanawiałam sie jeszce nad uzyciem 10.21 z exellenca, ze moze ten perłowy by wyszedł mniej rudo? Ale boje sie, ze będzie za jasny. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do majirel:) mój naturalny kolor to mysi/ciemny bląd. teraz włosy sa pofarbowane excell10 10.0 + pozostałosci po rozjaśnionych pasemkach+ odrosty.niestety włosy zaczęły się platać po tej farbie tzn sa przesuszone:( 1)jaka farba najmniej niszczy włosy, ma ładny odcień naturalnego świetlistego koloru bląd ?/żadna platyna, żółty czy szary/ taka do domowego użytku.(luo majirel czy bell czy coś innego) najlepiej mieć naturalne + szampon koloryzujacy-ale to chyba nie chwyta? 2) jakaś dobra nawilżajaca odżywka/maska czy o fryzurki też można pytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag09
Witajcie! Bardzo proszę o pomoc. Mój naturalny kolor włosów to mysi ciemny blond. Zawsze marzyłam o jasnym popielatym brązie ale kiedyś zafarbowałam włosy na ciemny brąz, oczywiście wyszły czarne. Teraz ostatnio trzy razy farbowałam Artego jasny brąz ale to zupełnie nie to o co mi chodzi. Aktualnie mam naturalne odrosty, później brąz który spiera się na rudy a końcówki jeszcze pozostałości po tym ciemnym brązie. Nie wygląda to tragicznie bo różnica jest mało widoczna ale chciałabym w końcu mieć fajniutki kolor. Planuje kupić farbę L'oreal Majirel i brałam pod uwagę następujące odcienie: 5.11 (jasny brąz popielaty głęboki), 5.12 (jasny brąz popielato-opalizujący), 5.71 (jasny brąz metaliczno-popielaty) i ewentualnie 5.0 (jasny brąz głęboki). Dziewczyny proszę o pomoc i wasze opinie. Będę wdzięczna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do teraz czs dla mnie - majirel to najbardziej znana profesjonalna farba loreala, jesli bardzo zalezy ci na chlodnym srednim blondzie to warto pomieszac farbe majirel 9.22 z 9.11 sam 10.21 nie wyjdzie na Twoich wlosach tak jak na testerze. Odcien Island z preference to chlodny raczej ciemny blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do embe- jesli chcesz miec ladny odcien blondu bez rudosci i zlotego polysku to sam 10.21 z excellence creme nie wystarczy , nalezy 10.21 zmieszc z 9.1 wowczas kolorek jest ladny nie za jasny i nie za ciemny bedzie bardziej zblizony do perlowego blondu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do 1ma- najmniej nisczy wlosy farba majirel , jest dosc lagodna i nie wysusza wlosow, jesli chcesz miec naturalny odcien blondu to w farbach majirel najbardziej naturalnym blondem jest kolor 9.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do Mag09- najbardziej chlodnym odcieniem brazu w farbach majirel jest odcien 5.71 , chlodno tez wychodzi 5.11 , kolor 5.12 bedzie mial szczypte czerwieni w swoim polysku rowniez chlodna- daje efekt czeklolady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do mimi- taki ocien( na zdjeciu jest to typowy jasny blond o polysku naturalnie miedzianym) w farbach majirel to 9.04 z tym ze wychodzi on na wlosach o kolorze naturalnym co najmniej sredni blond, podobny mzna tez uzyskac mieszajac ze soba odcienie majirela 10.42 z 9.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje ci bardzo marijel za porady.mam tylko male jeszcze pytanka :P. co do tych 9.22 i 9.11.jak proporcje dodac do siebie?pol na pol? taka farbe w hurtowni pewnie dostane co?a z woda 6% ja zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość em be
dziękuję Majirel. W jakich proporcjach mam to mieszac? Mam włosy do ramion bardzo gęste, choc cienkie. Zwykle na styk starcza mi jedno opakowanie farby. Czy pol na poł bedzie dobrze? Która wode utlenioną mam dodac z 10.21 czy z 9.1? I ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazzzia
Majrel! Jak uzyskac na ciemnym blondzie kolor włosów Kingi Rusin z okładki najnopwszego Party http://polki.pl/party_bk_artykul,10005592.html - fajnie, jesli miałaś okazję widzień ja na zywo bo w internecie wydaje się za ciemna - przekłamana. Mnie się wydaje, że to taka zimna mleczna czekolada...Z góry dziękuje za odpowieź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag09
majrel dziękuje za porady. Powiedz mi proszę jeszcze czy utleniacz może być z innej firmy, ilu procentowy i jak mieszać z tymi odcieniami majirel 5.71 lub 5.11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do kazia- Kasia S ma zrobiony bardzo gesty balejaz i na to polozona jest farba w bardzo intensywnym popileu, aby zuyskac taki odcien te drobne pasemka musza byc bardzo mocno rozjasnione a pzniej kaldzie sie na to odcien np diacolor bez amoniaku911, mozna tez uzyskac taki kolorek na ufarbowanych na bardzo jasny blond wlosach kladac z welli color touch 7.89, ewentualnie mozna tez sprobowac na wlosach w kolorku wyjsciowym co najmniej sredni blond stosujac farbe majirel 8.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do Kazia- odcien Kingi Rusin to z majirela podobny jest 5.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do teraz czas dla mnie - odcienie 9.22 i 9.11 mieszay w proporcji pol na pol z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do Mag- odcinie majirela ocieni 5.71 mieszamy z woda 6% moze byc z innej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do Em- be- odcien excellence 10.21 i 9.1 mieszmy pol na pol woda w odcieniach tych jest 6% wiec mozesz uzyc cala wode z ktoregos z tych odcieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziamiziaa
Hej Marjel widzę, że pomogłaś wielu zbłąkanym duszyczkom to mam nadzieje,że i mi ,bo mam STRASZNY problem a idą święta a mi się już skończyły pomysły na eksperymenty;( Ostatnio zamarzyła mi się zmiana i na moje jasne pasemka i odrosty w kolorze bardzo ciemnego, zimnego, szarego blondu położyłam 8.1 żeby miec równy kolor. Niestety kolor z pasemek całkiem zszedł a na górze został rudy. Nie wyglądało to fajnie dlatego po 2 tyg nałożyła jeszcze 9 żeby się zrównało...i znów kolor rudy odrostu się pogłębił ;/ Chcę mieć jeden kolor na głowie, może to nie być blond byle jakiś ciepły, bo w zimnych wyglądam staro i smutno:D W grę nie wchodzą farby profesjonalne gdyż nie mam do takich dostępu ,bo mieszkam w małym miasteczku :// Muszę się jakoś uratować na święta i sylvka. Myślałam o Vikingu (ale boje się, że jeszcze rozjaśni ten rudy odrost na jeszcze bardziej rudy;/) albo o TOSCANE jako jasnym. ciepłym brązie tylko nie wiem jaki on wyjdzie na tym rudym odroście. Bardzo proszę o pomoc gdyż moje fundusze pozwalają mi już tylko na jeden ekseryment:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamaluczka
witam ponownie, pisalam na wczesniejszych stronach z prosba o doradzenie przy farbowaniu wlosow na kolor złocisty beż. Otóż zaryzykowałam i postanowiłam zafarbować włosy, kolor wyszedł na początku dość ciemny i niewiele różnił sie od moich naturalnych,ale co mnie niesamowicie zaskoczyło włosy odzyskały blask,były niesamowicie miękkie...po prostu jak z reklamy:) Teraz jestem juz po kolejnym umyciu głowy, kolor stał się trochę inny,jaśniejszy i włosy mają złoto-rudawy połysk,ale niestety strasznie zaczęły mi się elektryzować :( Nie wiem,czy to wina farbowania,ale nigdy wcześniej nie miałam takich problemów:( Czytałam w necie,ze elektryzujące się włosy to wina ich przesuszenia,czy to mozliwe ze jednorazowe farbowanie tak przesuszyło mi włosy??Siostra gdy farbowała mi głowę,mówiła,że aż ją w oczy piekło,tak śmierdziała i była mocna ta farba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do kiziamizia- viking niestety nie rozjasni ci tych odrostow, najlepszy bedzie Toscane- to odcien jasnego cieplego brazu wiec tym razem powinno byc ok, naloz go od razu na cale wloski i trzymaj 30 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do jamaluczka- farby te sklepowe sa barrziej aktywne i maja wiecej amoniaku od profesjonalnych farb, powinnas zastosowac maseczke na takie wlosy po kazdym myciu, z praktyki wiem ze excellence cereme jest raczej delikatna , polecam ci bardziej lagodna farbe ktora nie wysusza np majirel odcien 7.31 lub 6.23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×