Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość majrel
do smutna zuza- te polowki preference ktore ci zostaly sa zakrecone w tych flakonikach i moga byc uzyte przy nastepnej koloryzacji oczywiscie te dwie polowki oddzielnie bez zmieszania z woda utlenona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do hope magda- odcien majirel 10.1 u kazdego wychodzi inaczej jesli masz swoje naturalne jasne wlosy ktore ladnie sie rozjasniaja to 10.1 wyjdzie z woda 9% bez problemu rowniez powinien pokryc te zlote refleksy , natomiast 03 dosc mocno rozjasnia wlosy bo jest ocieniem superrozasniajacym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do anuszka72- najlepiej z preference pokrywa rudo - zolte refleksy odcien 03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do agniesia 222- o ktora modelke na zdjeciu ci chodzi ?? bo jest brunetka a na samym dole blondynka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do agniesia 222- a juz mi sie otwotrzylo- podobny odcien ma farba majirel 7.22 zmieszac z polowa ocienia 8.11 lub odcien 7.13 z mieszac z 8.2 lub nalozyc sam odcein 7.22, z farb komercyjnych zblizony jest odcien farbt preference TOSCAN ale moze wyjsc ciut ciemniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do maprylka- jesli chcesz miec jasny blond bez refleksu bezu czy popielu to najfajniej rozjasnia wlosy odcien prefernce 01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do ania 2303- podobny odcien z farby majirel jak ma modelka na zdjeciu to 10.1/2.1 - super jasny bond popielaty z woda 9% z tym ze te na ciemno farbowane pasma pozostana nadal ciemne do momentu az same sie nie wyplukaja, chyba ze te ciemne pasemka wczesniej zekoloryzujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do ania 2303- a teraz zauwazylam zdjecie twoich wlokow- wiec nie widze tam jakis ciemnych pasm , spokojnie odcien majirela superjasnyblond popielaty z woda 9% mozesz na te wloski polozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do jamaluczka- jesli chcesz miec niezbyt jasny blond i pokryc ten zlocisto- zoltawy refleks to ladnie zneutralizuje go odcien farby majirel 9.22 a przy okazji jest to odcien o chlodnym refleksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majrel A czy mogłabyś mi poradzić jak uzyskać kolor taki jak ma Carmen Electra ( miedziany czy lekko rudawy) z blond włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hope.magda
majrel dzięki za rade..... Kupie tą preference 03 i zrobie tak jak pisałaś wczesniej moje naturalne włoski to ciemny blond rozjaśniaczem z woda 12% ładnie sie rozjaśniają,żałuje ze nałożyłam Ta farbe pewnie lepiej byłoby zrobić ponownie baleyage a potem dopiero przy większej ilości pasemek nałożyc na całość jakąs fajną blond farbke.....Tak bardzo podoba mi sie stockholm czy bede mogła go jeszcze nałożyć????bede to tego dązyła na opakowaniu kobietka ma świetny kolorek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maprylka
majirel prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyk
majrel czy jakas trwala farba daje tak silnie szary kolor jak 7/89 colour touch z welli. dlaczego ta farba w tubce jest bialo zolta a po zmieszaniu z utleniaczem i polozeniu na wlosy daje tak silny efekt ? czy to jest zasluga reakcji chemicznych a nie pigmentow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyk
jeli zolty i fioletowy daja szarosc to dlaczego nie mozna produkowac plukanki w tym kolorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaaa123
hej może wy byście mi coś poradzili, bo nie wiem gdzie mam już szukać pomocy.... :( moim naturalnym kolorem włosów jest brąz. w wakacje farbowałam sobie włosy na ciemny blond , oczywiście u fryzjera. kolor wyszedł trochę inny niż chciałam ale i tak byłam zadowolona nawet. ale teraz jest masakra, włosy strasznie mi zrudziały, są takie miedziane, no i do tego mam spore odrosty i nie ładnie to wygląda. chciałabym umalować sobie włosy na jakiś ładny naturalny bądź czekoladowy brąz ale nie wiem jakiej farby użyć aby nie wyszedl jakis czerwony kolor. jaka farbe powinnam kupic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do qwertyk- sa plukanki tego typu firmy ducastel , kolor kremu welli 7/89 nie jest odcieniem docelowym, pigment rozwija sie w trakcie reakcji chemicznej , podobny odcien ma diacolor 9.11 ale nie jest az tak szaro metaliczny jat ten 7/89 z touch welli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do maprylka- juz ci odpisalam wczesniej ze odcien bez chlodnych czy popieli ma prefernce 01 da efekt jasniutkiego blondu bez bezu i popielu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Monika 123- jesli chcesz odcien czekolady to ladnym kolorem jest majirel 7.11 lub z farby excellence creme 7.1 nazywa sie blond popielaty ale wychodzi jak ladna chlodna czekolada i nie rudzieje lub ciemniejszy z excellence creme 6.13 tez nie rudzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do sanderaa- Carmen electra ma odcien blondu cieplo bezowego nie miedzianego- podobny odcien mozna uzyskac farbujac wlosy farba majiblond 921 z woda 9% odcien ten n testerze wyglada jak chlodny blond ale farbowalam nim juz paru osobom i za kazdym razem wychodzia jak ciply bezowy blondzik podobny do tego co ma Carmen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo Ci dziękuje Marjel, za poradę, co prawda nie wytrzymałam i kupiłam farbę Loreal recital "Stokholm" połozyłam sobie tylko jedno pasemko i farba nie chwyciła...pójdę tym samym tropem i wypróbuje 03 z recitalal, na razie na jedno pasemko. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Marjel!Chciałam się jeszcze upewnić, czy ten kolor o którym mi napisałaś to to: L'Oreal Recital Preference Blondissimes 03. Prep. koloryzujący do włosów jasny blond popielaty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hope.magda
Anuszka 72,ja mam ten sam problem co Ty też poleciła mi majrel odcień preference 03 ale znalazłam dwie takie farby pytanie czy są te same niewiem....obie 03!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuszka 72
hope.magda a jaką znalazłaś drugą farbę z loreala o nr 03??, oprócz tej co ja Blondissimes?, ta o której ja pisałam to jest z taka dziewczyna w któtkich włosach na opakowaniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do rokez- nie ma czegos takiego jak zimny ocien zlotego blondu, zloty blond jest ciepla barwa, podobny odcien mozna uzyskac mieszajac dwa ocienia farby majirel 8.31 z cwiartka 7.31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do anuszka- jest farba loreala prefrence 03 - bardzo bardzo jasny blond popielaty z serii les blondissimes i jest tez farba loreala 03 z excellence creme z serii blond supreme ale ona wychodzi ciut ciemniej i nie rozjasnia tak jak preference 03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hope magda
do majrel właśnie miałam pytać dziś widziałam w drogerii ta exelence 03 ale nie wziełam...uff jak dobrze!bede szukałam tej preference 03 czy jest możliwe zeby były różne opakowania?tą co Ty polecasz to kobietka ma taką krótką fryzurke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×