Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość majrel
do hope magda- preference 03 jest zawsze w drogeriach z sieci natura, jesli ten kolor jednak jest za cieply to mozesz tez dac z excellence creme 03 bo juz nie jest potrzebne ci takie rozjasnienie wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Do Nika 155- wszystkie farby lorela od pewnego czasu podrozaly wiec juz nigdzie nie ma go w cenie nizszej niz 30 zl w zasadzie on kosztuje juz ponad 30 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do marlenka- odcien modelki na zdjeciu ktory ci sie podoba jest raczej cieplym blondem wpadajacym w lekka rudawa poswiate, jesli zmieszasz 101 z 2 belle color kolorek na pewno nie bedzie rudy ale tez bedzie troche jasniejszy niz ma ta dziewczyna na zdjeciu, nie mieszaj go z nutrisse 100 bo bedziesz miala barzdo jasniutki blondzik,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do marlenka- tak jeszcze sobie mysle ze mozesz tez pomieszac ten 101 nutrisse z cwiartka odcienia nutrisse 81 wowczas kolorek bedzie bardziej neutralizowal ten ciepely kolor ktory masz obecnie, mieszanka 101 z 91 da efekt zbyt jasnego blondu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hope.magda
majrel, excellence creme 03 da efekt takiego popielatego blondu?a co myślisz o tym garnierze 111!czy obie farby dadzą podobny efekt?chodzi mi o jasny blond może być taki popielaty szary,nie ciepły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gallexx
obecnie mam ciemny/sredni blond i braz - pasemka ale przewaga blondu raczej;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s właśnie nie chce zbyt jasnego blondu ;/ chciłabym taki chłodny blond między jasnym blondem a średnim nawet nie wiem jak to nazwać ....;/ a jeszcze jedno bo nie wiem jak mieszać 101 z 2 belle ? JEDNO OPAKOWANIE 101 IJEDNO 2 czy może połówkę 101? tak właśnie raczej na tym drugim zdjęciu do kt. podałam linka jest chyba odcień chłodniejszy i ten drugi bardziej mi sie właśnie podoba (pomyliłam kolejność)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do hope magda- excellence creme 03 bedzie lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do galexx- taki chlodny jasny braz jak na focie otzrymasz odcieniem majirel 7.11 lub jesli wolisz ciut cieplejszy jasny braz odcieniem 7.13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do marlenka- jesli chcesz bardziej chlodny odcien blondu to omeszajk 101 nutrisse z 81 nutrisse w proporcji pol na pol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj odwieczny problem
witam,moj obecny kolor jest taki jak na opakowaniu exelence 10.21,chcialabym otrzymac bardzo bardzo jasny blond -taki bialo platynowy,lecz nie szary ,taki jak http://www.google.co.uk/imgres?imgurl=http://www.exposay.com/celebrity-photos/sarah-harding-2006-vodafone-live-music-awards-at-the-roundhouse-in-camden-ufTsJi.jpg&imgrefurl=http://www.exposay.com/sarah-harding-2006-vodafone-live-music-awards-at-the-roundhouse-in-camden/p/5264/0/%3Fj%3D39735&h=620&w=412&sz=39&tbnid=yQxw7Y-xFWIiMM:&tbnh=276&tbnw=183&prev=/images%3Fq%3Dsarah%2Bharding&usg=__XP0tYLsaHJ1wibaoHCtNj3SuhYc=&ei=xDxOS7XkEYf00gS2laH_DQ&sa=X&oi=image_result&resnum=4&ct=image&ved=0CAcQ9QEwAw,jakimi farbami go uzyskac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK tak też zrobie :-) mam nadzieje że mi ta mieszanka zneutralizuje miedziane pasemka ;-) Dzięki Majrel :-) jestem bardzo wdzięczna za odp:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do moj odwiecznyproblem- modelka na zjeciu ma wlosy silnie rozjasnione dekoloryzatorem na ktory pozniej kladzie sie krem tonujacy nadajacy platyne np z diacoloru 9.01platynowy, mozna tez po dekoloryzacji nalozyc farbe majirel odcien 10.21 ktory na tak silnie zdekoloryzoane wlosy daje podobny efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do ania2303- a jaki masz obecnie kolor wlosow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania230303
sredni ciepły blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już sie ucieszyłam bo 81 nutrisse bardzo mi sie spodobał na necie tylko gdzie ja go znajde ;(((( ??? Majrel byłam w rossmanie i niestety nie ma tego odcienia, pytałam tez w innych sklepach i też nie ma :(((( wiesz moze gdzie bym go mogła znaleźć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj odwieczny problem
dziekuje za szybka odpowiedz,a ten diacolor to z jak woda sie miesza z 3%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
Witam Majrel!Jaki byłby odpowienik dla farby recital preference V(floride) z farb majirel???Czy 8,3???Czy farby recital preference na dłuższą metę przy farbowaniu raz w miesiącu bardzo niszczą włosy,wysuszają je??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondAnetka
Majrel, proszę powiedz jaki efekt uzyskam na moich rozjaśnionych do platynowego blondu (b.b.b. jasnych) włosach farbą Loreal Recital Preference Stockholm? Wiem, że ta farba nie wyjdzie tak jak na opakowaniu, tylko o ton - dwa ciemniej, a ja wlasnie chciałabym uzyskać taki jasno - beżowy blondzik, nie biały, a bardziej naturalny - da radę? Nie będzie zielonej albo niebieskiej poświaty? Tego najbardziej się boję...mam złe doświadczenia z farbami o popielatym odcieniu. Aha! mam małe 1,5 cm odrosty w naturalnym kolorze średniego blondu, ale nie będzie mi przeszkadzało jeśli odrost po tym Sztokholmie wyjdzie ciemniejszy od reszty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondAnetka
Jeszcze chciałabym wiedzieć, czego odpowiednikiem (spośród farb Loreala) jest Garnier Bell Color nr 13? Może on by wyszedł na tych moich rozjaśnionych włosach na beżowo? Z góry pięknie dziękuję za odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gallexx
Dziękuję Ci Majrel:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Hope.Magda - kupiłam recital 03 w SuperPharm, zaglądałam do kilku sklepów Rossmana i nie było, zresztą to opakowanie które kupiłam to było ostatnie, więc zdajsie ten odcień jest chodliwy......Farba kosztowała mnie 28,00. Gdybyś bardzo chciała to mogę Ci ją odstąpić (jakby co to podam Ci mój nr GG) Farby nie użyłam a z tego co dowiedziałam się od Marjel to chyba w moim przypadku lepiej będzie pomieszać inne kolory z exellence.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika 155, ja właśnie w Gdańsku przemierzyłam drogerie i ceny loreal recital i exellence są w przedziale 28-30 zł., najdrożej było w Carrefour a najtaniej z tego co zauważyłam to w SuperFarm w Galerii Bałtyckiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hope.magda
Anuszka 72 będziemy w kontakcie jakby co to najwyżej kupie od Ciebie,ale już sama niewiem co położyć na ten mój już dość jasny blond no ale nadal ciepły,pisze też na innym forum i dziewczyny polecaja garniera 111 ale przyznam,ze po tym preference mam na maxa mięciutkie i błyszczące włosy,no i majrel poleca loreala.....a ja chce dojść do super jaśniutkiego blondu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueberry20
witaj majtel mam pytanko,pisalam juz wczesniej o swoich wloskach,ktore byly rozjasnianie keunem ktory nie wyszedl,potem przyciemnilam je catingiem 713 mroznym bezem,wyszly cosc ciemno ale kolor szybko sie splukuje i zastanawiam sie czy wyjdzie mi teraz excellence ten perlowy bez 8.13?jak myslisz majrel wyjdzie taki jak na opakowaniu lub choc troche podobny??bo podobno to delikatna farba,zalezy mi zeby nie niszczyc juz wloskow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×