Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Marjel :)Jak się pojawisz to proszę odpowiedz na moje pytanie ze stronki 132 i na te które teraz piszę.:)Zastanawiałam się nad tymi pasemkami i ostatecznie jednak będę się trzymać włosków penelopy wydaje mi się że mam podobną urodę i w takich włoskach powinno mi być w sam raz:):) chciałam się tylko dowiedzieć jaką farbą marjel fryzjerską uzyskam podstawę jej koloru czy to zawsze jest marjel 4.0 jak pisałaś mi wcześniej i pasemka jaką farbką ?Ja po prostu zasugeruje to co napiszesz tak żeby było jak ma penelopa.Moja fryzjerka jest ok ale widzę że Ty masz większe rozeznanie w tym wszystkim :):)Ostatnio nawet moja fryzjerka była zachwycona tym kolorem co mam stwierdziła że bardzo ładny odcień włosów.Było miło to usłyszeć ponieważ potwierdza że jesteś dobrą fryzjerką:):)Także ostatecznie Twoje porady się u mnie sprawdzają i mam nadzieję że odpowiesz mi znów na moje zapytania:)Tu podam Ci jakie odcienie włosów mnie interesują ponumeruje żeby lepiej było Ci odpowiedzieć.Z góry Ci dziękuje :)zdjęcie numer 1http://haveuheard.net/penelope-cruz-leaving-london-after-nine-photos zdjęcie 2 http://kobieta.interia.pl/galerie/galeria/makijaze-penelope-cruz/zdjecie/duze,1177447 zdjęcie 3 http://www.starpulse.com/Actresses/Cruz,_Penelope/gallery/SPX-019377/http://galerie.money.pl/penelope;cruz;i;sophia;loren;promuja;film;dziewiec,galeria,3277,4.html:)Marjel jeszcze jedno pytanie czy farby loreal te 4.0 i 5.0 schodzą na rudo czy jest możliwe że jak jest dużo barwnika czerwonego we własnym włosie to żadna ciemna farba tego nie pokryje to pytanie od siostry:):)Pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZIUTELEC
Majrel czy kolor koleston 12/89 jest ciely czy chłodny?malowałam 12/11 ale daje zbyt szary odcien z fioletowa poswiatą.Jakiego odcienia uzyc aby kolor był jasny ale nie złoty?12/89?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hope magda
farbował ktoś loreal exellence 813 jak wychodzi na jasnych blond włosach.....może ktos sie wypowie!dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi, dzis fryzjerka zrobila mi pasemka blond. Kolor wyszedl dosc jasny i nie za bardzo pasuje do mojej jasnej karnacji. W jaki sposob moge przyciemnic kolor wlosow zeby nie bylo az tak wielkiego kontrastu? moze jakies plukanki,szampony koloryzujace czy cos podobnego? z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do ziutelec
do ziutelec : a czym rozjaśniasz włosy farbą czy rozjaśniaczem i jakie miałaś włosy zanim nałożyłaś ten koleston ? Ja sobie zamówiła z welli color touch 10.81 bodajże platynowy coś tam perłowy popielaty i też się boję żeby nie wyszedł siwo niebieski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do ziutelec- odcien kolestonu 12/89 - jest najbardziej chlodnym odcieniem w paleie tych farb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do borka- najchlodniejsze brazy wyhodza stosujac farby INOA nawet jesli twoja siostra ma duzo czerwonego barwnika we wlosach to po INOA odcienie brazu czy tez blondu sa idealnie chlodne, Tobie proponowałam odcien zdaje sie 6.30 na podstawe a na to bardzo delokatne karmelowe pasemka , mozna je zrobic majimehces ktory jest bez amoniaku i daje taki efekt, jesli Twoja fryzjerka uzywa farb INOA to one wychodza najlepiej np odcien 5.3 lub 4.3 jako podstawa, wlosy po tek koloryzacji a tak odzywione ze w zasadzie ie potrzebuja odzywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do madziak- jaki kolor wlosow masz jeslichodzi o podstawę ?? bo same pasemka mozna stonowac np diacolorem 8.13 lub 8.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do wypilam juz kawe- mozesz stonowa wlosy wella touch 7/89 z tym ze trzymasz go nie dluzej niz 15 minut bo wychodzi ciemy popeilato- szary , ale on najbardziej niweluje zołto -rude wloski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do majgaba- luo color moze nie pokryc siwych wlosow , mieszanka tych odcieni moze wyjsc ciut jasniej od tej samej co majirel poniewaz luo color bardziej rozjasnia wlosy ale znam tez klientki ktorym luo pokrywa siwe wlosy jesli nie maja wiecej niz 50%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do pomaranczowo żółta- odcien kopenhague nie jest ocieniem cieplego blondu tylko jasno popielatego, californii ktory nie jest dostaepny w polsce wychodzi jak zloty blond, najlepiej byloby zneutralizowac twoj kolorek odcieniem majirel 9.02 ewentualnie feria preference 92 , lub kremem bez amoniaku diacolor 8.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do swierzo pofarbowana- majirel 10.21 zasadniczo rozni sie od 10.21 excellence creme poniewaz w majirelu sa bardziej skoncentrowane barwniki niz excellence , fajnie zneutralizuje ci wloski diacolor 8.02 lub cating blond 801

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do pelikana- mozesz pomieszac excellence creme 03 z excellence creme 10.21 pol na pol efekt powinien byc podobny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do uilonka blondi- aby uzyskac chlodny bez moesz pomieszac odcien excelence creme 10.21 z excellence 9.1 pol na pol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do mukomorek -platyny mozesz pozbyc sie nakladajac majirel odcien 9.0 z woda 6% lub farbe INOA nr 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypiłam już kawe
Majrel zamówiłam kolor z welli 10.81 co myślisz nie będzie szary na włosach ? ile mam go trzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Floride
Do Majrel!!! Bardzo się cieszę ,że już wróciłaś na forum .Używam obecnie casting creme gloss glossy blonds 801 satynowy blond.Chciałabym go jednak troszkę przyciemnić,gdyż za kążdym razem wychodzi mi ciut jaśniejszy.Myślałam o casting 730 złocisty miód.Co o tym sądzisz???Czy jest to to samo co preference floride,które wychodzą ciemniej casting czy preference??Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Majrel napisałaś, że farby INOA tak odżywiają włosy, że aż odżywki nie potrzebują, bardzo mnie to zaintrygowało :) ale czy gdzieś w internecie można znaleźć pełna paletę kolorów? Jeśli wiesz, to proszę podeślij linka, albo któraś z dziewczyn. W zasadzie z efektów jesli chodzi o kondycje włosów to byłam również zadowolona z diacolor. Mam dosyć mocno zniszczone włosy. 3 miesiące temu farbowane jakąs farba ziołową (nie henna), która wysuszyla wlosy, póżniej fryzjerka zrobiła balejaż, który był katastrofa dla moich włosow (cienkich i delikatnych z natury). Włosy zniszczone i kruszą się od dołu i bez odżywki ich nie rozczeszę po myciu. Do tego ciągle nie mogę dojść do odpowiedniego koloru, ale o tym napiszę nastepnym razem, teraz mam tylko kilka pytań :) : 1. Diacolor nie rozjaśnia włosów, ale czy np. nada włosom blond refleksu jeśli połozy się go na włosy trochę ciemniejsze z tendencja wlaśnie do rudych, czerwonych refleksów, tak, żeby się ich pozbyć, bez zmiany koloru włosów? 2. Czy 9.31 (beżowy cynamon) oraz 9 i 8 mogą wyjść z rudawym refleksem? Dodam, że 7 wyszła mi prawie kasztanowa, teraz myła się do rudości. 3. Wypróbowałam kiedyś, ale tylko na pasemku 8.02 i pozostawił czerwonawy refleks (włosy były po farbowaniu koloru mocno złoto-miedziane) 4. Majirel jest z amoniakiem? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do majrel. prosze o rade. jaki kolorek wyjdzie po wymieszaniu loreal preferance 92 i excellence 9. włoski mam ciepły blond odrost ciemny blond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desire_x
Nareszcie wróciłaś :* Majrel,co wyjdzie po zmieszaniu Stockholmu ze Skandinavią? Sam stockholm daje zbyt szarawe włoski,a mam teraz jaśniutkie,prawie białe.Dążę do jaśniutkiego beżu.A może Koleston 10/38?Czekam niecierpliwie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdyby zmieszać diacolor 8.02 z 8.13 to miałoby jakiś sens? Teraz sobie tak przypomnialam, że ja chyba kiedyś zmieszałam ten 8.02 z 7 i miałam czerwonawy refleks, a ja myslałam, że to od 8.02 i później położyłam samą 7 i wyszłam kasztanowa, a teraz zmyła sie do złoto-rudawego. Czyli to nie było od 8.02. Ale podpowiedz proszę majrel co może dać zmieszanie tych dwóch odcieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjel nie gniewaj się że znowu pytam ale podobają mi się włosy penelopy i nawet bardziej byłabym zdecydowana trzymać się jej odcieni włosów.Pisałaś mi kiedyś że penelopa cruz ma podstawę koloru 4.0 marjel +pasta platinum +balejaż diacolor 5.3 lub 6.3 teraz powiedz mi czy penelopa zawsze ma podstawowy kolor 4.0 bo co do balejażu to zapewnie zmienia się to u niej.Widzę że penelopa też zmienia pasemka i nawet takie kompozycje mi się podobają a że mam też takie ciemne oczy to myślę sobie że powinno być dla mnie ok:).Co Marjel myślisz o tym ?Moja fryzjerka używa farb tylko marjel.Podam Ci jeszcze dwa zdecia penelopy http://celebsalon.sheknows.com/long-hairstyles/penelope-cruzs-sexy-long-layered-hairstyle/ i drugie http://www.tonic.com/article/jake-gyllenhaal-movie-date-penelope-cruz-haiti-madonna-malawi-gay-rights/ i jeszcze te http://www.fryzury-happyhair.pl/fryzury-gwiazd/&zoom=938 .Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjel mojej siostrze też podobają się takie odcienie czy farba sklepowa jest i jaka? chce sobie sama w domu farbować:)http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura749766.htm drugiehttp://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura735257.htm i trzecie kim kardias...http://hityczykity.pl/pojedynek/gwiazdy/hity/czyj-lod-jest-smaczniejszy/opinia/55259.html.Dziękuje za wszystkie odpowiedzi które mi udzielisz.Pozdrawiam super że Jesteś:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Majrel-dziekuję serdecznie za odpowiedz.Mam jeszcze jedno pytanie czy farbę majirel 9 można z mieszać z luo color 9,13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy farba INOA pokrywa siwe włosy (50%)-i jakie zmieszać kolory z INOA żeby otrzymać odcieć tak jak przy majirel pół na pól 9 i 9,13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZIUTELEC
Włsy rozjasniam farbą.Wcześniej uzyłam kolestonu nr 12/11-wyszedl mocno popielaty i mi to na początku nie pasowalo jednak po kilku myciach zrobil się piękny,jasny blond.Teraz zastanawiam się wlasnie nad 12/89 aby uniknąć tego mocnego popielu.Dziękuję Majrel za odpowiedz i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mukomorek
DZIĘKUJĘ, MAJIREL ;-**** Ja już zamówiłam sobie majirel 9.0 i mam juz wodę 6% ale scandic line, chyba będzie dobra? Ale na pewno będę nadal miała blond włoski? Nie chcę otrzymać jakiegoś ciemnego blondu. A tak w ogóle, to SUPER, ŻE NARESZCIE WRÓCIŁAŚ I JUZ JESTEŚ, MAJREL ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkawrzesinska
Proszę Pani Majirel, a ja nie wiem, co zrobiłam źle, ale kupiłam w hurtowni fryzjerskiej majirel 10,01 bo na palecie jest śliczny i taki chcę mieć, ale pani w hurtowni powiedziała, że na moich rozjaśnionych włosach ten kolor wyjdzie na 6% oxydancie i taki kupiłam. I co się okazało? Że zamiast zbliżonego kolorku do tego z palety mam nadal jaśniutkie włosy tylko bardziej chłodne a tamta pani mi mówiła, że ten 10,01 jest mniej taki popielaty bo 01 oznacza naturalny i kapka popielu w tym. Chyba mnie skłamała albo nie wiem, co się stało - dałam 50 ml farby i 75 ml oxydantu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Marjel, pasemka zrobila mi fryzjerka wyjatkowo jasne choc byly robione nie pierwszy raz stad tez moje zdziwienie:( Marjel pytasz mnie o podstawe koloru wiec moj naturalny to dosc ciemny blond mozna powiedziec ze nawet wpadajacy w jasny braz. Zaproponowalas mi stonowanie pasemek diacolorem 8.13 lub 8.02 i jak spojrzalam na ich odniecie to pasowalyby nawet.Pytanie tylko gdzie kupic ten diacolor i jak go dokladnie stosowac bo ja niestety nie za bardzo znam sie na tym wszystkim.Moze jest jakis latwiejszy sposob na przyciemnienie wlosow zeby nie bylo takiego kontrastu jaki jest teraz,np jakies szampony koloryzujace,sposoby naturalne jak jakies liscie debu czy szalwia? z gory dziekuje,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do wypilam juz kawe- koleston 10.81 to dosc chlodny jasny blond co prawda nie jest tak szary jak 10.1 czy 12.11 trzymasz go 30 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×