Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość majrel
do floride odcien cASTINGA WYCHODZI BARDZO PODOBNIE JAK PREFERENCE FLORIDE MOESZ GO TRZYMAC TROCHE KROCEJ TZN 15 MINUT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do fairy land- wszytkie wymienione przez ciebie diacolry wyjda dosc cieple, farba INOA jest dostepna w sklepie internetowym pro sprzet znajdziesz go wpisujac w google sklep fryz pro sprzet , jest tam dostepny caly zestaw do zrobienia w domu z tym ze farbe Inoa musi nalozyc ci ktos drugi poniewaz wazne jest aby nakladac ja na cieniutkie pasemka co 5 mm bardzo dokladnie tzn od nasady co 5 mm i tak kazde pasmo musi byc dokladnie pokryte , na sam koniec 5 minut przed koncem farbowania wlosy sie malaksuje tzn wykonuje ok 5 minut masaz tak aby masa farbujaca odlkeiła sie od skory nie mozna dodawac wody jedynie specjalny szampon ktory jest w zestawie, wlosy po Inoa sa swietne, mega nawilzona , nie podraznia skory glowy, moje klientki uwazaja i co ja tez obserwuje u siebie kolory sa trwalsze, a odcienie chlodne np blondy czy brazy wychodza chlodne bez zolci czy rudawej poswiaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do malwia- nie miesza sie farby feria preference z excellence creme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do desirex- po wymieszaniu tych odcienie kolor bedzie bardziej naturalny i nie powinien byc szary , mozesz tez polozyc sam odcien holywood

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do borka- obecnie penelopa na tych fotkach ma podstawe hmm takie 5.0 z pasemkami karmelu ze szczypta koralowego tzn po nalozeniu pasemek pasta paltinium mozna dac diacolor 7.3 z ziarenkiem wielkosci grochu 5.5 natomiast co do siostry to tak chlodnego brazu nie widzialam wsrod farb sklepowych no ewentualnie 5 z excellence creme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do majagaba- Inoa swietnie pokrywa siwe wlosy miesza sie odcienie podstwowe z wybranymi tymi z refleksem czyli w twoim pzrypadku Inoa 9 z Inoa 9.13 z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkawrzesinska
Nie odpowiedziala Pani na mój post, ja wiem, że Pani ma dużo zajęć, ale może przynajmniej napisze mi Pani, jak szybko wypłukać z włosów tę szarość popielu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majrel Podoba mi się kolorek cynamonowo-karmelowy, taki jak na palecie Majirel nr. 8, 7.31 lub 8.3. Ale wiem, że te kolorki wyjdą ciemniej na włosach. Napisz proszę jaką farbę wybrać aby otrzymać podobny kolor jak na zdjęciach (chodi mi o farbę majirel lub dostępne w sklepach) http://www.google.com/imgres?imgurl=http://www.babble.com/CS/blogs/famecrawler/2009/05/beyonce-babies-pregnant-jay-z.jpg http://forum.szafa.pl/upload/foto_cache/d4d/fa9/fab/73c/b0f/0c2/cd2/443/12a/e6f/84_500x640.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do desire x
taki kolor jak ty pokazujesz uzyskalam wlasnie kiedys stosując stockholm z połowka bodajże koloru 9.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Marjel, pasemka zrobila mi fryzjerka wyjatkowo jasne choc byly robione nie pierwszy raz stad tez moje zdziwienie Marjel pytasz mnie o podstawe koloru wiec moj naturalny to dosc ciemny blond mozna powiedziec ze nawet wpadajacy w jasny braz. Zaproponowalas mi stonowanie pasemek diacolorem 8.13 lub 8.02 i jak spojrzalam na ich odniecie to pasowalyby nawet.Pytanie tylko gdzie kupic ten diacolor i jak go dokladnie stosowac bo ja niestety nie za bardzo znam sie na tym wszystkim.Moze jest jakis latwiejszy sposob na przyciemnienie wlosow zeby nie bylo takiego kontrastu jaki jest teraz,np jakies szampony koloryzujace,sposoby naturalne jak jakies liscie debu czy szalwia? z gory dziekuje,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjel naprawdę Cię bardzo lubię:):):)Jesteś encyklopedią wiedzy którą łaknę z przyjemnością.:):):).Siostrze przekaże iż może spróbować tym 5.0 .A co do penelopy to super że mogę zasugerować polecaną kompozycję kolorów i za pewnie coś ciekawego wyjdzie.:)Jak zrobię już te włosy to poślę Ci fotki na forum i ocenisz co wyszło:tylko jeszcze troszkę odczekam.Ale myślę sobie jeszcze tak czy mogłabym sobie już teraz zrobić taką farbką 5.0 exellence i po pewnej przerwie zrobić fryzjerską farbą marjel 5.0 Myślę czy profesjonalna farba ten kolor póżniej pokryje? Dlaczego tak kombinuje ?Dlatego iż mam duży odrost a nie chce jeszcze iść do fryzjerki.Muszę zafarbować te włoski bo nie ciekawie wyglądam.Myślę że może już nakieruję ten odcień pod tą podstawę od penelopy.Nie wiem czy dobrze myślę.Doradz mi Marjel :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goni_k
Majrel, interesuje mnie jeszcze kolor ciemny szary wpadający prawie w grafit. Jakie dobre profesjonalne farby polecasz na mój "mysi" kolor. Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goni_k
i z ilu procentową wodą. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
Do Majrel!! Dziękuję ślicznie za odpowiedź.Tylko ten odcień castinga który mnie interesuje(730,ewentualnie 630)zostały wycofane;-((Pozostaje mi jedynie preference floride lub casting 634miodowy karmel.Tylko obawiam się po kilku farbowaniach, ze włoski będą z rudą poświatą!!A co sądzisz Majrel o color&shine garniera nr 7 blond???Jaką masz opinię o tych farbkach??Jak wychodzą na włoskach?Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desire_x
Bardzo Ci dziękuję za pomoc.Spróbuję z 9.1.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowoozolta
Wiekie dzieki majrel za odpowiedz, powiedz jeszcze Slonce czy ten diacolor 8.02 nadaje sie rowniez do wlosow z natury do sredniego blondu (bo chyba jednak takie jednak mam) czy lepiej kupic 9.02?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowoozolta
chyba jednak kolor naturalny nie ma znaczenia tylko obecny bo to koloryzacja ton w ton...? jak dlugo sie on utrzyma na wlosach i czy ten Richees diacolor farba jest jego odpowiednikiem tylko trwalym? Bardzo prosze oswiec mnie majrel, Slonce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga.werka
Majrel, mam do Ciebie pytanie, od wielu lat rozjaśniam włosy rozjaśniaczem, koleżanka robi mi pasemka, naturalne włosy mam koloru średni blond, bardzo dobrze i szybko się rozjaśniają z wodą 6%, nie są tak strasznie zniszczone, i wychodzi ładny naturalny bardzo jasny bląd, mimo to chciałabym robić te pasemka farbą, doradź mi proszę dobrą farbę fryzjerską lub drogeryjną, dodam że nie lubie popielatych odcieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga.werka
jasny blond, a nie bląd, przepraszam za głupi błąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi-26
witam serdecznie Bardzo proszę o poradę .. włosy mam ufarbowane na jasny blond farbami loreala,wczesniej marjiel z poziomu 10( polecane przez MARJEL bardzo trafnie ) ostatnim razem faraba sklepowa loreal kolor viking. Moj naturalny kolor włosow to sredni popielaty blond . tzw klasyczny polski mysi. Od dwóch miesięcy nie farbuje włosów gdyz chce miec swoje naturalne wlosy . Prosze o poradę jaki wybrac kolor aby przyciemnic wlosy rozjasnione gdyz juz widoczny jest odrost . bardzo dziekuje za pomoc / miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny pomocy!!! Niecaly tydzien temu nalozylam na wlosy rozjasniacz i wyszly mi rudawo zlote z zielona poswiata gdyby nie ta okropna zielen to rudy ze zlotem bylby calkowicie znosny jako kolor wyjsciowy do nastepnego farbowania. Probowalam jakos wymyc te zielone wlosy, uzywalam sody, aspiryny i szamponu koloru fioletowego i nic, juz piaty dzien strasze wygladem. Nigdy wczesniej nie zdarzylo mi sie abym miala zielone wlosy po rozjasnianiu a rozjasniaalm juz wlosy w odcieniach czerni, fioletu, czerwieni i bordowego i zawsze wychodzily zoltawo rude, a teraz klops. Czy jesli naloze blond farbe w odcieniu cieplym np Loreal zloty blond to zneutralizuje sie ta zielen?, myslalam rowniez o tym aby ewntualnie nalozyc czerwona farbe, co radzicie? W sytuacji awaryjnej czeka na mnie opakowanie farby w kolorze ciemnego brazu ale to juz ostatecznosc, raczej nie widzi mi sie farbowanie wlosow znowu na bardzo ciemny kolor. Bede wdzieczna za porady. Odrazu mowie, ze fryzjer nie wchodzi w gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Majrel,chciałam zasiegnac porady,otóż farbuje włosy na kolor blond( mój naturalny kolor to ciemny brąz) ale jak dotad nie udało mi sie osiagnac ładnego chłodnego odcienia,mam problem z kolorem odrostów jaką bym farbą nie pofarbowała to zawsze są bardziej lub mniej żółtawe.Ostatnio zrobiłam na odrosty demakijaż efassorem i na to położyłam kolor majirel 9.22,ale i tak mam ten złoty odcień na odrostach,reszta włosów ok.Czy przy wielokrotnym farbowaniu tym samym kolorem tj.9.22, włosy bardziej złapią kolor i sie wyrównają czy spróbowac jakis inny odcień(wykluczam farby popielate bo włosy są po nich szare).Prosze o porade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hengirl
Droga Majrel.Ostatnio malowałam włosy Kolestonem numer 12/11 z wodą 6%.Kolor wyszedł ciemno szary z fioletową poświatą.Po kilku myciach ładnie się wypłukał i teraz mam na głowie bardzo ładny jasny blond.Mam odrost i zastanawiam się jaki mogłabym teraz polozyc odcien aby uniknąć az tak mocnego szarego odcienia od razu po farbowaniu???Chciałabym żeby był to jasny blond raczej chłodny niż ciepły.doradz mi proszę jakis kolor z Kolestonu. Moj odrost jest w kolorze ciemnego blondu a reszta włosów jasny blond.Ile trzymać na odroscie a po jakim czasie przeciagnac?Z góry Ci dziękuję za poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowoozolta
Droga majrel, farbe majirel 9.02 powinnam polaczyc z 9% woda? a diacolor 8.02 z jaka woda? Bardzo dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moczymordka
Witam. Chciałabym się dowiedzieć od Ciebie, Majrel, co powinnam zrobić, by rozjaśnić moje farbowane wcześniej włosy o 1-3 tony. Teraz mam poziom 7, a chciałabym uzyskać jasny beżowy bądź złocisty blond, ale nie platynę. Nie chcę isć też do fryzjera, bo nie chcę wydawać bardzo dużo. Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×