Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Witaj Majirel.chciałam sie poradzic co do moich żółtawych odrostów ponieważ niewiem już jaką farba najlepiej je zneutralizowac .Zrobiłam sobie demakijaz odrostów efassorem i na to położyłam majirel 9.22 ale mimo to nadal mam ten złoty odcień chciałabym uzyskac chłodny bądz neutralny odcień włosów, poradz jakim kolorem badz mieszanką kolorów uzyskac taki odcień.Połowa włosów jest w miarę ok.tylko te odrosty...A moze wielokrotne farbowanie ta samą farba np.9.22 da w końcu dobre rezultaty?Prosze o odpowiedz.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liluska
majirel, dzieki za odpowiedz. chce sie jeszcze upewnic czy moge zastosowac majiblond, bo gdzies wyczytalam, ze mozna go stosowac tylko na naturlne blond wlosy...i boje sie ze chwyci tylko odrost a na dlugosci nadal beda rudawe - to tak na chlopski rozum mi sie wydaje, bo spcejalistka nie jestem ;) prosze o oswiecenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellatka
Kochana Marjel:) Jakiś czas temu doradzałaś mi w kwestii farbki i mam nadzieję że doradzisz raz jeszcze:) Farbuję włosy kolestonem 12/89,ale ona trochę wysusza i mam trochę zniszczone włosy, dla tego chciałabym zmienić farbę na inną. i mam pytanie czy jest jakaś farbka jak najbardziej delikatna,( może richesse albo majire)l którą otrzymam ładny jasny chłodny blond? Domyślam się że nie będzie to aż taki poziom, ale może tak na poziomie 9? muszę dać odpocząć trochę moim włosom. Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga.werka
Marjel, jeśli się pojawisz, odpowiedz mi proszę na pytanie (str.135)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majrel, mam pytanko :) Czy diacolor z poziomu 9 (jakis zimny blond albo nawet platyna 9.01) położony na włosy ciemne, na poziomie ciemnego blondu (równiez diacolor np. 6.01 ciemny naturalny zimny blond) nada włosom samego refleksu??? Myślałam na wypróbowaniu najpierw coś z dicoloru na moje włosy (mocne złoto z 3 cm odrostu ciemnego mysiego blondu). Kupiłam 6.01 naturalny zimny ciemny blond. Obciełam mały kosmyk włosów i zrobiłam sobie próbkę ze swoich włosów :). Kolor całkiem fajnie wychodzi, ale z czerwona poświatą. Opalizujące odcienie pozostawiaja dośc mocny czerwony refleks na moich włosach. i tak się zastanawiam czy mozna by to później potraktowac właśnie jakąś platyną albo jakimś zimnym jasnym blondem. Czy to zmieni refleks. A jest jeszcze lodowa szarość 9.11 z diacoloru, ale jakoś bardzo szara :), czy faktycznie tak wychodzi na włosach? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra 89
Majrel bardzo bym Cie prosiła o odpowiedź odnośnie tego blondu. http://www.iamboredr.com/media/16435/Monrose_-_What_You_Don%27t_Know/ Nie chcę sama cudować z farbami bo i tak mam już zniszczone włosy i nie chcę ich pogarszać. Bedę bardzo wdzięczna jeśli podasz mi choć nr farb po którym uzyskam zbliżony odcień jak u tej blondynki na zdjęciu. Obecnie mam włosy blond wpadający w karmel Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do fairy land- odcien 6.01 powinien wyjsc jako chlodny ciemny blond , natomiast 911- lodowa szarosc nadaje sie do bardzo jasnych blond wlosow nadajac im refleks chlodnej paltyny, z majirela moze byc 8.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do modnyjozef- mozesz wyprobowac ten preference bez mieszania z feria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do borka- tak Inoa to farba loreala profesionalna i farbuje sie nia troszke inaczej niz tradycyjna farba, z szmponow polecam ci z serii expert force vektor, lub z serii profesionalnej loreal eko -serie z oliwa z oliwek sczegolnie maske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do muminek- najlepsza bedzie mieszanka 10.21 z 9.1 pol na pol , lub majiblond 911

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do bellatka- tak najlepsza bedzie nowa farba bez amoniaku Inoa , wychodzi bardzo ladnie szczegolnie blond 10.1 i nie niszczy wlosow , wrecz je nawilza poniewaz jej technologia jest na bazie olejów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do aga werka- juz ci odpisalam na poprzedniej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellatka
bardzo dziękuję, a powiedz mi jeszcze w jaki sposób nałożyć? Bo ona pewnie wyjdzie ciemniej niż koleston, a mam włosy do pasa bardzo bardzo jaśniutkie. Muszę je wcześniej przyciemnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo pepsi albo cola
Mam pytanie o odcienie farb Loreal recital perfrormance. One są określane numerkami np A1, A2, A3. Czy jest jakaś zasada, że jeden jest najciemniejszy na przykład? I co znaczą literki A, M itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra 89
Buuuuu ja też chcę uzyskać pomoc :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel czy ja juz ci mowilam, ze cie uwielbiam :D, nawet jak mi juz ta zielen nie zejdzie to i tak nadal bede ci wdzieczna, ze w ogole istniejesz :D i zawsze madrze doradzisz, dziekuje raz jeszcze za odpowiedzi. oczywiscie nie znaczy to, ze juz o nic nie bede pytac :D, buzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga.werka
dzi ęki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Floride
Do Majrel!! Dziękuję ślicznie za odpowiedź.Tylko ten odcień castinga który mnie interesuje(730)został wycofany;-((Pozostaje mi jedynie preference floride lub casting 634miodowy karmel.Tylko obawiam się po kilku farbowaniach, ze włoski po tym 634 będą z rudą poświatą!!A co sądzisz Majrel o color&shine garniera nr 7 blond???Jaką masz opinię o tych farbkach??Jak wychodzą na włoskach?Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjel a te farbki są lepsze od farb marjel?I czy w salonach kupię takie szampony?A może przez jakąś stronę internetową?Dziękuje :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellatka
Jeszcze jedno, czy z tak długimi włosami to poradzę sobie sama, skoro tą farbkę trzeba tak dokładnie nakładać???? Swoje włosy mam średni blond, może z richesse jest jakiś ładny chłodny odcień odcień na poziomie 9? albo z majirel? jak wtedy nakładać, na całe włosy? chciałabym trochę przyciemnić tą platynę, ale nie zniszczyć przy tym włosów... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnamamba_
Droga Marjel :) Pisałaś do megi 26 odnośnie naturalnego koloru... Obecnie mam rozjaśnione włosy-platyna,żółty i miedziany... Chciałabym dojść do swojego-naturalnego-mysi Czy wella color touch 7.89 mi pokryje to co obecnie mam???Jakiej wody dodać? 6% czy 9% ? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Marjel, widze ze odpowiadasz na wybrane tematy! trzeba miec jakies wzgledy zeby otrzymac odpowiedz od Ciebie? czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondfitchbebe
też to zauważyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelikana
Majrel kochana znalazłam tak jak mówiłaś farbe excellence creme 03 i 10.21 ;D zamierzam kupić powiedz mi tylko jeszcze prosze jak mam to mieszać co z czym a co zostawić bo nie mam o tym pojęcia ;) dzięki wielkie!! pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hope magda
majrel mam pytanko aby uzyskać taki beżowy blond na włosach rozjaśnionych bardzo jasny blond i troszke od odrostu takie złotawe,którą z farb loreala byś poleciła,z preference i z exellence?bardzo prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihiakaakkakaka
Droga Majirel, bardzo proszę Cię o odpowiedź. Otóż mam włosy na 7 poziomie lekko złotawe, farbowane wcześniej farbami o różnej trwałości, odrost mam gdzieś 3 cm, ale praktycznie go nie widać. Chciałabym uzyskać chłodny brąz kremami tonującymi. Najlepiej, żeby nie był zbyt ciemny. Mogłabyś mi poradzić jakieś fajne mieszanki z farb color touch, colorance czy richesse? Błagam cię, pomóż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakrejszyn
laski poczytajcie se wczesniejsze wpisy tu dziewczyny miały podobne prolemy z włosami jak nie takie same wystarczy pomyśle.c a nie tylko majrel majrel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×