Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość do majrel
Prosze o rade, bylam ostatnio u fryzjera z naturalnymi wlosami ciemny blond, chcialam uzyskac kolor cieply bez, a efekt jest z rudawo-zolty, nie wiem czy nie jestem przewrazliwiona ze dostrzegam zielone refleksy? Najwiecej jednak jest zoltego, czym zneutralizowac ten kolor? Niebieskim czy fioletowym figmentem, duzo czytalam na ten temat le dalej do konca nie rozumiem. Bo boje sie ze niebieski z zoltym da zielony, ale skoro sa rudawe to czerwien powinna neturalizowac zielen. Fiolet to niebieski plus czerwony wiec robiac fioletem dodaje czerwieni czy nie wyjda bardziej rude? Czym sie rozni srebrna od fioletowej plukanki? Chcialabym taki perlowy, golebi blond, ale nie szary, jakies farby uzyc z inoa? Czy jasny blond popielaty starczy? Czy trzeba uzyc z gamy fioletow? Rozumiem ze popielate maja niebieskie pigmenty, fioletowe - fioletowe, a perlowe i golebie jakie maja pigmenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyy
czy cieply odcien wiaze sie z pomaranczem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuukkha
gwiazdka nawet na pudełku ten kolor wygląda sztucznie. jak chcesz naturalną czerń, to użyj koloru z poziomu 3, czyli ciemnego brązu. lepsze oczywiście sa profesjonalne, ale jak chcesz użyć z drogerii, to polecam excellance- kolory wychodzą jak na pudełku i nie mają mahoniowego refleksu, po którym na kilometr widać, że włosy są farbowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneckaa
Bardzo prosilabym o rade, mam wlosy odcien 9, jasny blond z odcieniem zlotym, lekko wpadajacym w miedz, jaki odcien wyjdzie bardziej zimny (ale dalej sloneczny, nie szarobialy) i naturalny 911 z majblond czy 9.13 z inoa? Ktora z tych dwoch farb lepsza? Czytalam ze jesli farby nie zawieraja amoniaku to zawieraja jego pochodne, ktore sa jeszcze gorsze dla wlosow, wiec jak to jest z ta inoa, mniej obciaza wlosy niz majblond? Dodam, ze nie mam siwych wlosow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filar
Droga Majrel, czy Luo Color to farba, która musi być kładziona na naturalne włosy. Otóż mam koloryzowane włosy wcześniej szamponami do 24 myć, a bardzo podoba mi się kolor 6.12. Teraz mam gdzieś poziom 7 lub 6 włosów, taki niezbyt jednolity - lekko wypłukany. Wygląda na naturalny. I czy woda 7,5% nie zaszkodzi? A może lepiej użyć Majirel 6,22? Sama nie wiem. Majrel pomóż! Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majirouge
jak nakładac na odrost? nie dolaczono polskiej instrukcji do farby i nie wiem, czy majirouge uzywa sie dokladnie tak samo jak majirel czy nie? pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o pomocmk
Mam wlosy zafarbowane kolorem 9.31,lekko wpada w miedz, uwazam ze cieply odcien nie do konca mi pasuje. Jaka farbe polozyc zeby byl zimny i opalizujacy ale naturalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Majrel!!!!!!!!!!!!!! Szukam od dawna rady na moje włosy i czuję , że jesteś ostatnią deskĄ RATUNKU!!!!!!!!!!!!!!! z NATURY MAM BARDZO CIEMNE WŁOSY-CIEMNY BRĄZ. Od kilku miesięcy rozjaśniałam je u fryzjerek na platynke, ale wyglądają okropnie, odrosty czarne, nieco dalej żółtawe a dalej spłukana platyna z żółtym odcieniem. Więc na krótko je ścięłam , ale nie chcę rezygnować z blondu, marzy mi się chłodny dziecięcy blondzik. Ale niestety na te mocno rozjaśnione próbowałam farby sklepowe i wychodzi mi wstrętny szary!!!! Wczoraj czytałam coś o farbie L'Oreal, Richesse de Diacolor , kolor 9.13. Co o tym myślisz??? Pragnę naturalnego, jaśniutkiego blondziku, byle nie żółty i szary!!! Proszę doradź coś niedoświadczonej, farbowanej blondynce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hope magda
kupiłam exellence 03 z loreala mam bardzo jasne włosy troszke zzółciałe od środka pytanie co wyjdzie po nałozeniu tej farby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malaga z Katowic
A co by wyszło, gdybym pomieszała ze sobą 9.0 z 10.01 z majirela? chcę uzyskać taki naturalny, zwykły jasny blond. Bo tak, robiłam samym tym 10.01 i wychodził jak dla mnie trochę za jasno, a z kolei samo 9.0 zbyt ciemnawo, ale gdy nałożyłam to 10.01 na to 9.0 celem rozjaśnienia to wtedy miałam fajny kolorek, ale nie wiem, czy to wyjdzie, jeśli zmieszam je od razu ze sobą. I jaka woda do tego? bo 9.0 jest ciemnawy a robiłam na wodzie 6%, a może na 9% wychodzi inaczej? i tak myślę, żeby zmieszać 1/2 tubki 10.01 + 1/2 tubki 9.0 i to na wodzie 6%. Co sądzicie o takiej mieszance????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Bardzo proszę o pomoc. Na poczatku tego roku fryzjerka polozyla mi farbe tzw "ton w ton" ( tak to okreslila), która pokryła moje pierwsze siwe włosy. Z natury mam dośc ciemne włosy (bardzo ciemny brąz), ciemne oczy i ciemną oprawę. Potem wpadłam na pomysł rudości. Fryzjerka więc ściągneła mi kolor i połozyła jakąs mieszanke rudości. Co było tragedią dla moich włosów! Na odrostach miałam jasny rudy a reszta włosówciemna miedź. Męczyłam się ztym, jakieś 3 m-ce, żeby doprowadzić włosy do normalnego stanu. Potem zmieniłam fryzjera i na moje rudo miedziane włosy z ciemnymi odrostami położył mi jakąs mieszanke firmy L'oreal. Chciałam jakiś jasny zimny brąz. Jednak stwierdził, że moje rudosci moga wyjsc i dodal troche miedzianego koloru. Teraz mineło już 3.5 m-ca. Rude jednal wyszły :( . Mam odrosty ok. 3-4 cm i marze o jasnym zimnym brązie. Myślałam nad odcieniem 5.11. Czy pokryje od rudości i moje cimniejsze odrosty?. Mam długie włosy za łopatki. Ile farby muszę kupić? Przepraszam za tak długi post i za ewentualne błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robić Pomocy
mam problem :-/ kupiłam zestaw majirel 8,2 z woda 9% mój naturalny kolor to mysi blond :-/ . Zastanawiam się czy nie będzie za ciemny miałam wcześniej malowane włosy na jasny blond. Teraz chciałabym uzyskać coś naturalnego, tylko nie wiem co mi z tego wyjdzie. Może mogłabym zmieszać ten odcień z innym?. Bardzo proszę o rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem czy ktoś miał podobne problemy i dał sobie radę. Czytam różne porady i widzę, że muszę wypróbować mnóstwo różnych farb i odcieni, a może ktoś wie jak uzyskać fajny, beżowo/popielaty blondzik na zniszczonych i rozjaśnionych włosach????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Majrel!!!! Ale przyjemnie byłoby mi ujrzeć Cię i usłyszeć Twoje dobre rady! Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko w porządeczku!!! Więc cierpliwie będę czekać na rad!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desire_x
Do niunio...ja taki fajny blondzik,na nieco zniszczonych,rozjaśnionych włosach,uzyskałam farbą koleston nr 10/38 z wodą 9%.:).Nie jest ani żółty,ani szary,tylko jaśniutki beżowy.Garnier nutrisse 101,dał również fajny efekt,ale na naszych,przetrawionych włoskach ,chwyta odrobinkę szaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desire_x
Do niunio...tak,na całej długości,ale na samych odrostach wyszedł nieco bardziej intensywny ,z tym ,że nie żółty,i z czasem wypłukał się i zrównał z resztą włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anolinae
kobietki. mam problem jak wy wszystkie. farbowalam wlosy lorealem creme excelence perlowy blond a pozniej cesting jasny perlowy blond. odrost mam jakies3cm i nie chce juz takich jasnych , wlosy za zniszczone pozolkle a u gory troche rudawe. odrost dosyc ciemny. po umyciu wlosow nie rzuca sie mocno w oczy. taki mysi sredni blond. chcialabym uzyskac na wlosach farbowanych taki odcien jak na odrostach. co radzicie?? czekam na pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to muszę spróbować, ale powiedz mi Desire_x, ten kolor to złocisty odcień, czy na pewno nie wyszedł Ci zbyt złocisty? Boję się, że wyjdzie mi za żółty, a w ciepłych odcieniach wyglądam okropnie i tego się boję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zrobiłam włosy Richesse de Diacolor , kolor 9.13...i!!! Tragedia, kolor trudno określić, jakiś beż z różowo/wrzosową poświatą, ale pocieszające jest to, że szybko się zmywa(5 x głowę myłam) i co dalej ???? Podoba mi się Farba Majirel 9,1 bardzo jasny blond popielaty , ale co wyjdzie na moich???? A może Farba Majirel 10,21 bardzo bardzo jasny blond opalizujaco-popielaty??? Tylko czy różowo mi nie złapie???? W przyszłym tyg. rozjaśniam u fryzjerki odrosty czarne na jeśniutki kolorek i chcę sobie coś dać!!! Ale co wybrać??? A może Loreal Inoa 9.1 bardzo jasny blond popielaty-tak pięknie wygląda.....!!!! Uf!!!! Mam już dość tego zastanawiania się i szukania i czytania!!!! Przeczytałam już tu wszystkie 146str.postu i WIEM ŻE NIC NIE WIEM :( :(....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powoli tracę nadzieję....wczoraj rozjaśniałam odrosty u fryzjerki i włosy wyszły mi zółto/rude, ona na to położyła farbę(jakaś włoskiej firmy-emmebi) naturalny blond. Efekt? Odrosty bez zmian, reszta jasny blondzik.... Dodam , że mam króciutkie włoski, i boję się, że robiąc po raz kolejny te wstrętne odrosty to włosy mi się rozpuszczą!!!! Myślę o przyciemnieniu, ale na co?>?? Kto mi poradzi??? Myślałam o farbie Majirel 7.11, ale czy na odrostach nie wyjdą buro-zielone???? Co robić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desire_x
Niunio,ja wczoraj robiłam próbę na pasemku garnierem nutrisse 100,dodam,że 101 pozostawia na tych wytrawionych brzydką szarość.A ten ,rewelacja,złapał ciemno mysie odrosty na piękny jasny beż bez zażółceń,bez szarość .Jest śliczny.Taki jasny biszkopcik.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×