Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość majrel
do kasiulag- ten twoj odrost ta mieszanka moze nie rozjasnic lepiej byloby pomieszac 10.21 z 03 pol na pol i trzymac na odroscie i gorze 20 minut a pozniej przeciagnac na 10 minut na reszte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do koleston perfect- jesli z natury jestes ciemna blondynka to mozesz go uzyskac stosujac mieszanke koleston perfect 12/22 z cwiartka 12/1 z woda 12% , jesli masz naturalne wlosy sredni blond to z woda 9% ale jasnego brazu juz ta farba nie rozjasni do tak jasnego blondu chyba ze masz wlosy bardzo podatne na rozjasnianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjel:):)Dziękuje!!!:):):)Teraz wszytko zapisze i przekaże fryzjerce także ogromnie się cieszę że odpisałaś :)Super:)Teraz jeszcze proszę Cię o odpowiedz dla mojej siostry pyta jaką farbą może uzyskać taki kolor chodzi jej o farby loreal jak i tańsze farbki zdjęcie ,http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura681192.htm drugie,http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura820697.htm i trzecie,http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura758970.htm ona ma na włosach aktualnie średni brąz do siwych włosów z londy czy uzyska taki kolor?I jeszcze jedno pytanie siostra używa z kerastase nektar pyta co jest z tej firmy najlepsze do włosów często farbowanych?Pozdrawiam Cię miło i czekam na Twoją odpowiedz:):):Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko Majrel drobiazg malutki(jakby nie było jestem blondynką...;) ...)- kupiłam ten rozjaśniacz 50g a i wodę do niego alfaparf emulsja utleniająca 90 ml o stężenia 9%. Czy na 50g te 90ml wystarczy czy 100ml ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko Majrel drobiazg malutki(jakby nie było jestem blondynką...;) ...)- kupiłam ten rozjaśniacz 50g a i wodę do niego alfaparf emulsja utleniająca 90 ml o stężenia 9%. Czy na 50g te 90ml wystarczy czy 100ml ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko Majrel drobiazg malutki(jakby nie było jestem blondynką...;) ...)- kupiłam ten rozjaśniacz 50g a i wodę do niego alfaparf emulsja utleniająca 90 ml o stężenia 9%. Czy na 50g te 90ml wystarczy czy 100ml ma być? Proporcje 1:2???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micky86
hmm cos mi sie zdj nie chcxe zaladowac :( to moze powiedzcie czy ktoras z was uzywala tej farby, na blond jasny i czy sie splukuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleston perfect
Majrel ktora farba lepiej pokryje ruwado zoltawe wlosy z kolestonu 12.89 czy 12.22 wiem, ze juz pytalam, ale jeszcze jedno pytanie czy jak mam wlosy rozjasniane tylko farbami, nie rozjasniaczem, to czy farba znp 12.11 z takim duzym popielem pomoze zlikwidowac ten niechciany odcien, czy lepszy bedzie np opalizujacy 12.22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleston perfect
Aha jeszcze jedno pytanie, czy koleston szybko sie zmywa ? mylam glowe z p[are razy doslownie od farbowania a wlosy tam gdzie mialy troche chłodnego, juz sie zmylo... o co chodzi, moze polec mi proszę cos trwalszego wlasnie tak jak pisalas w ocdieniach 12.22 i 12.1 i co robic gdy kolor sie wyplukuje czy nie ma juz na to rady i czekac na nastepne farbowanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółta:(
BŁAGAM O POMOC!! bylam dzis u fryzjera, ktory niezle mnie zalatwil. wlosy od jakiegos czasu farbuje na jasny blond. poszlam do niej z odrostem. po farbowaniu myslalam ze padne trupem... wloski piekne ale odrost... ZOLTY jak kurczak:-(( czy jezeli naloze na nie kolorek loreal preference stockholm (bo takiej zawsze uzywalam) pokryje on ten moj wstretny zolty? BLAGAM O ODPOWIEDZ:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiulaG
Dziękuję pięknie Majrel za odpowiedź. Myślisz, że ta mieszanka 10.21 z 03 excellence nie wyjdzie za jasna? Pamiętasz chodziło mi o otrzymanie koloru mniej więcej takiego, jak ma Alicja Bachleda Curuś w reeklamie, mniej więcej...:)lub coś jak Jennifer Aniston...boję się, że będę biała, a mi chodzi o ciepły, beżowo - piaskowy odcieeń blondu..help.. p.s. mając na myśli "trzymaj u góry" to ile cm masz na myśli? odrost + dopóki nie ma ciemniejszych, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MjakMama
Drogra Majrel. Dzięki za odp. Nie załamuj mnie, że żadna sklepowa farba nie pokryje rudości;( Ściągnięto mi kolor i mam rude, bo wypłukuje się intensywnie z nich farba brązowa. Ale nie są przeraźliwie ciemne. To wypłukany brąz z rudością w tle. A ten link, który wkleiłam,rzeczywiście nie wchodzi - to zdjęcie Małgorzaty Sochy. Ona ma teraz takie ładny cieplutki blondzik, nie za jasny, coś jakby piasek. Majre - doradź, co kupić?proszę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Majrel, mam ogromną prośbę o pomoc...mam straszna ochote na casting creme gloss 801, obecnie mam włosy bardzo jasny blond na długościach i mały odrost średni blond z delikatnymi blond pasemkami, chciałabym włosy przyciemnić troszku i chce to zrobić 801 :) mam jednak wątpliwości co do odcienia który może u mnie wyjść na tych odrostach i reszcie blond włosach, a chciałabym żeby równomiernie chwyciło i chłodno. A kolejna wątpliwość to o wypłukiwanie sie farby...czy 801 będzie wypłukiwał się na chłodny odcien??? :) a i jeszczze jedno czy 801 jest ładniejszy od prefference copenhague? bo raz miałam na włosach i przy odroście wpadał w rudy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiulaG
Wiesz Majrel:)aaaaa co tam, ryzyk fizyk. Raz się żyje. Zrobię tak, jak mówisz - kupię 03 z excellence, dam pół na pół z 10.21 excellence. Tylko wydaje mi się, że 03 ma mocniejszą wodę, ale to nie istotne, tak? Po prostu daj farbę połówkę tej i tej i wody także pół z tej farby i pół z drugiej.Mam nadzieję, że będzie ok. Poczekam jeszcze ze dwa tygodnie, aż się bardziej wypłukają. Dam na całość, bo będzie większy odrost już,czy radzisz jednak u góry dłużej? Aha i wiesz co, mam jeszcze pytanie o to, jak później stosować te mieszankę, gdy będą sukcesywnie pojawiać się odrosty.ok, to tyle pytań:)z niecierpliwością czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiekawskaAnia
Chcialam zadac pytanie specjalistce Majrel. Czytajac niektore z powyzszych postow i Twoich porad postanowilam pofarbowac sama wlosy excellence 03 i dodac do tego odcien 9.1.Wyszlo ladnie, mam jasne wloski. jednak juz pojawil sie odrost - ciemny, gdyz wlosy z natury mam na poziomie 5-6. Co teraz robic Majrel? nalozyc te sama mieszanke? Dluzej na odroscie i przeciagnac na calosc, czy moze na odrost trzeba cos mocniejszego? czytalam, ze czasem polecasz rozjasniacze na odrost....boje sie sama decydowac, zeby sobie nie spalic wlosow. z gory dziekuje i serdecznie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GabrielleBlondyna
Witacie! Teraz ja się podzielę swoim problemem, spędzającym sen z oczy. Mój naturalny kolor to ciemny blond.Farbowałam włosy zawsze u fryzjera, zwykle na taki słoneczny blond. Jednak kiedy ostatnio w renomowanym zakładzie prawie spalili mi włosy (odrosty zrobili na biało, musiałam je pokryć farbą) a w następnym zakładzie po miesiącu na rudo, musiałam na całość wziąć farbą, która się zmyła szybko (nie wspomnę ile to nerwów mnie kosztowało no i $ też) postanowiłam, że następnym razem sama sobie pofarbuję. Miałam ok. 1 cm. swoich ciemnych odrostów, ok 2 cm brązowo-rudych (z poprzedniego farbowania), ok 3cm białawych ( z jeszcze wcześniejszego) i reszta słoneczne;). Koleżanka poleciła mi Szlachetną perłę z Joanny bo nie niszczy włosów a jej ładnie rozjaśniła. Mi odrosty wyszły raczej żółto-rudawe, reszta włosów ładna, słoneczna. To było wczoraj. Jednak nie byłam zadowolona z tej rudości i położyłam jasny popielaty blond Wellaton 9/1. Odrosty trochę pojaśniały i przede wszystkim nie są już tak pomarańczowe. Całość włosów mogłaby mieć taki kolor jak na nich bo ładny jest. Jednak farba sprawiła, że te ,,starsze odrosty", zrobiły się biało-szare a reszta włosów b. chłodny, jasny blond. Jestem załamana. Tyle kolorów na głowie i to jeszcze obok siebie jasnożółtawi i srebrno-biały. Co mam zrobić? Do fryzjera raczej nie pójdę bo oprócz $ nie mam zaufania po ostatnich numerach. Błagam Marjel pomóż!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CocaColaZero
Droga Majrel, Mój naturalny kolor włosów to bardzo ciemny blond.. 2 tygodnie temu pierwszy raz w życiu pofarbowałam włosy castingiem satynowy blond..na początku odcień był ładny, niestety spiera się na żółty i chyba ciepłe odcienie nie są dla mnie. Zastanawiam się jakiej farby użyc,aby wyszedł taki kolor jak na załączonym zdjęciu. http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.chicainc.com/wp-content/uploads/2009/02/ashlee-simpson-hot-sexy-beautiful-photos-pics-sister-jessica-simpson-fat-pete-wentz-married-baby-celeb-gossip-blog-chica-inc-long-blond-hair-style-cut.jpg&imgrefurl=http://wizaz.pl/forum/showthread.php%3Fp%3D20103235&usg=__qwHzMjEwLUiQy4yIpLb3-dJHtNs=&h=490&w=376&sz=45&hl=pl&start=26&zoom=1&tbnid=kni7Ll5ekZfnnM:&tbnh=129&tbnw=99&prev=/images%3Fq%3Dgo%25C5%2582%25C4%2599bi%2Bblond%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26biw%3D1264%26bih%3D575%26tbs%3Disch:10%2C573&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=629&vpy=212&dur=12244&hovh=256&hovw=197&tx=101&ty=180&ei=jcTiTI6vBYmZhQfhgMn5DA&oei=fcTiTLCEO4aytAbI_rzCCw&esq=2&page=2&ndsp=28&ved=1t:429,r:24,s:26&biw=1264&bih=575 Bardzo proszę o pomoc.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do CocaColaZero
ale ten kolor z linkow to wlasnie JEST cieply

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też do coca cola zero
A rozjaśniałaś włosy pod ten casting? Wyszedł Ci kolor taki jak na opakowaniu? Też myslałam o tej farbie i mam b. ciemny blond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CocaColaZero
Wyszedł mi ciemniejszy niż jest na głównym zdjęciu. Z boku na opakowaniu farby są podane 3 warianty efekty kolorystycznego w zależnosci od naturalnego koloru włosów i wyszedł bardzo zbliżony do tego wariantu gdzie jest ciemny blond..ogólnie podbił mi kolor włosów o 2 tony..na pewno juz nie jest mysi, albo jak kolezanki określały mój kolor włosów "taki nijaki" ;) jest złocisty. Włosy bardzo ładnie się błyszczą i nic nie rozjaśniałam przed nałożeniem farby. Farbowałam zgodnie z instrukcją dla włosów naturalnych.W opakowaniu jest tubka z mleczkiem utleniającym i to ona chyba rozjaśnia. Zastanawiam się teraz nad lodowym blondem 910. Ogólnie mam zbliżony typ urody do małgorzaty sochy i nie wiem czy zostac przy złotym odcieniu czy trochę go "schłodzic" Podobno kobietom, które są typem lata nie pasują złociste odcienie. Jakie są Wasze opinie? Załączam kolejne zdjęcie koloru włosów do którego dążę;) http://www.zeberka.pl/art.php?id=1222 Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, to ja też mam pytanie, skoro mamy do czynienia z takim fajnym fachowcem:). Zacznę od tego, że w sierpniu postanowiłam schodzić z ciemnego brązu poprzez kąpiel odbarwiającą (samodzielnie), włoski ładnie zeszły na taki kasztan, po czym stonowałam je farbą na poziomie 5 ( nie pamiętam dokładnie numeru po kropce), ale efekt był fajny. Zapisałam się do wielce chwalonego fryzjera i czekałam 2 miesiące, poszłam z odrostem (3,5cm) i miałam nadzieję, że fryzjer mi jeszcze zejdzie z kolorku jakimiś refleksami - dowiedziałam się że NIE bo mi włosy się wykruszą (dodam, że włosy miałam zadbane bo mam fioła na punkcie maseczek i olejowania włosów:D ), ok, nałożył mi Artego 5.71....fajnie było, ale po jakimś tygodniu czułam niedosyt że jednak nie mam tego co chciałam i wzięłam się na sposób (pasemka na folię), a później farba 6.3..fajnie to stonowało (wszystkie farby używam na wodę 3%) i mam na głowie złoty blond taki średni w miejscach pasemek (było ich sporo) i średni brąz tam gdzie jest sprana już lekko farba 5.71. Tylko w grudniu chcę odnowić kolor i napaliłam się strasznie na farby L'oreal, chciałabym uzyskać taki złoto-miedziany,albo złoty blond ale taki średni. Zastanawiałam się nad 6.32 (ale boję się że będzie ciemniejszy), 7.23, 7.35 i przed koloryzacją zabawę z essaforem? (demakijaż włosków), będę juz miała za miesiąc ze 2cm odrostu, a swoje włoski mam w kolorze jasny szatyn, do tego ciemniaste i gęste brwi - dlatego mega jasnych sobie zrobić włosów nie mogę, bo brzydko wyglądam, ale takie miodowe i ciepłe odcienie idealnie mi pasują i świetnie się w nich czuję. Please o poradę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakaś jestem dziś roztargniona. Zapomniałam napisać, że mam na oku farby Majirel, lub koloryzację ton w ton Hi Richesse:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do koleston perfect- najlepszy w Twoim przyapdku bedzie odcien kolestonu 12/89 z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do żółta- sam odcien stocholm moze sobie nie poradzic z pokryciem zółci , pomieszaj stocholm z vikingiem pol na pol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do M jak mama- zadna farba blond nie pokryje spranego brazu z rudą poswiata, takie wlosy sa za ciemne by uzyskac jasny cieply blond, musisz wlosy rozjasnic balejazem lub zdekoloryzowac np efasssorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikimiki-fikimiki
witaj Majrel Czy możesz mi powiedzieć którą farbą uzyskam ładniejszy chłodny blond, kolestonem 12,89 czy majiblondem 911? Czy któraś z tych farb jest Twoim zdaniem lepsza? pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×