Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Majrel czytam i czytam Twoje porady zresztą są super mam prośbę. Włosy farbuję obecnie alfaparaf 11.11 z 10.21 pół na pół z 9% wodą same odrosty, natomiast końcówki są bardzo wytrawione, włosy długości do łopatek prawie białe mam te na końcach,naturalne włosy na odroście ciemny blond trudno się farbują . Pytanie co zrobić aby trochę je przyciemnić zdecydowanie wolę chłodne kolory z lekko opalizującym odcieniem oby tylko nie białe. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koza0000
poniosło mnie i zafarbowałam. dobrze, że nie zmieszałam z wodą 6%, bo odcień wyszedł (o dziwo) i tak dość ciemny. włosy są przygaszone, ale dalej widać złoty przebłysk. ogólnie jestem zadowolona ;) to do następnego farbowania, dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do koza0000
to jak farbowałaś? w ogóle bez oksydantu? samą farbę nakładałaś na włosy? przecież tak się nie farbuje! trzeba zmieszać z oksy 6% czy tam 9%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariiikaaa1983
Kochana Majrel, proszę Cię o fachową poradę. Mój obecny kolor włosów prezentuje Ci na załączonych linkach - z bliska 1. http://img651.imageshack.us/img651/4049/brazowewlosyzrudymoscie.jpg - i z daleka 2. http://imageshack.us/f/651/mjkolor.jpg/ . Mój problem jest podobny do problemu wielu poprzedniczek, których wypowiedzi czytałam. Na początku miałam jasny brąz, potem farbowałam na coraz ciemniejszy wpadający w czarny,postanowiłam je jednak rozjaśnić i uzyskałam taki efekt jak na załączonych linkach. Chciałabym jednak uzyskać ładny brąz zimny, ale nie za jasny, ale też broń boże nie czarny!!!!! Jak widać na zdjęciach, teraz mam taki jasny rudawo -brązowy kolor. Czytałam Twoje propozycje odnośnie odcieni matowych z ALFAPARF i wydają mi się bardzo kuszące - odcienie 6.7 i 5.7. Który z tych dwóch poleciałabyś mi, ewentualnie jakieś pomieszanie różnych odcieni. Albo może doradzisz mi coś od siebie. Tak jak wiele czytelniczek ja również mam problem z zafarbowaniem odrostu:, który zawsze wychodzi jaśniej -(( co widać na pierwszym zdjęciu. Będę Ci bardzo wdzięczna za odpowiedź!! Pozdrawiam Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naataliiex3
aaa mam jeszcze pytanie ! ile kosztuje ściągnięcie koloru ? i jak to wygląda ? mam długie włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekolorzacja domowa tania
ja sama sobie sciagam kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Marijel bardzo proszę o poradę, mam obecnie wlosy farbowane na bardzo jasny blond, farbami loreal stockholm i garnier 111 lub 110 na przemian.Naturalny kolor to mysi blond, chcialabym je lekko ocieplic i przyciemnic, podaje linka o jaki kolorek mi chodzi: http://kobieta.dziennik.pl/moda-na-topie/galeria/384017,1,candice-swanepoel-w-bikini-victoria-s-secret-kostiumz-kpielowe-victoria-s-secret-na-lato-2012-galeria-zdjec.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOBACZ LINK, MAJIREL
Chodzi o to drugie foto w prawym rogu, z podpisem: "Legally Blonde. LOreal Majirel Ash Blonde 8.0 by Ms. Jessica of Aura Salon" LINK: http://kissedandmadeup.tumblr.com/page/3 Majirel: czy ona ma na włosach sam majirel 8.0? jeśli tak, to czemu jest w podpisie "ash" = popielaty? pomieszany ten 8.0 z jakimś popielatym czy taki efekt uzyskam od razu po samej 8.0? Jakoś zielono na tym pierwszym foto, ale może ta zielonka szybko się zmywa? bo potem kolorek jest śliczny i taki chciałabym mieć, ale mogę zrobić na 9%? może wtedy uniknę zieloności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koza0000
kochana, przeczytaj post wyżej :) zmieszałam z 9%, ale wcześniej majrel radziła mi abym dodała 6% dla uzyskania ciemniejszego efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do koza0000
Sorki, nie zauważyłam, no co, wpadła mi na oczy Twoja wypowiedź to aż mnie bulwers wziął, bo wyglądało na to, żeś sobie samą farbę napaćkała na włosy, no ale skoro dałaś oksy to spoko. Bulwers minął ;-DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do dziewczyny: koza0000
cześć, a mogłabyś mi doradzić, jak zniwelować żółty odcień włosów po popielatym blondzie? na początku był fajny odcień, ale z czasem wyszło żółtko i teraz nie wiem, co mam zrobić. Co byś mi radziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guacamole
Droga Majrel, czy mozna zmieszac farbe alfaparf 9.21 z 8.32 a jesli tak to w jakich proporcjach. Nie lubie tego metaliczno-zielonkawego odcienia jaki daje czesto np. 9.31, w tej chwili mam juz taki splukany majirel. Wole odcien perlowy bo jest bardziej miekki pomimo ze nalezy do zimnych odcieni. W samych zlotach tez zle sie czuje. Mam jasna ale ciepla karnacje, jasne niebiesko-zielone oczy i jasna oprawe. Kiedys bylo mi dobrze w odcieniu toscana 6.23 ale boje sie z wiekiem za bardzo przyciemnic wlosy a moze wlasnie powinnam? Troche sie obawiam ze sam alfaparf 8.32 bedzie za ciemny. Moze jakas inna podpowiedz na uzyskanie jasnego opalizujaco-bezowego blondu? Dziekuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia.bela34
Marzy mi się kolor włosów jak ten: http://www.google.pl/imgres?q=szlachetny+ciemny+blond&hl=pl&client=firefox-a&hs=06W&sa=X&rls=org.mozilla:pl:official&biw=939&bih=447&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=Bt4p_rmZtHgjwM:&imgrefurl=http://www.kosmetykionline.pl/product-pol-11946-Garnier-Color-Sensation-6-0-Szlachetny-Ciemny-Blond-Krem-koloryzujacy-do-wlosow-.html&docid=Hz7Rf33LJM2WRM&imgurl=http://www.kosmetykionline.pl/data/gfx/pictures/large/6/4/11946_2.jpg&w=209&h=400&ei=1qLMT8vcLsTIswb7sei4Bg&zoom=1&iact=rc&dur=390&sig=110769102912414617041&page=1&tbnh=113&tbnw=65&start=0&ndsp=13&ved=1t:429,r:1,s:0,i:71&tx=34&ty=65 sama mam naturalne włosy na poziomie 6, sprany już w tej chwili jasny brąz 5,0 garniera do 24 myc. Jak osiągnę taki kolor jak na opakowaniu tej farby? najlepiej czyms do 24 myc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 9.13 + 2cm 10.2 ? - z jakiej firmy jest to 10.2 bo ani w alfaparf ani w majirel nie ma takiego koloru???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Dagama82 - to zalezy na jakie wlosy jesli sa od sredniego blond do jasnego blond 7,32 z woda 9% poiwnien taki wyjsc choc ja bym dodala tam cwiartke 7.45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Eliza z Trzebinii - jesli chcesz zrobic jasny orzechowy brąz to z alafaparf odcien 7.31 powinien byc ok , jesli chcesz refleksy to najpierw wycigasz drobne pasemka wlosow i nakladasz na nie dekoloryzator z woda 3 lub 4% a reszte czyli cala podstawe wlsosow farbujesz farba 7.31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do skoncentrowana - przy kolejnych farbowaniach nakladaj ta mieszanke lafa tylko na sam odrost , po ufarbowaniu i zmyciu wlosow naloz sobie odcien alfaparf 9.21 z woda 3% na calosc na jakies 10 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Mariiikaaa1983 - jesli checsz odcien zimnego głębokiego brazu to albo odcien 5.7 lub odcien sredniego brązu 5NI ale 5.7 bedzie chlodniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do naataliiex3 - nie wiem jak wychodzi palette ale ten jasny blond na pewno rozjasni ci ten niechciany refleks , sciagniecie w salonie loreal efassorem na dlugie wlosy ok 180 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ZOBACZ LINK, MAJIREL - 8.0 to nie popielaty blond tylko głęboka natura i on tak nie wychodzi chyba ze masz duzo siwych wlosow, odcienie majirel głębokie natury sluza głownie go pokrywania bardzo siwych wlsoow dla osob ktore lubia miec bardzo naturalne efekty bez refleksu , jesli chodzi o te fotke to podobny jest z alafaparf 9NI ale i tak wszytko zalezy jaki masz obecnie kolor wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do BG to moje inicjały - hmm taki cieply blondzik z alfaparf ma odcien 9NB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do guacamole - jasny bzeowy i opla to z alfaparf 9.21 wychodzi jasno bezowy opalizujacy nie sugeruje sie paleta bo taki zimny on nie jest a bardzo ladny jest tez 9.13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do misia.bela34 - z alfaparf evolution 7.13 lub bezamonikalana alfa color wear 6.31 pomieszany z 8.31 bedzie najbardziej podobny do tego z fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata B___________________
Witaj majrel, czy możesz mi polecić jakaś farbkę sklepową coś z orzechowych brązów ? Z góry dziękuję za pomoc. Agata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata B___________________
aha i najlepiej aby to był kolorek na poziomie 5 może 6 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza z Trzebinii
Dziękuję majrel za fachowa pomoc. Ostanie pytanie :) Czy jeśli zrobię te pasemka samym dekoloryzatorem nie kładąc później na to farby to czy one będą miałay łądny odciń, nie chcę mieć rudych ani pomarańczowych pasemek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×