Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość cati424
Do elektromagda: Dziekuje Ci bardzo:) Moj poziom tez jest taki jak twoj nazwalabym go ciemny mysi. Ja juz tyle farb wyprobowalam, ostatnio robilam alfaparf 11.11, 11.20 , 11.21 ale kazda tez rudziala po kilku tygodnich. Kolor pszenicy tez bym nie chciala, ale wyprobuje ja chetnie koleston 12/89 i dam ci znac, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od CATI 424 12 z kolestonu są kolorami special blond (najjaśniejsze z blondów) do nich dodaje się dwa razy więcej utleniacza w stosunku do farby czyli 1:2. Wychodzą na prawdę jaśniutko (ja polecam wypróbowany na własnej głowie 12/89) Mam nadzieję, że będziesz zadowolona, chociaż wiadomo każdy ma inne włosy i inne oczekiwania. U mnie wychodziło super. Teraz myślę o czymś na poziomie 10. Pozdrawiam i daj znać jak wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwierdzam..
do ciekawe to wszyćko :P to po cholere tu piszesz trolu? 😠 zmykaj stad! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe to wszyćko
Patafianko droga, bo mi ręce opadją jak widzę tą ciemną mase :/ I ja wlasnie nie piszę tutaj proszoć o radę niewiadomo kogo, zaglądam bo lubiałm topik, ale jak widzę co się dzieje to mi się płakać chce, to wszyćko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwierdzam..
Monthy Python....PATAFIANKO :P chahaha ,no - co niektorzy to juz placza nawet.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Obecny kolor moich włosów jest na poziomie 10 farbowane( naturalny to poziom 6,7)Chciałabym nadać im kolor brązowego blondu.Czy w tym celu mogę uzyć z majirela 10.13 czy lepiej 10.31 i z jaką wodą. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stelma
Majiblond kladzie sie tylko na odrost dla amatorow proponuje sie nawet nie wypowiadac ...richesse koloryzacja ktora odswieza kolor minimalnie moze go zmienic h.richesse podjasni odrost max o ton ...luo o 2 tony ta koloryzacja mozna stopniowo przechodzic do jasniejszych kolorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stelma
10.31 zmieni ci lekko refleks zalezy czy masz zniszczone wlosy bo jesli tak wybije popiel I beda zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej majrel, jakies dwa lata temu pisalam do Ciebie w sprawie dekolaryzacji, od tego czasu duzo moje wlosy przeszly, teraz znow jestem po dekoloryzacji, na to mialam nalozony mrozny blond, kolor mam troszke jak toffi, carmel, troche rudosci, swoj naturalny ciemny braz. Chce jeszcze rozjasnic te rudosci, mysle o alfa rozjasniajacych z woda 12, co mi wtedy wyjdzie? wlosy sa ciut przetrawione, moze podsuniesz mi lepszy pomysl? Chcialabym pozbyc sie tych zolci i rudosci a zarazem miec jasniejszy blond. Moze powinnam pigmentowac wlosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam majirel 7.3 z oxy 6% i zamierzam położyć na nierówno sprany 6.03. co mi wyjdzie? poziom 7czy 6? wyrówna mi kolor? pomóżcie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usilowalam przebrnąc przez wiekszosc wątkow, ale nadal sama nie umiem zdecydowac ktory brązik/blondzik (?) wybrać. proszę marjel- podpowiedz jakim odcieniem-mieszanką evolution otrzymam taki kolorek? http://www.kotek.pl/kotek/51,87050,12672720.html?i=2 o takim marzę!!!! lub ciut ciemniejszym, ale nie a dużo. wlosy mam obecnie splukane po farbie loreal dia richesse nr 6 (naturalny ciemny blond, ktory wychodzil jak zdecydowany brąz ;))i odrost w moim naturalnym kolorze mysim blondzie. wygladam juz na zapuszczona a od ponad miesiaca ogladam "wte i wewte" palety alfaparfu i nijak nie mogę wybrac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka811
Droga Majrel.Czy można uzyskać pośredni kolor pomiędzy 8.1 a 7.1? Ponieważ 8.1 jest dla mnie za jasny a 7.1 znowu trochę za ciemny.Szukam naturalnego,zimnego odcienia.Bardzo proszę o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arwelless
Witajcie dziewczyny! Wiecie może o co chodzi z tą paletą kolorów farby ALFAPARF EVOLUTION?! Zamierzam kupić farbę w kolorze 7,64 na Allegro, ale na żadnej aukcji jej nie mogę znaleźć - a w palecie kolorów są!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Marjel jakiej marki farby użyć na poziomie 9 blondu aby pokryło siwe włosy, jest ich sporo. Dodam że Loreal bardzo jasny blond z excellence i preference nie pokrywa moich siwulców... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przykre :((
Ale Majrel juz tu nie ma..nie widzicie?? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co sie stalo ze odeszla???
tak nagle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie Dziewczyny może Wy coś poradzicie. Bardzo proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przykre :((
Ale nie wiem :( ,zreszta uzywam profesjonalnych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kasia kasia
:P :P :P Nie reklamuj bloga tej baby!!!!! Zreszta nawet do piet Majrel ta platyna nie dorasta!!!!A jak juz to wiedz ,ze na jej blogu ukazuja sie komentarze tylko po zatwierdzeniu (czyt.jak pasuja) blogerce!! :P Wiedza Majrel to dla niej kosmos... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia kasia
nawet nie znam tego bloga wyświetlił się , jak chciałam pokazać zdjęcie tej farby, którą kupiłam ja osobiscie z koloru jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kasia kasia
Sprawdz blog kokardka mysi ,xzy jakos tak tam jest wiele zakladek i ona mize pomoc ,a nie platyna....-jesli juz ,bo oczywiscie Majrel jest niezastapiona......MAJREEEEEEEEL WROOOOOOOC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze to-TO!
Kasiu jak ciemne?sino-szare?bure? Jesli tak to przez pipiel in tak wychodzi na mocno przetrawionych wloskach ale to ci sie wyplucze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka platyna i jaka mysia
dajcie namiar! i dlaczego Majrel odeszła stąd????????????????????? macie do niej jakiś kontakt? prowadzi bloga czy cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wbij w google
Kokardka mysi jak ci wyskocza tematy to patrz ktory temat to BLOG i tyle ,daj znac xzy znalazlas :) acha - do platyny nie radze ,a nawet odradzam -to porazka!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko - do wbij w google
Ale blondyna też dobrze doradzi ,dla mnie i mysia i blondb. -bez znaczenia.. Mozna tu i tu. Więc albo kokardka mysi ,albo blondbunny. :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka platyna i jaka mysia
hejka ,:) znalazłam ta mysie i ta blondbundy też. dzięx za wskazówki:) fajne blogi o koloryzacji, ale do tej blondyny nie poszłabym!! ma tragiczne włosy strasznie zniszczone i pazury nie przystosowane do fryzjerstwa. nigdy nie widzialam fryzjerki z takimi szponami!! w ogole takie przyjmuja do salonów?! masakra ta mysia moze być, ladna ale na taką skromniutką wygląda i troche to dziwne jest po filologi, kosmetologi i zostala fryzjerka od praktyki? nie rozumiem za bardzo to ona w końcu ma dyplom? obydwie widzę, że robią takie proste farbowanie, bez szalenstw i wymyslnych fryzur. do domowych warunków może być, ale na luksuswowe fryzjerki to one nie wyglądają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko....
Zawsze mozna sprobowac i ich zapytac :) jak nie ma Majrel to lepszy rydz niz nic... :D Majreeeeeeeeeel wrooooooooc......!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majirel
Znowu rozdwojenie jazni i rozmowy samej ze soba, niestety Twoja swietlnosc i slawa przeminely z wiatrem i jak widac nie umiesz sobie z tym radzic, zupelnie nieporadna jak dziecko :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×