Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

do miska82 - mieszanke luo color trzyma sie 20 min, alfaparf odrost 35 min pozniej przeciagasz na 10 z tym ze odrost robisz na wodzi 9 % przeciagniecie na dlugosci mieszanke z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do miśka82 - ale ten blond jest raczej taki sredni i bezowy , tak Inoa loreala moze dac taki efekt z tym ze baza musi byc jasna tzn na poziomie 9 z tym ze tego 4.20 daje sie jakie 3 cm do tego 9.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do LemonaRay - zdjecie ktore wkelilas to ten czekoladowy jest nawet z poziomu 4 , pewnie patrzylas na palete w internecie wiec 5.35 nie jest taki ciemny , najlepiej zobaczyc palete w swietle dziennym w sklepie to wowczas mozna dyskutowac i wybierac , 5.35 w sloncu ma lekki ale naprawde lekki przeblysk zgaszonej czerwieni , dominue w nim czekoladowy , jesli checsz bardzie naturalny czekoladowy radze go pomieszac z odcieniem 6NB wtedy bedzie bardziej naturalnie czekoladowy braz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do materazzi2 - bardziej raskrway miedziany mozna schlodzic niebieskim korektorem nakladajac go na 5 min albo myc szamponem przeciwlupiezowym bo miedziany najzybciej sie wyplukuje, ja polecam szampony z kwasnym ph firmy revlon profesjonalne lub alfaparfu do wlsow farbowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Misia Uszatka - mi taki blond udalo sie uzyskac tylko dzieki mieszance alfaparfu , wszytko zalezy od tego jakie masz wlosy, z majirela mozna pomieszac 10 1/2.1 cala tubka z cwiartka 10.21 i z cwiartka 902 majiblond z woda 9% ale gwarancji nie dam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek05
kurczaczek 05 Witam Majrel! Czy jeśli położę na włosy rozjaśnione kolestonem 12.89 alfaparf evolution 7.21 nie wyjdzie mi zielony glon??? Zamówiłam juz farbe na allegro i mam nadzieję uzyskać ładny popiel zblizony do moich naturalnych włosów... uda się?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LENA999
DROGA MAJREL Proszę o pomoc Mój naturalny kolor to taki myszowaty zielony brąz. W maju kładłam 4 z matrixa i teraz mam taki pospierany średnio ciemny brąz z odcieniami zółci. Chciałabym mieć podobny kolor do tego http://www.hollywood.com/celebrity/1711652/Megan_Fox. Lena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kurczaczek05 - nie nie wyjdzie ci glon bo ten odcien ma refleks opalizujacy jako dominujacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jazkinia - taki dosc cieply blond mozna uzyskac alfaparfem 10 NB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do LENA999 - w podanym przez ciebie linku nie otwiera sie zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek05
dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do LENA999 - dosc ciemny i chlodny brąz na tej focie , zblizony da odcien 5 NI alfaparf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel dziękuje Ci bardzo za odpowiedz napisz prosze jak postepować z tą inoa jaki oxydant jak długo na włoskach? pierwszy raz mam styczność z tą farbą cięzka jest w użyciu ?i czy jest dobra ?bo moze by można uzyc z alfy cos zeby wyszło podobnie miłego dnia -:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanbru
Witaj Majrel, Proszę doradz mi jaką widzisz dla mnie opcję rozjaśnienia włosów - aktualnie mam takie: (na zdjęciu z parasolką) http://forum.muratordom.pl/showthread.php?205 186-Planujemy-wn%C4%99trza-Anulki&p=5482065&posted=1#post548 2065 chciałabym uzyskać kolor jaki obecnie ma Małgorzata Rozenek - czy konieczne jest wykonanie najpierw pasemek i dopiero pokrycie ich farbą? Czy można jakąś farbę użyć od razu ? W jakich proporcjach? http://i.wpimg.pl/r,id,d14zNzE7aF4yNDk7dV5odH RwOi8vaS53cC5wbC9hL2YvanBlZy8yOTEwNy9wZXJmMzcxLmpwZWc7cV4wLj g7bV50cnVlO3ReanBnO3Nebm9jb3R5O2Z0XjE=.jpg http://files.gadu-gadu.pl/malgorzata-rozenek- 98dba11ff15d98e4ccd4eec1f8fee299b3ed04c2.jpg Pozdrawiam Sandra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki oto chaotyczny post...
sanbru- śliczny masz kolorek włsów, to Twoje naturlane czy farba ? jesli farbka to jaka ? :) A Twoimi linkami jest problem bo nie otwieraja się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki oto chaotyczny post...
Jeden wchodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3076
Witaj Majrel! Jak dobrze że jesteś! Kiedyś prosiłam o rady w kolorze rudym....teraz jestem blondynką i szukam "swojego pęknego blondu".Obecnie ma na głowie Londę 18(świetlany blond) i w sumie kolor jest fajny,chociaż na początku był szaro-bury.Nie wiesz moze co oznacza w Londzie nr 18?Ktos mi mówił ze perłowy blond z Londy(12/9) też ładnie wychodzi ale ja nie wiem jak mam się odnieśc do tych numerków!z natury jestem ciemną blondynką(taki mysi kolorek),chociaż w dzieciństwie miałam śliczne białe włoski(piękny chłodny kolorek).Mój jednak największy problem polega na tym,że spod spodu włosy są ciemniejsze-żółtawe co chyba jest pozostałością po tych rudościach(pomimo tego że przeszłam dekoloryzację).Zakupiłam na allegro z alfaparfu kolor 10,21-bo nie chcę żółtego ani białego blondu ale nie wiem czy to dobry pomysł.Proszę doradz jak uzyskać taki kolor jak Joasia Koroniewska(ten blond).Chciałabym coś takiego na swojej głowie.Czy dobrze dobrałam to 10.21? Z góry dziękuję za pomoc. http://kobieta.wp.pl /gid,12060329,img,12060414,kat,52556,title,Czy-blond-to-blad,galeriazdjecie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanalika76
Witaj Majrel, na wstępie krótko przypomnę kolor i kondycję mojego upierzenia: kolor naturalny na poziomie 6-7, z tyłu może 5, taki ciemny blond/jasny brąz, ale to już zamierzchłe czasy ponieważ od wielu lat farbowane, wcześniej Koleston 12.1 + utleniacz 12% a ponieważ kolor wychodził żółty to za Twoją radą Alfaparf 10.21 +10.11 z wodą 9%. Kolor szczególnie na początku był b.ładny, al później robił się ciemno-żółty (nie wiem ja mam chyba coś nie tak z włosami że nawet najchłodniejsze odcienie żółkną). Ze względu na to żółknięcie i bardzo zniszczone włosy zdecydowałam się je przyciemnić, aby pozbyć się niepożądanego żółto-złotego odcienia oraz aby wyglądały naturalniej, z czasem chciałabym coś zbliżonego do mojego naturalnego koloru z jaśniejszymi refleksami. Udalam się do fryzjera, który nałożył mi farbę na całość, jednak szybko się wypłukuje, a co gorsza wyszła mi zielona poświata :-( :-( :-( Ponieważ nie mam mozliwości teraz tam pojechać, bo wróciłam po urlopie od rodziców do domu telefonicznie fryzjerka ta doradziła mi abym nałożyła tylko na odrost farbę Majirel 8.13 i na ostatnie 5 minut zemulgowała na całość. czy to na stałe zniweluje tę zieloną poświatę i jak często i jak mam farbować w przyszłości? Proszę Cię o zweryfikowanie tej wersji, gdyż po ostatnim trochę boję się bo nie chcę wyglądać jak Szrek. Czy mogę w ogóle je jeszcze farbować bez obawy, że wykruszą się po tym co przeszły? Z góry dziękuję za poradę i pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×