Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość załamana panna młoda
Dziękuję bardzo Majrel. Zrobiłam toucha 7/89. Kolor mi się przyciemnił i czuję się w nim dużo lepiej niz w tym jasnym żółtym, teraz jest rewelacyjny mega chłodny (choć miejscami gdzie był stary balejaż jest aż siwy :-) ale po pierwszym myciu jest ok). Chciałabym już przy takim pozostać. Zobaczymy w jakim tempie teraz bedzie się zmywał. Jaką farbą trwałą mogę taki bądź podobny uzyskać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel ale ja czytałam tutaj że 9.11 majirel wychodzi brzydko i szaro;/ ja już wolę mieć ciemniejszy blond niż jaśniejszy, teraz mam średni blond i chciałabym go utrzymać i nie wiem jaka farba da mi naturalny średni blond w chłodnej bądz nawet neutralnej tonacji, która nie będzie się wypłukiwać na rudo. Musi być jakaś farba która wyjdzie jak średni blond a nie same jasne albo ciemne... Doradz może coś z farb sklepowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blalalalaaaaa
WITAM PANIE :) mam takie pytanko i prosze o poradę. jestem ciemną szatynką, ponad miesiąc temu zachciało mi się rozjaśnić włosy, wyszło coś takiego : http://www.pro-sprzet.pl/foto_towar/maxi/154 2_1.jpg numer 900 bądź 9035 , mam ciemne odrosty ok 3 cm i chcę wrócić do ciemnych włosów. Jaką polecicie farbę, żeby zrobić to stopniowo?- najpierw nr 911 z linku i potem coraz ciemniejsze. Pytanie czy mając wyjściowy jasny kolor plus ciemne odrosty wyjdzie mi równomierny kolor 911? dodam, ze nigdy nie rozjaśniałam włosów taki spontaniczny kaprys, niby ładnie wygladam ale wole swoje naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Majrel :) Wyczytałam gdzieś ostatnio, że do chłodnej karnacji powinno się dobierać raczej cieplejsze odcienie blondu, na zasadzie kontrastu. Do tej pory wydawało mi się oczywiste, że jak chłodny typ urody, to i włosy powinny być w chłodnej tonacji. Jaki średni blond Ty byś poradziła dla chłodnego typu urody, z raczej bladą cerą? Mogą być farby sklepowe lub profesjonalne, ważne tylko, żeby odcień nie był całkiem jasny. Chciałabym coś na poziomie 8 lub 8/9. Z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Mariel, Prosze o porade mam wloski blond mysi pofarbowalam odrosty farba Marjiel 900s wyszedl cieply zloty blond teraz chcialabym rozswietlic kilkoma jasniejszymi pasmami na wierchu jak robil moj fryzer jakiej farby uzyc?tej samej z mocniejsza woda 9?czy np 901 s?prosze o rade , dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel znajde jeszcze gdzieś w sklepie farbe Garnier Belle color czy jest całkowicie wycofana? chciałam pofarbować nr 2 ale zastanawiam sie czy znajde tą farbę...jeśli bym nie znalazła to prosze napisz czy jest jakiś odpowiednik belle color nr 2 z farb sklepowych, albo doradz mi jakiś kolor bardzo zblizony do 2:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do angi stone- cieple blondy koszmarnie wygladaja przy jasnej karnacji, natomiast swietnie odcienie miedziane i jasne rude, z blondow na poziomie 8 lub 9 to z luo color 9.12 lub 9.1 albo majirel 9.11 z cwiartką 8.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do monika- ocien 901s czesto wychodzi jako cieply kolor , niech fryzjer zrobi ci grne partie wloswo cienkimi pasemkami na folii rozjasniaczem a po koloryzacji nalozy na 5 minut odcien 901 z diacoloru aby ochlodzic calosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do pysia21- belle color zostal wycofany i jest juz praktycznie nieosiagalny podobny odcien ma farba luo color nr 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do blalala- 9.11 nie pokryje ciemnych odrostow moze nadac im lekko rudawy refleks nalezy pomieszac odcien 8.1 z 8.2 lub zastosowac naturalny odcien bez refleksu np 8.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do zalamana panna mloda- na razie zostan przy tym touch 7/89 co prtawda zmywa sie dosc szybko z jasnych wlosow ale jeszcze ze dwa razy pofarbuj tym odcienie, podobny z farb majirel jest 8.11 ale nie az tak chlodny jak ten z touch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana panna młoda
Dziękuję Majrel. Uratowałaś mi życie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel, a mogę sobie sama zrobic te pasemka tylko jakim rozjasniaczem? a po calości napisalas farbe diacolor 911 ,czy mogę sama nabyć ta farbe gdzieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel która farba ładniej i naturalniej wychodzi Loreal recital copenhague czy excellence 8.1 ??? I proszę o opinie jeszcze nt farby Majirel 8.0 bo szukam blondu na poziomie 8 neutralnego ale w recital ani excellence nie ma farby o nr 8;/ Dlatego napisz jeszcze jak wychodzi majirel 8.0 czy ten blond wychodzi ładnie, naturalnie? Proszę o odpowiedz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel Mam bardzo jasne, rozjasniane i trochę "przetrawione" malowaniem włoski blond w kolorze złota.Chcę je ładne przyciemnić.Czy farbą Loreal Richesse de Diacolor o nr np. 9 uzyskam taki efekt?Wczesniej czytałam,że jedna dziewczyna zrobiła własnie takim numerkiem...i była niezadowolona, bo włosy wyszły matowe...i lekko szare.Własnie tego chciałabym uniknąć...SZAROŚCI. Poradź!!!!! Ile musiałabym kubić tubek farby i jaka zastosowac wodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne dzięki, Majrel :) A jaką sklepową alternatywę poleciłabyś dla mieszanki majirel 9.11 z ćwiartka 8.2? Może coś z L'oreal Excellence? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55justyna55
Witaj Majrel Dziekuję za wcześniejsze odpowiedzi, więc jestem juz zdecydowana na farbę Majirel 7.1, jak wczesniej pisałam mam bardzo zniszczone włosy, pisalaś że mogę zrobić tą farbę na 3% lub 4% wodzie, niestety na allegro, bo u mnie nie ma profesjonalnej hurtowni do tych farb lorealowskie oxydanty są tylko 6%, 9%, 12%, napisz proszę czy jeżeli uzyję tego 6% oxydantu to moje włosy nie ucierpią jeszcze bardziej, boje sie bo są naprawdę w zlym stanie. Napisz proszę co mam robić, sama rozrabiać sie boje, że nie wyjdzie , pomóż. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do aniołek- majirel 8.0 wychodzi dosc ciemny i raczej przypomina srednio- ciemny blond, natomiast podobny odcien do tego ze zdjecia daje odcien preferenec island, kopenhague jest ciut jasniejszy.Excellence creme 8.1 wychodzi u wielu osob jako szary blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do monika- mozesz zrobic pasemka rozjasniaczem z londy z tym ze tam jest slaba woda bo tylko 6% a rozjasniacz potrzebuje wody 9% , diacolor 9.01 jest dostepny na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do wrotka- musialabys pomieszac diacolor nr 9 z diacolorem 9. 3 lub nalozyc farbe majirel ktora jest naprawde łagodna odcien 9.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do angie stone- przykro mi ale nie ma alternatywy wsrod farb sklepowych podobnej do mesznki majirela, ewentualnie preference kopenhague ale odcien ten ie nalezy do tych super chlodnych raczej wychodzi sredni bezowy blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do 55-justyna55- nic sie nei stanie jak rozrobisz te farbe z oxydantem 6% ewentualnie mozesz kupic oxydant innej firmy 3 lub 4%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Majrel bardzo bardzo za odpowiedz:) jeszcze jedno małe pytanko czy Garnier belle color nr 2 też daje podobny efekt do tego w linku? http://www.style.com/slideshows/fashionshows/F2008RTW/TULEH/DETAILS/00110m.jpg czytałam że te farby są wycofane ale ja wiem ze w jednym sklepie w mojej miejscowości jeszcze sa dlatego pytam:) W razie czego kupie island:) i jeszcze jedno...mam rozumieć że island który ma nr 7.1 z tego co mi wiadomo wychodzi na takim poziomie jak majrel 8.0?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55justyna55
Do Majrel A czy jak użyję oxydanta innej firmy, to napewno dobrze przyjmie się i wyjdzie kolor farby majirel 7,1. Już sama nie wiem co robić, a może 6% ale czy napewno nic nie stanie sie i tak juz mocno zniszczonym moim włosom. Wiem ze marudze, ale wolę sie upewnic, dobrze że mamy sie do kogo zwrócić o pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Majrel. Bardzo dziekuje napewno wypróbuję farbę majirel odcien 9.0 Napisz prosze ile tubek farby musze kupic- mam włosy do łopatek, dosyc gęste i jaką wodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy na pewno chodzi o 9.0?nie moge znaleźć takiego numerku w kolorystyce L'OREAL Majirel????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz znalazłam 9.0!!!!Sorki za zasmiecanie forum. Kochana Majrel. Bardzo dziekuje napewno wypróbuję farbę majirel odcien 9.0 Napisz prosze ile tubek farby musze kupic- mam włosy do łopatek, dosyc gęste i jaką wodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55justyna55
Do Majrel Oprócz powyższego pytania naszło mnie jeszcze jedno, a mianowicie poczytałam jeszcze trochę opini dziewczyn na temat farby majirel 7.1 i niektóre piszę , że rozjaśnia odrosty, hmmm ja odrosty mam blond śreni mysi, i chcę go przyciemnić do brązu, taki kolor mam reszty włosów, więc jeśli go użyję to nie pokryje mi równo włosów?, tylko odrosty będą jaśniejsze niż reszta, gubię się już, Odpowiedz proszę Majrel w tym temacie i na powyższe pytanie odnoścnie oxydantu. Za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×