Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Cofnęłam się troche w czytaniu tego forum i odnalazłam informacje, w której proponujesz dziewczynie o blond włoskach malowanych na bardzo bardzo jasno w kolorze wpadającym w żóltość i dosyc "zmeczonych" farbowaniem (czyli takich jak u mnie, mniej więcej wygląda to tak jak na pudełku Blonde Supreme LOREAL 01)- że własnie zaproponowałas jej FARBĘ LOREAL LUCOLOR na poziomie 9.12. Własnie chciałabym uzyskac taki kolorek na swoich włoskach jak na próbniku z luo 9.12. Czy własnie tą farbą musiałabym potraktowac swoje włoski żeby uzyskac taki własnie (super) kolorek? Czy raczej ta majirel 9.0? I jeszcze prosze o info....jaką wodą i czy 2 tybki farby wystarcza do wlosow do łopatek , dosyć gęstych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Która z farb sklepowych na moje własnie mocno rozjasnione wlosy uzyskałabym efekt taki jak w LUCOLOR na poziomie 9.12.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Proszę o pomoc. Moje włosy trochę przeszły...Po nieudanej koloryzacji położyłam blond balejaż, ale tylko na części włosów (fryzjerka odradziła kładzenie na całości). Miałam więc rudawy blond z pasemkami i ciemnoblond odrostem. Położylam na to Schwarzkopf 122 (jasny srebrzysty blond), ale słabo rozjaśnił włosy - u nasady zrobiły się jasnorude. Włosy są mimo farbowania w dobrej kondycji.Czy położenie Garnier Nutrisse 111 (bardzo bardzo jasny blond superrozjaśniający - Sahara) pomoże mi pozbyć się rudości i wyrównać kolor? I czy grozi mi żółknięcie?Czy jeśli za jakiś czas będę chciała wrócić do mojego naturalnego, poielatego średniego blondu, to dobrym pomysłem będzie ufarbowanie rozjaśnionych włosów Vikingiem z Loreala? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.wizaz.pl/var/wizaz/storage/images/wizaz.pl/fryzury/galeria-fryzur/wlosy-dlugie/prosta-grzywka/mc-cartney/22660-1-pol-PL/Mc-Cartney_large.jpg - ostatecznie (za jakiś czas, bo teraz chcę spróbować z jasnym blondem) chciałabym uzyskać taki efekt - tylko włosy jeszcze bardziej wpadające w popiel. Jakiej farby powinnam użyć...? 176 cm 6.07.2009 - 69,7:( 07.02. - 64,2 obecnie - coś około 67 Cele na teraz: 1. Przestać się codziennie ważyć 2. Mieć ładnie wyrzeźbione i proporcjonalne ciałko "Umieć żyć to najrzadziej spotykana rzecz na świecie. Większość ludzi tylko egzystuje." Oscar Wilde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinia777
Mam pytanko do majrel, bo widzę, że jest tu specjalistką w dziedzinie farbowania :) Położyłam w zeszłym tygodniu farbę Loreal Excellence 9,1 na włosy wcześniej długo farbowane Vikingiem i po tygodniu kolor zaczął się wypłukiwać. Póki co jest ok, ale tak się zastanawiam - jeśli za jakiś czas położę ten sam kolor jeszcze raz, a potem kolejny czy stanie się on trwalszy, to znaczy nie będzie się tak bardzo wypłukiwał czy to wyłącznie kwestia jakości farby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55justyna55
Majrel proszę nie zostawiaj nas, odpowiedz proszę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysieczka
Majirel proszę o poradę: Zafarbowałam włoski Loreal preference 01,tam gdzie były wcześniej rozjaśniane wyszły ok, ale odrosty złapały na lekki rudawy-pomaranczowy za ciepły trochę. Czym to zniwelować bo chce chłodny odcień jasny: 1. prefernce 0,3 z excelence 10,21( z2?) pół na pół? i woda z 0,3 pref? 2. czy lepiej 10,21+ 9,1? pół na pół też?i woda z którego Pozdrawiam i dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do wrotka - zadna z farb sklepowych nie osiagniesz takiego efektu jak po luo colr 9.12 bo nie ma w ofercie farb sklepowych takich kolorow- jesli zdecydujesz sie na luo to na wlosy do lopatek i geste muzisz zuzyc poltorej tubki z tym ze do luo woda jest 7.5 % mozna kupic a allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do jstyna 55- uzyj zamiast 7.1 majirel odcien 7.11 nie wyjdzie za jasny i nie rozjasni ci odrostow jest ciut ciemniejszy od 7.1 , uzyj wody 6% spokojnie wszytko powinno byc ok:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się teraz zastanawiam...Może lepiej nie rozjaśniać włosów tym garnierem tylko od razu zrobić farbą majirel? Przeglądałam palety i odpowiadałyby mi : 8.1, 9.11,911,7,7.13....Nie wiem kompletnie, na co się zdecydować. Mój naturalny kolor to średni popielaty blond - chciałabym uzyskać kolor bez żółtych odcieni, wyraźny popiel, ale nie za szary, no i nie za ciemny...No i aktualnie mam jasnorude u nasady a na reszcie jasne pasemka...Czy któyś z tych odcieni pokryje rudości i pasemka?Czy powinnam użyć oxydantu 6% czy 9%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinia777
Dziewczyny, a może Wy się orientujecie czy kilkakrotne położenie tej samej farby przedłuża jej żywotność? Czy na jaśniutkich włosach nieco ciemniejszy odcień będzie się dzięki temu mniej wypłukiwał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do pinia- wielokrotne polozenie tego samego odcienia szczegolnie z refleksem popielatym spowoduje ze kolor bedzie ciemniejszy szczegolnie na koncach i bardziej szary, co prawda przedluzy to trwalosc koloru ale odcien moze byc nierowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do agguńka- odcin 911 z majiblondu nada jasny odcien chlodnego bezu ale jest to farba rozjasniajaca, pozostale odcienie majirela 9.1 , 9.11 nada pasemkom jasniejszym zbyt szary kolor , jesli chcesz cos posredniego bez szarosci mozesz pomieszac odcien 9.11 z 9.22 lub nalozyc luo color 9.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do mysieczka- jesi chcesz zniwelowac zlocisto rudawy odrost - pomieszaj excellnece creme 03 z 10.21 z woda z tego 03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinia777
Dziękuję Majrel :) Z tym, że ja nie chciałam kłaść kilku farb jedna po drugiej, tylko w normalnych odstępach czasu, co powiedzmy miesiąc... Co w takim razie można zrobić, żeby kolor (mówię teraz szczególnie o Excellence 9.1, bo ten mi się bardzo spodobał) nie wypłukiwał się tak bardzo z wcześniej farbowanych na jasny blond włosków? Z góry dzięki za odp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55justyna55
Kochana Majrel, a czy ten odcień Majirel 7.11 nie wyjdzie za ciemny, na próbnikach (co prawda w internecie) jest to dość ciemny kolor. A może są jakie ś dziewczyny, które robiły Majirel 7.1 lub 7.11 na wcześniej farbowanych włosach w kolorze brązu, jak Wam wyszedł ten kolor. Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel prosze doradz mi jakąś trwała farbę w odcieniu średniego chłodnego bądz neutralnego blondu która nie będzie mi sie szybko wypłukiwała:( Dodam że miałam bardzo jasny blond, potem przyciemniłam je troche odcieniem majirel 9,0 z 8,1 odcień wyszedł fajny taki średni chłodny blondzik jednak farba bardzo szybko sie zmyła :( potem nałożyłam belle color 2i za pare dni było to samo doradz mi coś z farb sklepowych bo farba majirel dość że jest droga i mogę ją jedynie zamówić na allegro to jest jeszcze mało trwała:( :( Bardzo proszę o szybką radę bo już nie mam siły:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55justyna55
Do Majrel Byłam dzisiaj w salonie Loreala ponieważ chciałam porównać te dwa odcienie 7.1 i 7.11 i dowiedziałam się, że jest nowa farba Loreala bez amoniaku, która się nie zmywa, nie zapamiętałam jej nazwy ale coś: "oxon" czy jakoś tak, wiesz coś więcej Majrel na jej temat podobno na rynek polski weszła kilka tygodni temu, w salonie właśnie nią zaproponowano mi zrobienie włosów ich nie niszczy. Napisz proszę co wiesz o tej farbie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55justyna55
Majrel ta farba to inoa, napisz cos więcej o niej Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do pinia- oczywiscie mozesz co trzy tyg klasc 9.1 i odzywiac wlosy dobra maseczka do koloryzowanych wloswo np firmy lavera albo kerastase ale odcienie popielate maja to do siebie ze sa dosc nietrwale, moesz poglebic popiel majirelem 9.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do justyn - tak pojawila sie rewolucyjan farba na bazie oleju INOVA jest to trwala koloryzacja ktora pokrywa nawet 100% siwych wlosw na bazie oleju, miesza sie ze soba 4 skladniki i technika farbowania jest totalnie inna niz tradycyjnych farb do wlosow wlosow minn nie zmywa sie poczatkowo wodą, pigmenty dosc dobrze wnikaja we wlokno a zamiast amoniaku wprowdzono po raz pierwszy neutralna substancje bez zapachu, farba ta nie da sie samemu ufarbowac wlosow tylko w salonie fryzjerskim no cena tez jest drozsza, kolorystyka zblizona do majirela, rzezcywiscia farba ta jest bardzo trwala i nie niszczy wlosow . Polecam kazdemu te koloryzacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do blondii- z farb sklepowych odcien preference Island ale nie jest trwaly ewentualnie excellence creme 8.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do justyna55- sorry farba sie nazywa INOA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55justyna55
Do Majrel, a dlaczego nie mozna samemu pofarbować w domu, z tego co wiem, trzeba nakładać przedziałki co 5 mm, najpierw na odroscie potem przeciągnać na całości, 5 min przed końcem masować włosy bez wody, dopiero potem dodać troche wody i znowu masować, na koniec obficie spłukać, co można schrzanić robiąc w domu? Bardzo zainteresowała mnie ta farba ale nie bardzo chcę iść do fryzjera. Odpisz proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinia777
Dziękuję za radę :) A czy majirel 9.11 wychodzi podobnie do excellence 9.1? Czy to podobny poziom czy może jaśniejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Majrel :) Prosze doradź mi jak osiągnąć kolor blondu odpowiadający kolorowi pomiędzy 901 a 902 Majiblond na mocno rozjaśnionych włosach. Aktualnie mój kolor zupełnie już zżółkł. Czy bezpiecznie jest klasc farbe o odcieniu popielatym lub opalizującym na mocno rozjasnione wlosy? Z góry serdecznie dziękuje za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIAAA83
Droga Majrel :-)) Czy moglabys mi doradzic, bede wdzieczna :-))) Wiec moj naturalny kolor to ciemny blond, od kilku lat farbuje moje wlosy na bardzo jasny blond i musze przyznac,ze do dzisiaj nie znalazlam tej odpowiedniej farby :-(((. Obecnie mam 2cm odrost i jasniutkie wlosy lekko zoltawe :-(( no i troche zniszczone. Jaka farbe doradzilabys mi, zeby kolor nie byl zolty , rudy , szary tylko jasny blond wygladadajacy bardzo naturalnie. serdecznie pozdrawiam i zycze milego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Majirel proszę o radę Odrost mysi blond ale na to poloze rozjasniacz, calosc mam ogolnie jasny blond. Proszę dobierz mi odcien z Majirela zalezy mi na wlosach: - karmelowych ( ale nie ciemny karmel tylko taki krówkowy, toffi , a'la złoty,beżowy blond) - w żadnym wypadku rudy czy miedziany ani tez chlodny popielaty itd , chcę odcien ciepły z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO MAJREL LUB KOGOŚ KTO WIE....... .......jaka jest różnica między majirel 4 a 4,0 ??? Wiem,że kolor jest głębszy, ale słyszałam, że 4,0 gorzej kryje jasne i siwe. Mnie osobiście podobają się bardziej kolory 5,0 / 4,0 / 3,0 niż 3 / 4 / 5 ....jednak zaskoczyła mnie opinia, że nie zbyt dobrze kryją. Może jeszcze są jakieś różnice między tymi kolorami? PLISSSSSS O ODPOWIEDZ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do w maskejeża- odcienie głebokie podstawowe swietnie pokrywaja siwe wlosy natomiast odcienie podstawowe sluza do mieszania kolorow, odcienie glebokie dobrze pokrywaja siwe wloski szczegolnie odcienie ciemne , nalezy pamietac ze kolory poczawszy od 7.0 w dol wychodza zawsze ciemniej, np 4.0 wychodzi jak nie masz siwych wlosow ja ciemny brąz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×