Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość majrel
do ariana24- jesli chcesz cieply ocien blondu to ładnie wychodzi 8.13 , 9.03 , 9.13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Ania- mozesz wypróbowac majiblond 911 lub z luo color 10.12 ewentualnie po wczesniejszym rozjasnieniu odrostu 10.21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do preciuslady- na mocno rozjasnione wlosy ładnie wychodzi majirel 10.21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do pinia 777- to ten sam poziom tylko odcien jest głębszy bardziej nasycony popielem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do justyna 55- poniewaz raczej nie sprzedaja tej farby klientom indywidualnym ,po drugie musisz miec wszytkie skladniki tzn tubki z zelami koloryzujacymi , baza zelooleju- duza pojemnosc woda w kremie odzywcza, pojemnosc jest duza cena rowniez ok 130 złi nie mozna tu kombinowac z woda innej firmy, trzeba miec doswiadczenie w farbowaniu ale oczywiscie jesli chcesz mozesz to wszytko zrobic sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Cz mogłaby któraś z was powiedzieć mi czy jeżeli zafarbuje na braz moje włosy to chyci mi ładnie farba na całości włosów bez prześwitów? Pytam, gdyż mam obecnie balejaż na włosach o kolorach tak położonych : 2xblond, ciemna czekolada, jasna czekolada. Swoje naturalne mam ceimny brąz, ale obawiam się trochę czy farba z loreala zafarbuje mi cały ten balejaż i nie będzie po nim śladu... I jeszcze gdyby ktoś mi mógł podac nr farb z loreala lub innych farb w kolorach ładnego brązu Bardzo zależy mi o odp. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIAAA83
Droga Marjel Serdecznie dziekuje za szybka odpowiedz, jutro kupie farbe tylko mam jeszcze jedna prosbe jaki oxydant/ilu procentowy uzyc do wymienionych przez Ciebie farb. Pozdrowienia i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
oxydant 9% a do luo color jest oxydant luo 7.5%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do karpik - z majirela mozesz polozyc odcien brazu w kolorze kawowym 4.3 dosc dobrze pokryje twoj balejaz i wyrowna kolor, lub odcien czekolady 5.02 lub 5.12 lub naturalny braz bez refleksu 5.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za porade :) mam jeszcze jedno pytanie- jak długo trzymac farbe majirel 10,21 na mocno rozjaśnionych włosach? I jakiego stężenia utleniacza użyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIAAA83
Majrel dziekuje za odpowiedz jestes kochana :) :* , jak bede po farbowaniu to dam Ci znac :D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Majrel za odp. narazie zakupiłam tą farbę Islande...a powiedz mi jeszcze czy farba excellence jest trwalsza od recital? bo widziałam w sklepie excellence nr 7 jak ten odcień wychodzi??? byłby w ogóle trwalszy? proszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do blondi- odcien island jest mniej trawly od excellence, excellence nr 7 wychodzi jak jasny brąz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do preciouslady- odcien majirel 10.21 mieszasz z woda 6% trzymasz 30 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysieczka
Majirel a jeszcze odnośnie pozbycia się zloto-rudawych odrostów w jakich proporcjach zmieszać farby 0,3 pref excellence z 10,21?pół na pół? Pozdrawiam i dziękuje jeszcze raz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... DO MAJREL ...... .....MAM BARDZO TWARDY ORZECH DO ZGRYZIENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dwa tygodnie temu klientka miała farbowane włosy na czerwienie majirel: 5,62 + 6,66 + 5,6 + majicontrast + majimix. Teraz jednak chce zejść do rudości podobnej do 6,64 Luo. Jak wykonać tą koloryzację, aby trochę pojaśnić ten włos, a zarazem aby rudość złapała bez poprawiania kolejny raz tych włosów??????????????????????????? ...........BŁAGAM O RADĘ.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do wmaskejeza- ja bym te czerwienie z dlugosci wlosow i koncowek sciągnęła efassorem z woda 6% ewentualnie 9% tak by byl poziom 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO MAJREL.............. No niby tak, ale nie chcę jej zniszczyć, bo już ma siano. Miała ściągany kolor 4 tygodnie temu. Może by położyć jakiś jaśniejszy rudy? Myślisz,że zmieni ciut odcień? Bo czerwono-rudy jej odpowiada. A zaproszę ją za kolejne 2-3 tygodnie i wtedy zobaczyć co jest na tej głowie... Jak to widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do... karpik20 Niestety, profesjonalne farby możesz dostać tylko w hurtowni fryzjerskiej lub od przedstawiciela l'oreal professionel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klar
Do karpik20 najłatwiej będzie Ci kupić tę farbę na allegro. Tylko szukaj całego zestawu: farba MAJIREL + OXYDANT 6% + SZAMPON OPTIMISEUR POST-COLOR do zakończenia koloryzacji (zamknięcie łuski włosa, aby kolor dłużej sie utrzymywał). Wszystko w takim zestawie jest odmierzone w odpowiednich proporcjach na tubkę farby. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do wmaskejeża- ewentualnie zrobilam bym bardzo cieniutki balejaż majimeches bez amoniaku i na wrzucic rudy richesse diacolr ten z serii hi chroma, lub poczekac 2 tyg i zmieszac mix rudy z jasniejszym odcieniem z serii majirouge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO MAJREL Chyba to będzie najlepsze. Jeszcze myślałam zrobić effassor na, po prostu, wodzie (sprać trochę) i położyć wybrany kolor rudości... Ona miała przed tymi czerwieniami pasemka majimechesem, więc może jak trochę "spiorę" i położę rudość to będzie efekt.. Co ty na to??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pzepraszam, że znowu zadaję kolejne pytanie... Ale ile się dodaje tego OXYDANTU 6% do farby? Po raz pierwszy chce sama ufarbować włosy (z pomocą mamy) i dlatego tak zawracam głowę Wam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do wmaskejeża- sam efassor z ciepla woda tez powinien sprac te czerwien na jasniejsza mialam kiedy klientkę z wlosami robionymi 6.66 i efassor z woda pomógł wszytko zalezy od struktury wlosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
dokarpik- na tubke farby majirel dajesz 75 ml oxydantu 6% czas trzymania 35 minut na wlosach uwrazliwionych 30 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki MAJREL..... Jutro powinna przyjść ta babeczka, więc dam znać jak wyszło Ahoy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HENGIRL
Witaj Majirel.Miesiąc temu farbowałam włosy kolorem majirel numer 9.Kolor mi odpowiada z tym,że już się wypłukał i pojawił się 1,5 cm odrost.Doradź mi proszę jakiej mam teraz użyć wody do tego samego koloru i jak długo trzymać farbę na odroście?Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HENGIRL
Dodam jeszcze,że moje naturalne włosy są koloru ciemny,ciemny blond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×