Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość saabinne
Witam mam pytanie jesli mam naturalne wlosy w kolorze ciemnego brazu to jaki otrzymam odcien po uzyciu farby loreal UE3 ?czy rozjasni mocno wlosy czy slabo i czy przypadkiem nie na rudo? Bede wdzieczna za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saabinne
Witam mam pytanie jesli mam naturalne wlosy w kolorze ciemnego brazu to jaki otrzymam odcien po uzyciu farby loreal UE3 ?czy rozjasni mocno wlosy czy slabo i czy przypadkiem nie na rudo? Bede wdzieczna za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel proszę o radę chciałabym uzyskać kolor z palety majirel 9.11 czy uda mi się go uzyskać mając obecnie jasny brąz z 2cm odrostem ciemnego blondu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jane2345
truskawka ja stosowałam odcień 9.11 na wlosy po dekoloryzacji z rudawym odcieniem, niestety kolor wyszedł szary z odcieniem khaki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jane a można wiedzieć jaki teraz kolor masz? Mi się jeszcze podoba 8.11 ewentualnie 7.11 nie wiesz jaki z nich kolor na włosach wyjdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj specjalistko Majrel:) również chciałabym skorzystać z Twojej porady..szukałam naturalnego blondu nie za jasnego i nie za ciemnego... wyczytałam w tym forum że Majirel 9.0 fajnie pokrywa włosy, a szczególnie białe (niestety mam przetrawione włosy rozjaśnianiem i wierzch włosów jest bardzo zniszczona i aż biała)..zakupiłam już farbkę tylko teraz sie zastanawiam czy 9.0 nie wyjdzie mi za ciepła a tego bym chciała uniknąć gdyż nie pasuje mi do karnacji białej z naczynkami. Moja mama uzywa Castinga Creme Gloss 810 i tak sie zastanawiam czy nie zaszkodziłoby troszku domieszać do 9.0 tego perłowego blondu, aby troche ochłodziło kolor... co Ty o tym myślisz? to dobry pomysł czy nie bardzo? jeśli tak to ile dodać 810 na całą tubkę 9.0? nie chciałabym przesadzić a tylko ochłodzić kolor i odrobinke przyciemnić:) PROSZE O RADĘ MAJREL:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majrel, poraz kolejny jestem zmuszona prosić Cię o poradę...otóż miałam bardzo jasny blond, gdzie niegdzie prawie białe pasma, przyciemniłam je odrobine hollywodem Loreala, kolor ładny naturalny, ale teraz zrobił się bardzo ciepły wręcz żółty..bardzo żle sie czuje w tak ciepłym blondzie bo mam skłonności do zaczerwień na policzkach... chciałabym uzyskać blond naturalny bardziej chłodny na poziomie 8 bądz między 8 a 9, sam odcień na poziomie 9 jest dla mnie za jasny. Myślałam o kopenhague recital preference, nie wiem czy to dobry wybór, nie wiem jak wychodzi ten odcień, czy wygląda naturalnie? boje się tez co mi wyjdzie na przetrawionych białych pasemkach;/ dlatego proszę o poradę, jak uzyskaś średniojasny blond, który będzie wygladał bardzo naturalnie...i co ważne nie spłuka się po paru myciach na ciepły blond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam dodać że mam podobny problem jak Sekret21 (dlatego przekopiowałam jej wypowiedź,mam nadzieje że Sekret sie nie obrazi) również kiedyś farbowałam hollywood i na początku kolor wychodził nawet chłodny i baaaardzo naturalny ale farba bardzo szybko sie zmywała;/ czy Majirel jest trwalsza? prosze doradz Majirel nam obydwu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasia 2345678
Witam mam pytanie i proszę o poradę, jaka farba może byc majirel lub diacolor (albo cos innego) żeby wyszedł mi kolor jak ma Ania mucha na tych foto??? http://www.pudelek.pl/artykul/22543/mucha_odrzucila_oswiadczyny/ na zdjęciu gdzie idzie z marcelem albo tu obok dody http://www.pudelek.pl/artykul/22094/doda_znow_najlepsza_goni_ja_mucha/ Lub cos takiego jak na tym zdjęciu z Egurolą: http://www.pudelek.pl/artykul/21672/mucha_kloci_sie_z_egurrola/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do truskawka- na twoich wlosach nie wyjdzie zaden z tych odcieni majirel bo masz z natury za ciemne wlosy, ewentualnie odcien 7.11 nada twoim wlosom odcien jasnego brazu o chlodnym refleksie , jesli chcesz osiagnac chlodny blond na poziomie 9 to musisz wstepnie zekoloryzowac wlosy na jasny blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Majirel proszę o radę ;) Odrost mysi blond ale na to poloze rozjasniacz, calosc mam ogolnie jasny blond. Proszę dobierz mi odcien z Majirela zalezy mi na wlosach: - karmelowych ( ale nie ciemny karmel tylko taki krówkowy, toffi , a'la złoty,beżowy blond) - w żadnym wypadku rudy czy miedziany ani tez chlodny popielaty itd , chcę odcien ciepły z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana panna młoda
Droga Majrel. Bardzo długo przegladam to forum, ponieważ szukam dla siebie pomocy. W sierpniu mam ślub a od grudnia schodze z bardzo kontrastowego balejazu. Chciałm uzyskać popielaty blond, niestety żadnymi farbami mi się to nie udaje. Stosowałam oczywiście z pomocą fryzjerek majirel najpierw 9 i 9,1(wtedy wyszedł niestety kurczaczek); potem 10,01 lub 10,11 dokładnie nie pamiętam, ale nadal nie był to chłodny odcień. Włosy dośc fajnie mi się ujednoliciły i są dość jasne, ale niestety na zdjęciach wychodzą fatalnie ( bardzo jasne i kurczaczkowe,a przecież będzie to główna pamiątka ze ślubu :-( Fryzjerka doradza mi, żeby rozjaśnić włosy cieniutkim balejazem z platinium i twierdzi ze potem chlodne powinny wyjsc. Ale ja już się poprostu boje.Przysięgłam sobie, że nigdy wiecej żadnych farb i przeszłam na touche z welli. Stosowałam 10/81 chyba czyli ten perłowy platynowo popielaty z wodą 3 nic sie nie schłodzły i dodatkowo złapał mi odrost. Teraz jestem tak zdesperowana, ze chcę przyciemnic trochę włoski, aby były chłodne.Mysłałam o majirel 9.11 ale znowu obawiam sie kurczaka. Znalazłam z goldwella colorance numer 8 as i taki mi sie podoba, niestety nie wiem czy nie wyjdą teraz za ciemne na moich jasnych na poziomie 10. Pomyślałam również o touchach 8/81 i 7/89. Mój naturalny kolor włosów to mysi blond. Pewnie na poziomie 8 lub 7. Nie wiem czy cokolwiek da się z tego zrozumieć, ale jeśli mogłabyś to przeanalizowac i coś doradzić to byłabym Ci dozgonnie wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mam pytanie do Ciebie Majrel...Nie dawno malowałam włosy, najpierw rozjasniłam na blond a potem nałożyłam farbę.Miał być rudy.Niestety na moich włosach wyszła jasna marchewka :(( Doradz mi jakiej farby mam teraz użyć alby wyszedł fajny rudy kolor ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola23456
Pytanie do pomocnej majirel. Farby Luo mają fajne odcienie beży, czy one moga zneutralizować rudosć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majirel Mam do Ciebie pytanie-do czego słuzy odcien''clear'' z diacolor?Do mieszania z innymi,no bo sam w sobie nie nadaje on zadnego odcienia wiem bo probowalam...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Majrel, proszę o odp:( czy można dodać do majirel 9.0 Casting perłowego blondu 810 w celu ochłodzenia koloru? boję się trochę bo mam białe pasma przetrawionych rozjasnianiem włosów i żeby nie wyszło mi siwo niebiesko czy zielono, reszta to blond beżowo ciepły... jeśli można to w jakiej proporcji... proszę o odp bo chciałam zafarbować w sobote, ale bez Twojej porady będę sie bała cokolwiek zrobić.,,:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajm Cię serdecznie Majrel:) Proszę o poradę i opinię na temat farby Majirel 8.0 oraz 8.1 lub 8.11. chciałabym powrócić do naturalnego koloru włosów na poziomie właśnie 8 tylko bardziej chłodnego niż ciepłego, najlepiej neutralnego. Boje sie użyć 8.0 na bardzo jasny ciepły blond żeby nie wyszło właśnie za ciepło, boje sie także użyć 8.1 oraz 8.11 ponieważ mam włosy zniszczone rozjasnianiem i żeby nie wyszło siwo-szaro. Proszę Cię napisz który odcień wychodzi naturalniej? który byś mi odcień poleciła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mehendi
Dziewczyny nie bijecie jak juz byl poruszany ten temat ;), ale mam pytanie, zamierzam zafarbowac wlosy (mam ciemny braz) farba Majirouge nr 6.66 ewentualnie 6.60 , czy konieczne jest dodawanie oxygantu by kolor chwycil czy te farbe moge polozyc bezposrednio na wlosy bez uzycia oxygantu, tutaj gdzie mieszkam tj w UK sprzedaja te farby ale bez oxydantu, nigdzie nie jest napisane w sposbie uzycia by dodac ten srodek, wiec juz sie pogubilam. Bede wdzieczna za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klar
do mehendi Żeby nałożyć farbę musisz użyć oxydantu, wystarczy Ci 6%. Na tubkę Majirel dodaje się 75 ml oxydantu. Dobrze jest też po farbowaniu zastosować szampon Optimiseur Post Color LOREAL do zamknięcia koloryzacji. Jeżeli nie masz dostępu do tego szmponu użyj jakiegokolwiek z niskim pH (czyli bliżej 4,5 pH), który spowoduje poprzez zakwaszenie zamknięcie łuski włosa, przez co włos jest gładki i błyszczący i dłużej utrzymuje kolor. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do załamana panna młoda- twoje wlosy ochlodzi jedynie touch z welli odcien 7.89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do zoya- odcien kryształowy z diacoloru dodaje sie tylko do mieszania rozjasnia odcienie oraz nadaje im wiecej połysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do mehaendi- oczywiscie ze musisz doda oxydantu i to najlepiej z loreala 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do marlenka- najlepiej jesli zmieszasz 8.2 z 8.1 wowczas kolor bedzie neutralny i chlodniejszy ale nie siwy lub szary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do ola2345- tak farby luo odcienie 9.12 lub 10.12 powinny zneutralizowac rudości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do perła - do farby majirel 9.0 nie mozna dodac diacioloru , odcien 9.0 jest neutralny i nie ma mowy aby nadał ci poswiatę zielonkawą lub inną nieoczekiwaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do stasia- ania mucha ma swoje naturalne wlosy itak chłodny odcień brązu jest w farbach firmy FRAMESI Fram color 2001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel pytałam czy można dodać Loreal Casting 810 a nie diacolor ;/! i rozumiem że po Majirel 9.0 nie wyjdą mi szare włosy tylko gdybym domieszała perłowego blondu czy tak by sie nie stało...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×