Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość majrel
do modny jozef- w twoim przypadku na cala tubke excellence creme 9.1 dajesz polowe tubki 10.21, z alfaparf mozez uzyc odcieni 11.20 z 11.21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do ciotkaminia- z majirela zimny braz odcien 6.1 , z Inoa 6.07 z preference H-Ombrie , luo color 5.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolis
Droga Majrel ! Doradzilas mi zrobic wloski 9 i 10.1 loreal majirel.Przypomne ze mam wlosy na poziomoie 10 i juz troche siwizny.Moj naturalny kolor mysi blond.W jakiej proporcji uzyc tych dwoch farb i jaki oxydant ? Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
di jolis- mieszasz farby pol na pol z woda 6% , czas trzymania 35 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolis
Na calosci trzymac 35 min ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolis
Wlosy mam rozjasnione na poziomie 10 i odrost mysi blond?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do jolis - na odroscie trzymasz 20 min, a na 15 min przeciągasz na reszte wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolis
Dziekuje slicznie za szybka odpowiedz i pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majrel to juz wiem, tym razem chodzi mi ile mam uzyc utleniacza, czyli na 1.5 porcji farby tyle samo utleniacza? dziekuje za poprzednia odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz nie do konca nie wiem bo wczesniej pisalas mi tak :) "pozniej mozesz nalozyc ten excellencecreme 10.21 cala tubka i pol 9.1"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majrel Znowu ja :P bo zapomnialam zapytac jak mam postapic w przypadku Excellence gdzie posiadam farby o numeracjach 03 i 10.21, w jakich proporacjach te ze soba zmieszac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyy
a ja nie polecam bezowych blondow bo wyplukuja sie do rudosci. modnyjozef jesli masz rude i zolte wlosy po utleniaczu to jak ten bezowy zacznie ci sie wyplukiwac to znowu ruda zostaniesz ale zrobisz jak zechcesz :P chyba, ze majrel twierdzi inaczej jesli chodzi o beze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do yyy- ja nie polecam beżowych blondow z nr technicznym 13 np 9.13 ( popielato- zlocisty) tylko polecam mieszanie refleksu popielatego z opalizującym co daje chlodny bez , w przypadku zmiesznia excellence creme 9.1 z polowka 10.21 wlasnie taki refleks mozna uzyskac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do modnyjozef- jesli chodzi o excellnece creme 03 to on w polaczeniu z 9.1 nie da az tak chlodnego blodnu , bedzie on bardziej perlowo- beżowy ale jak juz to na caly 03 dajesz polowe 10.21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INOAAAAA
Droga Majrel, mam pytanie dot. koloryzacji Inoa. Farbowałam włosy ostanio połączeniem 9 naturalnej z 9.1 i kolor wyszedł mi początkowo szary ale po kilku myciach zmył się do naturalnego blondu raczej słonecznego. Teraz chciałabym uzyskać troszkę jaśniejszy odcień i zastanawiam się nad mieszanką 9 i 10.1 lub 9 i 9.12 (10.12 chyba nie produkują?). Jak myślisz jaki efekt uzyskam w obydwu przypadkach? Moje naturalne włosy to blond pomiędzy 8 i 9 ale mam już trochę siwizny:-( A może doradzisz mi jeszcze inną kombinację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezowa blondynka
majrel, na wizaz.pl czytalam, ze dziewczyny mieszaja te dwa kolory z excellence 10.21 i 9.1, chyba wg twoich porad ;). Tez zamierzam tak zrobic ale jeszcze sie nie odwazylam, he, he. Mowisz, ze w proporcjach pol na pol wychodzi zimny bez a w proporcjach cala tubka na polowe zimny blond. No u mnie tez jest ten problem wiecznie zoltych klakow czego nie cierpie. Ktora z tych dwoch mieszanek konkretnie polecasz i ktora dobrze pokryje zolty kolor? Pozdrawiam i dziekuje z gory za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Inoaa - ja pomieszalabym odcien Inoa 10.1 z polówką nr 9 wowczas blond bedzie chlodny i jasniutki, natomiast przy polaczeniu 10.1 i 9.12 bedzie bardzo chlodnym blondem wpadajacym w srebrny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do bezowa blondynka- dokladnie w proporcji pol na pol excellence creme wychodzi bezowy blond w chlodnej tonacji a w polaczeniu 9.1 z polowka 10.21 - chlodny jasny blond lub mozna tez polaczyc preference viking cala i pol odcienia stocholm, choc jesli Twoje wlosy maja tendencje do wybijania na zolty to excellnce creme bedzie lepszy, mozesz tez z alfaparf evolution nr 11.11 jasny zimny blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do adetta- naturalny tzn w tonacji blond , kasztanu, brazu chlodnego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezowa blondynka
majrel. Ok zdecydowalam sie na kolor bezowy skoro przygasi moja slome na glowie. Czy pozniej jak zastosuje 9.1 cala i polowe 10.21 to wyjdzie mo zimny blond? A jak przy tym rozjasniaja sie ciemne odrosty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireńka50
do majrel! przeczytałam twojw porady i jestem przekonana że zwracam się do włściwej osoby. Jakie jest twoje zdanie, czy jeżeli ktoś cały czas jest chłodnym typem urody , to po przekroczeniu 50 tki tez powinien kupować farby tzw zimne odcienie czy przejść na ciepłe odcienie.Myśle że w ciemnych kolorach wyglądam dość posępnie i smutno . pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie mam pytanie mianowicie 2tyg temu byłam u fryzjerki która nałożyła mi 10.32 pomieszany z siverem jakiejś włoskiej firmy,kolor wyszedł superowy ,teraz chciała bym go uzyskać w domu czy ktoś może wiec co to za farba silver??czy to jakiś pigment???a i co oznacza Intensyfikator ,bardzo proszę o wytłumaczenie??z gory dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INOAAAA
Dzięki Majrel, chyba skuszę się jednak na 10.1 i 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do miska 82 - nie wiem co to jest silver , pewnie jakis pigment srebrny tylko z jakiej firmy, loreal nie ma w swojej ofercie takich , intensyfikatory sa to skoncentrowane pigmenty ktore dodaje sie do farby np koleston ma 4 takie koncentraty pigmentu , daje sie go na cala tubke farby ok 2 lub 3 cmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do mireńka50 - wraz z wiekiem lepiej jest uzywac odcieni jasniejszych np srednich czy jasnych blondow, po pierwsze odmladzaja rysy twarzy i je tonuja, ładnie rozświtlają twarz, nie widac przy blond wlosach tak szybko siwych odrostow, w Twoim przypadku pomimo ze jestes chlodnym typem urody dobrze by bylo w tym wieku ciut ocieplic twarz tzn stosujac odcienie tzw beżowe blondy , poniewaz z wiekiem bardzo chlodny odcien blond wpadajacy w szarosc niestety wizualnie powoduje szarosc twarzy i poglebia zmarszczki, jesli wybierzesz blondy to te z refleksem bezu lekko cieplego np 9.13 , 9.23 , 8.13. 8.23 a jaki masz obecnie kolor wlosow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do bezowa blondynka- a w jakim kolorze masz naturalny odrost??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOLESTON
Droga Majrel.Od jakiegoś czasu malowałam wlosy koleston 12/11 z wodą 9 %.Skusiłam się na wizytę u fryzjerki,która przed malowaniem robiła mi rozjaśnianie odrostu.Chciałam wrócić do samodzielnego farbowania i tak jak wczesniej polozylm koleston 12/11 z wodą 9% ale odrost wyszedł lekko rudawy.Czy to kwestia wody czy może po rozjaśniaczu włosy odrastają ciemniejsze?Może nastepnym razem użyć wody 6%???Dziękuje Ci za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Majrel,też wszedzie szukałam i nic moze tak sobie nazwała ten intensyfiktator,udało mi sie tylko odnaleść firmę farby którą mi nałożyła RENEE BLANCHE włoska firma a powiedz mi proszę te pigmety-intensyfikatory to w jakim celu sie daje??aby zpotegować jakiś kolor czy tez zeby sie nie pogryzły dane kolory mi zależ na chłodnym blondzie-popielatym a mam tendecje do żółknięcia włosow,fryzjerka stwierdziła ze mam duzo żółtego pigmentu,wiec moze dlatego dała ten silver ? pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×