Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość kimkim
Witam!! Majrel baaaaardzo dziekuje za tak szybka odpowiedz!! Oczywiscie nie licze na platyne zadna na glowie, nawet bardziej interesuja mnie takie ciemniejsze blondy jak ma kim kardashian na tamtych zdjeciach co wyslalam, sliczny naturalny, wiem ze ma pasemka jasne blond ale nie mam pojecia jakim kolorem moglabym zrobic baze pod te pasemka?? czy to jest jakis ciemny blond, zimny czy cieply?? niby w internecie wyczytalam ze to jakis karmelowy, ale jakis chlodny jak na karmel, konce na wlosach ma dosyc ciemne. Zdaje sobie sprawe ze moich ciemnych wlosow farba nie rozjasni ale robilam probe rozjasniaczem i dosyc dobrze go znosza, wiec na rozjasniacz bym farbe polozyla jak juz cos... Jesli bedziesz miala czas zerknac na fotki moich wlosow, nie sa duze wiec dlugo sie nie laduja: http://imageshack.us/photo/my-images/715/dsc01452j.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/268/dsc01451gq.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/7/dsc01450fe.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/232/dsc01449ff.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/706/dsc01448t.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/7/dsc01447mc.jpg/ z przodu: http://imageshack.us/photo/my-images/705/dsc01446o.jpg/ najbardziej zalezy mi na ujednoliceniu koloru, nie znosze pasemek na calutkiej glowie nie rozumiem czemu fryzjerki sie zawsze na to upieraja, jak zaprogramowane... (wiem ze pasemka bezpieczniej robic moze dlatego). Moje ostateczne pytanie, to jak myslisz jaki kolor moglabym rzucic na moje wlosy zeby dal efekt bazowego koloru pod pasemkami modelki ze zdjecia z poprzedniego postu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majrel ostatnio radzilas, zebym uzyla farb alfaparf pur platinium PP01 pomieszany z 11.21 , zamierzam pofarbowac wlosy za ok 1.5 tyg, moglabys mi napisac w jakich proporcjach mam zmieszac te farby? Jesli zas chodzi o pielegnacje wlosow to stosuje ja codziennie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majrel widze, ze fachowo znasz sie na rzeczy. powiedz mi jaki kolor blondu bedzie mi pasowac. z natury jestem szatynka, cera jasna sklonna do zaczerwien, brwi ciemne ale nie czarne, mysle, ze mam ten sam problem co modnyjozej, ze moje wlosy zawieraja duzo czerwonego pigmentu i rozjasniaja sie do zolci lub rudosci, acha, i oczy mam brazowe, taki sredni kolor, raczej zimny, niebieskawe bialka oczu, cera raczej naczynkowa, opalam sie najpierw na czerowno, pozniej skora brazowieje, podejrzewam, ze jestem typem urody lato, wiec chyba zimne odcienie blondu, tylko jakie? platyna, popiele? pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do kim kim- podobny nie identyczny ale zblizony odcien blond do tego co ma modelka na zdjeciu ma farba koleston perfect 12/22 z woda 9% z tym ze na pasemkach kolor wyjdzie ciut jasniej, druga mozliwosc to miesznka farb alfaparf evolution 11.21 z 11.10 z woda 9% , nakladasz farby na calosc na 40 minut, przy kolejnych farbowaniach kolor powinien sie ujednolicic oraz zniwelowac ta miedziana poswiate ktora masz obecnie na wlosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do modny jozef - farby evolution mieszasz w proporcji pol na pol tubki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
domehendi- jestes typowym latem wiec najlepsze beda blondy w odcienou chlodnych beży i popelato- opalizujace, jednak uzyskanie ich na wlosach na poziomie 5 - szatyn jest bardzo trudne , poniewaz tak jak pisalas maja tendencje do wybijania na zloty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka1423
a na ile farbowac starczy taka farba i woda ? i ile czasu trzyma sie ta farbe na odroscie a ile na reszcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka1423
oczywiscie pytam o t farbe na ile starcza i ile trzyma sie czasu itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka1423
Evolution Of The Color PP.01 przepraszam wxzesniej nie dodalo mi sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luocolor
witaj majrel powiedz mi czy moge uzyc farby luo color z 6% albo 9 % oxydantem innej firmy czy konieczne musi byc uzycie oxydantu 7.5 ? i czy wtedy moge oczekiwac takie samego rezultatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do luo color- farbe luo color najlepiej jest mieszac z oxydantem 7,5% , mozna ewentualnie pomieszac z 6% natomiast nie mieszamy z 9% poniewaz rezultatatem bedzie inny kolor na wlosach oraz szybkie wyplukanie koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiLLU
Witam!!!! Jestem właśnie po farbowaniu włosów według instrukcji Majrel. Przypomnę moją historię- w maju- dekoloryzacja z włosów czarnych, na to brąz (niestety wypłukiwał się do żółtych i pod koniec miałam trzy kolory na głowie- własny odrost, resztki brązu, który wpadał już w miedź i żółtko:) Zgodnie z poradą Majrel wymieszałam preference 03(zmienili modelkę na opakowaniu) z feerią 102. I jakoś dziwnie mi się podzieliło, bo feerii było zdecydowanie mniej, więc na drugie farbowanie będę musiała zapewne dokupić preference 03. W każdym bądź razie efekt jest taki, iż włosy są jaśniejsze, gdzieniegdzie przebijają ciemniejsze refleksy( szczególnie przy dłuższej części asymetrycznej grzywki). Włosom na razie daje odpocząć. A że szybko mi rosną, to w lipcu znowu będę farbować. Stąd tez pytanie do Majrel- czy dokupić jeszcze raz preference 03 i kolor się wyrówna? A może spróbować odcień bardzo jasny perłowo- beżowy blond? Efekt chciałabym osiągnąć w raczej chłodnej tonacji, więc raczej ten beż odpada, jak rozumiem? Zdecydowanie będę musiała także je podciąć- końcówki są rozdwojone i niestety spalone po dekoloryzacji. Dziękuję za wskazówki co do poprzedniego farbowania- podsumowując- zostało mi się 1/3 flakonu feerii zmieszanej z preference- to trzymam na kolejny raz. Co dokupić aby kolor był w miarę jednolity? Do postu dołączam linka, z kolorem po dekoloryzacji i obecnym po farbowaniu. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję LiLLu http://www.facebook.com/media/set/?set=a.168252156571631.45233.100001605440822&l=145a84b56b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Lillu- widze ze kolorek jest dosc fajny , tym razem lepiej byloby polozyc tylko preference 03 a przy kolejnym farbowaniu nalozyc to co ci zostalo z ferii i tej 03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiLLu
Dzięki Majrel, tak też zrobię!!! Jeśli pozwolisz, to mianuję Cię moim jedynym doradcą w sprawie farbowania:) BARDZO DZIĘKUJĘ!!!! A co do fryzury, to myślę, że za miesiąc, góra półtora, zrobię sobie fryz ala szuszu (http://www.youtube.com/watch?v=Tvdao0Biq4U)- to moja druga internetowa doradczyni- tym razem od kosmetyków:)Od wczoraj mogę sobie nucić, w dużej mierze dzięki Tobie- I FEEL GOOD....!!! Bo nie ma to jak dobre samopoczucie i świadomość, że nie ma się jajecznicy na głowie( sąsiadka zrobiła sobie sama dekoloryzację z carnych włosów i dziękuję Bozi, że znalazłam te porady, bo byłybyśmy we dwie pośmiewiskiem całego osiedla,(a tak przynajmniej to tylko ona robi za sensację, biedulka:)hihihihihi:) Pozdrawiam serdecznie!!!! LiLLu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do lilu- ciesze sie ze moglam pomoc:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka1423
droga majrel moje pytanie brzmi farba Evolution Of The Color PP.01ktora mi polecilas na ile farbowan wystarcza i ile czasu trzyma sie na odroscie ta farbe a ile na reszcie ? prosze o odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
milenka1423 - na odroscie trzymasz 40 minut a pozniej na 15min, zreszta dokladniej pisze w instrukcji , 1 tubka jest na wlosy za ramiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj MAJREL Jestem tu nowa i mam do Ciebie pytanie... Mam kolor włosów podobny do loreal excellence 7.31 http://www.loreal-paris.co.uk/hair-colour/all-over-color/excellence/dark-caramel-blonde.aspx a chcialabym uzyskac kolor 8.13 http://www.burak.pl/produkt/farba-loreal-excellence-creme-8-13-perlowy-bez/ Czy moj kolor wlosow sie zmieni jesli jest taka roznica w kolorze (pomiedzy tym co mam a tym co bym chciala miec)? Nie chodzi mi dokladnie o taki sam kolor, dla mnie wazne jest to zeby nie wyszedl rudy :) Proszę cię o porade. pozdrawiam, kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
kasiunia1988 - nie otrzymasz na tym kolorze wlosow odcienia 8.13 poniewaz excellence creme perlowy bez jest za ciemny , mozesz uzyc jasniejszego bezowego blondu z farby preference odcien M Baikal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka1423
dziekuje bardzo za wszystkie porady ;) i zakupilam oxydant firmy"stapiz" czy sa one dobre? jakiej firmy sa najlepsze ?:) dziekuje i pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALEX5040
Witaj Majirel, mam do Ciebie pytanie odnosnie farbowania bo widze, ze znasz sie na rzeczy.Od lat mam robione jasne blond pasemka rozjasniaczem. Moj naturalny kolor włosów(odrost) to pospolity ciemny blond-szatyn.Kolor oczu koci zielony. z powodu braku mozliwosci chcialabym pofarbowac sama włosy na jednolity kolor.Chcialabym nieco ujednolicic kolor i uzyskac jasny ale naturalniejszy odcien blondu. Podoba mi sie odcien: - majiblond 911 , choc wiele osob twierdzi ze wychodzi jasniej niz na probniku co mi nawet odpowiada.Mam pytanie jak poołozyc farbe zeby dobrze wyszła??? z jaka woda?9%? i czy wogole "złapie"moj odrost czy konieczne jest wczesniejsze utlenienie odrostu??? Podobaja mi sie rowniez odcienie: -garnier nutrisse nr 91 bardzo jasny popielaty blond -syoss 8-15 szampanski jasny blond(dostepny chyba na razie tylko w Niemczech) http://www.syoss.de/index.php?id=279 Ogolnie chcialabym uzyskac odcien jasnego blondu ale raczej w chłodnej tonacji pozdrawiam serdecznie i prosze o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Alex- farba majiblond 911 spowoduje ze odrost bedziesz miala w kolorze jasnego cieplego blondu a tam gdzie sa pasemka beda jasniutkie wpadajace w szaro blekitne, najlepiej bedzie uzyc farby ktora silniej od majiblondu rozjasni wlosy np koleston perfect welli 12/22 z woda 12% lub alfaparf evolution odcien PP01 pomieszana z PP02 z wda 9% , majiblond na wlosach jasny szatyn zawsze daje efekt cieplego blondu, jesli chcesz miec odcien jak garnier 9.1 musisz mocno rozjasnic wlosy rozjasniaczem przed nalozeniem odcienia 9.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALEX5040
dziekuje Ci bardzo za odpowiedz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yoashia
Witaj Majirel, błagam o pomoc. Obecnie mam włosy pofarbowane Mjirel 9.22 jest już sprany i dość jasny, na odrostach lekko ciemniejszy i cieplejszy. Wcześniej używałam Majiblond 901s i 902. bardzo chcę przyciemnić włosy ale nie za jakoś drastycznie. Myślałam żeby użyć goldwell 8GB z wodą 6%, ale mam obawy. Myślałam też o Majirel 8 lub 9 ze słabszą wodą. Zależny mi na ciepłym odcieniu i korci mnie 8.31. Poradź proszę jak ocieplić włosy, aby przy okazji nie było żółtka na głowie. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Yoashia - nie uzywam farb goldwell wiec nie wiem jak wychodza, odcien majrel 8.31 nada ladny odcien zlotego blondu i mozesz go nalozyc na calosc na 30 min z woda 6% lub farbe preference odcien X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majrel dzieki. Ostatnio mialam farbowane wlosy u fryzjera Wella jakis chlodny kolor, juz nie pamietam i wlasnie problem jest taki, ze juz nieco zmyl sie ten kolor i przebija przez niego zolc :/, cos wspominalas w poprzednich postach o farbach alfaparf, czy gdybym uzyla rowniez pp01 i 11.21 zmieszane ze soba to tez otrzymam efekt zblizony do platyny? (Czy te farby blond tez zolkna po jakims czasie?)Tak radzilas jednej z forumowiczek a jak wczesniej wspominalam problem mam bardzo zblizony. Z drugiej straony zastanawiam sie jak azjatki uzyskuja kolor platyny skoro ich wlosy sa bardzo ciemne, trudno sie rozjasniaja a jednak uzyskuja bardzo jasny blond prawie bialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do mehendi- azjatki raczej nosza dobre peruki blond, natomiast czesto platyny zółkna dlatego modelki i aktorki co dwa tyg a nawet co tydzien odswiezaja ten kolor specjalnymi pastami nadajacymi platynowy chlodny odcien, mozesz zmieszac alpaparf z serii platinium 11.11 z 11.21 z woda 9% jest jeszcze seria pure platinum jest ona jeszcze jasniejsa ale i tez najmocniejsza , Tobie powinna starczyc seria platinium z alfa parf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel, Excellence lub Preference tak jak mowilas wczesniej mam zmieszac w proporcjach cala tubka 10.21 i polowa 9.21 i w jakiej ilosci wody to rozmieszac? Mam zuzyc 1.5 flakonika utleniacza? I rutynowe pytanie :P jak narazie szarosc zniknela z moich wlosow, ale zolty niestety przebija i wygladam jak przasna baba :D, czy exce lub prefe pokryje te zolc na jakis czas i nada jakis konkretny kolor? Heh, mam ten sam typ urody "co mehendi", czyli typowe lato. Mi fryzjerka polecala farby popielate lub platyne, Ty majrelko widze, ze polecasz zimne beze i popielato-opalizujace. Nad bezem tez sie zastanawialam ale ten kolor na niektorych probnikach wydaje mi sie zolty lub szarawy, ale to zalezy od firmy. Co do Alfaparf to narazie zrezygnuje, niestety pp01 jest niedostepny i niewiadomo kiedy sie pojawi :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIOTKAMINIA
Do Majrel witam! krótkie pytanie , ładny brązik z majirela odcienie zimne , coś z poziomu 6.PROSZĘ O WSKAZANIE NR FARBY.dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×