Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość baaja85
Dziekuje :) a koncowki mam rozjasnic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaja85
a gdym chciala miec koncowki jasniejsze to jaki kolor na nie polozyc?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel co radzisz położyć na odrost po pigmentacji 9 majirel i położeniu koloru 9.31 z wodą 6%? Sam 9.31 z oksydantem 6% czy 9%? Kłaść tylko na odrost czy przeczesać na 5 minutek na końcówki, które niestety mam mocno zniszczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meyaa
Dziekuje Majrel jestes niezastapiona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za pomoc Majrel, faktycznie te moje włosy po excellence creme 03 są biało popielate i excellence creme 9.0 też mogłaby złapać na szaro buro .... ale czy ta 9.13 co polecasz bedzie wstanie pokryć moje mysie odrosty ? nie chcę mieć złotych odrostów a reszty ok, i jeszcze jedno pytanko ile trzymać tą farbkę na włoskach, ile na odrostach a ile na reszcie? pozdraawiam i dziękuje ślicznie za wszelką pomoc Majrel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Majrel , pomyliłam nr farby oczywiście miałbyć nie 9.13 tylko 9.3 :-) bo taki mi zaproponowałaś. Powyżej chodziło mi o tą właśnie farbę , zatem czekam na Twoję zdanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzia mizia
Dziękuję za odpowiedź:) Zrobię sobie tą mieszankę wellatonu 12,1 i 9,1... A czy możesz mi jeszcze powiedzieć który odcień kolestonu wychodzi najchłodniej, albo najładniej...? Czy koleston jest lepszy od wellatonu czy są podobne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Majrel. Bardzo bym Cie prosila o pomoc. Probowalam przeczytac wszystkie porady, od pierwszej strony do ostatniej. Niestety zanim bym to zrobila, mialabym odrost na 20 cm. Otoz takze mam problem. Chcialabym uzyskac chlodny odcien blondu na moich wlosach, a jesli jest to mozliwe wrocic do mojego naturalnego koloru - mysiego blondu. Sama nie wiem jaki to jest, ale wydaje mi sie ze bardziej sredni niz ciemny. Czytalam, ze ciezko jest uzyskac popielaty blond na cieplym blondzie... bo to trzeba dekoloryzowac no i moga wyjsc niebieskie lyb zielone pasemka... ale naczytalam sie tez, ze viking swietnie pokrywa miedzie i zolcie. Jak widac na zdjeciach jakies 5 cm to jest farbowany odrost od pasemek farbami z poziomu 9. Dodam jeszcze, ze mialam robione pasemka rozjasniaczem, na blondzie excellence 7.0. No i pozniej kladlam na calosc jasne blondy, ludzac sie, ze wyrownam te wlosy i beda bardziej jednolite. Jak widac niestety mi to nie wyszlo :) Chyba sie zbyt pospieszylam i kupilam 2 opakowania viking. Jestem takze w posiadaniu farby garnier color naturals 9.0, myslalam zeby nalozyc ja na odrosty, a pozniej na nia tego vikinga ale nie wiem co o tym myslec. Mam jeszcze nowa farbe garnier herbashine odcien 810, popielaty blond. W razie niewypalu i totalnej klapy to mam jeszcze pudelko excellence 7.0. Te wlosy spedzaja mi sen z powiek.... Nie mam mozliwosci wizyty u fryzjera, poniewaz jestem za granica, co za tym idzie nie mam takze zbytnio dostepu to farb. Ledwo co sa tu excellence i preference ale nie maja na polkach odcieni popielatych tzn 8.1, 7.1. Co mi sie udalo to wlasnie dorwac tego vikinga. Bardzo zalezy mi na chlodnym odcieniu, poniewaz zle sie czuje w tym zlotym blondzie, przy mojej rozowej cerze... I te odrosty, ktore po farbowaniu sa piekne, natomiast 2 tyg po farbowaniu robia sie wlasnie w takim kolorze starego zlota. Majrel bardzo bym byla wdzieczna za jaka kolwiek pomoc, poniewaz ja niedlugo nie bede miala juz sil walczyc z tymi wlosami, a za mna juz daleka droga schodzenia z ciemnego brazu przekletej firmy PALETTE, ktorej nie polecam ludziom o zdrowych zmyslach. I marzy mi sie moja naturalna myszka... Ponizej linki do zdjec. http://imageshack.us/photo/my-images/829/dscf4470l.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/843/dscf4471q.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/513/dscf4472u.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/7/dscf4441a.jpg/ na tym zdjeciu nie widac jeszcze mojego mysiego odrostu bo bylo robione kilka tyg. wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do baja 85- jesli chcesz jasniejsze koncowki musisz polozyc rozjasniacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do helenawiktoria44 - po pigmentacji poloz odcien 9.31 na 30 minut na odrost i srodkowe partie z woda 6% pozniej do reszty mieszanki dolej troche letniej wody i naloz na ok 5, 6 min na reszte wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Agnieszka M. - a wiec jesli chcesz miec jasno pokryty odrost to uzyj na odrost majiblond 901 z woda 9% a na reszte wlosow majirel 9.31 z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doAagnieszkaM - przepraszam chodzilo mi o majirel 9.3 lub excellence 9.3 a zamiast majiblondu 901 mozesz uzyc excellence 01 na sam odrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do fryzia mizia - delikatniejsze sa koleston, jak dla mnie to najladniej wychodzi odcien 12/22 z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zygusia - spokojnie mozesz na ten wlosy klasc odcien preference viking , poloz go od razu na cale wlosy na 35 minut, jesli chcesz wrocic do mysiego blondu to przy kolejnych farbowaniach uzyj tonera z welli touch 7/89 wychodzi szary ale trzeba go trzymac ok 10, 13 minut z woda 3% dostepne sa w skelpach fryzjerskich lub na allegro , idelany szary odcien ma tez preference odcien Island

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzia mizia
Bardzo dziękuję:) A czy ten 12,22 będzie podobnym odcieniem do tego jak pomieszam wellaton 12,1 z 9,1? Pytam jakbym następnym razem chciała użyć tego kolestonu...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do fryzia mizia - bedzie jaśniutkim beżowym blondem , inny refleks od mieszanki wellatonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziekuje za rade, wlasnie tak zrobie pofarbuje tym vikingiem. Myslalam zeby pozniej na tego vikinga polozyc copenhague. Mam nadzieje ze na ta copenhuage moge pozniej polozyc ten toner? Czy moze nie mam sie bawic i od razu na vikinga po kilku tygodniach dac ten toner? O island tez myslalam ale chyba jednak jest za ciemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zygusia - lepiej polozyc dwa tyg po viking toner z welli touch 7/89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka8484
dziewczyny jakie kolory pomieszać z farb alfo parf lub mariel żeby mieć jasny chłodny blond ale nie za szary myślałam nad 11.11 z 11.20 alfa parf tylko jakie proporcje lub może 10.1 z 91 z marijiela wszystko na wodzie 9 . teraz mam marjiel 10.21 z 9.22 ale jest za ciepły prosze o porade dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzia mizia
Inny refleks to znaczy chłodniejszy?...popielaty? A jak się wypłucze trochę to w przyszłym miesiącu będę mogła pomalować włosy kolestonem 12,22 bez obawy o efekt zielonych włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do fryzia mizia - już ci napisałam , że koleston 12/22 bedzie jaśniutkim beżowym blondem, nie pojawi sie zaden zielonkawy refleks jesli nalozysz to na mieszanke 12/1 z 9/1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do majka8484 - majirel 10.1 z 9.1 u ciebie wybije raczej w cieply blond , pomieszaj cala tubke alfaparf evolution 11.20 z ćwiartka 11.11 z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Majrel proszę doradż jak uzyskać mniej wiecej kolor ponizej http://szafiarenka.pl/49/793930/jaki-to-kolor-wlosow.html jakimi farbkami ,proporcje i woda ma włosy z poziomu 10 i nie samowitą tendecje do złoto żółtych włosow mimo ze uzywam popieli(1)i opału(2)po 3 -4 myciach kolor wypłukuje sie na złotoa przy moich rumieńcach wygląda to masakrytycznie dotychczas korzystałam z majirel ale wychodzą zbyt ciepło jak dla mnie z góry dziękuje i pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel po nałożeniu mieszanki pigmentującej (mam problem w jakich proporcjach rozrobić farbę z 1,9% oksydantem) powinnam nałożyć właściwy kolor. Boję się tylko, że włosy będą tak posklejane farbą, że trudno mi będzie równo nałożyć na to docelowy kolor. Może wystarczy położyć ten 9.3 lub 9.31 bez pigmentacji? Tylko czy kolor wyjdzie jednolity i czy ma szansę utrzymać się na rozjaśnianych włosach i który lepiej się nadaje w takim przypadku 9.3 czy 9.31?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzia mizia
Witam ponownie Pofarbowałam sobie wczoraj włosy mieszanką wellatonu 12,1 i 9,1 i przyznam że kolor wyszedł ładnie i dosyć jednolicie, ale odcień niestety lekko ciepławy. W związku z tym mam pytanie czy istnieje jakaś farba którą otrzymam jaśniuteńki chłodny odcień? Marzy mi się taka perła... Czy jedynym ratunkiem jest jakaś inna (perłowa) farba położona zaraz po wellatonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolki
Witaj Majrel! Do wczoraj mialam włosy w kolorze jasny blond na długości uzyskany farba alfaparf 10nb z 9% + odrosty 3cm - natura poziom 7( taki mysi ciemny blond). No i pokusiło mnie żeby przyciemnić wlosy , nałożyłam alfaparf 8.01 z 3 % wodą na 35 minut. Efekt to takie bure włosy z blond refleksami, odrosty lekko ciemniejsze. W każdym razie wyglądam blado w tym odcieniu i chce szybko wrócic do jasnego blondu. Ile powinnam odczekać by nie zniszczyć zbytnio włosów i czy wogóle jest szansa rozjaśnić farbę? Chciałam nałozyć teraz 1010ss z 9% wodą na . Sądzę że ta obecna farba troszkę się wypłucze. Włosy są w dobrym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel pofarbowałam bardzo jasne włosy blond farbą 9.0 majirel, no wyszło mi dość ciemno i nawet ładnie tylko rzuca się w oczy mysio popielata a wręcz siwa poświata domyślam sie że to przez przetrawione włosy rozjaśniaczem ;/ czy wypłucze się to i będe miała równomierny blond?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×