Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość Moniak222
Witam mam do Ciebie pytanie Majrelko otóż mój naturalny kolor to ciemny mysi blond chciałabym natomiast coś takiego mieć na główce: http://www.poster.net/knowles-beyonce/knowles-beyonce-photo-beyonce-knowles-6226607.jpg czy odcień Majrel 9.31 + oxydant tej samej firmy dałby taki efekt? Bardzo zależy mi na właśnie takim kolorze. Proszę pomóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meyaa
Witam:* Proszę o pomoc. Jak uzyskać kolor jak na zalączniku http://polki.pl/uroda_wlosy_galeria.html?galg_id=10003100 Czy bedzie mi pasowal mam niebieskie oczy,naturalna blondynka, blada cera,okragła buzia:) Dodam,że teraz mam wlosy pofarbowane na miodowy blond( juz zaczyna wpadac w lekko żołty) i mam ok 3cm odrost. Naturalne wlosy to mysi blond. Prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do fryzia mizia - tak mozesz pomieszac wellaton 12/1 z 9/1 , dobre farby ma alfaparf - farby evolution, ducastel- farby subtil, loreal- farby majirel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meyaa
Zapomnialam jeszcze dodać,że moje włosy sa zniszczone przez rozjasniacz, zaczynaja się platac i rozdwajać koncowki, także prosialbym o cos delikatnego dla moich włoskow, z gory dziekuję za radę:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Agnieszka M.- w polsce nie ma excellence nr 8 , odcien nr 9 powinien byc ładny lekko ceiply blond z tym ze tam gdzie masz bardzo jasne popielate pasma wlosow moze wyjsc taki przybrudzoy blond , na poczatek polecam ci raczej farbe excellence z refleksem zlocistym np 9.3 a pozniej dopiero odcien 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do aga.aga - jesli chcesz bardzo jasny cieply blond to z loreala farba preference 01 lub odcien ciut ciemniejszy Scandynavia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kasiaszka - w linii profesjonalnej loreala z serii expert jest pianka podtrzymująca chlodny odcien blond , w serii shine blond lub odżywka z tej serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do blondassek - z farb sklepowyh podobny odcien uzyskasz mieszajac farby recital preference 03 z ferią preference 102 ewentualnie mieszajac excellence creme loreal odcien 03 z 10.21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do meyaa - jak najbardziej taki blond bedzie pasowal do twojej cery i oczu, z farb alfaparf nalezy pomieszac odcien 1010ss z 1020ss z woda 9% lub z farb sklepowych odcien recital pereference odcien Helsinki pomieszac z odcieniem Stockholm z tym ze w proporcji na caly odcien Helsinki polowa Stockholm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meyaa
Dziękuję za szybką odpowiedź:* Jeszcze mam ostatnie pyt. która z tych farba wymieniona przez Ciebie bedzie lepsza i w jakich proporcjach zmieszac tą alfaparf z jaka ilościa wody 9% ?nigdy sama nie mieszalam farba z woda utl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do meyaa - farby alfaparf mają pojemność 60 ml czyli mieszasz polowe odcienia 1010ss z 1020ss z 120 ml wody 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meyaa
Na pewno uzyskam kolor jak na zdjeciu modelka? Bo oba te kolory co podalas to popielate odcienie i sie zaczelam wahac czy mi jakies siwki nie wyjda:) 1010 SS - ULTRAJASNY POPIELATY BLOND 1020 SS - ULTRAJASNY SREBRZYSTY BLOND

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meyaa
Przepraszam , ze tak zameczam ale widze ze ten kolor jest bardziej zblizony do tego co chcialam 9.13 - BARDZO JASNY ZŁOCISTY POPIELATY BLOND lub 9.31 - BARDZO JASNY ZŁOCISTY POPIELATY BLOND nie wiem dlaczego maja taka sama nazwe skoro inny odcien Juz sie gubie w tych kolorach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmooonnniiiqqquuueee
Cześć, trafiłam tu szukając pomysłu na kolor dla siebie. Otóż historia moich włosów to: blond naturalny, długi czas pasemka robione rozjaśniaczem, rok temu zrezygnowałam z tego i zrobiłam u fryzjera taki średni słomkowy blond. Odrost robiłam Garnier Nutrisse nr 90, wychodził fajnie, zwłaszcza jak krótko trzymałam. Teraz pofarbowałam całe włosy Garnier Nutrisse 90 i tak: górę chwyciło w miarę - trzymałam dłużej, choć jest trochę żółtozielony... Natomiast dół - trzymałam krócej, bo myślałam, że skoro włosy tam są wytrawione to szybciej chwyci - jest szarobrudnozielony :( a chciałam taki bardziej naturalny, może sarni, może lekko rudawy. I teraz nie wiem, jaki położyć, aby zniwelować różnicę. Chciałabym taki fajny sarni, ale nie za ciemny kolor( bo jednak w ciemnych się nie widzę), jednolity, bez refleksów. Mam trochę siwych włosów, kilka nitek, niezbyt dużo. Jestem zrezygnowana, mam długie włosy (bo mi w końcu zaczęły rosnąć, jak odstawiłam ten rozjaśniacz), cieszyłam się nimi, a tu się teraz ustroiłam. Bardzo proszę o radę, jaka farba L'Oreal mi pomoże. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmooonnniiiqqquuueee
Małe sprostowanie - wcześniej robiłam Garnier Nutrisse 90, teraz położyłam 80 i po tym są szaroburozielone. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do meyaa - te odcienie nie wychodza az tak jasno jak na palecie wychodza o ton ciemniej ale jesli sie boisz czy wachasz to moze byc 9.13 z woda 9% , odcien 9.31 to ocien cieply poniewaz po kropce pierwszy i dominujacy jest refleks zloty nr 3 , 9.13 - dominuje refleks popielaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Mmmooonnniiiqqquuueee - podobny odcien mozna uzyskac farba preference odcien Cannes X , lub majirel 8.3 lub 8.31 poczekaj jeszcze chwile az ten zielonkway sie wyplucze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do baaja85 - podany link nie otwiera sie, podaj też jaki obecnie masz odcien wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel zdam się na Twoje doświadczenie czy lepiej wychodzi majirel 9.3 czy 9.31? I jeszcze jedno jak rozcieńczyć oksydant 3%, żeby mieć ok. 1,9% potrzebne do pigmentacji? Dodać kranówki czy przegotowanej wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Mmmooonnniiiqqquuueee -- odcien Cannes moze ci nie rozjasnic tych koncowek wiec poczekaj jeszcze chwile az sie troche wyplucze kolorek, naloz farbe na ok 25 minut na odrost i środkowe partie a pozniej przeciagnij na ok 7 ,8 minut na reszte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do helenawiktoria44 - odcien 9.31 moim zdaniem jest ciekawszy, wode rozcienczasz z przgotowana juz ostudzona woda np na 30 ml wody 3% dajesz 20 wody przegotowanej ostudzonej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniak222
Majrel proszę o odpowiedź na moje pytanie odpowiedziałaś wszystkim oprócz mnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmooonnniiiqqquuueee
Dziękuję Majrel, tak jak radzisz - poczekam trochę, bo farbowałam 2 tyg temu, więc jeszcze nie mam odrostu. Zrobię włoski wg Twoich rad w maju i napiszę co mi wyszło. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Moniak222 - taki odcien blondu mozesz uzyskac mieszajac majirel 10.31 z 9.31 pol na pol z woda 9% lub stosujac farbe sklepowa feria preference 92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do baaja85 - modelka na zdjeciu ma balejaż , jesli masz obecnie majirel nr 8 i odrosty to musisz uzyc farbe bardziej rozjasniajaca np evolution 1010ss z woda 9% lub majirel 911 z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×