Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość Justyna Macroom
mam zmieszać pół na pół ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Marjel Włosy już pofarbowane, dziękuję za poradę, rzeczywiście wyszły chłodno, aczkolwiek nie jednolite ( część jest w popielu, a część w beżu). Mam do Ciebie, jeśli pozwolisz, jeszcze pytanie: - czy kolor ten z biegiem czasu będzie jaśniał, bo jak na poziom 11, to wyszły dość ciemne - jaką farbę zastosować następnym razem, żeby było jaśniej i perłowo (zostało mi jeszcze po pół tubki 11.11 i 11.20) - czy u mnie sprawdziłaby się wella 12.89 Z góry dziękuję za odpowiedź i serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Majrel napisz proszę na jaki odcień będzie się wypłukuwała farba Majirel 9.0 ? Obecnie mam włosy blond farbowane excellence 9 kolor mi się podoba ale teraz bede farbować Majirel... czy obie te farby wypłuczą się tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvia1121
Mairel prosze doradz mi jak osiagnac taki odcień blondu jak na zdjeciach poniżej. Moje włosy to średni blond poziom 6-7. Czy musze podjasniac odrost przed nalozeniem farby>? http://uk.askmen.com/celebs/entertainment-news/charlize-theron/charlize-theron-needs-some-sleep.html http://fryzury.info/typ-kolorystyczny-wiosna/ Pierwsze zdjecie w drugim linku-jasny blond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel kochana to jeszcze raz ja. A co myślisz o welli color touch do tonowania wypłukanych długości? Jakiego odcienia musiałabym użyć, 9,1 czy 10,01? Pytam bo w niej jest woda 1,9% więc może mniej zniszczyłaby mi te przetrawione długości....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozeznana
Koncern- moloch L'Oral i należące do niego marki np. Garnier, Maybelline New York, Biotherm, Lancome, Vichy, La Roche-Posay, Inneov, Sanoflore - jest znany z testowania swoich produktów i ich składników na zwierzętach. Tak tylko przypominam, bo wiele kobiet w tematach na temat testowania kosmetyków na zwierzętach bardzo się przejmuje i bierze to sobie do serca a potem i tak idzie do drogerii po osławiony krem Nivea czy farbkę L'Oral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kasiaszka - mieszanka 11.11 z 11.20 lafaparf po poaru myciach sie rozjasni, natomiast jesli chcesz miec jasniejsze wlosy to do tej mieszanki dodaj wzmacniacz rozjasniania alfaparf 000sss cwiartke tubki i trzymaj na odroscie cala mieszanke z woda 12% 45 minut a jesli chodzi o dlugosci i konce to mozna krocej trzymac z woda 3% sam odcien 11/20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Sekret21 - odcien majirel 9.0 jest bardzo podobny do excellence 9 z tym ze 9.0 wychodzi bardziej głęboki wyplukuje sie wolniej i na miodowy blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do silvia1121 - podobny odcien jak w drugim linku mozna uzyskac stosujac alfaparf evolution 11.13 cala tubka i cwiartka 11.10 z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Beti_33 - do tonowania wlosow fajny bedzie touch welli 8/81 najladniej ochladza blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do rozeznana - tak wiemy o tym co i jak testuje koncern loreal z tym że koncern ten w Europie nie testuje na zwierzetach, dotyczy to USA i Chin - niestety , dla pocieszenia dodam ze Alfaparf nie testuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozeznana
Mylisz się Majrel. Zakaz testowania kosmetyków na zwierzętach obowiązujący w Unii Europejskiej dotyczy tylko gotowego produktu, nie dotyczy natomiast rozmaitych chemikaliów wchodzących w jego skład. Firma może zamówić sobie składniki od hurtownika który testuje swoje półprodukty na zwierzętach i tym sposobem jest "czysta" wg prawa. I tak robi bardzo dużo firm które reklamują się jako nietestujące. Pewność dają tylko certyfikaty BDIH, Klubu Ok. logo BUAV, czy Vegan Society - bo zapewniać to sobie karzy może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Majrel Bardzo dziękuję za informacje A co sądzisz , jaki byłby efekt gdybym zastosowała na moje włosy wella 12.89? wyszłyby jasne perłowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do rozeznana - dziękujemy za informacje i zyczymy wszystkiego dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kasiaszka - koleston 12/89 wychodzi raczej jaśniutki szaro - perłowy , ale fakt odcien ten jest bardzo chłodnym bondem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzia mizia
Mam pytanie do Mariel Którą z farbek uzyskam najładniejszy blondzik: garnier 111, londa 12,9 wellaton 12,1 czy koleston 12,16 i która najmniej zniszczy mi włoski? Serdecznie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzia mizia
I jeszcze jedno jeśli można....czy Wella i Goldwell testują na zwierzętach? Chciałabym wiedzieć bo lubię te firmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do fryzia mizia - firma wella nalezy do koncernu Procter and Gamble , ktory słynie z testowania na zwierzętach , goldwell - nie wiem , nic nie napisalas jakie masz obecnie wlosy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzia mizia
O ja, to się teraz zawiodłam:( A moje włosy są takie hmm, średnio-ciemny blond odrost a reszta włosów farbowane palette 219

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do fryzia mizia - jasny i chlodny blond wychodzi po mieszance wellaton 12/1 z 8/1 , koleston raczej odrost moze wyjsc cieply blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzia mizia
dziękuję. A poza tym że testują na zwierzętach, to wella ma ogólnie dobre farbki czy średnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do fryzia mizia - wella ma całkiem przyzwoite farby ale są lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzia mizia
:)....to znaczy które są lepsze? ....jeśli można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzia mizia
A wracając jeszcze do poprzedniego pytania, to może inny numerek kolestonu nie wychodzi ciepło a byłby jaśniutki? A jeszcze jedno, czy ze sklepowych wellatonów jakie poleciłaś mogłabym zmieszać ten 12,1 z 9,1? bo akurat ten 9,1 mam w domu i mogłabym go wykorzystać. Z tym 8,1 nie byłoby za ciemno? Przepraszam z góry że tak mieszam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko do Majrel :-) farbuje loreal excellence creme 03 swoje naturalne włosy mysi blond , i mam już bardzo jasne popielate włosy po tej farbie, chciałabym je przyciemnić by wyglądać bardziej naturalnie, znajdzie sie jakaś farba co pokryje mój odrost i te popielate bardzo jasne włosy, co myslisz o loreal excellence 8.0 lub 9.0 , ruszy mój odrost i po kilku farbowaniach zrówna na ładny naturalny blond? Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga Majrel, mój naturalny kolor włosów to średni blond, przez dłuższy czas robiłam gdzieniegdzie delikatne jasne pasemka, ostatnio rozjaśniłam włosy promiennym blondem casting, i wyszły ładne, ale trochę żółtawe, chciałabym je rozjaśnić do bardzo jasnego ciepłego blondu, myślę, że jakieś 2,3 tony, nie lubię szarych, popielatych odcieni, czy włosy mam w dobrej kondycji, łatwo sie je rozjaśnia, czy mogłabyś mi coś doradzić ? czy da radę je rozjaśnić farbą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj majrel. Powiedz proszę, jak pielęgnować włosy po farbowaniu, aby nie zżółkły.Przypomnę , że farbowałam alfaparfem 11.11 z 11.20, wyszedł chłodny blond- jak nie dopuścić do zżółknięcia? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj majrel. Powiedz proszę, jak pielęgnować włosy po farbowaniu, aby nie zżółkły.Przypomnę , że farbowałam alfaparfem 11.11 z 11.20, wyszedł chłodny blond- jak nie dopuścić do zżółknięcia? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×