Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

do Sekret21 - wlosy silnie przetrawione blondem po majirel 9.0 tak wychodzą , ale po paru myciach to się wypłucze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Mamaolki - szkoda ze nalozylas alfaparf 8.01 bo ten ocien wychodzi dosc ciemy , musisz poczekac jakies dwa, trzy tyg az ten kolorek sie troche wyplucze do jasnego blondu i nalozyc 1010ss z woda 9% , jesli teraz polozysz 1010ss nie rozjasni on tego szarego refleksu tylko moze go poglebic , juz predzej 11.13 owszem rozjasni wlosy ale lepiej poczekac troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do fryzia mizia - perłowy blond ma alfaparf 11.20 z kolestonem to jest róznie , u jednych np odcienie blond special wyjda chlodne ale czesto wychodza cieplejsze niestety, jest teraz nowy odcien z kolestonu 12/96 ktory jest perłowo popielaty ale nie wiem jak wyjdzie u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do helenawiktoria44 - jesli nie chcesz robic pigmentacji to w sumie sam 9.3 powinien wyjsc dobrze z tym ze zmieszaj go z woda 4%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolki
Dziękuje Majrel. Eh nie posłuchałam Cie i mam za swoje:) Na szczęscie nie jest tak żle , mam dość ciemne brwi jak na blondynkę wieć w sumie wyglądam teraz naturalniej . Niegdy wcześniej nie miałam tak ciemnych włosów i za pewne stąd ten szok po farbowaniu. Pozdrawiam serdecznie i życzę Ci Wesołych i Spokojnych Swiąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Mamaolki - wiele jasnych blondynek jak ciut przyciemni sobie wlosy to jest przekonana ze sa baaardzo ciemne , to tylko przyzwyczajenie , do jasnych wlosow, ten odcien jest bardzo naturalny a zreszta za jakis czas ciut rozjasni:) dzięki za życzenia i gorąco pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel, a możesz mi powiedzieć co myślisz o farbkach Allwaves? Warto je kupić? Nie wiesz jak wychodzą te rozjaśniające chłodne blondy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka8888
dziewczyny pomocy, od kilku lat farbowałam włosy na jasny blond tym razem użyłam jaśniejszej farby i wyszły za jasne więc zrobiłam rude pasemka, które strasznie wyglądają więc nałożyłam inny blond i rude pasemka i nie przyjęły. więc zrobiłam naturalny blond i wyszły ciemne z pasmami rudego ale nie czuje się w tym kolorze. nie mam pojęcia co teraz zrobić?? dosyć że będę miała zniszczone włosy to jeszcze źle się z tym kolorem czuję. co mi poradzicie na to??? pomocy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awonika
Po przeczytaniu fragmentów wątku zdecydowałam się na alfaparf 11.11 z 11.20 z wodą 9%. Mój naturalny poziom to pomiędzy 7.13 a 8.13. Kolor wyszedł b. jasny chłodny popielaty z refleksem beżowym, czyli bardzo naturalnie. Super! Mimo że pomyliłam się w proporcjach farby i wody, bo dałam 1 do 1,5, zamiast 1 do 2. Trzymałam 50 min. Polecam farbę. Moje pytania do Majrel przy farbowaniu odrostów chciałabym zastosować zalecane proporcje farby i wody 1 do 2 i czy te proporcje wpłyną na zmianę poziomu lub refleksu jaki uzyskałam po 1do1,5? do reszty włosów chcę użyć wody 3%, nie wiem czy nie powinnam 6% i jak długo mam trzymać na włosach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes9999
Witam, Proszę o pomoc. Mam naturalne włosy ciemny blond (odcień chłodny), od pewnego czasu rozjaśniane na bardzo jasny blond ciepły, różnymi farbami i nie raz u fryzjera. Ostatnio użyłam farby syoss mroźny perłowy blond, włosy wyszły trochę żółte. Bardzo chciałabym uzyskać jasny blond ale w tonacji chłodnej popielatej i nie wiem której farby mam użyć :( już tyle ich próbowałam. Nie chciałabym aby wyszły białe ani też nie ciemne, chciałabym żeby były bardzo jasne popielate (ale też nie siwe) ogólnie żeby były w chłodnej tonacji i w takim naturalnym jasnym odcieniu. Proszę pomóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes9999
może nawet trochę ciemniejszy wyjść, oby był bez żółtości :)))) Proszę proszę pomóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majrel, zrobiłam jednak tak, jak mi radziłaś: na moje platynowe włosy Barbie pigmentację majirel 9.0 (nie było 9) następnie po 12 minutach położyłam 9.3 zmieszane z 9.31 (mam długie włosy i nie mieli dwóch opakowań 9.3:)) Wyszło baaardzo ładnie i serdecznie Ci dziękuję za fachowe rady. Bez Twojej pomocy byłabym jak dziecko we mgle ;) Mam jeszcze pytanie: jak włoski będą odrastać i się wypłukiwać to co radzisz położyć po ok miesiącu? Zmieszać 9.3 z 9.31 czy może samo 9.3 lub 9.31? Jakiej wody użyć 6% czy 3%? Na jak długo na odrost i resztę? Widziałam też na palecie 8.34 i bardzo mi się podobał. Z Twojego doświadczenia jak wychodzi ten 8.34? Jeszcze raz dziękuję, pozdrawiam serdecznie i Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, proszę o poradę droga Majirel Włosy naturalne na poziomie 7, długie schodzę z rozjaśniacza od 1,5 roku farbuje diucastel 9.0 S plus 9.2 S plus woda 9%. 40 minut( z tym przeciągnięcie na końce i osłabienie wody ok 10 minut) Włosy na odroście zawsze wychodzą żółte reszta też ewentualnie mogłaby być jaśniejsza, włosy są w ciepłej tonacji co nie bardzo mi pasuje. Myślę zmienić na LOREAL 911 plus 901S na odrost, czy na końce mogłabym dodać 9.1 Majirell do tych farb? Czy jestem zagrożona jakąś zielenią albo czy może coś innego być mi doradziła żeby uzyskać popielaty blond. Jedyne czego nie chciałabym to platyny i białych włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam może, że z farb profesjonalnych do jakich mam dostęp to jest loreal, wella koleston, Schwarzkopf, Clynol, Londa, Goldwel i Kadus. Jestem bez dostępu do polskiego allegro, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo prosze o rade, od kilku lat farbuje wlosy na bardzo jasny blond. Od 1,5 roku pozadany efekt uzyskuje farba Alfaparf 10.21 pomieszany z 000SSS z woda 9%. Chcialabym przyciemnic wlosy, chcialabym uzyskac taki kolor http://polki.pl/uroda_makijaz_galeria.html?galg_id=10002013 Czytajac forum wywnioskowalam ze na poczatku musze zrobic pigmentacje. Chcialabym potwierdzenia lub poprawienia mojej wersji :) Najpierw wode 1,9% z farba 9, a po 10 min nalozyc farbe 9.13 z woda 9%? A przy nastepnych farbowaniach farba 9.13 z woda 9% na odrost, a na reszte z woda 6%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kropelka___ - jesli farbowalas wlosy lafaparf 10.21 z wzmacniaczem rozjasnianai to nie musisz pigmentowac wlosow bo nie wytrawione mocnymi rozjasniaczami, musisz odcien 9.13 pomieszac z cwiartka odcienia 9 z woda 6% i nalozyc na odrost 30 min , pozniej na reszte na 10 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Beti_33 - farby alvawes słyszalam , ze a dobre ale nie wiem jak wychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kaśka8888 - starsznie nakombinowlas i przedobrzyłaś , poczekaj troche i idz do fryzjera niech ci wsloy stonuje jakims tonerem np touch z welli lub diacolorem z loreala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Awonika - skoro proporcja 1: 1,5 dala tak fajny efekt to nie trzeba na sile dawac proporcji 1: 2 , przy nastepnym farbowaniu na odrost dajesz z woda 9% na 45 min a na reszte z woda 3% na 10 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Agnes9999 - doda na tym zdjeciu ma balejaz robiony mocnym rozjasniaczem bo kolor jest prawie platynowy chlodny , mozesz ewentualnie zastosowac odcien alfaparf 11.20 zmieszany z 11.11 z woda 12%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do helenawiktoria44 - nastepnym razem uzyj odcienia 9.31 z woda 6% kladac na odrost po 25 minutach kladziesz 9.31 z woda 3% na ok 8 minut, odcien 8.34 wychodzi jak miedziany jasny blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Agnes9999 - Feria 102 wychodzi z rozowa poswiata jak ktos ma przetrawione rozjasniaczem wlosy blond, jesli masz odcien ciemny blond to ten kolor wyjdzie jako cieply bezowy blond , na pewno nie wyjdzie tak jak na opakowaniu , jesli juz chcesz miec odcien perlowy to z alfaparf 11.21 z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sekret 21- odcien taki jak ma socha na tym zdjeciu to poziom 9 bezowy lekko chlodny blond , podobny odcien ma alfaparf 9.13 z tym ze wszytko zalezy jaki masz naturalny kolor wlsow i czy sa obecnie farbowane czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Gaba483 - na odrost naloz koleston perfect 12/11 z woda 9% na reszte koleston 10/16 z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do majrel - natomiast jesli chcesz miec jasny i bardziej popiealty blond to z welli koleston 12/89 z woda 9% kladziesz na odrost 4o minut i na 15 na reszte z tym ze na dlugosci z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dzieukuje za rade :) a czy przy nastepnych farbowaniach tez stosowac utleniacz 6% na odrost, a 3% na reszte? Moj naturalny kolor wlosow to ciemny, "mysi" blond, jeszcze raz dziekuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×