Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość marbarella
droga Majrel- moglabys porownac kolorystycznie farby 5.32 z alfaparf i 5/9 inebrya? jak maja sie do siebie pod katem ciemnosci, nasycenia, ciepłosci i "czekoladowosci" ;)? ktora jest bardziej naturalna, a moze ktoras jest ciekawsza kolorystycznie? na stronce inebry o nowych czekoladowych odcieniach pisza ze są cool... a kazda paleta na monitorze wyglada inaczej i ciezko mi stwierdzic istotne roznice...BARDZO DZIEKUJĘ Z GORY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfaparf 5.32
Osobiście nie polecam tego odcienia, bo wypłukuje się do paskudnego rudego koloru i to nie takie zwyczajnego rudego jak przy innych sklpeówkach ale takiego nieokreślonego paskudnego rdzawego. Tak było u mnie i mojej córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczkkaa86
Droga Majrel może tym razem mi pomozesz ;)) Mam rozjaśnione wlosy rozjasniaczem ( swój naturalny na poziomie 3) niestety ten odcien blondu jest paskudny chcialabym mu nadac jakiś ładny naturalny odcien cos w podobnie jak ma teraz obecnie Szulim w ponizszym linku http://www.pudelek.pl/artykul/52497/perfekcyjna_pani_vs_szulim/ mam ciemną oprawe oczu czy taki kolor pasowałby mi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiula14
Chciałabym opisać swoją historie,może komuś pomoże:) 2 tygodnie temu byłam czarna,farbowana przez kilka lat paleta,londą czyli czarnego było mnóstwo..ubzdurałam sobie ze rozjaśnie włosy sama bo zaden fryzjer nie chciał sie tego podjąc... 3 razy sciągałam farbe sciągaczem koloru,2 razy rozjaśniałam,w efekcie góra jasno żółta,od połowy głowy blondowata marchewka...na to kładłam farby z popielem czyli z 1 po kropce z poziomu 9 i 10...chyba 10 razy ufarbowałam włosy,efekt- góra jaśniutka,a końce dalej pomarańczowate,a włosy..masakra jak jeden wielki kołtun...postanowiłam zaryzykowac ostatni raz i postawiłam na L'oreal Excellence Creme 8.1 i to było to..włosy mają równy,piękny odcien,taki średni blond w chłodnej tonacji,ale nie zaden brudny czy siwy tylko swietlisty ,troche pomarańczowych refleksów przebija ale nawet ładnie to wygląda..ale co najwazniejsze moje włosy znowu błyszcza i wyglądaja jak nowe..dlatego jak miałyscie wypadek z rozjaśniaczem i bałagan na głowie to polecam tą farbe bo ja w koncu wygladam jak człowiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena0404
Majrel,widzę że polecasz farby Inebrya....Który kolor z tej firmy będzie zblizony do 9.01 a alfaparf?Może być nawt troszkę jaśniejszy.Lubię taki naturalny ale chłodny blond.P.s. Jestem pełna podziwu dla Twojej wiedzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati888888
Hej dziewczyny, ostatnio farbowalam wlosy farba majirel 9.22 + woda %. Chcialam uzyskac kolor podobny jak modelka na zdjeciu http://blogblondbunny.blogspot.com/2011/10/loreal-majirel-922.html. Bylam prawie zadowolna z koloru, jednak nie wyszly mi takie jasne. Odrosty (moj naturalny kolor to sredni "mysi" blond, wlosy cienkie dosc podatne na rozjasnianie) wyszly takie hmm koniakowe. Chcialam tym razem pomieszac rozne odcienie farb, zeby uzyskac lepszy kolor. Czy mozna polaczyc 9.22 + 9.13? Boje sie, ze 9.13 moga wyjsc troche zbyt jasne. Nie chcialabym ani platyny, ani zoltych, tylko taki w miare naturalny, jasny bezowy blond. Czy moze pofarbowac odrosty 9.13 + woda 9% a na reszte wlosow polozyc na ostatnie 15min 9.13 + woda 6%, zeby bardziej zrownac kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mk44
Pytanie do Majrel. Który kolor tonera Richesse wychodzi ciemniej: 8.02 czy 9 ? ( teoretycznie nr 9 powinien by jaśniejszy od 8.02 ale 9 to kolor głęboki i podobno wychodzi ciemniej niż kolor z refleksem ). Który z tych kolorów wychodzi ciemniej? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rorento
Marjel przyłączam się do prośby miśka82. Ten kolor to moje marzenie. miśka82 Droga Majrel czy mogłabyś rozszyfrować czy przetłumaczyć jakich użyć farb aby uzyskać kolor w linku , ostanie zdjęcie,pod nim jest napisane jakie farby ale nic nie ma o wodach i proporcjach ,byłabym bardzo wdzięczna chciałabym uzyskąć taki właśnie kolor pastelowy na lekko żółtych już włosach http://nancyscolourblog.blogspot.com/2012/02/ colour-id-artists-next-step.html pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caya09
Witam, mam pytanko, mam włosy brązowe naturalne z pozostałościami starej farby na końcach, Zakupiłam dziś farbe loreal majirel 6 - ciemny blond, chodziło mi o nautralny kolor mojego brązu,(nie jestem pewna czy pani w sklepie przypadkiem sie nie pomyslia i nie dala mi jasniejszej niz pokazalam na palecie.. ) i mam teraz obawy czy ta farba nie wyjdzie dużo jaśniejsza od moich naturalnych. Z góry dziękuje za odpowiedź,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nathani
witam . Majrel poradź proszę chciałabym przejść na ciemniejszy blond mam dość różnicy - odrost reszta włosów. farbowałam do tej pory alfaparf 11.21 i 11 i 10.21 z 10. jaki numer wybrać farby by uzyskać podobny kolor http://www.kozaczek.pl/plotka2.php?idp=13749

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guaca
Majrel, podpowiedz prosze jak uzyskac kolor ciemny blond popielaty, taki naprawde chlodny. Farbuje mezowi siwe wlosy farba 6.1 ale nie uzyskujemy pozadanego koloru, szybko sie wyplukuje i nabiera zielono-zlocistego odcienia. Moze powinnam dodawac jakis korektor? Do tej pory uzywalam farby Inebrya bo po prostu tansza a farbujemy co dwa tygodnie. Dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata111111111122
do guaca zrób pigmentacje , najpierw 6(profesjonalna ) bez zera po przecinku. mozee byc joanna profesjonalna, na wodzie 1,5% potrzymac do wyschniecia potem nie spłukiwac nałozyc na to 6,1 na wodzie 4,5% na normlany czas (obie farby tej samej firmy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO MAJREL; być może padło już to pytanie, nie mam jednak siły przeglądać tylu stron, proszę Cię czy możesz podać miejsce gdzie przyjmujesz klientki, bo zakładam że pracujesz w zawodzie fryzjerki, bardzoe będę wdzieczna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0sweetness0
Faktycznie w palecie jest duży wybór na parwdę pięknych kolorków, które wcale szybko nie schodzą STYLOWI.PL Odkrywaj i zbieraj swoje inspiracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Majrel Bardzo proszę o pomoc, moje naturalne włosy to średni blond, rozjaśniałam u fryzjera ale zawsze wychodzą z rudym odcieniem, mam swoje lata i pojedyńcze siwe włosy a nie chcę platyny. Sama zrobiłam Castingem Loreala nr 1021 jasny perłowy blond, też wyszły w lekko rude czy Casting 801 Satynowy blond wyjdzie jako ,sredni zimny kolor czy może co nie daj Boże w zielony odcień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Mam pytanie, jak myślicie jak przyciemnić mocno rozjaśnione (koleston 12.07) włosy- końcówki są już zupełnie białe, aby uzyskać taki efekt? Natura na poziomie 5-6, odrost z tendencją do żółcenia. Jaki to poziom blondu? Bardzo proszę o pomoc. Bardzo podoba mi się kolor jaki ma tutaj Scarlett Johanson. http://b-r-i-g-h-t-e-s-t-h-o-u-r.blogspot.com/2010/08/angelina-jolie-to-play-marilyn-monroe.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokkanna
Czy ktoś stosował Cassia - Bezbarwna Henna Khadi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może zrobić Exellance 9,1 czy 8,1 bo nie chcę takich 01 bardzo jasnych. Który kolor powinien wyjść jako naturalny blond?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam szczęścia do porady, czy Marjel jeszcze tu zagląda? Chciałam jeszcze zapytać o Viking czy wyszedłby średni blond bez żółci, zieleni i rudości, a czym później farbować czy także vikingiem gdyby dobrze wyszedł? Bardzo proszę o odpowiedź a może jakaś forumowiczka miała taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może alfaparf czy 9.1 wyjdzie średnio jasny blond czy może bardzo siwy? Chciałabym średbio jasny blond pod beż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj:) marzy mi sie taki kolor, obecnie mam włosy jasny złocisty blond i chcialabym uzyskac taki chlodny odscien blodu, jakiej farby powinnam uzyc? http://www.google.pl/imgres?q=miss+world+2008&um=1&hl=pl&sa=N&biw=1821&bih=889&tbm=isch&tbnid=MELdSBvZaR-ezM:&imgrefurl=http://wallpapers99.com/Miss_World_2008_Ksenia_Sukhinova/1152x864-3821.htm&docid=Bk_w0PvVvI-wxM&imgurl=http://wallpapers99.com/Miss_World_2008_Ksenia_Sukhinova--w1152x864--0--0--images/wallpaper/1152x864/Miss_World_2008_Ksenia_Sukhinova_3821.jpg&w=1152&h=864&ei=p288UabqCsiMtQaKnoDACw&zoom=1&ved=1t:3588,r:29,s:0,i:177&iact=rc&dur=400&page=1&tbnh=175&tbnw=223&start=0&ndsp=44&tx=128&ty=101 Z gory bardzo dziekuje :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Aktualnie mam kolor włosów coś pomiędzy 7,0 a 8,0. Chciałabym zafarbować włosy Luo color i padło na odcień 8,23, ale z tego co wiem wychodzi dość ciemno. Jakim odcieniem z 9 można połączyć 8,23? pozdrawiam Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczna_blondynkaaa
Oj ja nie mam szczescia w doradzaniu majrel, pisze juz piąty raz i mi nie odpisuje, no ale cóż bede próbowac dalej ;))) Droga majrel bardzo chcialabym uzyskac taki kolor włosów jaki ma Magda Mielcarz w podanym przeze mnie linku http://www.plotek.pl/plotek/51,116221,10639049.html?i=0&v=1&obxx=10639049 mam włosy rozjasnione rozjasniaczem i chcicalabym przejsc na farbę, bo do takiego koloru rozjasniaja mi sie naturalne włosy farbą z wodą 12% ale co zrobić z reszztą rozjasnionych włosów które sa prawie białe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majrel Bardzo mi zależy żebyś mi doradziła. Już raz skorzystałam z Twojej rady i byłam bardzo zadowolona. Farbowałam włosy Lorealem Baikal M 9.13. Zrobiłam sobie półroczną przerwę od farbowania żeby włosy trochę odpoczęły. Obecnie mam mniej więcej taki kolor (1 zdjęcie) i 5 centymetrowe odrosty ze swoim kolorem (szary) mysi blond: http://justik30.pinger.pl/m/2975725/sliczny-kolor-wlosow-chyba-sobie-takie-zrobie-kiedys-d Chciałabym mieć teraz któryś z tych kolorów poniżej: http://zszywka.pl/p/blond-2060548.html lub http://szafiarenka.pl/49/4559860/jak-uzyskac-taki-kolor.html Zależy mi żeby to były farby z drogerii ponieważ tylko do takich mam dostęp. Niecierpliwie czekam na odpowiedź i z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Czy ktoś może mi doradzić jakich mieszanek farb majirel użyć żeby uzyskać jasny intensywny rudy kolor wpadający w pomarańcz. Mam ciemne brązowe włosy. Kiedyś używałam Alfaparf 8.34 z wodą 9 i wychodziły świetnie. Ostatnio wypróbowałam majirouge 7.40 i wyszły dość ciemne. Nie wiem czy zmieszać 8.34 z mixem miedzianym albo miedziano czerwonym, czy może 8.43 albo 8.46 z mixem miedzianym. Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scupacek
Cześć dziewczyny. Czy któraś używała l'oreal excellence creme superjasny blond popielaty nr 03??? Właśnie poczyniłam taki zakup i nie wiem co z tego wyjdzie. Odrosty mam ciemny blond reszta włosow bardzo jasny blond wpadający w popiel. zastanawiam się czy nie będzie żółtych odrostów....mam mieszane uczucia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa020108
Witam Chciałabym uzyskać jasny chłodny brąz ale z farby artego??? jaki numer i jaka woda?? Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia dobra rada,.,., :)
scupacek 03 daje żółtawy efekt, lepiej uzyj 01.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×