Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Do cioci dobra rada i do pozostałych, a może wiesz jak wychodzi viking z prefeenca na włosach średni blond obecnie mam mlowane ton w ton złoto wpadające w rudawe przy świetle dziennym a chciałabym zwykły blond zimny w popiel czy beż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scupacek
Dziękuję Cioci dobra rada :) Stwierdziłam, że jak już mam tę farbę to spróbuję...najwyżej następny wybór padnie na 01. A właśnie, dużo piszecie o tym vikingu..naprawdę tak rewelacyjnie rozjaśnia włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pavka82
Mam prośbę, czy mogła by mi Pani doradzić, jak uzyskać kolor podobny jak na zdjęciu http://img171.imageshack.us/img171/4589/63b1c317972a10b82079ffd.jpg. Mam włosy ciemny blond, trudno się rozjaśniają,ostatnio próbowałam farby z wodą 9% firmy joanna i rozjaśniło mi o 1góra 2 tony o kolorze żólto - rudawym. Chciałabym uzyskać kolor przybliżony jak na zdjęciu, nie za jasny, aby wyglądał dość naturalnie. Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scupacek
Tak więc zafarbowałam włosy loreal excellence creme odcień 03. Pierwsze wrazenie rudawy odrost i szaroniebieska reszta wlosow ( dodam ze odrost mialam w kolorze ciemnego blonu reszta wlosow rozjasniona rozjasniaczem w pasemkach.po latach robienia pasemek wszystkie zrobily sie jasniutkie). Po drugim myciu niebieski odcien sie zmyl a odrost lekko rozjasnil. Zobaczymy co bedzie po kolejnych myciach;-) ogolnie efekt jest zadowalajacy wlosy miekkie i blyszczace. Dziewczyny a czy ktoras uzywala hollywod lub stockholm z loreala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do scupacka
ja kiedys uzylam z ciekawosci na kosmyku, prefer.hollywoo. czyli 9.1 ,na ciemny blond naturalny a otrzymalam wstretny jasny braz zrudzialy.Fuj!.a 40min. trzymalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adhebhvegevg
...bo wszytsko zależy od tego jaki jest kolor wyjściowy i w jakim stanie są włosy. Ja używałam 9.1 i kolorek byl ładny, chłodny blond ale szybko się wypłukiwal jak to popielate blondy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scuoacek
Bardzo dziękuję za wpis. Rudawo brązowy to ostatni kolor jaki chcialabym miec na glowie wygladam w nim tragicznie;-) a tak w ogóle zastanawiam sie nad tym czy jeśli pofarbowalam wlosy suoerjasnym blondem popielatym i na odrostach obexnie mam lekkorudawy odcien ktory co mycie robi sie bardziej blond to czy jesli jeszcze raz zrobie wloski ta farba, zafarbuje mi ona ten stary odrost na blond czy efekt bedzie taki ze odrost mi "urośnie";-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsdhbfhejbfdhebrdvfhy
scupacek a jaki ty masz kolor wyjściowy ? tak to jest jak się kładzie farbe na wyjsciówkę z której nie ma prawa wyjsc nic ciekawego, a pozniej pretensje do producenta, a na opakowanoiu jasno napisane czego mozemy oczekiwac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scupacek
Kolor odrostu mialam ciemny blond, natomiast reszta pasemka z rozjasniacza.Do producenta nie mam pretensji poniewaz farbujac w domu swiadomie podejmujesz ryzyko. Z koloru jestem dosc zadowolona po 3 myciach mam to o co mi chodzilo- chlodny blond. Odrost sie znacznie rozjasnil...widac jednak jakas roznice stad moje pytanie powyzsze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej tyyyyy
A ty co masz aspiracje zastepowania Majrel??????? scupacek napisala ze naturalne ma ciemny blond ,wiec czytaj ze zrozumieniem zanim sie wymadrzysz :P .Mi tez powinien-zgodnie ze wskazowkami na opakowaniu-wychodzic kolor jasny popielaty blond ,a tu guzik zawsze rudy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scupacek
Ej Tyyy a myslalas zeby utleniacz z tej farby zastapic takim z oxy 9%? Chodzi mi to po glowie...ale to tez moze grozic rudawym odrostem ;-) a ruda po blondach bylam nawet u fryzjera...wiec probuje sama i jest lepiej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej tyyyyy
rowniez nick _do scupacka_ Wiesz jak robilam probe 9.1 (czyli pref.holyoo.) ,ktora ma podobno oxy 6%,to podmienilam na oxy 9%voila...ale nie pomoglo i rudo-brazowo mi wyszlo mimo podmiany..12% boje sie dawac bo szkoda wlosow. Ostatnio zafarbowalam 10+9.16 wella koleston z woda 9% i .....masakra,znowu rudosc :( a nature mam ciemny blond wiec powinnien wyjsc przyzwoity chlodny blond opalizujacy..probowalam oczywiscie wczesniej rowniez popieli,ale te zawsze wychodza szaroburo z ruda poswiata i jeszcze bardziej rudzieja po kilku myciach (tak mialam po alfaparfie i voila)...nie wiem co robic,a farbowac przeciez musze. ps.ja tez po blondach od fryzjera zawsze bylam ruda...-dlatego wole sama probowac :) ,w koncu musi sie przeciez udac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhvgcfygcytgh
ej tyyyyy- dziecko kochane nie trzeba być fryzjerką żeby wiedzieć, że farbki maja zazwyczaj oxydant 6% i rozjaśnia włosy tylko na odpowiednim poziomie. Wystrczy podmienic wode i kolorek bedzie jak trzeba, moze to Ty poczytaj ze zrozumieniem watek a cos skumasz, bo jak na razie to ty sie wymadrzasz tylko szkoda ze piszesz od rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhvgcfygcytgh
albo podmiana na 12% jak wyzej ktos wspomniał, oczywiscie 12% łapie błyskawicznie wiec trzeba miec wszytsko pod kontrola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scupacek
Dziewczyny kochane nie tak nerwowo:-) to nam na urode szkodzi. Na forum kazdy ma prawo podzielic sie swoimi doswiadczeniami...gdybysmy wszystko kumaly to nie byloby potrzeby szukania info na forum. Poza tym nawet profesjonalne fryzerki maja widac problem z otrzymaniem kolorow o jakich marza klientki. Ja np. za grube pieniazki wyszlam z zolto ruda jajecznica i wychodzi na to ze lepiej poradzilam sobie sama. Na pasemkach nigdy sie nie zawiodlam ale to rozjasniacz od ktorego chcialam odpoczac....hm... Wiem ze jakbym rozjasnila odrost i polozyla farbke mialabym super efekt ale szukam sposobu na ominiecie rozjasniania:-):-):-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej tyyyyy
hehe :D ale bredzisz :P ...ty masz naprawde problem z glowa...napisalam przeciez ze podmienilam wode z 6 na 9% a mimo to kolor wyszedl rudy...-czytaj ze zrozumieniem!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella_iza
do Majrel Majrel doradź,naturalne wlosy mam ciemny mysi blond.Chcialabym jasny blond ale nie za jasny.Wlosy mam farbowane 10.21 Alfaparf3D z wodą 9% ,niestety odrost wyszedł w kolorze świńskiego blondu z odcieniem pomarańczy.Boje sie ze farba z poziomu 11 bedzie zbyt jasna. Co zrobić zeby wyszedł stonowany naturalny blond? bo na wodzie 12% nie chcę robić bo kiedyś pokruszyly mi sie włosy po tak wysokim stężeniu.I czy oksydant musi być z tej samej firmy co farba czy niekoniecznie? do jhvgcfycytgh nie zaśmiecaj wątku :P do ej tyyyyyyy a jak robiłaś alfaparfem to na firmowej wodzie? bo ja nie i moze dlatego mi kolor źle wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfhgtfcgvghjvbhvbg
ej tyyyyy- no to skoro nie 9 to 12 ja pierrrdziele :/ możliwe też że miałaś badziewną wodę, bo dużo zależy od firmy, nie każda woda chwyta tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nathani
Dziewczyny czym przyciemnić popielaty blond. farbowąłam alfaparf 11.10 włosy wyszły fiolotewow-popielate a odrost jakiś gloniasty ;-( okropnosc. co mozna polozyc na popiel zeby nie miec zielonych wlosow????mysle nad zlotymi jakimis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EEEE WYYY LACHONYY :)
BLONDY TO DZISIAJ WIOCHA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scupacek
Poczekaj z tym fioletem do 4 myc. Powinna zejsc fioletowa poswiata. Ja mialam prawie niebieskie wlosy po popielatym a po 3 myciach wyplukaly sie i jest to ladny blond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenistwo się szerzy !!! :)
dokładnie, ta poświata się wymyje. Gdyby każda z was miała choć troszkę chęci pogrzebać w tym wątku to nie zadawałaby zbędnych pytań i dowiedziałaby się tego i owego, no ale niestety lenistwo się szerzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelkaaa87
Witaj kochana Majirel. Marzy mi się kolor taki jak ma Agata Młynarska na zdjęciu http://agencjaface.wordpress.com/2010/12/29/agata-mlynarska-nominowana-az-w-trzech-kategoriach/ Od dłuższego czasu używam Alfaparf ale szukam ciągle odcienia. Marzy mi sie właśnie taki. Chciałam zaznaczyć, że zanim fryzjrka nałoży mi farbę, uprzednio rozjaśnia je rozjaśniaczem. Bardzo proszę o poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelkaaa87
Używałam już 10 i 10.31. Myślałam nad tym aby zmieszać odcienie 10 i 10.30 ale nie wiem czy to dobry pomysł. Może Wy dziewczyny coś poradzicie? Będę bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana mysią...
czy jej zalezy tylko na ilosci "wejsc" na jej blog???? ...porazka totalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam i szukam :(
WRÓCI TA MAJREL CZY NIE :((((( dziewczyny może któraś z was farbowała kuedełki i wyszdł wam podobny kolor jak na zdj ??? http://www.plotek.pl/plotek/56,79592,13332693,Anna_Dereszowska,,3.html byłabym wdzięczna bo marzy mi się taki odcien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam i czekam :)
Majrelka chyba ma nas dosyc ;) pozdrawiam czekajace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włosy pofarbowałam vikingiem loreala wyszły nieźle, ale chciałabym ciut ciemniejsze, czy mogę exelancem 8.1? czy może wyjdą rude? mój naturalny kolor to średni blond taki mysi jak u większości Polek, czy 8.1 nie wyjdą bardzo ciemne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suche kłaczyska
noo losiem jeden to już taki średni blond będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×