Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bożka___1

Czy ktos próbował odchudzać się stosując eliksiry dr Bardadyna?

Polecane posty

Czy Wy macie rowniez tak jak ja ze jak zjecie cos niestrukturalnego to jestescie glodne i nadal jecie inne rzeczy niestrukturalne? Ja dzisiaj tak mialam, zjadlam czeresnie, bob i potem serek wiejski, chrupki i loda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny:) najpierw wyjaśniam \" zamieszanie\" z koktajlami Ainoh7 tam wyżej w poscie monique-lodz pytała o koktajl pomarańczowy czyli oczyszczający i ten jaki my pijemy to koktajl z Kodów młodości oczyszczający : \"Sok wycisnięty z jednej pomarańczy Jedno obrane jabłko bez gniazd nasiennych Pół banana 2 suszone śliwki 2 łyzeczki sezamu 2 łyżeczki ziaren słonecznika\" Natomiast Ty sprawdziłas przepis na koktajl odchudzający i ten który przynajmniej JA pije to koktajl ze strony internetowej dr Bardadyna < ten mi bardziej odpowiada> ZIELONY 150 kcal POPRAWIAJĄCY PRZEMIANĘ MATERII, ODCHUDZAJĄCY kefir lub jogurt naturalny 1,5 % tłuszczu - 200ml ½ małego dojrzałego avocado - 30g łyżka stołowa soku z cytryny łyżka siekanej zielonej pietruszki łyżka otrąb owsianych ½ łyżeczki morszczynu Chyba nie da sie powiedzieć kory jest lepszy, myslę ze i ten ze strony internetowej i z ksiązki są dobre tzn wartościowe, a wszystko zależy od tego który nam bardziej smakuje.A jak same widzicie ile nas tu jest tak każda ma różne gusta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulka
Witajcie, Wielkie dzięki Anisa i Monique-lodz za przepisy z soczewicy, właśnie chodziło mi o coś takiego co się szybko robi i jest dietetyczne ( stukturalne).Już mi ślinka cieknie:-) Jeśli chodzi o moja zupkę to planuję do wywaru jarzynowego ( marchewka, ziemniaki, cebula, przyprawy) dołożyć soczewicę. Mam przepis na zupę z soczewicy z serem fetą i ryż z soczewicą ale mam wrażenie że są to dania za bardzo kaloryczne, ale prosiłaś mnie Monique- Lodz więc zaraz odszukam i wyślę. Jeszcze chcę Wam się pochwalić- do mojej grupy na aerobik chodzi jedyny facet, ale sympatyczny, dzisiaj mi powiedział, że „ chudnę w oczach”, chciałam go ucałować ale był spocony:-) Serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kinig :) zadajesz mnostwo \" fachowych \" pytań...nie wiem dlaczego nie ma bobu i czereśni, widocznie brak im cech strukturalnych aż tak bardzo nie wniknęłysmy w sedno tego odzywiania, przyjęłysmy tylko to co dr napisał jako pewnik...Jogurty owocowe slodzone nie, cukier taki zwykly jest niedozwolony, ale wiesz jak dłużej popijesz jogurty zobaczysz ze na słodkości nie bedziesz już tak miała ochoty jak kiedyś.. O zmianach w cerze i paznokciach tez już pisalysmy w postach... Tylko wiesz na to trzeba trochę sobie dac czasu....tu nie ma czarów...tylko konsekwencja..i upór..w dążeniu do celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulka :) masz rację...nie całuj spoconych facetów....:))) ale komplementy mogą prawić..a prosze bardzo :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Carmenisto....hmmmm wiesz nastolatki w tym wieku nieraz tak mają...pewnie to trywialne co powiem ale spróbuj usiąść naprzeciwko niej...< tej młodej gniewej>...i zapytaj wprost o co jej naprawde chodzi...bo jestem pewna ze o coś chodzi...i Ona próbuje zwrócic na siebie Twoją uwagę...ale odczytaj to jako sygnal...ze Ona CIę potrzebuje...a potem podejdź..przytul...ją do siebie..i powiedź ze zawsze będziesz po jej stronie...👄 bez względu na wszystko...a potem wyciągnij ja na długi spacer..i mnostwo zwierzeń...trzymam kciuki żeby się udało...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulka
Obiecane przepisy : Zupa z soczewicy z serem feta Skladniki 40 dag soczewicy 20 dag sera feta 1 cebula 1 mały ząbek czosnku 1 gałązka selera naciowego lub 1/4 małego selera 2 łyżki oliwy 1l wywaru z warzyw sól pieprz Przygotowanie 1.Soczewicę przebrać, opłukać, zalać zimną przegotowaną wodą, pozostawić na 2 godziny. 2.W głębokim rondlu podgrzać oliwę. Wrzucić cebulę, czosnek oraz seler i dusić ok. 10 min. 3Dodać soczewicę wraz z wodą, w której się moczyła. Dolać wywar z warzyw i gotować pod przykryciem tak długo, aż soczewica rozgotuje się prawie na puree. 4.Doprawić do smaku pieprzem i solą. 5.Na talerzu dodać pokrojony w drobną kostkę ser feta. Ryż z soczewicą 120 g soczewicy, 230 g ryżu, 1-2 łyżki oliwy, woda, 1 cebula, 2 łyżki masła lub oleju, sól, pieprz, 1 łyżka ziaren sezamowych, 140 ml naturalnego jogurtu, 1 łyżeczka mięty, 1/8 łyżeczki chilli. Do ugotowanej soczewicy dodać odcedzony, moczony przez 30 minut w wodzie ryż. Dobrze wymieszać, dodać sól, pieprz, 1 lub 2 łyżki oliwy i zalać wodą na wysokość 8 cm od dna garnka. Zagotować, zmniejszyć ogień, zakryć pokrywka i gotować 15 min. Sprawdzić, czy ryż jest gotowy. Jeśli trzeba, gotować jeszcze 5 min. Cebule pokroić na plasterki i usmażyć na złoty kolor na maśle lub oleju. Ziarna sezamowe uprażyć na suchej patelni. Ryz z soczewica przełożyć do miski, przybrać smażona cebulą i posypać ziarnem sezamowym. W osobnej misce podać jogurt wymieszany z miętą i chilli. Smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorową pora zjawiam się.(w sumie to już nocną porą chyba..) egzamin porażka-ulany :/ hm mam pytanie-kiedy sie wazycie? na pusty zoladek? tzn rano po wstaniu czy wieczorem? bo nie wiem jak sie powinno ważyć .. hm ja dziś wylukałam że na swojej wadze w Krynicy ważyłam 2 tyg temu 59 kg a jak się w prayc ważyłam to było to dokładnie 59.8 (bo ta dokladniejsza waga jest) nie wiem czy obie pokazuja jednakowo...ale dziś się zważyłam i moja waga waha sie pomiedzy 56, 5-57 ....czyzby udalo mi sie cos zrzucic? :))) odczuwam jakby lekki spadek wagi o cyzm pisalam ostatnio ale aż tak milusio to się dawno nie czułam, szybko nawet o tym glupim egzaminie zapomniałam :D czy to możliwe? bo chodzi o to że ja wcześniej duzo więcej jadłam szczególnie słodyczy i jakis dość tuczących rzeczi do teog póżno bo nawet koło 22. a teraz staram sie jeść wczesniej, wkręciłam sie na hula hoop, więcej spaceruję i oczywiście wieczorem jem ten koktajl oczyszczający (z pomarancza i bananem) i zastanawiam sie czy to możliwe?? :D (chyba próbuje utwierdzic się w swoim szczęściu :) ) a twierdze żę powinnam ważyc więcej chociażby prtzez to że mam okres a wtedy sie jakos więcej waży bo woda sie zatrzymuje w organizmie i cos tam...JESTEM HAPPY :) a teraz może poczytam troche \"Odchudzania weekendowego\" bo nie mialam czasu jeszcze skończyc i lulu....całusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retro
Witam wszystki dziewczyny.Podziwiam waszą determinacje, upór i dązenie do celu. U mnie z tymi cechami i wytrwalością jest mocno na bakier.Ale w przyszłym tygodniu kupuję rower!!!! Od czegoś trzeba zaczać!!! Chcę również pojechać na wczasy odchudzające z tą dietą do Czapielskiego Mlyna. Moż któraś z was była lub coś na ten temt slyszala??? Czy warto itd itp. Będę bardzo wdzieczna za informacje.Pozdrawiam ciepło pózńą nocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Retro milutko...Ja mialam jechać do Czapielskiego ale w koncu jade do Korbielowa...po prostu mam bliżej...zapraszamy do nas..Malinko gratuluję...spadku wagi... Dobranoc wszystkim dziewczynom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retro
Bożka dzieki za pozdrowirnia. Ja tez mam blizej do Korbielowa, ale tam jest drożej a to nie jest bez znaczenia. Ja myślę o lipcu, a ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli nie mozna jesc kupnych jogurtow owocowych bo sa z cukrem ??? Prosze o odpowiedz :) Dziekuje z góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :):):) Dziewczyną którym zmniejszyła się waga ciałka gratuluje, pozostałym życzę cierpliwości. Tak dla przypomnienia to ważymy się rano zaraz po wstaniu i odwiedzeniu toalety, najlepiej raz w tygodniu tego samego dnia np w piątek i na tej samej wadze ze względu na różnice w ważeniu. W przepisach na koktajle są określone składniki i ich ilość oraz ew zamienniki i tak za mleko sojowe może być jogurt naturalny do 1,5 % lub kefir, jogurt owocowy niestety już nie. Waga stoi jak zaczarowana to pewnie przea to że jednak za dużo jedzonka. Jestem niskociśnieniowcem a teraz przy koktajlach to dopiero cieniuto ledwie chodzę, usypiam na stojąco ale jak się położe to usnąc nie mogę a i w nocy sen jest niespokojny. Zobaczymy jak to będzie dalej bo całkiem możliwe że to skutek obecnej upalnej pogody. Poza koktajlami dodatkowo zaczełam przyjmować ispaguel to taki bonnik na poprawę przemiany materii i też nic nie lwpiej, zazdroszczę co niektórym częstszych wizyt w ustronnym miejscu. Teraz zaczełam pić koktajl oczyszcczający z sokiem brzozowym i też jest bardzo smaczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zauwazylam bardzo pozytywna zmiane przy odzywianiu strukturalnym (nie weekendowym). Otoż spie krocej niz kiedys a jestem wyspana z czego jestem bardzo zadowolona bo mam wiecej czasu na nauke (studiuje) oraz moge poswiecic wiecej czasu mojemu synkowi:) i nie chodze jak spiaca krolewna caly dzien ;) ps. Dziekuje za odpowiedz. Wiem ze w odchudzaniu weekendowym nie mozna stosowac jogurtow owocowych ale moje pytanie brzmi czy w ODZYWIANIU STRUKTURALNYM mozna stosowac te jogurty (np.jogobella jagodowy jest dosladzany) bardzo lubie ale nie wiem czy jest strukturalny? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I druga pozytywna zmiana w ktora wczesniej szczerze watpilam to ze dzien po weekendzie odchudzajacym troche sie obzeralam i to produktami niestrukturalnymi a nic nie przytylam a nawet minimalnie schudlam:) Od dzisiaj postaram sie aby moja dieta byla w calosci strukturalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam koktajlowiczki :-) ja właśnie popijam sobie zielony eliksir i aż się boję reszty dnia - wiadomo w weekend jest tyle pokus.... we własnym domu to mozna się jeszcze powstrzymać ale u znajomych czy rodziny.... Dziś jedziemy do mojej mamy na obiad ( a wiadomo co to oznacza) a wieczorem na grilla do znajomych. Strach pomyśleć jak to się odbije na mojej wadze, wiadomo bez grzeszków się nei obędzie - ale bedę się pilnować A wieczorem znów się \"wyspowiadam\" Tulka - dziękuję za przepisy na dania z soczewicy. Może i sa nieco kaloryczne ale są strukturalne, a to jest najważniejsze malina_a - nie przejmuj się, następnym razem uda się zaliczyć ten egzamin - głowa do góry 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXyyylll
Hejka Wszystkim. Zadam głupie pytanie, jedna kliczę na prawidłową , poważną odpowiedź - jeśli któraś pije/ piła koktajl odchudzający z Kodów młodości - ten z mlekiem sojowym - to rozumię, że rzeżucha ma być taka zielona, a nie nasiona ? Jakoś tak głupio skojarzyłam, gdyż są tam same ziarna i nasiona, to może jednak ?? Pomórzcie :O Gratuluję Wszystkim które schudły - idziecie w większości jak burza - proszę podawajcie swoje wagi w stopce - start i aktualna - to bardzo budujące, a wiem, że podczytuje Was sporo osób :D U mnie też super, pije koktajl zielony, na liczniku -3 kg, od poniedziałku startuję z tym, o który pytam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko moja
no ja jestem cierpliwa ale ty KINIG to przesadzasz pytajac co chwile to samo bo ci sie nie chche przeczytac jak BOZKA napisala ci czy mozna yogurt gotowy czy nie oto wpis 😠 Witaj Kinig zadajesz mnostwo " fachowych " pytań...nie wiem dlaczego nie ma bobu i czereśni, widocznie brak im cech strukturalnych aż tak bardzo nie wniknęłysmy w sedno tego odzywiania, przyjęłysmy tylko to co dr napisał jako pewnik...Jogurty owocowe slodzone nie, cukier taki zwykly jest niedozwolony, i ty dalej pytasz no ja nie moge dlaczego nie czytasz co ci ktos odpisuje co?to jest ignorowanie tej osoby! uklon w strone BOZKI jestes super i cierpilwa......pozdrawiam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikoll
Dziewczyny to niewiarygodne pije tylko codziennie rano koktajl odchudzjacy od czterech dni a w dzien jem normlanie chodz staram sie strukturalnie ale wiadomo zdazaja sie grzecchy a ostnioatnio nawet sporo ( gorzka czekolada lody)a pomimo to chudne:)) ta dieta naprwde dziala cuuuda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!!! 👄 jakos idzie, ciesze sie pije koktaile i oczom nie wierze mam mniejszy apetyt!!! a na slodycze to juz calkiem maly........ Bozka prosze powiedz zmi czy jak pieje wiecej niz jedna porcje danego koktailu to zle????dziekuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie koktajlowe dziewczyny 🖐️ :) :) >malina gratuluje spadku wagi :) >retro witamy w naszym gronie:) trzymam kciuki za spadek zbednych kilogramów :) >ela 43 ja kupilam sok z brzozy z aronia ,ale jeszcze nie pilam koktajlu..napisz czy ci smakował koktajl :) U mnie waga teraz stoi ,ale i tak dobrze ,że nic nie przybywa:) Dzis rano piłam zielony potem byl strukturalny obiad : zupa kalafiorowo-fasolkowa.Po poludniu niestety znowu wpadł do buzi lód :(ale na kolacje bedzie pyszny koktajl oczyszczajacy.Miłego weekendu wszystkim zycze i trzymajcie sie dzielnie ....bo nadszedł dla nas czas najwiekszych weekendowych pokus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulka
Witajcie, Anisa pytasz o koktajl żółty oczyszczający, ja go robiłam, nie wiem jak eli43 ale mi bardzo smakował. Wykorzystywałam czysty sok z brzozy. Dzisiejsza zupka z soczewicy smakowała rodzince:-) Za chwilę lecę na przyjęcie Imieninowe i chyba trudno będzie oprzeć się pokusom. Miłego weekendu, serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Małgosiu46 nie, to nie źle...pijesz pewnie porcję jaka CI się zrobiła...a dzieki temu jestes pewnie mniej głodna... XXXyyylll tak rzeżucha ma byc zielona...to normalne ze pytasz...wszyscy mamy jakieś wątpliwości.. Gratuluję wszystkim dziewczynom..spadku wagi...ale uważajcie zaobserwowałam tu taką prawidłowość..najłatwiej gubi się pierwsze kilogramy..moje pierwsze 3 kg tez poszły...łatwo..a potem waga stoi..ale ...nie dziwcie się to są kilogramy zdobywane nieraz miesiącami a nieraz latami...więc nic dziwnego...ze waga się zatrzymuje..ale tez z drugiej strony same przyznajcie...jestesmy juz teraz jakby mniej ostrozne...uwazamy ze...jesli pijemy koktajle..to male \' grzeszki\" nie zrobia nam krzywdy...no i dzięki tym koktajlom waga nie wraca na wyzyny tylko się trzyma wywalczonego przyczółka i to jest tez sukces... Gratuluje więc wszystkim spadku...ale pamiętajcie potem bedzie ...stagnacja...i to tez jest sukces...bo to etap..utrzymywania się zdobytej wagi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Bozka🖐️ dziekuje ci za odpis ,troche mi wstyd zawsze robie podwojny , lecz jestem zdania jesli mam wcinac cos slodkiego wole jakis koktail na wieczor zrobie oczyszczajacy a jka mnie wezmie glod wieczorem to wypije truskawkowy :D jutro obiad moze nie strukturalny ale i nie taki ciezki,kurczak w papryce no i szparagowka zielona w pomidorach:P hmm moze byc....narazie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie DZIEWCZYNY!!! Dawno nie pisalam bo caly czas cos sie działo nareszcie koniec roku! i WAKACJE hi,hi:) Bozka ma rację pierwsze kilogramy gubi sie szybko potem jest stagnacja, ale nie tyje sie.Jestem pewna, ze za chwile znowu zaczne gubic wage! Podaje przepis na sałatke z kalafiora (moze byc brokuł) a wiec skladniki: 1 brokul lub kalafior 1 peczek koperku 3-4 jajka przyprawy ( sol, pieprz,czosnek) troche majonezu OBECNIE DODAJE GESTY JOGURT BROKUL LUB KALAFIOR UGOTOWAC, ZBLANSZOWAC, DODAC POKROJONE ,UGOTOWANE JAJKA, KOBEREK,PRZYPRAWY ZAMIESZAC HI,HI SMACZNEGO acha danie strukturalne :) ja ja zrobilam na obiadek dzisiejszy! W GRUPIE SILA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×